עידכונים מהוילה - יום 16, 16.9

אורין18

New member
התאוריה שלך יסודה בטעות.

אם לאון ושי היו נפגשים סתם כך באיזשהי חנות,בר,חוף ים או כל מקום אחר,הוא היה מסתלבט עליו,צוחק עליו,וממש לא ינסה ``להקשיב ולעזור``.מה שהוא עושה כאן הוא פשוט משחק את המשחק לפי מה שדעתו אומרת לו שהצופים יאהבו(מה שמתברר כטעות רצינית...).היתי מציעה לך גם לצפות שוב בסרטון של שי,כדי שתזכר מי הבן אדם.הוא אינו ראוי להגנה בכלל מאף אחד מאיתנו.לאון כן זקוק,בגלל שכמה טווסים חארות בתוך הבית,יורדים עליו ללא סוף.

יניבל1

New member
קודם כל,לא הייתי מתבסס על פרומואים בטלוויזיה

כולנו יודעים למה הם שווים דבר שני, מאיפה אתה כל כך בטוח ששי היה צוחק על ליאון?

אורין18

New member
קודם כל זו את..

דבר שני,אם שמת לב ידידי רק לאחרונה שי התחיל להקשיב ובכלל להתיחס ללאון.הוא הבין שהוא צובר פופולריות,ומנסה להחליש ולייאש אותו,הוא יודע שלאון הוא חלש מאד נפשית ורגיש.שיחה רעה אחת והוא מושבת ליום שלם.זה מה שהוא עושה כרגע - מנטרל אותו מבפנים ומבחוץ,בחברה.

אורין18

New member
כן...ההתנצלות התקבלה!/tapuzforum/images/emo13.gif

ואני ממש ממש לא פסימית אני פשוט רואה טוב ברוך האלוקים.

יניבל1

New member
את מגזימה

שי כל השבועיים היה חבר טוב של לאון, אפשר להגיד שמהבנים הוא הכי דיבר איתו, והכי התייחס בכבוד לדברים שיש לו לאמר.

Saladin

New member
לא זו האסטרטגיה של שי.

האסטרטגיה שלו היא להיות בסדר עם כולם (עד כאן זה כמו האסטרטגיה של כולם), לפנות לחלשים ולהיות קרוב אליהם ברגעי חולשה (כמו אל רנין אחרי הפיאסקו הקטן והטיפשי שלה) ולהיות מעורב בכל מה שקורה בתחום של כלכלת הבית כדי להיות הכי צודק שיש ולהיות מסוגל לבוא בטענות אל מי שלא ממלא את חובתו (הוא עושה את זה פחות מדן מנו, אבל עדיין הוא יוצר את הרושם שאף אחד בוילה לא יכול להיות יותר אחראי ממנו).

והוא גם הודה בזה...שהוא "דן מנו" ולא פעם אחת.

הוא חושב שהוא מהל את כולם. ומנסה לנהל גם את לאון. בא לי להפליק לו................

ליאורי13

New member
../images/Emo45.gif רק אתה ראיתי את האמת

שי מנסה בכל תוקף להסיט את ליאון מהבנות,הוא רוצה את הקול שלו נקודה!!! ליאון מסביר לו חד משמעי שכך נוח וטוב לו,שי ממשיך לחפור ומנסה לשכנע את ליאון שהוא לא עושה מה שטוב לו ועושה רק תחת ציווי. שי, שכחת שערן פגע בליאון ולא יצאת על ערן? שי אתה פונה לכל אחד ואחד ואומר שאתה אוהב ודואג רק לו וכולם על הז**ן שלך אתה מניפולטיבי,ולא, אתה לא מחפש את טובתו של ליאון אלא רק את טובתך שלך ליאון כל הכבוד שיש לך חוט שידרה ואתה עומד על דעתך

איתי בל

New member
היה לו את הקול של ליאון עוד קודם

ליאון אוהב את שי ורואים את זה שי צודק...בלי קשר לערן או לא שי צודק והוא באמת אומר את זה בשביל לאון

איתי בל

New member
כי...

זה אחלה שמצאת אינטרס אינטרס אפשר למצוא על כל דבר..אני יכול להגיד שאתה יורד על שי כי אתה בעצם בעלה של מיקי ואתה חושב ששי מהווה איום אז אתה מנסה להפיל אותו אני יכול להגיד שלאון רק רוצה את המיליון אז הוא מתנהג כמו הומו ונחמד לכולם כדי שיאהבו אותו והוא בכלל סטרייט אני יכול להגיד שהם כולם שחקנים כדי להביא לארז טל כסף אני יכול להגיד שלממשלה יש צ'יפים במוח של כולנו כדי לשלוט בנו אינטרסים אפשר להביא מפה ועד הודעה חדשה תן בסיס תן משהו הגיוני תן סיבה בוא תנסה לנהל דיון אינטיליגנטי ולא רק לזרוק אינטרסים

דורון

New member
שים לב כמה פעמים שי אומר ללאון שלא יספר לבנות

את מה שקרה עכשיו. הוא יודע שאם עינב תשמע על זה יהיה מלחמת עולם בוילה שבסופה יש מצב ששי יועמד להדחה.

איתי בל

New member
למה שירצה מלחמת עולם

זין עכשיו יועמד לא יועמד להדחה למה שירצה מלחמת עולם? מלחמת עולם זה מה שהיה ביום שישי שעבר עם רנין והוא לא עמד להדחה אבל הייתה מלחמה הוא צריך פאקינג לחיות עם האנשים האלה 3 חודשים למה שירצה מלחמת עולם? וזה שהוא לא רוצה שידיחו אותו זה לא לגיטימי? יש שם מישהו שכן רוצה שידיחו אותו? חוץ מרנין אולי... הוא אומר דברים נכונים אל דבר על זה עם הבנות אין טעם הן לא צריכות לדעת כל פיפס וכל שיחה וזה סחר טעם ויותר מזה זהממש לא עניין שלהן מה שי ולאון מדברים זה לא עניינן

ליאורי13

New member
דורון צודק

שי כנראה יגרום לאנשים להכיר את הצביעות שלו שי חפר לעצמו בור מאוד גדול לא כולם טיפשים כמוך שי

למעלה