שירשור הפרק השבועי - פרק 4 ב- 21:00

עינב ילדה סתומה רק בגלל הסתמי הולכת להדחה..

נעמה וונסה בחרו בה בגלל היחס המזלזל שלה..

lior12120

New member
עינב הולכת לעשן כמה שבא לה

לפי ההצבעה אם לא טעיתי ,,,,גם מיקי על הכוונת.

קמבילי

New member
אוקי, כל מי שרוצה להעיף את מיקי שיצביע לנעמה!

הסיבה: 1. מיקי לא יצאה בשידור בצבעיה האמיתיים, להיפך, הרושם שנוצר שנעמה היא המלכלכת ולא מיקי. 2. לבובלילה יהיו מספיק מצביעים באשקלון. 3. לכן הקרב הוא בין מיקי לנעמה, ויש להצביע לנעמה גם אם לא מתים מאהבה אליה! הלוואי אמן שנראה את רגלי המכשפה של מיקי בנעלי עקב אדומות מתחת לבית שהטורנדו העיף לארץ עוץ במהרה בימינו!

Funk18

New member
מה זה אחוות מורות?

איכסה נעמה לראות אותה ולהקיא... מה עובר עליכם אנשים.

קמבילי

New member
פכככככך, חלילה לי להיות מורה

בלי קשר לאי-האהבה שלך לנעמה, צריך לדאוג שהפעם מיקי תעוף, וזה כדי לבער את הרשע !!!!!!!!!!!!!11
היא מכרה לעינב, ג'ני ורנין סיפורים על דברים שכביכול נעמה אמרה עליהן, אבל נעמה מעולם לא אמרה שום דבר כזה. מיקי פשוט שיקרה בלי בושה והיא אחראית לכל הרוח הרעה שהשתלטתה שם. את נעמה תעיף בסיבוב הבא, ולבובלילים חבל להצביע, כי במילא כל האשקלונה תצביע להם.

קמבילי

New member
עדכון: יש להצביע לנעמה ולונסה. זה יבטיח

את הבעיטה בתחת המצומק של מיקי. לנעמה יש להצביע 2 לונסה יש להצביע 1

הלוואי ומיקי תלך!!

כזאת סכסכנית! הלכה אמרה לשי שרנין לא רוצה שהוא יפתח את הנושא ומיד התיישבה כדי להשתתף בריכולים.. אני מעדיפה שהיא תלך ולא נעמה, פשוט דוחה!!

דורוN

New member
לא עדיף שערן,איתי,ג'ני ושאר המשעממים יודחו?

נעמה ומיקי נותנים עניין. חבל עליהן.

FreshF5

New member
מיקי ניחא, אבל במה נעמה תורמת???

לא מעניינת בכלל והפרצוף שלה ממש מעצבן

d a n 6

New member
לא

אבל היא כן הייתה מרוחקת מהבנות ולא הראתה כלפיהם מספיק חום וזה מה שעזר למיקי לגרום להם לחשוב שהיא צבועה וכו'

יניבל1

New member
זה לא משנה

שתיהיה מורה בבית ספר שלה, לא על מסך הטלוויזיה שלי!

Funk18

New member
בלי שום קשר למיקי

ישר רואים על נעמה שהיא צבועה, או שזה פשוט אופי כזה, לא באמת אכפת לי... פשוט לא עושה לי נעים על המסך ובגלל זה היא צריכה לעוף.

24 שעות 1

New member
נעמה אמיתית ונסה אמיתית מיקי הנחש ועינב מטומט

כנראה שאתה לא עוקב אחרי התוכנית זו עבודה של מיקי להציג את נעמה וונסה כך שלא יפריעו לה להשתלט על הילדות הקטנות שאיתה בחדר

u r a n i a

New member
כן. כל כך הרבה אנשים לא יכולים לטעות

עובדה שגם דיירי הבית שלא רואים את מה שאנחנו רואים, הרגישו את זה.

FreshF5

New member
כלבה או לא

אם ניקח אותה ואת קרן למשל האנרגיות השליליות שהיא משדרת הן הרבה יותר גבוהות משל קרן.

למעלה