שירשור הפרק השבועי - פרק 2 ב- 21:00

omer719

New member
על שפרה ובוריס היה 3-3.

וזה לא מחייב שיעמידו 2 להדחה, הם אמרו שבהתחלה במידה ויהיו אז אולי גם 3. ואז היה תיקו על מקום 3 אז הם העלו 4.

ליאתס20

New member
כי...

ההנהלה החליטה שיש 3 מועמדים להדחה לא כמו שבוע שעבר שהיו צריכים רק 2 מועמדים להדחה.. ומה שקרה זה שהיה תיקו במקום השלישי והרביעי בגלל זה יש ארבעה.. משהו כאן מריח מסריח , אבל נו טוב.. זו הטלויזיה

ליאתס20

New member
בוריס כל כך הולך!!!

כל אחד משאר המועמדים להדחה עושה צחוקים ועניין בבית את יוסי לא יעזו להדיח , הוא הדמות המעניינת והמשעשעת בתוכנית... כנרת חחחח... עינב היא הערסית היחידה בבית , תחשבו הקהל מצפה לראות אם היא תלך מכות עם מישהו, אבל אי אפשר ממש לדעת. שפרה תישאר כי היא סבבה כזה, לא לפה לא לשם , בינתיים היא תישאר. בוריס היחידי שאני מנסה לחשוב אם אני הייתי מצביעה למי שאני אוהבת הייתי דיי מתעלמת ממנו, ואני חושבת שרוב בני ישראל כם ככה. מה לא?

ואת כל כך צודקת בוריס הולך

ואם לא הוא אז עינב ואם לא היא אז שפרה ואם לא היא אז יוסי הבנתם את הדירוג ככה זה לפחות לפי דעתי יוסי שפרה עינב בוריס

u r a n i a

New member
מסכימה איתך

אין לי מושג מה י ש לבוריס לתרום, וכל השלושה האחרים מוסיפים עניין לבית.

tg151

Well-known member
שפרה חייבת להישאר להצביע לשפרה!

היא בן אדם ממש טוב היא חייבת להישאר, בוריס או יוסי צריכים ללכת אבל כולם יצביעו ליוסי, ובאמת בוריס לא בולט ולא מדבר ולא שום דבר. בוריס צריך ללכת. תשאירו את שפרה!!

Saladin

New member
הסיבה שהוא ילך היא כי

הוא נראה הכי מיותר. בעיקר בגלל שהוא חלק מצמד תאומים, והחלק הפחות מעניין של הצמד הזה. הוא נראה כאילו אין לו קיום משל עצמו, אלא קיום משעמם.

ככה תהיה התכנית כל פעם? ../images/Emo185.gif

זה בעצם שידור חוזר של "הדו"ח היומי" שמשודר בשעות 23:00 ו17:00 וגם בVOD + ההצעות למשימות והמועמדים להדחה. אני מניח שבוריס יילך שוב פעם, אין מצב שיוסי או עינב ילכו בזמן הקרוב וגם שפרה דיי בולטת מהשאר.

שיואו../images/Emo10.gif אל תיקחו לי את עינב../images/Emo7.gif

כזאת לב טהור
ואיך לעזאזל ליאון בוחר את איתי
הייתי בטוח שהם מסתדרים אחלה

../images/Emo6.gif גדול!

ותכלס יש מצב שהיא עושה את זה.. והקהל לא יעיף אותה כי היא היחידה שמתפשטת בנתיים.. אני אישית לא סובלת אותה, סתם מתנשאת.

אגב עכשיו קרן אמרה לה להסתובב בחוטיני

שפרה לא יודעת שגם אם היא תסתובב אז יצנזרו את זה...

היא גם היתה הולכת ערומה.. :)

ובאמת תשימו לב מה יהיה ביומיים האלה יש לי הרגשה שיהיה הרבה "נפסל לשידור"....

למעלה