שירשור הפרק השבועי - פרק 4 ב- 21:00

Funk18

New member
אל תיהיו שאננים

שלא יעוף יוסי בסוף ואז התוכנית תהפוך לבית קברות... רוצים אקשן. תפרגנו לו באס אמ אסים.

מי צריך לעוף?

מ-י-ק-י בדחיפות ומיידית! יוסי וונסה צריכים להישאר איתנו עוד קצת..מוסיפים אקשן.. נעמה ועינב יעשו לנו כאב ראש..נעמה עדיפה על פניה

baric

New member
נכון .......נכון ........נכון

להעיף את מיקי הצבועה .......לא יכולה לסבול לראות אותה יותר.........היא הכי תככנית שיש אחר כך נעיף את שאר המעצבנים אבל קודם כל מ -י-ק-י ביי ביי

d a n 6

New member
איזו דוחה הרנין הזאת

"אני אוהבת את כולכם באמת" כן בטח רק ביום שישי אמרת שכולם צבועים אני לא מאמין שאף אחד לא הצביעה נגדה מתי האנשים בבית יקבלו שכל?

../images/Emo45.gif עכשיו פתאום הם לא צרי מוח...

והם יקבלו את השכל שהם יראו את התוכנית בבית ואז הם יבינו מה סובב להן בין הרגליים. חבל, שאז זה יהיה מאוחר מידי.

sarit115

New member
../images/Emo45.gif אני מסכימה איתך dan6../images/Emo104.gif

עד היום כאב לי מאוד עליה. כי היא רגישה...אבל אחרי ששמעתי אותה בחדר אח הגדול הערב ראיתי אדם אחר לפניי. ביום שישי היא קיללה באנגלית (ואני יודעת בדיוק מה היא אמרה כי שפת אם שלי היא אנגלית). בערב קריוקי מאוד כאב לה המילים "נפש יהודי". שוב פעם אני שואלת. הלא היא חשבה על זה לפני כן? יא אללה!! היא חייבת להתעורר. עכשיו היא בסוויטה עם שפרה. "אני אוהבת את כולכם" yeah right ....bullshit ...רק ששפרה לא תתנפל מעליה...איזה מצחיק זה יהיה..במיוחד שיש יש להם אלכוהול שם...ואם אחרי לילה בסוויטה היא עדיין תתבכיין...אז חברה זו בחורה עם שריטה

גילי1002

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif היא כזאת כאפות../images/Emo67.gif

בדיוק בקטע שהתחילו את הקידוש קמתי לטלפון, כשאני חוזרת אני רואה אותה כולה דמעות בוכה שהיא לא יהודייה.. אני אומרת לאחותי "מה הכריחו אותה לקדש?? לענות אמן? מה קרה לה?? הדתי כפה עליה לברך?" היא אומרת לי "לא עשו לה כלום".. אני כזה "מה כלום?? בטוחה?" היא "לגמרי"... פייי איזה רגשי נחיתות.. שתנוח...
היא מזכירה לי את הערבייה שהיתה בתוכנית "הדוגמניות" שכל הזמן בכתה ששונאים אותה כי היא ערבייה

Come Alive

New member
כן, מה קרה?

היא לא תכננה ללכת הבייתה לפני שניה? "אני מחר כנראה אלך כבר", היא אמרה לג'ני, ביום ש-י-ש-י! לא עבר חצי שבוע אפילו, עברו יומיים! פאקינג יומיים... ככה זה, קצת קשה לה- היא מתה לפרוש באמצע שמים אליה לב ביומולדת- היא שמחה ולא חושבת על זה בכלל זה כמו ילדים קטנים

הכפרה

New member
שפרה, למה רנין למה?? בתור אחת שהיתה

סבלנית לרנין יותר מידי זמן, התפוצצתי מההתנהגות המגעילה שלה וזה מוכיח לי כל יום שהערבים בארץ הם כביכל "ערבים מסכנים" וככל שלא יעשו להם כלום הם ימצאו סיבות לדיבורים ולהמצאות.. די, כמה אפשר?? תני כבוד! מה את מקללת?? עלק כולם צבועים, תסתכלי על עצמך, רק עכשיו אמרת לכולם כמה את אוהבת אותם שמבחוץ את מקללת אותם בערבית.. יאאאאאאאאאאאאללה הביתה!

אשר קולט הכל....

שקט שקט..... "נעמה עושה קבוצות קבוצות בין דיירי הבית..." נראה לי הוא גם מתעצבן עליה שהיא דוחפת את האף באוכל של שישי.

לא הראו את המשימה..

שהיתה להם ביום רביעי כשהם היו צריכים להתחלק לזוגות.... זה רק מראה כמה המשימה הזו לא היתה מספיק מעניינת כדי להראות אותה.

oneboy1

New member
ערן השקרן, קרן הטיפשה, רנין הבכיינית וצבר

ערן השקרן- לראות אותו ב"פעולה" מלחשש ומשקר - מאסטר בפעולה, הוא יכול להיות מנהל הקורס "איך תפתה נשים טיפשות" - אוי קרן, טיפשה שכמותך, הלב שלך הולך להישבר כל כך מכל הגברים בבית נפלת דוקא לידיו החונקות של ערן נתת את עצמך ואת הלב שלך כל כך בקלות.... את תציפי את האוקיינוס בדמעות שלך, צונאמי ישטוף אותנו ערן הזיין רואה רק דבר אחד לנגד עיניו- איך אני משכיב כמה שיותר והכי חשוב, איך אני יוצא "הגבר" בעיני שאר הגברים וגם הנשים וצבר הנמושה הזה, לא מתבייש להזהיר אותו במקלחת.... אכן, מורה הדור, הקנאי, זה שמתבשל בתוך עצמו מזהיר את הערמומי זה משחק מסוכן, ערן, וקרן- אני לא מקנא בשם השרלילה שיצא לך מהתוכנית- תתחילי לבכות כבר עכשיו רנין אהובתי, מה אגיד לך, מי אמר שאת חייבת לשבת לשולחן הקידוש בליל שישי, תאכלי קודם או אחר כך למה את יושבת שם אם לא נוח לך, שבי לך בגינה כשבית הכנסת פועל, ותתמזגי אחר כך אני קצת מתקשה להאמין לך כשאת מתוודה בחדר אצל האח הגדול אני נוטה יותר ויותר לחשוב שאלה דמעות תנין, ואני אצטער מאוד לגלות שאכן זה כך יש בך משהו, משהו מהדיווה, אבל את הולכת קצת רחוק מידי לשלב הזה ..... גם את הולכת בדרך מסוכנת

יניבל1

New member
פחחחחחחח אעלק אויאנוס הדמעות

נראה לך באמת שמה שמתפתח ביניהם זו אהבה רומנטית עם אור נרות , זו סתם יזיזות של תוכנית ריאליטי. אני לא מאמין שבמקרה הבחורה התאהבה בגבר הראשון בתוכנית ריאליט שניגש אליה, ועוד אחרי בקושי שבוע של הכרות , אלא אם היא פסיכית שמתאהבת בכל גבר בקלות .

יניבל1

New member
אולי הם סתם עושים סצנות למצלמה?

אולי הם בטוחים שזה יעשה אותם ההיי לייט של כל העיתונים?

למעלה