עידכונים מהוילה - יום 9, ה- 9.9

יניבל1

New member
הכי מצחיק זה שי

הואמ בטוח שבזה שהוא נטפל לחלש יוסי זה יבסס סופית את מעמדו כמלך של הוילה. הבן אדם לא מבין שמאחורי הגב יותר ויותר אנשים מלכלכים עליו (שהוא שחצן ומתלהם וידה ידה ידה) וזו שאלה של זמן עד שלאנשים יאבדו סבלנות ויתחילו להיכנס בו (חוץ מהפודל שלו ערן כנראה ) .

סאמוואן

New member
סבבה יותר טוב ככה ידיחו אותו יותר מהר

ובטח גם הקהל בבית כבר לא מת עליו כל כך...

יניבל1

New member
באנה ההפקה של התוכנית היא גאונית!

למה לדעתכם הם הביאו בנוסף לעינב גם את אבא שלה? כי הם ידעו שאב ובת ממילא יצרו ברית ביניהם , ככה שגם אם האשכנזים יצליחו בסוף לסבול את עינב , יהיה להפקה כביטחון את יוסי שביחד עם עינב יגרום לריבים עם אותם אשכנזים(לא כי יוסי מזרחי אלא כי הוא מוזר ומעצבן את הדיירים ועינב כבתו תצתרך להגן עליו) וזה באמת מה שקרה! שלא תבינו לא נכון , גזענות לא היתה כאן , אבל עצם זה שעינב (שלא בורכה ביותר מדי שכל) מוציאה את השד העדתי ומתחילה לבכות על זה שהאכנזים רעים וכל השיט זה מספיק כדי ליצור מאבק גזעים מדומה שיביא המון המון רייטינג וכסף . זו גאונות לשמה חברים .

שמע, לא איכפת

לי גזעים, כמו ששמעתי איך שונסה דיברה ליוסי אני במקום עינב דוחף לה את האייפל לתחת ושולח אותה במזוודה לצרפת שתתבייש

סאמוואן

New member
איתי עושה חיקויים של דמויות מהלוניטונס...

להנאת הצופים בחדר של הבנים וכולם נשפכים מצחוק חחח.... לאן הדרדרנו?? חח למרות שזה חמוד....איתי

סאמוואן

New member
wtf מה זה קשור??

בגלל שהוא היה בקרקס ויודע לעשות חיקויים של דמויות מצויירות זה ישר אומר שהוא הומו?? אני שונאת את זה שאתם שמים לכל אחד תוויות סתם.... להפך זה רק אומר שהוא לא כזה צנון כמו בוריס ונעמה...

יניבל1

New member
מה?

לאנשים שעושים חיקויים של דמויות מצויירות יש דימוי של הומואים ? WTF ? ולאיתי יש דיבור של הומו . אני מתכוון בכלל , לא רק הלילה שהוא הצחיק את כולם עם השטויות שלו .

סאמוואן

New member
לא אמרתי...

שאנשים שעושים חיקויים של דמויות מצויירות של דימוי של הומואים בסך הכל אמרתי שאני שונאת שאנשים סתם מדביקים לאנשים תוויות על שטויות...ותאמין לי שאיתי הוא לא היחיד שעושה "שטויות" כאלה בוילה...

סאמוואן

New member
והם כולם מתחילים לדבר על

סדרות מצויירות..חחח..אולי הנושא הכי טוב שהם אי פעם דיברו עליו...

ליעדון

New member
אצלי בטופ עדיין

ונסה שיכורה, צבר סחי , והיא מנסה להיכנס לו למקלחת.

../images/Emo6.gif"לא מבין את המומינים..

הולכים תמיד ערומים וכשהם נכנסים לים הם לובשים בגד ים" חחחח קרקרתי מצחוק יש לו יציאות לבוריס

למעלה