הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

נמשל

New member
אריק ניצח

ברגע שיצאו לפרסומות 3 הצבעות לפני הסוף, היה ברור שהוא ניצח כי אחרת היו יוצאים לפרסומות בהצבעה האחרונה, והיה ברור שלמירית אין סיכוי להשיג 6 קולות

אני1212

New member
זה פשוט נבזות ורוע לב ../images/Emo31.gif

לאחל לאדם שיקרה לו משהו רע.

1122

New member
לזיבלון שכמותו- זה מגיע לו

פעם נוספת הזבל הזה מוכיח שכדי להתקדם במדינה הזו בכול תחום - צריך לשקר ולרמות ..

RageBot

New member
בכל תחום?

אני חשבתי שלתוכנית הזאת קוראים "הישרדות" לא "כל תחומיות"

1122

New member
כן בכול תחום - אפילו בצבא ...

מי ששולח את ילדיו לאריק להיבדק - שיקח בחשבון שהוא מסכן אותו.. אין לי ספק שאפילו למקצוע הזה הוא לא הגיע בדרך ישרה .

RageBot

New member
אולי עדיף שאותך יבדקו?

אם את לא מסוגלת להבדיל בין איך שבן אדם מתנהג במציאות לאיך שבן אדם בוחר לשחק משחק, משהו בך דפוק
עובדה שאריק הוא פאקינג רופא ילדים, הוא לא פלסטיקאי, או רופא שיניים, או מנתח מוח או כל עבודה אחרת שמכניסה הרבה יותר (ביחס לרופאים אחרים) הוא בחר את אחת העבודות הכי קשות שיש ואחת העבודות שמכניסות הכי מעט ביחס להשקעה.

DoubleN

New member
לא דיברתי, כתבתי

אז איך אני אסתום?! לאריק יש מליון נה נה נה נה!!!!!

DoubleN

New member
מה הקשר להתקדם במדינה?

הבנאדם השקיע 7 שנים מיסרות בלימודי רפואה, גם שם הוא רימה? חלאס עם הדמגוגיה הזולה, אם מירית הייתה זוכה אז איזה מסר היה עובר? שאפשר לזכות מההפקר?! אריק הוכיח שבהתמדה ונחישות(ונחשיות) כל אחד יכול לזכות, והשימוש שלך במילה "זבל" מוכיח מאיזה חומר מירית והתומכים שלה קורצו!

1122

New member
ללא ספק שגם שם הוא רימה..

שימותו כול מקנאי מירית !! כשלרוב תושבי המדינה יהיה את האישיות של מירית - המצב של המדינה יהיה גבוהה יותר בכול התחומים ..

RageBot

New member
אתה אידיוטטטטטטטטטטטטטט

כלומניק, אם רוב האזרחים שלנו במדינה היו כמו מירית אז לא היו רופאים, לא היו מדענים, והיינו מדינת עולם שלישי (יותר ממה שאנחנו עכשיו חחח)

1122

New member
אהבל , נראה אותך בוחר באריק שהוא זה

שיטפל בך במקרה של מחלה .. אני לא הייתי הולך אליו אפילו אם הייתי צריך לשלם כפול לרופא אחר . בטח אתם קרובי משפחה \חברים של הזבל השקרן- אחרת אי אפשר להסביר את התמיכה שלכם בו - הוא יותר זוועתי מדן מנו .

RageBot

New member
אני לא ילד חמודונצ'יק

אתה לא היית הולך אליו כי המוח שלך כל כך קטן שאפילו רופא ילדים לא מתאים לך. ולמה שאני לא אלך אליו? אני בעצמי יודע שאיך שאנשים מתנהגים בהישרדות זה בכלל לא איך שהם מתנהגים באי. ועצם המחשבה שאנשים "נורמלים" (נקרא לזה "חכמים ממך") לא יכולים לאהוב את אריק מראה שאתה בן אדם אפס ששקוע בעצמו ובעולם הצר שלו, שלא יכול לקבל את זה שיש אנשים שיותר מוצלחים וחכמים ממנו בעולם.

Mark902

New member
אם הייתי אריק,

הייתי תובע אותך על הוצאת דיבה. עוד אחד ששופט אנשים וזורק דברים על אישיותם מבלי להכירם מקרוב. עוד אחד שלא מבדיל בין התוכנית ששמה "הישרדות" לבין החיים האמיתיים.

למעלה