הודעות לשחקנים
רק לכאן

aviran111

New member
לספיר דרמון

הייי לך האם יש לך חבר אני חושב שכן אבל האם את יכולה לישלוח לי את האיי סיי שלך למיספר : 341922745 ותישלחי הודעה או שמישהו

rebeldema13

New member
חולה עלייך

אוף איזה באסה אם את יכולה אז תעשי אייסי חדש הנה שלי אם תתצטרכי כי יש הרבה על מה לדבר איתך נכון בסידרה שאת לא מקובלת וכ'ו אז גם לי יש בעיות כאלה ואני קויתי לדבר איתך מואה חולה עלייך מתה עלייך והלוואי שתעני לי אי פעם ביי....

אלמה!!!!!

מה קורה אחותי? אני רוצה להגיד לך שאת אחת השחקניות הכי מעולות שראיתי(צעירות כן?) והייתי שמחה אם תעני לי על כמה שאלות: 1.אם היו נותנים לך אפשרות לבחור את הדמות שלך איזה דמות היית בוחרת?? 2.את מזדהה עם הדמות של מור????? 3.איפה את גרה במציאות? 4.עם מי יש לך את הקשר הכי טוב מהסט?? 5.יש לך מסנג'ר????? אני הודה מאוד אם תעני לי!!! לאב יו שרה!

יהונתן!!!תענה בבקשה

מה קורה????? יש לי כמה שאלות אלייך! 1.אם היו נותנים לבחור דמות אחרת איזה דמות היית רוצה להיות? 2.ומי החברים הכי טובים שלך מהסט? 3.יש לך מסנג'ר?

הצבעה כולם להצביע../images/Emo23.gif

אוקי אז אתם אוהבים את הסדרה ראש גדול אז נפתח הצבעה אתה מעריץ איזה שחקן מהסדרה? כל אחד חושב שמי שאתה מעריץ לדעתו לא משהו אז נעשה הצבעה שכל מי שאוהב שחקן רק מראש גדול שיכתוב את השם של השחקן וישים ליד השם את הסימן
אז קדימה להצבעה

שיר1990

New member
ליונתן שינברג

ליונתן... יש שמועות שלפני שהיית בסדרה אז היה לך שיער מתולתל אבל אחרי שהצטרפת לסדרה השארת את הפן... האם אתה מאשר את השמועות ?? תחזיר תשובה בבקשה!!

חחחח לא ממש לא..

לפני שהלכתי לסדרה היה לי שיער גלים.. ועכשיו אחרי הסדרה נשארתי עם השיער גלים.. חחח לא נגעתי בפן כבר איזה חודשים.. מאז הסדרה.. קצת נסרף לי השיער אז הוא טיפה יותר ישר.. אבל השיער שלי מאחורה לא נשרף.. ושם אפשר לראות.. שיש לי שיער גלים..

Refael30

New member
השמועה היחידה שהפצת בינתיים ...!!!!

זה שספיר ורועי יוצאים . למזלי ולמזל כולם ספיר אמרה באופן סופי וודאי שזה היה יציאה שגרתית. לא דייט ולא יותר גט... אבל אחרים לא הבינו את מה שאמרת,וישר כל הפורום התמלא וזה ייצא מכלל שליטה. קיצר אני באופן אישי סולח לך. , ושוב ספיר ורועי ייצאו יציאה שגרתית,לא יותר מזה .

חח תודה.. אבל כבר כתבתי..

אני לא מבקש סליחה כי לא עשיתי כלום.. זאת היתה בדיחה שלי עם ספיר ורועי.. חחח

AdiDaS19

New member
יהונתני !!!

אוף זה ממש לא פר אתה עונה לכולם ורק לי לא בבקשה תענה לי

למעלה