עדכונים יום 54 24/10

למה את חושבת שאם..

ידיחו אותה זה מה שהם יאכלו? היא לא היחידה שיודעת להכין אוכל ואם היא לא תהיה, מישהו אחר ידאג לזה. כמו שימצאו מי שיעשה כלים במידה ואיתי יודח. כמו שימצאו מי שיעשה כביסה במידה ו-ונסה תודח וכו'..

שיפרה תבשל להם

אמנם לא מפרום אבל אוכל בסגנון אחר. היא מבשלת מעולה. מאחר ועינב משתלטת על המטבח שיפרה מעדיפה להתרחק משם. מבינה אותה.

shlomitgueta

New member
../images/Emo15.gif../images/Emo15.gif4 דיירים יכנסו ביום א'../images/Emo15.gif../images/Emo15.gif

ייכנסו 4 אנשים ביום ראשון: אלברט גז- כנראה מישהו מאשקלון בערך בגיל של יוסי גם מצחיק ואולי אפילו הרבה יותר ממצחיק חזני, חזני, חזני הוא:ברוך אשכנזי מירושליים שמואל אלימלך-מדריך במכון כושר מפתח תקווה שגיא כהן-ההפתעה של לאון- הומו מתל אביב יש מצב גם שרק 3 יכנסו מבינהם. שירה סויסה לא תיכנס בשל העובדה שהפיצה לכולם את הידיעה שהיא תכנס.

droriko

New member
אז זאת ידיעה מפוברקת

איך אני יודע ? כי הם כתבו על ההוא מאשקלון שהוא בגיל של יוסי ויותר מצחיק ממנו , שזה בדיוק מה שאיזה ניק ניים לא מזוהה כתב כאן לפני שבוע . הם פשוט מלקטים אוסף שמועות מהפורומים לכתבה כעלק מקצועית. טוב נו בכל זאת זה מקושרים .

shlomitgueta

New member
יכול להיות שישנו ברגע האחרון

ויחליטו כן להכניס את שירה סויסה אבל נראה לי שההפקה הבינה שיותר מדי ביצ'יות לא טובה לאסמסים ועדיף להביא אנשים עם גוון וצבע שיעוררו עיניין כמו : הומו נוסף... אושר ללאון או חזני לעינב- זה הולך להיות ענק! ואחד שיצחיק בטירוף. וגם אנחנו מאסנו ברוע לב של המתמודדים ורוצים עוד אנשים חמים וטובים (אבל חייב שיהיו מעניינים)

שיפרה הולכת יום שלישי ...ובגלל זה

כל היום המצלמה עליה....מנצלים אותה לצילומים אחרונים. היא מעצבנת בטירוףףף....מבלי שהיא תגיד מילה. סגנון הדיבור, התנועות והמבטים. לפני שקיבלה את ה"כן" של צבר היא הייתה עוד יותר קיצונית בכל,עכשיו קצת נרגעה ,אבל עדיין מעצבנת. לדעתי הכל מהתנשאות. מאיפה לאנשים השריטה הזו? מה גורם לאדם להרגיש מעל כולם ומתנשא? ולמה? אווףףף

BEAUTY האחת

New member
זה לא נכון

רואים בפרומו לתוכנית שתהיה ביום ראשון מראים צלליות של הדמויות ובניהם ישנה אישה

droriko

New member
הקטע עם ה"הומו שמביאים ליאון" נשמע מגוחך

זה כאילו הולכים עם הסטיגמה שאומרת שאם תשים 2 הומואים ביחד,לא משנה מי ומה, תוך דקה הם יזדיינו כמו שפנים

צודק

כאילו אם "מביאים לו הומו" הוא חייב לאהוב אותו. מגוחך לא יכול להיות שיכניסו 4 גברים!!!

shlomitgueta

New member
כרגע זה בגדר שמועה אבל נראה לי

שזה יכול להיות מגניב וברור ש99% לא יקרה בינהם כלום

למעלה