הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

סליחה!!!! אומנם אורחת אבל זוהמה ( אם כבר

השרדות אז נתחבר לאיגור ) כזו לא חשבתי שאני אקרא פה ? מאיפה את/ה בארץ ? וכן אני לודאית אומנם לשעבר אבל גאה ובטוח שיותר מוצלחת ( לפחות בלספור עד 10 לפני שכותבת אי אלו שטויות בסגנון שאתה כתבת ). אנשים תתביישו לכם, אחת כותבת על מירית כלומניקית, אחת כותבת או כותב שזה ממש לא משנה לא מפותחים...מאיפה הגזענות, הקנאה, צרות העין, רוע, פלצנות, יהרות, אגו מפותח ...שאני אמשיך או שהבנתן ? גועל נפש! ואני נכנסתי לתומי לקרוא מעט, ולהגיב על כך שעצוב שתחמנות זה מה שבאופנה היום כנראה. אבל אני רואה שחינוך וערכים כנראה זה משהו שמזמן הלך בארצנו הקטנטונת לאיבוד. אני מתביישת בשביל כמה פה שכנראה הבושה בשבילם זו מילה גסה. שבוע טוב !

DoubleN

New member
מירית היא זו שנצמדה לתדמית

"הפשוטה",העממית" "המאמי" במתכוון כדי להוות אנטיתזה לאריק שכביכול הוא אשכנזי קר ומתנשא. למען ההגינות אני יציין שבאח הגדול הייתי אוהד מושבע של הבובלילים ושפרה הייתה שנואת נפשי(במסגרת המשחק כמובן), היא ייצגה עבורי התנשאות ופלצנות, לעומת יוסי ועינב שייצגו עממיות וכנות. מבחינתי האישיו הוא לא המוצא שלה, אחרי הכל אנחנו חולקים מוצא משותף וגם אני מעיירת פיתוח ציורית. מירית היא פלקט ריק מתוכן(במסגרת התוכנית השרדות), או לפחות כך היא באה לידי ביטוי על המסך, בעוד אריק יצר עניין, מעולם לא התיימר להיות צדיק גמור.השרדות זה משחק אסטרטגי, בריתות הם הכרח, תחמנות היא מעשה ראוי, הבעיה שאנשים לא מכירים את הפורמט המקורי. אם התחמנות הייתה באופנה דן מנו היה זוכה בעונה הראשונה, עובדה שלא כך היה, וזכתה מישהי שהייתה "פשרה"(בדיוק כמו שיואב כינה את מירית) ושהעובדה שחוותה אבדן מצער לא הזיקה לה בהצבעה. כל אלו שמשתמשים בהערות גזעניות הם אדיוטים גמורים, אבל אני ממליץ לך לקרוא את דברי השטנה על אריק שהם קשים בהרבה מאלו שנכתבו על מירית. כולם מחפשים מוסר השכל, כאילו מדובר במשל של חז"ל, מדובר בבידור להמונים, ולמרות זאת ישנו מוסר השכל: הילד הדחוי והפסיבי עם מסת שריר של ילד בן 13 ניהל במשך 52 ימים 20 מתחרים כראות עיניו, והראה לכולם שהכל אפשרי אם רק רוצים.

juspan

New member
מסכימה עם כל מילה ../images/Emo45.gif

אם כי לא בטוחה שזה עניין של אופנה, פשוט דן מנו היה לעניות דעתי הנבל הקלאסי בנוסף לזה שהוא מייצג סטריאוטיפים של ילד שמנת דורסני, אחד שהכל הולך לו ואם לא הולך לו אז מישהו מבאי כוחו כבר ידאג שילך לו
ואריק כמו שכבר כתבו מייצג את החלשלוש האנושי שהתכמנות החיננית שלו היא כלי הישרדותי הכרחי שלו. הוא אגב מזכיר לי את ג'ונתן פנר, היהודי התכמן שחיבבתי מהישרדות אמריקה.

דנה1982

New member
אכן

שמעתי על זה כבר לא פעם בשבוע האחרון. היא צולמה מעבירה שיעור במודיעין (שזה נורא מצחיק כי הקטע התחיל בזה שגיא הזכיר לנו שהיא מלוד אבל הראו אותה בהולמס פלייס מודיעין) וכמה אנשים שאני מכירה משם סיפרו לי על זה... חחח, אפילו זיהיתי כמה מהמתעמלות שלה. אחת מהן היא בכלל מנהלת הסטודיו שם, שלא עושה שיעורים אלא אם כן מצלמות של ערוץ 10 מופנות אליה...

mhaifas

New member
הלוואי אריק ומירית יתחתנו!

הכי מתאים,כי אריק מבין שהחלש יכול להצליח בהתמדה וכוח רצון עז והוא יודע גבול, בתוכנית הוא יכול להיות הכי רמאי שבעולם,אבל בחיים האמיתיים הוא מתחשב ולא מרמה את החולים. וזה מתאים למירית כי היא תמיד הולכת בדרך הישר ואריק בטוח היה מכבד אותה,בגלל היותה אישה כמו שאר האנשים שכבוד הדדי מביא ליחסים טובים. האם מישהו יכול לגרום לחתונה?

mhaifas

New member
לגרום לאריק להתחתן,הוא לא חייב לאהוב נשים!

תמיד חשובה הברקה אחת באהבה,ואם אתה באמת אוהב מישהי וכל השאר פחות,אתה רשאי להתחתן!

אני1212

New member
אריק אמר פעם בראיון

שהוא לא יכול להגיד שהוא לא נמשך לנשים בכלל. אולי הוא דו. בכל מקרה, לא הייתי מאחלת לו להתחתן עם הפרחה, אלא עם נטע לי

mhaifas

New member
ומה עם לאון שניידרובקי מהאח הגדול?

אופיר לא נחמד כל כך. לעומתו אריק מהישרדות ולאון מהאח הגדול הם הומואים נחמדים, הכי יתאימו אחד לשני! הלוואי ויתחתנו!!!

Imai

New member
בכל אופן, הינה כמה זוגות

שמערכת יחסים רומנטית ביניהם הייתה יכולה להיות להיט במשחק: 1. אופיר\אריק 2. אפרת\אנסטסיה 3. איגור\נטע-לי 4. איתי\מעיין 5. בשבקין\נתן 6.יואב\עידן מעניין איך היו נראים הילדים שלהם.

mhaifas

New member
מקווה שבאח הגדול יימצא הומו חדש

ושלא יהיה צווחני מדי,שעוד יותר יתאים לאריק

Imai

New member
אריק לא צריך את זה

יש לו את אופיר. הצרה היא שאופיר אוהב את פול.

דווקא בחיים האמיתיים

אופיר גם הוכיח שהוא מאוד נחמד, למרות שדווקא הוא עשה את אחד המהלכים היחידים שאני חושב שאת הגבול שלי עברו (מדובר בהשתלחות כלפי מעיין בהדחה שלה, אני פשוט הייתי ממשיך לתת לעידן איגור ודיווה להתווכח ובכך להוריד את מעמדם בשבט).

deathly hallows

New member
טוב שלא הביכו את גיא ומירית לגמרי ../images/Emo6.gif

מה מהעונה לא יצא איזה דן וויקה כזה?

דנה1982

New member
גיא לא עם אפרת בכלל?

הם מככבים במדורי הרכילות וגם בוילת המושבעים הם נראו ונשמעו כמו קצת יותר משני אנשים שנקלעו למשחק...

למעלה