עידכונים מהוילה - יום 16, 16.9

ליאורי13

New member
תגידו אתם נאיביים?

שי לא רוצה בטובתו של ליאון,תפנימו לליאון נוח עם מה שהוא עושה והבהיר את זה לשי כמה פעמים, בכל זאת שי המשיך לבחוש ולחפור ולנסות שאולי בכל זאת ליאון ישנה את דעתו או "יתעורר" פתאום ויסכים עם שי זה לא קרה,ליאון עמד על דעתו,שי הרים ידיים כי ראה שיש לו עסק עם בנאדם לא מושפע כמו שהוא חשב. מקווה מאוד שליאון לא "יפחד" להמשיך ולעשות מה שהוא אוהב ומתחבר אליו

sha na na revol

New member
כן, אבל זה לא קשור לדעתי

נראה לי פשוט ששי סגור יותר ולכן הוא מדבר ככה. לאון אולי עדין אבל בעצם הוא הרבה פחות מופנם, ושי מנסה לקלוט אותו וזה מעורר אצלו כל מיני דברים.

ליאורי13

New member
אז זהו, לא בגלל ששי סגור יותר

לפני יומיים שי אמר לבנים שצריך לפרק את הקליקה של הבנות עם ליאון,כדי לערער את מעמד הבנות ולגרום להם להסתכסך. שי אמר שבנות רבות מהר וקל מאוד לפרק את החבורה למה פתאום נזכרו להזמין את ליאון לחדר שלהם? למה הם לא חשבו מלכתחילה שהמקום של ליאון זה עם הבנים? שי עושה עצמו איכפתי ודואג לכולם ומכניס להם מאחורי הגב,החכמים שם בבית כבר קלטו אותו,זה מספיק

sha na na revol

New member
נלך בקו שלך,

זאת אסטרטגיה מול אסטרטגיה, ברגע שיש קבוצה אחת של הבנות עם לאון וכאילו יש פרוקטשן בתוך הקבוצה... גם אני הייתי טיפה מתחרפן אם הייתי חושב שמשחקים בצורה לא הוגנת, כלומר סלקטיבית, וכאילו אם אתה בקבוצה אחת אז אתה גם מול הקבוצה השנייה...

יניבל1

New member
מאיפה אתה יודע שנוח לו עם זה?

אולי הוא כל כך חסר ביטחון שהוא לא יכול לקום ולהתרעם על היחס אליו? אני שואל אותך ברצינות ליאור, אתה מכיר בן אדם שפוי שהיה מסכים שכל היום יעשומ לו קוצי מוצי ויתייחסו אליו כמו חיית מחמד? אפילו הנשים יודעות לשמור על ספייס מאחרים כשצריך.

איתי בל

New member
לא אחי אתה טועה

אתה לא הקשבת לשיחה אתה באת לשיחה עם דעה וזכרת את מה שאתה רוצה זלכור שי אמר מיליון פעם תעשה מה שאתה רוצה אל תשתנה אני בסך הכל אומר מה שאני חושב בלה בלה בלה ערן אמר לו אותו דבר שלא יהיה יס מן והוא צודק גם כשירצה להיות איש ביזנס אם יהיה יס מן הוא לא יצליח אתה לא מסוגל להבין את מה ששי אמר זה הכל

../images/Emo45.gif שי נחש

פשוט לא ברור איך החבר'ה לא רואים את זה (מלבד ג'ני שהצביעה נגדו) זה היה עסק אחר כששי התעמת עם גורילות בגודל שלו אבל לאון הוא טיפוס ממש מתוק וחיובי, נורא לא פייר להיטפל אליו פתאום... מקומם אפילו... בקיצור, הלוואי שלאון יגיד לבנות ששי ניסה להסית אותו והלוואי שיעשו לשי "עליהום" ויעלו אותו להדחה בשבוע הבא. ואם לא בשבוע הבא אז אני בטוחה שמתישהו בקרוב, כי שי לא בחור חכם במיוחד ולכן הוא עתיד להסתבך בתככים של עצמו, מבטיחה!

Saladin

New member
נראה לי שאת מדברת יותר מהרצון

ולא ממחשבה. אין סיכוי שידיחו את שי. זה פשוט יותר מדי מסובך להרים כזו הצבעה ומי שיעשה זאת יסתכן בראש שלו.

וזה מעניין או נוגע לשי כי ...............

ששי יפסיק לשחק כאן את האמא טרזה הקדושה שדואג לכל החלשים והמסכנים עלי אדמות. הרי ברור לכל מי שצופה - שהבן אדם היחידי ששי דואג לו זה ...שי בעצמו. אז ...שלא יעבדו עליכם

KroKodil1

New member
זה ברור

זוהי הרי האסטרטגיה שלו. הבעיה שלו היא שזה עובד רק על דיירי הבית (אולי..) אבל על הצופים בבית ממש לא... בפעם הראשונה שהדיירים יגרמו לו להיות מומעד להדחה הוא יכול לארוז את החפצים שלו אוטומטית...

יניבל1

New member
יש בזה היגיון מסויים , אבל אתה טועה

האמת שבמהלך השיחה של שי וליאון גם אני חשבתי על מה שאמרת , אבל אם שי באמת היה חלאה , הוא היה לוקח את ליאון לשיחה לצד ,מבלי שהבנות ידעו , ומלכלך עליהן חופשי. לא רק שהוא אמר לו את זה ליד כולם, גם חלק מהנות שהוא דיבר עליהן (שיפרה, רנין מהחדר של הבנות) נכחו בחדר כשהוא אמר את זה, והוא לא שם זין.

bbfanil

New member
הוא לא יכול

אסטרטג טוב לא מלכלכך ישר על מושא הלכלוך... צריך ליצור פקפוק... לאון מאמין רק בבנות כרגע, זה שהוא ששי יגיד היא עשתה לך ככה, היא לא בסדר, תספיק לדבר איתה... לא ייתן לו עלום, זה יעבור ללאון מעל לראש! בשביל ליצור שינוי צריך קודם כל סדק, סדק קטן. אח"כ פותחים אותו לאט לאט... אי אפשר להגיד לו ישר תפסיק לדבר איתן, צריך קודם כל reason to believe. זה הדבר הראשון שלומדים בשיעור שיווק... אי אפשר להגיד תקנה... צריך להסביר למה אתה צריך את זה, ואח"כ לקנות... זה מה ששי מנסה לעשות. שי לא אמיתי, הוא מזוייף כמו השדיים של עינב. נכון הוא שחקן ענק... אבל לדעתי זה משחק מלוכלך... זה ליצור אמון אצל אדם עם החולשות שלו ולהפיל אותו. זה נורא!

יניבל1

New member
למה , מה שהוא אמר נראה לך מתון?

כשהוא אומר ליאון שלא יתן לבנות לעשות ממנו הביץ' שלהם זה נראה לך מתון? השיחה נשמעה לי שיחת תמיכה לאישה מוכה . אתה לא יכול להגיד שזה סתם סדק קטן , זה נראה כמו שיחה רבת משקל. חוץ מזה שאם שי באמת באמת היה פועל ממניעים תככנים , הוא היה עושה את זה בסטייל , ולוקח את ליאון לצד , או לבד או בחברת אחד החיילים שלו ושוטף את ליאון. אבל עצם זה שהוא מתפרץ אליו בחדר מלא אנשים מראה לך שזה היה הכי ספונטני והכי מהלב שיש. כמדומני זה התחיל מזה ששיפרה(לא אחת ממחנה הבנות) ליטפה את לאון כמו החתול שלה וזה הביא לשי את הפיוז.

למעלה