הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

....

הוא אמר שהוא מרגיש שקשה לו להעריך אותה עד הסוף ושוהא עדיין מרגיש שמשהו חסר. היא ענתה שזה הרוע, הקנאה, הניסיון להתבלט על פני אחרים, ושאלה בדיוק כל הדברים שחסרים גם בו. בסוף היא אמרה שאלה לא הדברים שהיו גורמים לו להעריך אותה.

h0e

New member
נכון, צריך לתת לתסריטאים צל"ש, עבודה טובה.

איתי הזה לוקח יותר מדי ללב

יאללה אז הודחת.. מה אתה בוכה? תמשיך בחיים... ותבין! בהישרדות מתנהגים אחרת וממש לא כמו בחיים האמיתיים.. אז צא מהסרט שלך!

sutul

New member
הוא כזה ילד תמים..!!

חמוד אבל תמים רצח מה לצבא ושבועת היפוקרטס למשחק השרדות?!?!?

יניבל1

New member
הגמר הזה מוקלט מראש חברים

תשימו לב איך כל פעם שאחד הפיינליסטים עונה מדביקים לו את המנגינה שמתאימה לרוח הדברים. מה גם שכשאופיר זרק לאריק שהוא נמושה ה מצלמה ישר קלטה את הפרצוף של אריק + ניגנו מכת הפתעה בטיימינג הנכון אני פרשתי בכל אופן הכל זה בלוף אחד גדול

dgrwkl2

New member
המועצת שבט היתה מוקלטת! בדוק!

עכשיו זה חזר לשידור חי בדוק..ואל תשאלו אותי איך אני יודע

סאמוואן

New member
וואי אני מתה על איתי אבל...

הוא יצא עכשיו מה כמו עידן קפון...כאילו בן אדם רד מזה,יאללה מה הוא לא ראה את כל הדברים הטובים שאריק תמיד אמר עליו?? יאוווו זה משחקקקק

דנה1982

New member
גם אני חשבתי על קפון...

ונכון שזה רק משחק, אבל דברים שקורים במהלך המשחק משפיעים על היחס שלך לבנאדם. אם אני הייתי מודחת ע"י אריק אחרי כל ההבטחות שלו ועוד שניה אחת לפני הסוף, גם אני לא הייתי מצביעה לו, למרות שהוא אסטרטג מצוין.

THILA9

New member
אפרופו עידן קפון ראיתי אותו מוחא כפיים שאריק

דיבר.

יניבל1

New member
חחחחחחח

הוא מחא כפיים כשאריק נאם על הילדים הדחויים שרוצים להגיע רחוק בחיים , זה היה מחזה די משעשע .

deathly hallows

New member
באמת ? מוזר...

הרבה משווים את אריק לדן מנו ועידן קפון כזכור שנא את דן מנו...

juspan

New member
בעיניי לא מוזר בכלל

כי ההשוואה בין דן מנו, שנוא נפשי דאז, לאריק היא מופרכת. מה שמנו מייצג זה כ"כ לא מה שאריק מייצג ולא אכנס לזה עכשיו. גם אני בעד אריק נראה לי, למרות הכל. חוץ מזה שבל נשכח שאתה מסתכל אחרת לגמרי מהצד כשאתה לא נמצא שם, כמו קפון בעונה הזו מן הסתם.

OOOO0

New member
דווקא עידן קפון לא ראה את זה ככה.

הוא דווקא היה בעד אריק,כי הוא לדעתו שיחק את המשחק כמו שצריך,בניגוד לדן מנו שההפקה הצילה אותו,ורק בזכותה הוא הגיע לגמר. הנה שני טורים שקפון כתב בנושא באתר מאקו: http://www.mako.co.il/entertainment-tv-media/tv-kapon/Article-ac33083247d4121004.htm http://www.mako.co.il/entertainment...21006.htm&sCh=46bbe76404864110&pId=2082585621

למעלה