עידכונים מהוילה - יום 12, ה- 12.9

יוליקה

Member
מנהל
גם מיקי וגם ונסה היו בלי מקרופונים

תגידו אף אחד לא שם לב לטרור כפיה דתית שמפעיל שם אשר? עוקב אחר כל אחד במטבח עם ספר תפילה ומכריח אותם להגיד דברי תפילה מהספר.... עכשיו אני מבינה למה התכוון כשרצה להדיח את שפרה: "את כל מה שאני משיג - היא הורסת" כלומר: את כל מי שאני מצליח כמעט להחזיר בתשובה - היא מקלקלת... יש לו מזל שאני לא בסביבה - היה מקבל ממני כבר מנה המיסיונר הזה!!!

יוליקה

Member
מנהל
אז שיגיד דברי תפילה בעצמו

מה שהוא עושה למען עצמו לא מפריע לאף אחד אבל כשהוא דוחף את הספר מתחת לאף של מי שלא מאמין זה כבר כפייה כי הוא עושה משהו שהם לא היו עושים מרצונם החופשי... מאידך... במקום להסביר לרנין שאינה יהודיה את המנהגים שלנו הוא התעלם ממנה לחלוטין בארוחה של שבוע שעבר וכך עשו כמעט כולם - היא הרגישה מאד בודדה - עד שקמה ועזבה את השלחן - כשיש אורח מסבירים לו פנים... נכון שרנין איננה אורחת בקבוצה - אבל בארוחת שבת כשכולם יהודים - היא כן אורחת.

יניבל1

New member
אני לא כל כך מבין בהלכה

אבל אני מניח שאם נניח נעמה לשה את הבצק והוא ביקש ממנה שתתפלל אז היתה לזה סיבה (אולי יש כאן מישהו מסורתי/דתי שיכול לשפך אור על הדברים?) ודי עם הרנין הזו כבר? כל דבר היא מחפשת לעשות ממנו דרמה? מה זאת אומרת התעלמו ממנה בארוחת שישי? חשבתי שהמטרה בארוחה היא לאכול לא?

אני מאוד מכבדת את אשר,אבל

הוא ממש סוציומט! דואג לעצמו עם החלות ולא נותן להם לטעום אפילו! יש גבול..

eli7r

New member
אין לי הוט ככה שאני לא רואה מה קורה

אבל שאלה:הוא עצמו אכל מהם ?כי אם לא אני אתן הסבר למה חשוב לו לשמור עליהן

BBB13

New member
אשר האכיל את כל הבית חרא בשביל החלות שלו

כל השבוע הוא הכין להם חביתות מדוללות עם חלב (שכולם אמרו שאפשר להקיא מהן) כדי שיהיה ביצים לאיזה 7 חלות מסריחות אשר הוא מתמודד שרוף - הדחתו בקרוב

יניבל1

New member
בולשיט

בבית ינסו לזרוק אותו 10 פעמים זה לא יצליח להם. אשר הוא מהמתמודדים הבודדיםשם שהציבור עוד מצליח לסבול , ולציבור לא אכפת מהטעם של החביתות שלו. אלא אם יציבו מולו את שי או בובליל ,הוא לוקח כל אחד באסאמאס .

יניבל1

New member
בעצם זה 1 מתוך 3 באסמס

אז הסיכוי שהוא יודח בשלבים המוקדמים שואף לאפס .

יNOT

New member
הוא יעוף

הצופים רוצים לראות את המערכות יחסים נרקמות, אהבות, ותככים, הוא לא ייתן לצופים את זה. הדבר היחיד שהוא יכול לעשות זה "קידוש" ואחרי כמה זמן זה נהיה נדוש... מי שייישאר זה מי שיש לו סיכוי להתאהב או סיכוי להשפיע על מערכות יחסים, השאר יהיו הראשונים ללכת.

יניבל1

New member
אני לא רואה שם מערכות יחסים באופק

ולמען האמת , כמעט כל האנשים שם כל כך משעממים , שמערכת יחסים ביניהם כבר לא נראית כמו משהו מסעיר (בטח לא כשהסקס מצונזר וכל מה שנותר זה הזיוני שכל......) למה נאי אומר שאשר כמעט בלתי אפשרי שיודח? כי אני הולך לפי אלימינציה . וכל אחד ואחת כמעט זוכה לטונות של בוז ושנאה, שיפרה כי היא סנובית ,מזוייפת ופלצנית , רנין כי פרחה ובכיינית ונוהגת לשיר שירים גרועים עם הקול המעצבן שלה , ונסה כי היא בהמית וקולנית והרשימה עוד ארוכה . לעומת כל אלה יש לך אחד כמו שר ששום תכונה בולטת שלילית לא נדבקה בו . נכון לפעמים יש לו קטעים מלוכלכים , אבל אם אתה מסתכל בכלליות על הבן אדם , על צורת הדיבור וההתנהגות שלו , הוא בחור נחמד .

יNOT

New member
הסיבה לשיעמום שלך

היא לא האנשים ,הם אנשים אמיתיים שעושים מה שהם עושים מתי שהם עושים. הבעייה היא בעצם הצלמים והבמאים, בוא נודה באמת....מתי הייתה בארץ תוכנית ריאליטי של "האח הגדול" לפני?! תןכניות הריאליטי שנעשו היו בעיקר "הישרדות" וכולנו זוכרים למה התוכנית הזו התפרסמה , ושלא היה נחש כמו שלא הייתה תוכנית. הצלמים והבמאים בארץ רגילים לצלם "טוק שואו'ס" וטלנובלות לעניים , אין להם מושג איך לצלם ריאליטי, ורואין את זה. באשר למערכות היחסים הכל יהיה פיקטיבי, רק בשביל "לעשות לך מעניין" זה מה המשתתפים אמרו שהאינטרס שלהם(לפחו אלו שדיברו על "אהבה" אם בכלל) , וכמובן ייתכן שתראה איזה נשיקה מצולמת בקפידה, אבל זה לא ריאליטי....

ליאורי13

New member
תלוי מול מי יעמוד אשר, קשה לסמפט אותו

היא מביא להם את הדת בצורה פסיכולוגית, יענו הפוך על הפוך זה סוג של כפיה {אני לא נגד הדת}

מעולם לא סימסתי לריאלטי אבל

אם תהיה אפשרות לסמס נגד נעמה-אעשה זאת ברצו-ן!!! תחמנית,רכלנית וקשקשנית!

יניבל1

New member
מישהו כאן אמר שהיא דומה למומו מאסקימו לימון

זה הדבר הכי מצחיק ששמעתי בזמן האחרון !

Saladin

New member
על מה ולמה את מכבדת אותו?

אני לא מבין מה הוא עושה שם. הוא צריך להיות הבא שעף.

למעלה