הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

mhaifas

New member
מה מפתי כל כך בזה?

אריק שיחק את המשחק כמו שצריך,אסטרגטית שהוא היה מחושב והיה משקר לאחרים וזה מה שחיפה על יכולתו הפיזית החלשה! ומירית בחרה בדרך הישר ולעולם לא שיקרה ודיברה מהלב ושרדה בזכות ההזדמנות שניתנה לחזור להישרדות. ונטע לי שיחקה מגעיל,במיוחד כשגרמה לאריק להדיח את איתי, כי גרמה לחלאריק לחשוב שאם הוא לא מדיח את איתי,אז הוא יודח לפני הגמר!

mhaifas

New member
לא התכוונתי לפגוע במירית,אלא התכוונתי ש:

לא התכוונתי שאני נמשך אליה,בצורה שפוגעת מינית,כי אני לא נמשך לנשים ומצידי שאף פעם אני לא יתחתן,העיקר שהמזל תמיד יהיה איתי. אלא התכוונתי: שהדרך הישרה שלה והכבוד כלפי האחרים מושכת אנשים להצביע למענה ולהתחרות נגד אריק בגמר! ושהם פשוט יותר מעניינים מנטע לי מבחינת המשחק: האחד שקרן ורמאי והשנייה ישרת דרך

SENDA

New member
איגור רשם את האות א הפוך

קודם כל את הקו הישר ורק אחר כך את הקשת. זה מה שהטעה אנשים.

Optimus_Prime

New member
אריק קרע אותי :

"אני יודע שאנסטסיה לא אוהבת אותי, אבל הרבה יותר קל לאיית אריק מאשר מירית, אז אולי יש לי סיכוי" (לא ציטוט מדויק) כן כן, כמו שראיתם אני אוהב ירידות על אנסטסיה

דנה1982

New member
זה היה מוגזם

מילא לרדת עליה בעדויות במהלך המשחק, אבל עכשיו? במהלך ההצבעה? קצת נסחף. אני מאוד מקווה שהיא לא הצביעה לו, למרות שזה "מבחן הבגרות" של המושבעים... אריק מצחיק וחמוד אבל הוא צריך לדעת מתי לסתום.

1Shir

New member
../images/Emo128.gif זה היה הומור.

הרי היא תראה את זה רק אחרי ההצבעה, והיא בין כה וכה לא הצביעה לו - אז מה זה משנה

אני1212

New member
אנסטסיה באמת טיפשה

במהדורת השבט אמרה "אני בחורה שלא נוטרת טינה". כן כן, ראינו. לא היה לה כלום עם מירית, הן לא היו אפילו חברות- היא בחרה בה רק מטינה לאריק. אריק לא ניסה להתחנף אליה ולא התנצל על הבדיחות על הטיפשות שלה. הוא יצא מלך

אנסטסיה היא יפה אבל מבפנים לא ממש חכמה

תיראו בזה נחמה היא לפחות לא שיקרה והייתה איגואסטית כמו נטעלי לאורך המשחק

למעלה