עידכונים מהוילה - יום 12, ה- 12.9

יNOT

New member
ברוכה הבאה לתפוז ../images/Emo4.gif יש פה מישהוא שלא מזוייף?

לא התוכנית בעלת פוטננציאל אבל לא תוכנית "מעולה" רחוק מזה. הצלמים והבמאים לא יודעים את עבודתם, אין בכלל עניין בצפייה רוב הזמן, לצופה שרק "עשכיו היה מצטרף" זה היה נראה ריאליטי על כלכלת בית, אין משימות אמיתיות, לשמורעל הכספת(נו באמת...) ולחסוך במיים, לראות עד כמה טוב אתה מכיר את הבחור/ה שאת/ה מתחקר/ת כבר שבועיים...(זה באמת הכי טוב שיש?! ) אוליי את רואה ערוץ אחר?!

יNOT

New member
מנהל הפורום שירשרת למקום הלא נכון....../images/Emo6.gif

(ואח"כ אומרים שאין אינטרס ואין צנזורה בפורום) אם כבר זה היה צריך להיות משורשר בשרשור של דיעות על התוכנית ומתמודדים שפתחת כבר.

miracle8dl

New member
צעקו ללאון מקודם מבחוץ: לאון אוהבים אותך

והוא התרגש חח חמודד וצעקו עוד כמה דברים.. נראה לי על עינב מיקי ונעמה את מיקי מרגע לרגע אני פחות מסוגלת לסבול.. יאללללללה תחזרי הביתה

Lanni

New member
מה... מה.... מה... מה עם איזו משימה נחמדה?

ברביעי שעבר קיבלו משימה. השבוע הולך לעבור בלי שום משימה? (או שקיבלו משהו?) ורעיון למשימה שחשבתי עליו הרגע במקלחת - לסגור לשבוע את הבריכה, להתקין מוני מים על כל הברזים (בית ירוק, לא?
) ולמדוד לכל אחד בכמה מים הוא השתמש במהלך השבוע (פרט למים לשתייה / בישול). מי שהשתמש בהכי פחות מים - מקבל חסינות
פתאום מיקי לא תצחצח שיניים עם ברז פתוח, אנשים ילכו לשירותים פחות, לא יהיו מריבות על המקלחת
ויפסיקו לשרוץ כל היום בבריכה.

יNOT

New member
תגיד ראית ריאליטי פעם?! ../images/Emo6.gif כי זה לא זה...

זה לא סוג המשימות שמקבלים בתוכניות כאלה( למרות שבגרסא הישראלית אני לא אתפלא...) באמת מעניין אותך לראות אותם חוסכים במיים? בשביל זה אתה צופה בטלוויזיה? (כנראה שאתה הקהל שעליו הם מבססים מה מעניין את הצופה) גם ככה רוב התוכנית היא במטבח, גם כשכוללללללללללם במקטם אחר, לשטוף כלים כבר כולנו למדנו בתוכנית הזו, גם איך להדליק סיגריה... התוכנית הזו צריכה מייק-אובר רציני בשביל להיות ריאליטי כרגע היא אופרת סבון לעניים.

יניבל1

New member
הוא היה ציני

ואני לא מסכים עם איתו ועם אלה שכל הזמן מתלוננים על זה שבתוכנית מבזבזים מים לעיני כולם. אני לא חושב שהתפקיד של תוכנית ריאליטי היא לחנך . אוי ואבוי אם זה מה שיקרה.

Lanni

New member
לא הייתי ציני בכלל

כל הזמן אסי וארז מזכירים שזה בית ירוק ושהותקנו חסכמים, דשא מלאכותי וכו' - כדי לחסוף במים, וגם שלחו את לאון להתריע בפני שאר הדיירים לחסוך במים. למה לא לדרבן (
) אותם עם משימה שקשורה לנושא?

יניבל1

New member
כי את הקהל זה לא מעניין

ואני לא אומר שנושא המים לא חשוב (כאילו בכלל , לא רק שם) אבל בכל זאת.....

Lanni

New member
למה משימה כזו לא מעניינת את הקהל?

אתה זה לא כל הקהל, להזכירך מבטיח לך שמשימה כזאת תיצור יותר חיכוכים ומריבות על הגיינה אישית מאשר שבוע ללא עישון.

יניבל1

New member
כי הציבור הוא לא כזה פריק של ירוק וחיסכון במי

ם זה אף פעם לא היה משהו בראש סדר העדיפויות ,בגלל זה כל כך הידרדרנו בנושא וחוץ מזה גם אם הנושא חשוב , הקהל לא צופה בתוכנית בשביל חינוך לערכים ולמעשים חשובים, בשביל זה יש תוכניות תחקיר של דנה וייס(שאף אחד לא רואה). סך הכל האח הגדול זה טראש איכותי , ולאנשים אין כח ליום בלי עישון(מה זה החרטא הזה תגיד לי?) או שבוע עם מינימום מים. לשאלתך השניה, אני רוצה שיהיו משימות כמו המשימה הראשונה. אני לא בעד ריבים וצרחות על שטויות (כמו סיגריות או אלכוהול או מקלחות) אני מעדיף שיהיה בזה תחכום, שתיהיה אסטרטגיה, שיהיה מיסתורין (במשימה הראשונה היה את שלושתם, ובצרוה המבריקה ביותר), ככה מייצרים מתח.

