עידכונים מהוילה - יום 16, 16.9

יניבל1

New member
למה ששי ינתק אותו מהבנות

נכון שהן מתות להדיח אותו בהזדמנות הקרובה, אבל הוא לא יודע מזה, הן לא מפגינות שום סלידה ממנו . כל הליכלוכים שלהן עליו הן בחדר שלהן ,כאשר הוא בחדר השני חולם א החלום העשירי שלו. ככה שהוא לא יודע בכלל שיש כלפיו איום , הוא די בטוח בעצמו.

איתי בל

New member
מי רוצה להעיף את שי

הוא אפילו לא היה קרוב להדחה ורק ביום ראשון כל אחד אמר שתיים שהוא רוצה להעיף ממש לא נראה לי שבשלב הזה של התוכנית הוא בכלל חשוב על זה

יניבל1

New member
רנין, ג'ני (שכבר הצביע לו),עינב,מיקי(אם תישאר

צבר לא אוהב אותו (הוא לא אוהב את הרוב, הוא אמר שהם שקרנים) בטח יש עוד כמה שאני לא יודע (אולי ונסה,אולי שיפרה) ולך תדע עוד כמה אנשים יסלדו ממנו בשבוע-שבועיים הקרובים ואגב להגיד ששי לא רוצה לזכות זה בולשיט . הבן אדם מצהיר בכל הזדמנות שהוא הכי תחרותי שיש . שי הוא מהטיפוסים האלה שאם תרמה אותם בקווקווה דה לא אומה הם יביאו לך מכות.

איתי בל

New member
ברור שהוא רוצה לזכות

לא חשבתי שהוא בא לדירה כי בא לו 3 חודשים שקט מחברה שלו פשוט כולם נהיו יפי נפש שכל פעם שהם חושבים שמישהו רוצה להישאר אז הוא צבוע או שהם חושבים שיש אנשים שבלכ חירבון הם חושבים איך להוציא אותו כדי שיאהבו אותו בבית/בוילה בינתיים הייתה בחורה אחת שקוראים לה מיקי שהודתה שהיא לא שמה זין שהיא נחש שאין לה חברים פה שהיא באה לנצח היא ידעה את הקוד לכספת ולא באה לעזרתו של יוסי ועוד ועוד ולה מחליקים את זה...שתבינו שהבעיה באמת מתחילה אצלכם ולא אצל שי או לא יודע מי רנין לא שונאת את שי... ועינב נדמה לי מעולם לא הצביעה לו לא חושב שגם מיקי גם אם כן לאון לא עיזור לו בזה

יניבל1

New member
לא יודע אם היא שונאת אותו כמו ששנאה את נעמה

אבל היא לא רוחשת לו הרבה כבוד. , היא ליכלכה עליו לא פעם - שהוא שחצן , שהוא כל הזמן מסתכל במראה בהתלהבות , כל מיני כאלה. גם עכשיו ראית אותה אומרת לליאון שלא יקשיב לשי , ושהוא הרבה יותר אינטיליגנט ממנו .

איתי בל

New member
זה לא אומר שהיא שונאת את שי

לא חושב שהיא אוהבת אותו אבל כל מה שזה אומר זה שהיא פשוט אוהבת את לאון יותר ורצתה לגרום לו להרגיש יותר בנוח חוץ מזה עינב כל שבוע מועמדת להדחה שי עוד לא הועמד פעם אחת... שתשנא אותו

יניבל1

New member
הוא קיבל קול אחד אתמול

ואתה יודע, עם איך שההפקה מתנהלת עד עכשיו בהדחות, יכול ליהות ששבוע הבא(במקרה הטוב) הוא יקבל 2 קולות וימצא את עצמו מועמד .

איתי בל

New member
יש לו סיכוי הרבה יותר קטן מלשאר

עינב יוסי רנין מיקי נעמה הם רק חלק מהאנשים שיעלו הרבה לפניו צבר לא יעיף אותו כל כך מהר גם לא שיפרה ולא ערן כל הבנים בכלל אולי אולי יוסי רנין לא תוציא אותו כל כך מהר נעמה קרן ונסה... מצבו מצוין בשלב מוקדם זה של התוכנית

יניבל1

New member
למה לא את שיפרה?

