עידכונים מהוילה - יום 16, 16.9

KroKodil1

New member
חבל לי על לאון../images/Emo201.gif

בין הדיירים היחידים שבאמת נחמדים טובים בוילה הזאת... ערן ושי לא היו צריכים להתנפל עליו ככה... בסך הכל הומו מה קרה. סתכלו קצת יותר פנימה - ללב שלו

יניבל1

New member
זה לא היה כדי לפגוע בו

אבל אולי שי טעה כשהוא פנה ללאון בפורום רחב.

קפרי

New member
הייתי עסוקה, לא ראיתי והתעוררתי רק כעת

מה היה עם לאון, ממה נפגע?

קפרי

New member
יניבל1-אתה צוחק עליי?

פעם ראשונה בחיים שלי שאני מנסה להכנס לפורום פרט לפורום מסויים שעוזר לי ללימודים, אז לא אגיב על הציניות שלך.

שי פרימיטיבי מהזן הכי נחות

אפילו יוסי הפרמיטיבי העתיק שמבוגר ממנו בעשרות שנים מבין יותר את לאון ואת הנפש שלו למה כל הבנות שותקות ולא סותמות לשי את הפה????

יניבל1

New member
דווקא אני מחבב את שי

אם יש לו בעיה עם מישהו הוא אומר לו את זה בצורה הכי ישירה ואמיתית שיש., הוא לא זורק איזו הערה צינית מרגיזה על זה , מחייך כמו אידיוט וממשיך בשיחה כאילו הכל בסדר(כמו שיפרה או קרן)

bbfanil

New member
איזה יצא אליו?

הוא משחק את המשחק בצורה הכי ברורה שיש... הוא פוליטיקאי מהזן הנחות ביותר ונורא ברור גם!!! הוא מתחמן את כולם... זה לא להסביר... זה כמו השיחה שלו עם רנין הוא מציג את הדברים בצורה שתשרת את האינטרסים שלו...

sha na na revol

New member
לא יודע,

בן אדם צבוע לא משתדל כ"כ לדעתי... אולי כי אף פעם אף אחד לא דעבר אלי ככה, גם הצבועים. אני יותר חלש אופי.

bbfanil

New member
האסטרטגיה של שי

הוא מנסה לפורר את הקליקה של הבנות (רנין, ג'ני, עינב, לאון ומיקי) כי הוא רואה בהם כאיום... הוא מנסה להגיד ללאון כל הזמן אל תגיד להם את זה.. אל תעשה ככה... הם מתייחסות אלייך ככה וככה... עם כל הכבוד זה ברור שיש לו בעיית בטחון עצמי, לרוב האנשים שמנסים לייצר הייפ מסביבם יש בעיית בטחון עצמי... שי מנסה לנצל את זה לטובתו... זה לא לעניין... לנצל חולשה של אנשים בשביל להפיל אותם זו אמנם אסטרטגייה מעולה בג'ודו אבל בחיים, בין אנשים, זה מלוכלך! שי הוא חלאת המין האנושי!!! אחרי הצרפתייה- הלאה שי!!!

איתי בל

New member
בנאדם צפוי לא יכול להצליח

שקר רמאות תככים לא יודע מה.. לא יכולים להתקיים זה מת זה לא יכול להצליח מכיר את זה שאתה נמצא בקבוצה של אנשים...וכולם דמבירם בזה וזורם אבל אתה קצת יותר מתבייש או לא מרגיש בנוח באותה קבוצה או לא יודע מה ופתאום דווקא עולה לך משפט שאתה רוצה להגיד אבל בגלל שאתה לא מרגיש בנוח אתה שומר בבטן ואתה מוציא את המשפט רק אחרי הרבה חשיבה דווקא בגלל שחשבת הרבה על המשפט ולא הוצאת את המשפט טבעי אתה תגיד את זה עם גימגום או שהמשפט יצא לי רועד כזה או לא יודע מה ויעשו לך פרצוף מוזר לעומת אם היית אומר את המשפט חלק מהבטן זורק אותו ויוצא כמו כל דבר אחר דוגמה יותר ברורה מיקי... מיקי היא הכי תככנית הכי נחש היא מרמה את כולם וגם מודה בזה אבל זה לא הולך לה...לא מסתדר לה היא לא מגמגמת אבל אנשים קולטים עליה אנשים רואים את זה או במקרה הרע פשוט לא מגיבים לזה תככנות בחיים לא תצליח אם שי מצליח... אתה יכול לחשוב שהוא שחקן ענק אני חושב שהוא פשוט אמיתי שחקן באמת טוב לא תדע שהוא משחק... תחשוב שזה אמיתי אז או שהוא שחקן ענק ענק ענק... או שהוא אמיתי ואני באמת חושב שהוא אמיתי

ליאורי13

New member
שי בנאדם שקרן וצבוע

למה תמיד הוא שואל את ליאון מה סיפרת לבנות אם הוא בא מכוונה טובה? שי הבייתה

ליאורי13

New member
אנחנו לא מחפשים,מצאנו

לא צריך להיות חכם להבין ששי מנסה לסכסך ולהסיט את ליאון מהבנות חבל ששי לא מבין את ליאון שהוא נשי ומתחבר בעיקר לנשיות שלו וטוב לו עם בנות יותר מבנים

MineraL

New member
זה לא המסר ששי ניסה להעביר

אין קשר לעובדה שהוא מתחבר יותר לבנות. יש קשר שחלק מהן עושות ממנו הביץ' האישי והלא מוכרז שלהן..

למעלה