עידכונים מהוילה - יום 12, ה- 12.9

Saladin

New member
יכול להיות.

הן אמרו על מישהי שזה שהיא מבשלת לכולם לא מצדיק את הלכלוך שיוצא מהפה שלה. נראה לי שנעמה היא זו שהכינה את הביצים היום בבוקר אז כנראה שזו היא.

יניבל1

New member
אתה נשמע כמו הערן שלו מחוץ למשחק

מי מקנא בו בכלל? תלמד להבדיל בין קנאה עיוורת לבין דעה מנומקת ועניינית ואנשי הפורום פירטו ונימקו די יפה מה המגרעות של הבן אדם הזה . בוא נגיד שהוא אחד האנשים מהוילה שיותר מסתלבטים עליהם בפורום. כאילו מה? אתה לא שם לב לטון המתנשא והמזלזל שלו כל פעם שמנהלים דיון? אתה לא שם לב שכל משפט שני הוא משוויץ במסםפר הבחורות או הכסף שלו? (אז בסדר הבנו שאתה עשיר, ומצליח עם בחורות, אז מה אתה מצפה שנשתחווה אליך?) ואגב אופן הדיבור שלו , ובעיקר חוש ההומור שלו, מזכירים לי מאד ערסים מהשכונה שלי

Saladin

New member
ואתה נשמע כמו מישהו שמשתתף במשחק

ולא כמו מישהו עם דיעה אובייקטיבית. שי רוצה להיות דומיננטי ועושה מה שצריך כדי שזה יקרה.

יNOT

New member
יותר נכון לומר ששי הוא הגרסא הגברית של שיפרה

שניהם מלאים בעצמם , וכל אחד מהם חושב שהוא מתת המין הגברי או הנשי, ההשוואה לערס היא לא מופרכת שניהם מסתמכים על ביטחון עצמי מופרז בלי קשר למציאות, וגם ערס מנפח את החזה כמו טווס חושב שהוא הדבר "האמיתי" , ושניהם טועים. גבר גבר, צר לי , זה לא שי...אולי מישהו אחר באותה הווילה אבל לא שי, לפחות לא בסולם הערכים שצריך להיות למי שרוצה להיקרא "גבר גבר".

u r a n i a

New member
שי הוא סוג של ערס - לטוב ולרע

בכל מקרה הוא מוסיף הרבה צבע, נראה טוב וחתיך הורס, אני בעד שישאר למרות שלפעמים הוא עושה חור בראש.

Saladin

New member
רנין סתמית וטיפשה.

אני לא חולק את הסימפטיה כלפיה. בן אדם שאוהב להיעלב הוא בן אדם טיפש.

BBB13

New member
על מי היא אמרה כלבה? נדמה לי שנעמה

סוף סוף נהיה מעניין

נעמה אמרה למיקי שג'ני לא אינטיליגנטית

ומיקי סיפרה לג'ני על זה ובקיצור הבנות גילו שנעמה מרכלת על כולם פה

היא לא שתולה, אבל...

מרגע לרגע נראה כי התכנית התחמנית שלה מצליחה... היא מעבירה את הבנות לצד שלה, ומשמיצה את כל מי שהיא רק יכולה. נקווה שהיא תועמד להדחה, ואז אין לה סיכוי. כל הצופים בבית לא סובלים אותה.

יניבל1

New member
אותי היא מעצבנת בגלל סיבות אחרות

ואל תגידי לי שאת לא שמחה מזה שהיא הסיטה אנשים כנגד נעמה :)

האמת שלא

כמה שנעמה מכשפה, מיקי מ-ג-ע-י-ל-ה יותר. החיוך שלה עושה לי בחילה והקול הצווחני שלה עושה לי חררה.

למעלה