די רואים בסיגנון הדיבור שלה לאנשים שהיא בזה למרביתם,כולל שי היחידים שהיא מתחברת אליהם זה ליאון וצבר . וצבר,בתור האאוטסייד הקלאסי, לא צפוי בהצבעות שלו בשיט.

sarit115

New member
אם יש לו בעיה עם מישהוא

שידבר בפרטיות ולא בפומבי כמו עם לאון. הוא עשה את זה בכוונה כדי למשוך אנשים איתו..שי לא טיפש

קפרי

New member
לא נכון, שי אחלה גבר

לא חנון כמו שספרדים שונאים ולא ברברי כמו שאשכנזים שונאים וגם מנהיג בכל רמ"ח אבריו. הוא לא צבוע כמו השאר, אפילו יוסי משחק אותה פתאום יפה נפש כדי שלא יעיפו אותו אני ערה משום מה והדלקתי והנה רואה את לא פחות מ-יוסי מבדר את שי, שפרה שהייתה אוייבת רק לפני יום (מזכיר לי את חברה של אמא שלי, טריפודרומית ליטאית צבועה צבועה....)

קפרי

New member
לא נכון, שי על הכיפק

יוסי עם השיחה שלו עם וונסה הודה שבהתחלה פגע בלאון ואם היה חבר שלו לא היה מציג אותו בפני חבריו כי היו צוחקים עליו, פשוט נכנע כי הבת שלו מוצאת אותו לחבר יחיד, פרט לכך שי לא חנון כמו שספרדים שונאים ולא ברברי כמו שאשכנזים שונאים, הוא אדם ישיר, כן, עם כושר ניהול מעולה. אין לי איתו כלום אבל להביט בו בעין בוגרת ותראו איך כל החבורה המודחת השתנתה מקצה לקצה, לא כולם צבועים? הכי מגעיל אותי דווקא יוסי שהוא הבוגר מכולם והצבוע מכולם, נהיה פתאום חלשלוש וגברת יפת נפש כזו.

מסכימה איתך - אבל ההבדל בינו לבין יוסי

זה שהוא מכסה את הביקורת הארסית שלו באיצטלה של "אהבה" ו"דאגה " כנה לשלומו של מי שהוא מבקר אותו. בקיצור נחש מתחת לקש... שומר נפשו ירחק וכו' .

bbfanil

New member
בכל צחוק יש טיפה של אמת?

מה זה השי הזה???? מה הוא חושב לעצמו? חתיכת אפס מלא קלישאות... הוא הישראלי המכוער בהתגלמותו, זה שמנסה להיות נחמד! הוא נטפל לחלשים ומנסה להפיל אותם... אני לא מבין למה הם לא קולטים את זה בוילה? למה הם לא מעיפים אותו? "אני מזהה כשרונות...", יאללה!!!

YanMen

New member
הם לא הולכים לישון היום ?

נו מה נסגר איתם..אני עייף חחחח

גם אני הייתי בדרך לישון ו... האמת...

לא יכולתי להתנתק מהמסך. נעמה הזו חצופה ברמות על! להגיד על ליאון שאין לו אופי או אין לו חוט שדרה זו פשוט הכפשה לשמה! לכלבה צבועה אין בכלל זכות דיבור אני מעדיפה עשרים ליאונים ואף נעמה. ותסלחו לי אבל לגבי עינב יש כאלה שכל כך טועים - אין ספק שהיא באמת אוהבת את ליאון ולא רואה בו כלי במשחק. היא הכי אמיתית שם אחרי ליאון. פשוט יש מי שמנסה להפריד כוחות (בדמות שי) בדיוק כמו שניסה ביום שישי לעשות עם רנין וג'ני (וצבר ייעץ לה להמשיך להיות חברה של ג'ני) ובדיוק כמו שיעשה עם עוד "זוגות". החיבוקים והנשיקות של רנין ועינב ללאון על מיטתו כשהוא אמר שלא יודע איך יישן עכשיו - שווים אלף דאגות של שי או אלפיים כאילו דאגות אמהיות של נעמה רואים שהן אוהבות ומקבלות ולא מנסות לשנות אותו מאיך שהוא באמת. סליחה על החפירה ולילה טוב (מחר אני אצטער על כך
)

YanMen

New member
חחחחחחחחחח

כל מה ששי אמר ללאון זה לטובתו והוא גם מנסה לעזור לו למצוא את עצמו..... שי אחלה בנאדם....הוא אומנם חפר אבל לטובה :) לילה טוב

למעלה