שירשור הפרק השבועי - פרק 4 ב- 21:00

oneboy1

New member
הפוסט שלך היה קצת מבולבל

אולי אני טועה, אבל הפסט שלי היה מאוד ברור , ומצד אחד כאילו הבעת עמדה נגדית, ומצד שני כאילו הסכמת.... לא חשוב הרעיון שלי הוא שערן הזיין תפס את הקורבן הראשון שלא תפס עם מי יש לו עסק שיפרה היתה הרי על הכוונת שלו לפני כמה זמן, אבל היא חכמה, ולא היתה "נותנת" לו כל כך מהר אם יש בן בבית הזה של זיין וזרוק זה ערן- אין לו מצפון הוא עובד עם האיבר שלו בלבד הוא לא רואה כלום חוץ מזה וכל בחורה נבונה היתה מבינה את זה קרן הטיפשה נפלה בםח שהוא טמן לה אני בטוח שכשהיא תראה את הקטע הזה היאט תרצה למות

יניבל1

New member
לא הסכמתי על הדברים

אין דבר כזה חצי הסכמה נכון שערן מתייחס לכל העניין כשעשוע חולף , אבל גם קרן הסיכויים שקרן באמת התאהבה בו הם קלושים כמו הסיכויים שהוא התאהב בה.

oneboy1

New member
מוכן לשקול

אין לי שום בעיה להגיד שטעיתי בהערכה, אם אכן טעיתי התייחסתי לכל הארוע הזה כאל "הצגה" , אם לא הבהרתי עצמי, התכוונתי שברור היה לי כמו שמש, שערן "משחק" את התשוקה הבוערת שבו (לא מאמין לו במילה, כן מאמין לו שאם יכול היה מזיין את כל הבנות) קרן גם כן שחקנית ועשתה את השיקול שלה לא יודע מה יהיה סופו של הזוג הזה, אבל קח בחשבון שלא משנה למה קרן התכוונה בליבה, אבל כולם יודעים עכשיו שהיא שרלילה וכן- חזרנו למוסר הכפול הידוע בת שנותנת ויוזמת, זונה שרמוטה ושרלילה בן -שעושה אותו דבר - הוא הגבר שכולם מקנאים בו, הגבר שעשה את זה, הזיין התותח ככה זה בעולמנו הצר כנמלה

oneboy1

New member
ערן כזה נוכל שזה לא להאמין

איך קרן נפלה לידיו כפרי בשל כל אדם נורמלי יכול היה לראות איך הוא מלחשש לה באוזן- ולברוח ממנו כמו מאש האיש הזה כולו שקר והעמדת פנים כמו שאומרים יש לו רק דבר אחד בראש ולחשוב שקרן אמרה שהיא מאוהבת ללא תקנה- שזה ביטוי שנלקח מהשיר המפורסם של אוליביה ניוטון ג'ון ובלי בושה השתמשה בזה בשביל הפוטורומן המזעזע עם ערן תבכי, תבכי, מטומטמת

והסבר למה בהפקה הישראל יש הרבה.....

מועמדים כמעט תמיד, מהסיבה שפה זה ישראל וההפקה מאוד יקרה, והסמסים מכניסים המון כסף, פשוט המון מה שמכסה את ההפקה. וככול שיש יותר מועמדים להדחה, יש גם יותר סמסים מה שאומר שיש יותר כסף. בחו``ל יש מיליוני צופים באותה ארץ מה שמעלה את הכסף של הפרסומות, פה בארץ יש בקושי שבעה מיליון איש, ורובם ממגזרים שונים וכו` וגם לא צופים, כך שהשוק המקומי מאוד קטן, וצריך עוד דרכים להרוויח כסף מהתוכנית.

יניבל1

New member
יש גבול לכל תעלול

לפי ההיגיון שלך , אפשר סתם מדי פעם להנכיס את מייקל לואיס או רוני סופרסטאר לוילה שיסתובבו ככה סתם בין החברים (שיהיו בהלם מההתרחשות ההזוייה) רק בשביל להעלות את הרייטינג . יש עיקרונות יסודים של משחק , יש התנהלוןת, אי אפשר לבוא ולהרוס הכל בתירוץ של "השלמת הכנסה".

