עידכונים מהוילה - יום 9, ה- 9.9

סאמוואן

New member
חחח אני וחברים שלי עושים

נוסטלגיית מצויירים פעם בודשיים...מה קרה לך זה הכי טוב שיש!!

יניבל1

New member
אתה יודע למה אני רוצה להשאיר אותו

כל מה שכתבת עליו נכון , אבל היחס המזלזל הזה של דיירי הבית אליו כאילו הם כאלה "איכותיים" פשוט הביא לי את הסעיף. אני רוצה שישאר רק כדי לעשות להם דווקא .

יוסי מיצה את עצמו לגמרי

הבנו, אתה דורבן, אתה מטומטם, אתה אפס, כמה אפשר לחפור, שתוק כבר... נמאס מאידיוטים כמוך!

Come Alive

New member
מה קרה הרגע?

לא הבנתי, פתחתי ממש לא מזמן הם מספרים ששומעים שמות של כולם מלא התעוררו ויושבים עכשיו בחוץ קראו לנעמה לחדר האח הגדול ואז אמרו בכריזה: "אנו מוסרים לכולכם שהאח הגדול שומר לבטחונכם האישי, אנו מטפלים בזה עכשיו, נא לא לדאוג" מה קרה לא הבנתי?

hilkr

New member
מישהו בחוץ צועק שפרה

בערף 10 דק'.רק שפרה ונעמה ישבו בחוץ. וצועק משפטים שהן לא הבינו ונעמה נכנסה ללחץ, וכשנעמה הלכה להביא סיגריההיא סיפרה למי שהיה ער, וכולם יצאו החוצה. ודקה אח"כ כבר ראית.

paperdoll16

New member
הסבר לגבי הצעקות

אנחנו צעקנו אז אני יכולה להגיד לכם בדיוק מה צעקו.. צעקנו מספר פעמים את השם של שיפרה ושל נעמה, וגם ללאון. וממש לא אמרנו שום דבר לגבי הבגידה של נעמה אלא לגבי מיקי. אמרנו "מיקי מדברת מאחורי הגב, היא נוכלת"

Come Alive

New member
אני לא שמעתי כלום על כלום

מה אמרו שאמרתם מה אמרתם מה שמעו שאמרתם?

יניבל1

New member
מה את אומרת

תאמיני לי שאם הייתי מתנהג בצורה כל כך קופית לא הייתי מצהיר על זה ,ועוד בכזו התלהבות. חוץ מזה איך זה שילדים מצליחים להגיע כל כך קרוב לוילה? אנשים השמירה ישנים בעמידה? בקצב הזה עוד יכולים לטפס לתוך הוילה , לא משהו מסעיר....,( אלא אם יבצעו בדיירים טבח סטייל קולומביין ואז זה יהיה משעשע)

למעלה