הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

יניבל1

New member
האמת שבשלב של איתי כבר עברתי לראות כדורגל

בטח הוא חירטט משהו על זה שלאריק אין ערכים ומילה כמו לחברים שלו בשייטת או משהו

אני1212

New member
לאיתי יש עוד הרבה מה להתבגר

כל כך הרבה זמן שומר טינה על משחק שהתרחש לפני שנה! צריך לדעת להפסיד בכבוד ולהבין שזה שהוא בין החזקים פיזית במשחק לא מבטיח לו ניצחון (והוא יחווה הרבה ניצחונות וכישלונות בחיים וצריך לדעת להתמודד גם עם כשלונות, ואני מאחלת שרק אכזבות מהסוג הזה יהיו לו). חוץ מזה הוא זכה באופנוע ים בשווי 100K ולא יצא בידיים ריקות.

davidlev0255

New member
איתי קיבל את העונש שלו שלא חבר לבשבקין

לגיא ולמירית והלך עם החלאה, אבל עשה תיקון, קיבל אופנוע ים , והראה שאדם הוא נמדד לפי ערכים ולא שווה ללכלכך את הידיים גם תמורת מיליון ש"ח.

aשרון

New member
זה לא היה שידור חי.........

מועצת המושבעים ששודרה עכשיו הוקלטה מראש, ולראיה אני מפנה אתכם לצפות שוב בקטע עם השולחן של יואב ואריק ולהבחין שהשולחן נעלם בפתאומיות ממקומו בלי ששום עוזר הפקה בא לקחת אותו. זה היה מוקלט וערוך מראש, חתיכת דרעקים המפיקים האלו .

deathly hallows

New member
גם ההדחה של מרינה שנה שעברה

הייתה מוקלטת ואז לא עשו מזה כזה סיפור גדול

Danielcoson

New member
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איתי ההומו פחחחעידן קפוןןשל העונההההה הזוווו פחחחח מקריאאאא אתתתתת שבועעעעתתתתתתתת הרופאיייםםםםםםםםםםם כאילוווו יששש קשררר כאילווו מי שכתתבבבב את השבועה חשבבבב על מקרהההה שאחד מהאנשים שיחתום עליה ילך להישרדות פחחחחחחח רואים שהוא היה במגמת גיאוגרפיה.

וואו..מאוד אהבתי את התשובות של אריק.. לא

אהבתי שיואב ניסה להשפיל את אריק... גם למירית היו תשובות טובות...אבל אני אישית לא חושבת שהיא עשתצה משהו במשחק חוץ מלהיות נחמדה... נטע לי...לא ידעה לענות על כלום ולדעתי חפרה לעצמה בור עמוק יותר...לא הבנתי למה איגור קנה לה פרחים.... בכל מקרה....אני חושבת שאריק צריך לנצח...

דנה1982

New member
דווקא איגור יצא תותח

נטע-לי אמרה עליו פעם שהוא יכול מקסימום להיות השליח שמביא לה פרחים. אז זה בדיוק מה שהוא עשה... הביא לה פרחים... זה היה מצחיק, בדיוק כמו הרגע (המבויים) שבו יואב הוציא את המפתחות של האוטו... אני עדיין חושבת שמירית צריכה לנצח, אבל אני ממש מבינה למה אריק מקבל אהדה כזו. גם אני בהמון רגעים חשבתי שמגיע לו לזכות. בגלל זה השאלה של עידן הייתה במקום (לגבי המסר שהוא מעביר לילדים בני 11) והתשובה שלו לא שכנעה אותי. למרות שזה רק טלויזיה והכל, יש ילדים שצופים בתוכנית ובאמת מעריכים את המשחק של המתמודדים וחושבים שזו הדרך להתנהגות. אנחנו יודעים כמה ילדים נוטים להעתיק דמויות מתוכניות טלויזיה, אז כן, באריק יש משהו שמעביר מסר לא חיובי (למרות שהוא עצמו דווקא חמוד. אם הוא היה קצת פחות תחמן הייתי מצביעה לו... למרות שעם פחות תחמנות יכול להיות שהוא היה מודח הרבה קודם לכן..)