בטח קרן או ערן היו מתים לקבל את החדר הזה

חחח היה מתאים להם בול. אבל טוב שכך....קרנפים שמדברים מהאף לא צריכים להנות

יוני678

New member
השאירו את הדורבן שמרביץ קטעים חבל על הזמן

גבירותיי ורבותיי!!! השאירו את יוסי בוביל כי בלעדיו הדירה משעממת כל כך!!! כל משפט שלו צריך להכניס לספר מיוחד שייצא במהדורה מיוחדת וייקרא :"בוביל בייבל"!!!!

FreshF5

New member
נכון!!!!! אגב רנין, מזל טוב!

שמחתי לראות ששפרה בחרה בך כשותפה לחדר.

omer719

New member
נכון? חשבתי שאני היחיד ופחדתי להגיד את זה../images/Emo6.gif

שי קרן19

New member
רנין היא אחת היפות! פנים מדהימות..רק שהיא רזה

מדי..שפרה היא הטעם שלי גם באידיות וגם במראה...שפרה בעיני דימיונית מדחי..לא ייתכן שזה באמת קיים..אל תשכחו שהיא חוזרת בשאלה,היא נעימה,היא תרבותית אני לא יכול לסבול את זה אם היא תעוף.וואלה אם הייתי בן 29,הייתי מנסה להכינס לווילה ולהגיד לה שאני מאוהב..חחחחח

FreshF5

New member
אז ככה, דעתי על המועמדים להדחה ובכלל

בתור אחת שהתמכרה כמו הרוב לתוכנית מיום חמישי האחרון, והתוודעה לדיירים דעתי על המועמדים להדחה + בסדר שהייתי מעיפה 1. נעמה - באה לי לא טוב בעין, לא הצלחתי לפתח אמפטיה לבחורה ובכלל מיותרת. ומבחינתי היא הראשונה שהייתי מעיפה. 2. ונסה - צעקנית, והמונית יותר מעינב, מושפעת מאוד מהמקובלים 3. מיקי - אמנם לא לא יצא לי לראות את מעלליה אך גם בה משהו לא מסתדר לי 4. יוסי - כלב נובח אך לא נושך 5. עינב - למראית עין עושה הרבה רעש, עמוק, אפשר לסמוך עליה הרבה יותר מהשלישייה הראשונה או בכלל מהשאר. דעתי על שאר המועמדים ובסדר של מי שהייתי מעיפה ראשונ/ה: 1. ערן – מתנשא ומלא בעצמו ועל כלום, בחור בלי דעה, נגרר ומושפע (בעיקר משי), עושה על מנת להרשים, לא יפה בכלל ואני בכלל לא מאמינה באהבה שלו לקרן, נדמה כאילו שבחר בה כי היא עדיפה לו מהשאר + היחידה שזורקת עצם לכיוון שלו + מין מצא את מינו. 2. קרן – הגירסה הנשית של ערן, רק פחות מלאה בעצמה. 3. אשר – אין לי מושג מה הוא חשב לעצמו כשהוא נכנס לבית. ואני לא מוצאת שום תרומה שלו בבית. נמצא רק בשביל הכסף. 4. שי – סוג של מנהיג/שתלטן שדומה לערן בתכונותיו (למעט הנגרר), אם כי מעט נסבל לעומת ערן/קרן. 5. איתי/צבר/ג'ני – למלמים (לא מועילים, לא מזיקים) 6. שפרה – הדבר היחיד שלא בא לי טוב זו החברות שלה עם נעמה, מעבר היא בנאדם בפני עצמו ולא נראה שהיא מושפעת כ"כ מהצדדים, או מנסה לקחת איזה צד או לפגוע באחרים/ות (עובדות, מצד אחד היא חברה לנעמה, מצד שני היא חברה גם לרנין) 7. רנין – לא יצא לי לראות את הבכיינות שלה ברמות, לא אהבתי את זה שהיא לא ידעה להתגמש בערב שישי, עם זאת אני יכולה להבין אותה, לזכותה אומר, היא נשארת נאמנה לעצמה ולא מנסה להתחבב על "המקובלים", בגדול אהבתי אותה. 8. ליאון – כשראיתי אותו לראשונה טעיתי לחשוב שהוא מנסה להיות מקובל, ברגע שראיתי אותו יושב עם עינב (האנטיתזה של המקובלים ובכלל שלו), התאהבתי בו, אפשר להגיד שהוא המקביל לשפרה. מקסים אגב, בקשר ל-שפרה/רנין/ליאון, חיצונית, האנשים האלה ממש יפים.

למעלה