Lanni

New member
איזה תחכום, אסטרטגיה ומסתורין אתה

מוצה במשימה הראשונה? ברגע ש-2 שומרים (וזה צפוי שלפחות 2 ישמרו בו"ז), ובהנחה שהם באמת שומרים ולא שורצים בבריכה בלי להסתכל על הכספת, אי אפשר לגנוב את הכסף. זה סתם לטחון ישיבה משעממת מול הכספת בידיעה שאם תירדם או תתעסק במשהו אחר - יש מצב שהשומר הנוסף שאיתך, יגנוב את הכסף. אין אפשרות של 2 או יותר שמשתפים פעולה כדי לגנוב ביחד את הכסף. אם היתה אפשרות כזאת - אז היה נהיה מעניין. אבל בתנאים של המשימה, כשרק אחד יכול לגנוב את הכסף - זה סתם משעמם. תחכום? אסטרטגיה? מסתורין?? לעמיר פרץ היה יותר משלושתם במלחמת לבנון השניה
ואני אצטט את הדורבן בציטוט פריסטייל: "וואלה משימה הכי משעממת הביאו לנו, לעשות שמירות"

יניבל1

New member
הוא לא אמר את זה ברצינות, הוא שיחק

כדי שלא יחשדו בהתחלה שהוא בעל הקוד דווקא אם אחד מהשומרים במהלך היום היה נרדם , ובסוף השבוע היו מגלי מהאח הגדול שמישהו לקח להם חצי תקציב זה היה בכלל יכול ליהות מגניב , כי מצד אחד הפרטנר של הנרדם היה חשוד , אבל מצד זוו עדיין לא הוכחה לזה שהוא גנב , ואולי מישהו אחר עשה את זה אני חושב שליצור פראנויה וספקולציות באוויר , כשכל אחד מהמתחרים מנסה לשחק את הגשש בלש (במקרה של איתי זה גם כולל לאנוס בחורות) זה מגניב, וזו היתה המטרה של המשימה. זה שיוסי האידיוט הרס הכל במהלך הכי לא מובן בהיסטוריה (תראה מה הוא עשה , הוא גם בטיפשותו הודה שהוא יודע את הקוד , וגם סירב לקחת את החסינות, למרות שבין כה וכה שנאו אותו על הקוד וקראו לו בוגד) זה כבר משהו אחר.

Lanni

New member
אגב

אם אני הייתי שם - הייתי לוקח את הקוד וישר בתחילת היום מודיע לכולם שזה הקוד - ככה שכולם יודעים אותו, כולם חשודים וכולם עלולים לגנוב את הכסף
לא הייתי מנסה בעצמי לגנוב. הרעיון הוא שברגע שכולם יודעים שלכל אחד אחר יש את הקוד וכולם גנבים פונטציאליים, ככה השמירה תהיה אדוקה יותר והסיכוי שהכסף יגנב יהיה נמוך יותר, אף אחד לא יקבל חסינות והתקציב לא יקוצץ. ככה גם נחסכות שיחות מעיקות של מיקי עם יוסי בסגנון של "יש לי הרגשה שאתה יודע את הקוד"

Lanni

New member
לשמור על כספת זאת כן משימה לתוכנית

ותחרות מי מבזבז פחות מים היא לא? לדעתי זה יכול להצית את הרוח בבית כשאנשים יתחילו להתקלח פחות ובגלל זה יתרחקו אחד מהשני ויגידו שזה מסריח וההוא לא התקלח כל השבוע

יNOT

New member
על אותו משקל אתה יכול לעשות תחרות

נודים זה יעניין רוב הסיכויים רק אותך, לא אנשים שבאו לראות תוכנית ריאליטי, ואם אתה רוצה לקחת את זה לכיוון אחר, שייתנו להם לגזום את הדשא
שייתנו להם להדיח כלים
(הם כבר עושים את זה) שייתנו להם להשקות את הדשא עם כוס מיים
אתה לא נראה לי מבין את הקונספט מאחורי תוכנית "האח הגדול" אבל מצד שני כך גם ההפקה

galya13

New member
../images/Emo35.gif מה אמרה ג'ני היום על נעמה לרנין?

הדלקתי את הערוץ לכמה דקות ולא הבנתי על מה היא דיברה. ג'ני אמרה משהו על נעמה שהיא עשתה או אמרה לה משהו לא טוב.... כאילו שהיא נחש.... האם מישהו ראה ויכול לספר לי. ועוד משהו: גם פיספסתי חצי פרק אחרון. מה קרה שם עם יוסי, מה הוא עשה שכולם כעסו אליו?

למעלה