שירשור הפרק השבועי - פרק 4 ב- 21:00

ליאורי13

New member
יש לך טעויות בטבלה

נעמה לא הצביעה לעצמה זה הרי ברור הרשימה הזאת מדוייקת ונסה-יוסי ועינב שיפרה-אשר ואיתי צבר-מיקי ונעמה ערן-עינב ויוסי יוסי-נעמה וונסה ג'ני-שי ונעמה נעמה-עינב ומיקי מיקי-נעמה וונסה קרן-מיקי ועינב רנין-נעמה וקרן שי-עינב ומיקי עינב-ונסה ונעמה אשר-נעמה ושיפרה איתי-ונסה ויוסי ליאון-יוסי ונעמה

יש טעות אחת בסוף זה יוסי ולא נעמה

מה זה הרשימה שעשית? איך יכול להיות שלכולם 2 קולות? מאיפה הבאת את זה?

סאמוואן

New member
יאללה שה"ונסיה" הזאת תעוף כבר!!!!../images/Emo46.gif

לא סובלת אותה!!! ושמיקי תישרא...

גם אני רוצה שמיקי תשאר

בהתחלה לא סבלתי אותה, אבל היא מצחיקה אותי בפאתטיות שלה. להשאיר אותה!

נעמה או וונסה אחת מהן אני רוצה שתלך!!!

ופתאום בא לי שהראשונה תהיה וונסהההההההההההההה
כי היא צעקנית ומעצבנת!!! ומטרידה מינית... צבר הפתיע אותי.......!

sarit115

New member
נעמה

להעיף את נעמה מהר ומיד. עושה סיכסוכים בשקת כדי שתגרום לדיירים צל של ספק אחד בשני. חייבים לפסול אותה אז בואו נשלך smsאים ...

קפרי

New member
יוסי אומר שוונסה (שהיא שנואה עליי מסיבות

אחרות) לא מעניינת, "איזה שיחות מעניינות הוא עושה... " הוא לא מדבר על כלום חוץ מאשר על העישון, וכל מילה שניה שלו (זה למי שהתלונן שרנין מדברת אנגלית) נאמרת בערבית, ועוד משהו, יש רגעים שאני ממש ממש מרחמת עליו כשהוא לא מוצא את עצמו בין הבנים הצעירים ההם והשיחות שאף אני צעירה ביותר מעשור הייתי מרגישה לא נוח ועם ביתו החשופה (לעיתים מאוד מאוד )' וכל מה שקורה בינו לבינה' בתוך החבר'ה, הוא שם מסתובב כמו זומביט סביב צירו...

דורון

New member
אם יוסי הולך הביתה לא רואה עוד שניה אחת

מהתוכנית הזאת. היחיד שצריך לקבל את המיליון.

שי קרן19

New member
להשאיר את ונסה!! לקרוא חשוב!

יתר המעומדים לא כ"כ חשובים לי..חולה על ונסה...יש לה נוכחות,היא מצחיקה...חוץ מזה שאני חולה על המבטא הזה שלה..ואני מתחבר אליה ברמות...נראה שליאון ישאר הרבה זמן..המשחק האמיתי יתחיל שכולם יתחילו לחשוש על מיקומהם..כרגע,הם מעיפים,או רוצים להעיף את מי שמפריע להם..אל מי שהם לא מתחברים..

GarradoR

New member
תכנית מעפנה בעליל

זה אותו דבר כמו לשחק בSIMS רק שבמקום לקבל קרינה מהמסך של המחשב אתם מקבלים קרינה מהמסך של הטלויזיה. לא מבין איך אתם רואים ת'סוג של פרוייקט Y הזה בכזאת הנאה

יNOT

New member
../images/Emo6.gif חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

גם אני הפסקתי, אני רואה את זה רק מתי שכמעט נגמרים השידורים בטלוויזה בHOT ,שזה ד"א השעה שמישהוא אחר ציין שהתוכנית מקבלת הכי הרבה רייטינג. ורק ברפרוף, כי לא הרבה משתנה שם, ולא הרבה נותנים לצופה לראות.

למעלה