הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

h0e

New member
מירית: גיא איתי אנסטסיה

כל השאר אריק. כצפוי.

הצבעות..

לאריק - אפרת, עידן, איגור, יואב, אופיר, נטע לי. למירית - גיא, איתי ואנסטסיה.

סאמוואן

New member
אם כמה שאני אוהבת את איתי

הוא פשוט יצא ילד קטן ובכיין כאילו גיא? סבבה רואים שהוא מאוהב בה....אנסטסיה?? גם סבבה כמו שהמלך אמר "מוח של ציפור" ולרגע לא חשבתי שהיא בכלל מבינה את המשחק..אין לי מושג למה היא בכלל הגיעה לשם....אבל איתי?? שוואלה אם כמה שהוא תמים והכל הוא בכל זאת ידע איך משחקים את המשחק וגם איך צריך לשחק אותו ואוקיי,נכון שהוא עדיין עצבני על אריק על מה שהוא עשה לו אבל באמת שרואים שזאת הייתה ההדחה שהייתה לו הכי קשה...אז יאללה שיתבגר קצת... בכל מקרה בסוף הצדק האמיתי ניצח

Mark902

New member
הנה:

אפרת - אריק עידן - אריק נטע לי - אריק אנסטסיה - מירית איגור- אריק איתי - מירית גיא - מירית אופיר - אריק יואב - אריק

LahavxB

New member
אפרת,איגור,עידן,נטע לי,אופיר ויואב- לעכברוש

גיא, איתי, ואנסטסיה למירית.

יניבל1

New member
איגור זה הקול הכי תמוה בהיסטוריה של הישרדות

הוא הצביע לאריק רק כי אריק אמר על מירית שהיא נשמה טובה , כאילו .........מה??

h0e

New member
אין שום קשר בין השאלות שם המושבעים למושבעים.

הם קיבלו תסריט ואמרו אותו, גם המושבעים וגם הפיינליסטים.

יניבל1

New member
אני יודע שזה הוקלט מראש

אתה יודע שחלילה אחד המושבעים לא "יתנהג בהתאם" אבל לגבי תסריט אין לי מושג. מה גם שאיגור מספיק טיפש בשביל לעשות את מה שעשה ביוזמתו.

Imai

New member
מילא המושבעים

אבל גם הפיינליסטים? דווקא הם צריכים לדעת להתכונן מראש.

Tomer984

New member
טוב מאוד שאריק ניצח ...

לא הייתי רוצה שבהישרדות של העונות הבאות אנשים יתנהגו כמו מירית זה פשוט יהיה משעמם.

דנה1982

New member
למרות שרציתי שמירית תיקח, חשבתי כמוך

העובדה שאריק ניצח מרמזת על זה שאנשים לא יפחדו באמת להתנהג כמוהו בעונות הבאות. אם מירית הייתה מנצחת, אנשים היו פוחדים לעשות מהלכים סטייל אריק ולדבר כמוהו בעדויות. אז אמנם אני מתבאסת שהיא הפסידה, אבל לפחות זה מבטיח הנאה בעונה הבאה.

למעלה