עידכונים מהוילה - יום 9, ה- 9.9

cat h

New member
אולי הווא חושב שהוא ישו?

הוא גם נראה כמו ישו המרוקאי.

aviad99

New member
כן אבל בהקשר פוליטי זה לא יכול להסתדר.

אישית אני לא שמאלני ולא ימני. אני לא תומך בשום צד ולא מתעסק עם זה מתוך בחירה ומתוך יאוש מהתוצאות ששני הצדדים השיגו בשנים האחרונות. *אבל* - לומר שאתה תומך ומצדד בשני הצדדים כשלמעשה שני הצדדים כל כך סותרים אחד את השני - זה כבר משהו לא ברור ולא הגיוני בכלל. אולי זה שוב נובע מהגישה שלו של לא לתפוס צד בויכוח, אבל העיקר שיתנו לו להרים את הקול ולנסות להתאמץ ולהשמע חכם.

מיריבי

New member
../images/Emo77.gifגם ימני וגם שמאלני זה...

כמו שיש לך גם יד ימין וגם יד שמאל גם רגל ימין וגם רגל שמאל להמשיך???????????????

aviad99

New member
אין מה להשוות בין טעות קטנה בדקדוק לבין שימוש

במילה שלא קיימת בכלל. לא קשורה לשום סלנג כלשהו ואף אחד לא משתמש בזה ולא שמע על המילה הזאת אף פעם. סליחה אם באמת פגעתי בך כש"ירדתי" על שי. שכחתי שהפלומה המקורזלת שיש לו על החזה כנראה עושה את זה לבחורות מסויימות.

נועה21

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחח לכי את למילון

הרגת אותי מצחוק... אומרים מלבה את האש. לא מלבן....

נועההההההההההההההה

המלבין פני חברו ברבים...מלבה את האש...ונעשה מלבן............ אל תשכחי שזה היה משהו בסביבות 2 בלילה.......ואת צודקת!!!!!!!!!!!!!!!!!!! העיקר שצחקת

מה, מה קרה../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif אני יושב רואה כל שטות

ואז מחליט שדי ומפסיד את כל הדרמה שיט

לא נראה לי שיש פה צודק ולא צודק

מצד אחד יוסי לקח לה את הסגריות מצד שני היא סיפרה לכולם שהוא גנב כשהוא ישן מצד שלישי הוא אומר שהוא לקח בטעות מצד רביעי היא אומרת שיש לה הוכחות שלא מצד חמישי...

מצד שישי עשו יד אחד נגד יוסי כולם

כולם ריכלו שי "הצטמרר" ולא שתק על זה וזה בלי לראות או, שאני טועה

פאק

מה נפסל לשידור??? כולה יושבים ומדברים שם בשולחן ונסה מדברת ותוך כדי מתפשטת או מה??

למעלה