עידכונים מהוילה - יום 9, ה- 9.9

יניבל1

New member
אולי הלכו מכות

או שאוליצ הריב הרציני הזה גלש גם לטענות על ההפקה או על האח הגדול בכלל...... מה שבטוח שבהפקה ממש הרסו את הקונספט עם הצינזורה אני ממש שמח שבניגוד אליכם התחיל להימאס לי מהתוכנית ואני כבר לא תלותי בה , כי תסלחו לי כן, אבל ההפקה משתינה עליכם בקשת .

ליעדון

New member
זו סתם שקופית שקופצת

בכל פעם שיש תקלה טכנית. שיווק בלירה. שעובד כנראה.

ShukyD

New member
נחמד לראות את בוריס ולאון יושבים ביחד

סוף סוף

miracle8dl

New member
די כל כך כואב לי לראות את עינב בוכה

מסכנה .. מה דחפו לה את אבא שלה לשם עם כל הצעירים היא בטח מצטערת על הרגע שהיא באה.. חשבתי שונסה היא בין השפויים שם אבל היא כל כך הגזימה עכשיו עם הצורת דיבור שלה ואיך שי השתלט על הענינים וחפררררר.. הוא מת על הדברים האלה מה הוא משחק אותה בכלל?! הוא אוהב אש.. ברגע שיש משהו קטן הוא מנפח ומספר לכולם ומה זה חולש לעזאזאל?! חמישה-עשר מילים? עשר משפטים? עשרה מילים? כזו עברית קלוקלת !!! ויש עוד מלא דברים צורמים שהוא אומר.. ולאון מדהים כמו תמיד.. הוא הראשון שהולך לעודד את עינב. בין היחידים שם שנראים לי כ"כ אמיתיים. שיצחקו עליו כמה שהם רוצים.. הוא היחיד שישאר שם כמו שהוא ולא כמו הצבועים האלה שעוד ילכלכו הרבה אחד על השני. נעמה גם כן הגעילה אותי איך היא ישר קפצה מהספה כאילו מה כבר הוא יעשה לה בחדר

היא באמת טינפה את הפה על יוסי../images/Emo35.gif

וואו, אני רק חושב, שאם מישהו מהמעאפנים שם היה "נופל" על בן משפחה שלי ובמיוחד הצרפתיה הפרחה היא הייתה מוצאת את עצמה שוחה בטן בבריכה....

סאמוואן

New member
וואי וואי מסכנה עינב...

האמת היא שבזמן האחרון אני יותר ויותר מתחילה לאהוב אותה...נראה לי זה שאבא שלה נכנס לוילה קצת הוריד לה את האף הגבוהה שהיה לה בפרומו וטוב שכך...ממש מסכנה מה שהלך שם כאב לי הלב עליה...תכלס היא צודקת אם מישהו היה מדבר ככה על אבא שלי הייתי מעיפה לו שתי סטירות ולא איכפת לי שזה משחק!!

יניבל1

New member
בפרומואים הם אמרו מה שההפקה ביקשה מהם

זה היה כדי שהם יכנסו ל"דמות" שלהם.

סאמוואן

New member
לא משנה בכל מקרה היא יצאה שם

די פאקצה מגעילה כזאת שישר אמרתי שאני כבר רואה שאני לא הולכת לחבב אותה יותר מדי...

סאמוואן

New member
שפרה וערן עכשיו במיטה

ביחד...נראה מה יהיה בשעות היותר מאוחרות של הלילה...אם היא תישרא אין מצב שהוא לא מנצל את זה....בעיקר לא מישהו כמו ערן...

סאמוואן

New member
ממש!!

אבל לדעתי זה ככה בגלל שלא ראיתי שהיא התחברה מי יודע מה לבנות שם...מאז שזה התחיל היא מסתובבת רק עם הבנים.. תכלס אני די מבינה אותה גם אני הייתי מתחברת יותר לבנים מאשר לבנות..זה יותר קל חח

cat h

New member
תגידו מה כולם מתלהבים משיפרה?

היא נראית כמו ספרנית בספרית קומוניסטית משנות ה-50. והקרן הזו עם כל הכסף שכביכול יש לה, לא יכלו לסדר לה את השיניים? וערן מה בדיוק יפה בו? ליאון הכי חמוד לפחות הוא בן אדם.

Come Alive

New member
שיפרה חמודה

היא אימהית ומתוקה כזאת. בנוגע לקרן, באתר של קשת שאלו אותה מה היא הייתה משנה בעצמה, והיא ענתה: "להיות יותר רגועה ואת השיניים", ככה שהיא איתנו במחשבה הזאת.. עכשיו מה הלאה רק?
בקשר לערן.. באמת שאני מבינה את הקטע של הגוף, יש לו גוף סבבה.. אבל השיניים שלו מוזרות, ארוכות כאלה, וצרות. כאילו שהן גבוהות
זה מגעיל והוא נראה כמו צב. לא אוהבת אותו בכלל אני מטורפת על לאון

Lady in red2

New member
לא יודעת, גם אני לא אוהבת אותה

קרן מעצבנת ולערן יש רק גוף יפה ולא פנים יפות. לאון באמת חמוד.

למעלה