עידכונים מהוילה - יום 4 - 4.9

JoNy Boi

New member
חחחחחח שירה בציבור איזה שרוטים בשכל חחחחח

עינב נהיית לי עינת שרוף

פיציזדה

New member
צריך איכשהוא להתגבר על השיעמום...

להכניס קצת עניין.. משעשעים כוכב נולד של האח הגדול?

Jovencita linda

New member
חחחחחח

הורגים אותי שהם שרים.. היה איזה קטע ששרו לאבא שלי יש סולם... ואז לאון אמר לעינב תגידי לו שיביא ת`סולם חחח

JoNy Boi

New member
ליאון עשה את המאוואל כמו מעיין חג'בי XDDDDDDD

בלאורך הים חחח .. מעכשיו פייבוריט שלי, ישר לכוכב נולד!

באמת מדהים!

לא הבנתי משהו..אם אין להם שעונים איך הם יידעו מתי להתחלף בשמירה?

יש לי אחד כזה בקורס

פסכומטרי שהיה איתי בשיכבה גם. הוא אפילו טוען שהוא ולאון חברים, אוחצ'י שלא מפסיק לחפור עם נינט, עופרה חזה, ריטה וכל שלל הירקות...

שי הרגע אמר שמאז שהוא הגיע,

ארבעה ימים, הוא לא היה בשירותים אפילו פעם אחת. איך זה הגיוני?

ערן שוב מתרברב על המלא בנות שהוא יצא איתן...

וטוען שהוא תמיד מתגבר על בנות, ושרוב הבנות שהיו איתו התחילו איתו. שי דווקא נשמע ממש נחמד ככל שרואים שיחות שלו עם אנשים, הייתה לו שיחה די מעניינת עם רנין קודם.

ShukyD

New member
שום מתרברב

הוא בנאדם כל כך פגיע שמפוצץ בהגנות זה כל כך ברור הוא היה כל כך פגוע מכל פרידה שלו והדרך היחידה "להתגבר" על זה כל כך מהר זה להדחיק

ShukyD

New member
מה שרק מחזק את הטענה

שהבנאדם אלוף בלהדחיק וחי בהכחשות

sharoon14

New member
אני חושבת שלאון ממש חמווד!!

נכון יש לו קול מעצבן! נכון הוא נשי! למי אכפת והוא כל כך הכוכב כאן! לאון והדורבן שקולע בזמן .. הם קורעעעים אותי!!

xCxD

New member
אני בספק אם היו מקבלים חסר חיים כמוך לתוכנית

אז את הפנטזיה שהיית בוילה אני אצטרך לנפצץ לך. ובמקום לכתוב פה כל הודעה שניה כמה אתה הומפוב ושונא את ליאון, אולי הגיע הזמן שתשיג חיים. אני לא יודע בן כמה אתה, מקווה בשביל שאתה ילד בן12-14, כי אם אתה יותר זה די עצוב ופתטי כמה אתה משועמם, אך לא קשה לשים לב שאתה כותב פה הודעה כל 2 דקות עגולות, וזה נראה ממש פתטי מהצד, סתם לידע אותך... וברצינות מה הבעיה שלך עם ליאון? זכותו להיות קוקסינל וזכותו להיות מה שבא לו, לכתוב דברים רעים עליו לא עושה אותך יותר גבר... תתבגר...

יניבל1

New member
וואו איך הכנסת לי

אני בעצמי כתבתי שאני כיום חסר עבודה ובגלל זה אני בבית רוב היום , אם אתה כזה מעריץ שלי שעוקב אחרי ההודעות שלי כמו שאתה אומר היית כבר אמור לקרוא את זה

למעלה