הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

Optimus_Prime

New member
סוף סוף להישרדות הישראלית יש זוכה ראוי

אחרי הפיאסקו של נעמה בשנה שעברה, הגיע ד"ר אריק ולקח את הקופה כל הכבוד !

juspan

New member
../images/Emo45.gif

מירית בחורה טובה ולא היה כואב לי אם היתה זוכה, אבל אריק הוא שורד קלאסי! יש בו מהכל, גם מהפיכסה וגם מהחן (מה שלא היה לדן מנו למשל).

deathly hallows

New member
|בו../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

סוף סוף מישהו שחושב כמוני!!! נעמה קסרי היה פיאסקו אמיתי.

השורד

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

שירי116

New member
ווהו!!../images/Emo47.gif

הכי הגיע לאריק! (:) יאיי :] חבל שלא הראו מי הצביע את מה שהצביע אבל לא נורא.. אריק סלל את דרכו לגמר, והפעיל את הכישורים החברתיים והאסטרטגיים שלו בהצלחה כדי לנצח.. וגם ראו שהוא כרופא לא מתנהג כמו שהוא במשחק אז.. לפחות ביזיון האסמאסים לא הרס את הניצחון שלו

שירי116

New member
אה, אבל חשבתי שאריק ירד מלזלזל באנסטסיה

לא היה יפה להגיד שיותר קל לאיית אריק במקום מירית
שיהיה .. ומירית יצאה קצת מתנשאת עם זה שהיא כל כך נשמה טובה וכל זה.. היא באמת נחמדה אבל כמה אפשר להגיד את זה?

DoubleN

New member
היא קברה את עצמה

כשהיא אמרה: הבחירה שלכם מייצגת מי אתם! לפי ההגיון הזה, גם הבחירות שלה במשחק(או חוסר הבחירות ליתר דיוק) מעדות על אופיה המתפשר והצייתני, וכמו שיואב השכיל לאמר "פשרה".

ישששששששששששששש

ידעתי, ידעתי, ידעתי!!! אריק א-י-מ-פ-ר-י-ה-!!!!! ונראה לי שגם ניחשתי נכון את כל הקולות, תכף נראה

Danielcoson

New member
ישששששש

גם הפרחה מלוד לא זכתה וגם אשכנזי לקח. יש אלוהים וגם הוא מעדיף אשכנזים.

RageBot

New member
אתה פאתט

הוא לא קרא לו אלוהים, הוא ירד על זה שמירית אמרה ש"אלוהים יעזור לי" והנה, אלוהים לא עזר לה

למעלה