juspan

New member
אבל זו תכנית בידור

למה מילים כאלה בומבסטיות כמו "מסר"? שלא לדבר על זה שבהישרדות עסקינן ולא בשגרת החיים הנורמליים. בואי נגיד שאם חלילה ייגזר על הילדים הטהורים האלה להקלע לסצינה הישרדותית כלשהי בהחלט יעזור להם ללמוד מאריק החלשלוש התכמן משהו.

דנה1982

New member
את זה אני ואתה מבינים

אני מעריכה את המשחק של אריק כי אני לא חושבת שהוא היה מצליח לשרוד אחרת. הוא לא לקח אף משימה (חוץ ממשימת קרובי המשפחה, שלא הייתה פיזית ובכל מקרה הוא יצא מופסד ממנה) וגם הטוסיק שלו היה על המנגל לא פעם אחת. בארו היו מעיפים אותו אם הוא לא היה מצליח להעביר מהלכים טובים. הוא ניהל את המשחק ואין ספק שהוא "ראוי". אני יודעת שזו רק תוכנית ואני לא מתכוונת "לחקות" אותו כדי להגיע למטרות בחיים, אבל יש כאן ילדים שצופים בתוכנית וזו לא רק "תוכנית בידור" עבורם. הם מזדהים עם דמויות/מתמודדים כאלה ואחרים. אני בטוחה שאריק לא כזה בחיים, אבל מה שהוא הציג במשחק זו דמות שלילית שיש כן ילדים שעשויים לחקות אותו. גם סרטים אלימים הם "רק בידור", אבל כמה פעמים שמענו על ילדים ששיחזרו סצנות מסרטים אלימים כאלה ואחרים? זו המציאות... אבל למה דיונים פילוסופיים עכשיו?

Jason2

New member
אז אל תתנו לילדים לראות

זו לא תוכנית לילדים וילדים לא צריכים לראות תוכניות שמשודרות לא בשעות שלהם.

juspan

New member
אגב, אני את ../images/Emo68.gif

ולו הייתי מרשה לילדה שלי לצפות בתכנית, הייתי מנחה אותה ומפרשנת לה לפי תפישת עולמי. כבר כתבתי על זה כאן לאחרונה וגם ראיתי שמישהו כתב השבוע שאריק מזכיר לו את היהודי הגלותי, ואכן בעולם האסוציאיטיבי שלי כשאני חושבת על "הישרדות" אני לא חושבת על רובינזון קרוזו או לוסט אלא על אושוויץ למשל. היו שם אנשים שהצליחו לשרוד, או לצערנו רק למשוך קצת יותר זמן, הרבה בגלל הקומבינות והאילתורים והשקרים מלאי האומץ שלהם.

Jason2

New member
עידן ואיתי גרמו לי לרצות להקיא

מהצדקנות המטומטמת שלהם. אחד שוב עם השאלה המטופשת מהשנה שעברה על הדוגמא לילדים כאילו הישרדות זו תוכנית חינוכית לילד ולמשפחה והשני הביא את שבועת הרופאים ואת החיילים מהסיירת, רבק תשתחרר כבר מצה"ל, יש כאן משחק עם חוקים ברורים אז מספיק להתבכיין.

אורישקי

New member
היי היי היי אני מכיר אותך

תכלס אצלי בכיתה זה יותר חיקויים של מירית(כיתה ו)מאשר אריקXD

דנה1982

New member
נו, אבל זה ברור...

הרי יש עוד את הדחת הצופים. צריך למשוך את סגירת הקווים כמה שאפשר... יש עוד שעה וחצי, בטח יסגרו את הקוים עוד איזה 45 דקות ככה...

למעלה