שירשור הפרק השבועי - פרק 2 ב- 21:00

ziv86

New member
כי...

יותר זמן הצבעות שכל שקל זה הצבעה זה יותר כסף מן הסתם... ואם היו מדיחים היום מה כבר היה יכול להיות בשלישי?

ziv86

New member
לדעתי בוריס יודח ....

כי שפרה משום מה נראית שתולה שם, והקהל רוצה אקשן אז הוא לא ידיח את הבובלילים ... חוצמזה היו כמה אנשים שלא שינו ת'הדחה שלהם לעומת שבוע שעבר (קרן,צבר,ונסה,ג'ני - בחרו את 2 האנשים שלהם פעמיים) בלי קשר אני לא מוכן לבזבז שקל על ההצבעות

actress

New member
כל מי שמבזבז שקל על הצבעות מוסיף לתקציב של

דיירי הבית

א ו ר3

New member
למה שפרה??!?!?!

עינב ואשר רוצים להדיח אותה בגלל שהיא ממשפחה דתית והיא יוצאת בשאלה?! מה אכפת להם?? מילא אשר אבל עינב שמתלבשת חשוף ועושה כל דבר שחילונים עושים חוץ מלקרוא בלילה בסידור שלה לא מראה כ"כ רושם של בחורה דתייה ... פשוט טמטום . ונעמה צבועה בטירוף, איכס. בקיצור... הצביעו לשפרה!!!!!!!!!!!!!!!

lb155

New member
אוי ואבוי צריך להציל את שפרה איך עושים את זה?

אפשר להצביע באינטרנט?

metrosexual

New member
הצבעתי 3 פעמים לשפרה!

כמה שאהבתי את עינב עכשיו אני שונא אותה...להדיח את בן אדם רק בגלל שהיא יצאה בשאלה?הלוואי ותעוף ביום ג' נעמה יצאה ביצ'ית

עדידי15

New member
יש להם בעיה בספירה או משהו?

הרוב הצביעו לעינב וליוסי סימן שהם ורק הם מועמדים להדחה. למה פתאום דוחפים את בוריס ואת שפרה?

מהתחלה אמרו ש 3 מועמדים להדחה

מכיוון שהיה תיקו בין המקום השלישי לרביעי אז 4 עלו להדחה

chopo

New member
בטח שונה. אחרי שראו את התוצאות

ההפקה לא רוצה הבובלילים ילכו הביתה אז המציאה את החוק המפגר הזה.

לא נכון

זה השתנה בערך בבוקר-צהריים המתמודדים העלו להדחה את האנשים רק לפני כמה שעות (בערב)

chopo

New member
לא הבנתי את זה גם. משהו מסריח פה.

הם כנראה רוצים עוד SMS וכסף. אחרת איך ניתן להסביר שרק 2 מועמדים להדחה ויוסי והבת שלו קיבלו הכי הרבה קולות??

גם אני לא הבנתי

בטח הוסיפו את שיפרה ובוריס כדי שאחד מהם יודח ולא אלה שמביאים רייטינג.

למעלה