הודעות לשחקנים
רק לכאן

rebeldema13

New member
ליונתן הכוסון

האייסי שלי 294729022 דבר איתי באייסי את יפה גם בלי עיינים כחולות חולה עלייך

../images/Emo25.gif../images/Emo25.gifיהונתןןןןן

אני אוהבת אותך הכי בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםם פלייייייזזזזזזז צור איתי קשר באימייל או באי סי קיו...פליזזזזזז אתה מלךךךךךך 224196636 זה האי סי קיו שלי פלייייזז מתחננתתת או באימייל [email protected]

אתה בן 18????????????

אתה נראה בן 13!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ליהונתן

מה המצב נשמה? אני מעריצה אותך מאוד.. ואני מתה עליך כי אתה שחקן מעולה.... תגיד יש לך איס' או מסנג'ר? ותגיד הם מי את הכי מסתדרת בסידרה ? מי גר לידך ?(הם יש ) תענה לי בבקשההה

rebeldema13

New member
מה מהההההה

תענה כש תירצה מה אתה בן 18??????????? האייסי שלי הוא 294729022 ותביא לי גם חמודון חולה עליך

למה מעוניינת מאמי???

שמרי את יהונתן בשבילי טוב ???? אני רק משיגה את האי סי שלו וכבר יש לי פגישה או לפחות עם יש לו מסנג'ר

זוזוש

New member
../images/Emo53.gif אלמה!!

היי.. את שיחקת בסדרה לערוץ הילדים? פליז תעני! זוזוש!

לרועי ותענה לי בבקשה

רועי יש לך חברה? איפה אתה גר?? בן כמה אתה?? יש לך מסנג'ר????נ.ב:אנימעריצה אותך לאללה אז תענה לי בבקשה!!!

גלגול 13

New member
לשרון הפצצה ותעני לי בבקשה!

בת כמה את ומאיזה איזור? יש חבר? יש לך מסנג'ר או איסיקיו?אם כן אז אם אפשר את הכתובת?
גל|סלינק|

גלגול 13

New member
שרון

תודה שענית וחבל שאין לך אייסי טוב ובכל אופן את גדול ממני בהרבה שכנה שלי מתה על יונתן בן כמה הוא?

גלגול 13

New member
ואלה?

אז איך את מתנשקת עם קטינים.......... סתם ולמרות כל השגיאות שיש לו הוא לא נראה בן 13 ועכשיו קראתי את הכרטיס שלו ורשום שהוא בן 18

למעלה