שירשור חדשים|-הכירות

Dirtbag

New member
O:. ../images/Emo62.gif

יא, פורום ללהקה השולטת. שם: קרן/דירטבאג. גיל: 14 שיר אהוב של MCR: Thnk you for the venom. איך הכרתם אותם: ראיתי בMTV2 את תהליך הכנת הקליפ I'm not okay וחשבתי שהם אחלה :]. אחרי כמה זמן הייתי בלונדון וראיתי את הדיסק החדש שלהם, אז פשוט קניתי. מאז התחילה האובססיה P: .

GalushGalush

New member
../images/Emo79.gifלמה לי לא נתנו? ../images/Emo7.gif

לפני כמה שבועות הגשתי בקשה לפתוח פורום לMCR ולא אישרו לי
בע. טוב, בכלמקרה, סוףסוף נפתח להם פה פורום
... אני גלי, בת 16 וחצי וקצת.. השיר האהוב עליי כרגע [זה משתנה כל הזמן, למרות שאני אוהבת את כולם
] הוא Cemetery Drive. איך הכרתי אותם? ראיתי את I'm Not Ok הרבה פעמים בMTV2 ואמרתי לעצמי שאני צריכה להוריד אותו ותמיד שכחתי.. ואז אחרי דיי הרבה זמן נכנסתי לאיזה בלוג של מיש'י והיא כתבה את השם של השיר ואז נזכרתי שרציתי להוריד אותו ואז כבר שמעתי עוד שירים.. וזהו

Dorin555

New member
כמה אנשים../images/Emo12.gif

שם: דורין גיל: 14 שיר אהוב של MCR: אממ קשה מידי איך הכרתם אותם: שמעתי עלייהם הרבה וחברה שלי שלחה לי שיר

../images/Emo115.gif ../images/Emo3.gif

שם: נוי גיל: 17 שיר אהוב של MCR: im not OK איך הכרתם אותם:ראיתי את הקליפ של הלנה ב MTV...והתאהבתי

tnx

New member
גמאני חדש

היי, אני מנהל האתר הישראלי של גוד שארלוט, וחיכיתי דיי הרבה זמן לפורום על הלקה הזאת. בן 15 וחצי.. שיר אהוב.. אממ YKWTDT.... שיר עם שם יותר מידי ארוך. הכרתי אותם דרך ג"ש שהיו הראשונים ונשארו מספר 1 בשבילי, אבל אני לא זוכר בדיוק, נראה לי עוד מהסינגל של Im not okay (שאני יודע לנגן) וכשהתחלתי לאהוב אותם כולם צחקו איך אפשר לאהוב כזה דבר.. אבל הם כל כך לא רגילים שלא משנה מה יגידו, אני ממש אוהב אותם. ופראנקי מגניש.

קרניjack

New member
"כל כך לא רגילים"..?

מה הכוונה בדיוק? ואתה יודע לנגן ...יפה! אם יש לך הקלטה ואתה רוצה לשים, שים, זה יהיה נחמד:)

tnx

New member
ז"א שאין הרבה להקות כמוהם

לא סתם התחלתי לאהוב אותם, גם אני בהתחלה חשבתי מה זה הסולן הזה וכל הרעש הזה ואז כשקראתי את הלייריקיה שלהם הבנתי כמה שהם שווים וכמה שאין הרבה להקות כמוהם. למרות שאני אוהב יותר את גוד שארלוט, אפשר למצוא עוד להקות בסגנון של נו-רוק הזה אבל לא יצא לי לשמוע עוד להקה כמו מק"ר. יש לי הקלטה של השיר ריוונג'ה של סיסטם, אני אעשה גם של זה, רק צריך לעשות את הסולו מושלם, והסיום כמעט בלתי אפשרי, זה סופר מהירות.

קרניjack

New member
כמה שנים אתה לומד גיטרה?

אבל בכל זאת אם אין סיום, זה שווה:) וכן לדעתי הם להקה שונה...מבחינת המוזיקה לא שמעתי אף אחד שהוא בסיגנון שלהם, מבחינת המילים - הכתיבה שלו מיוחדת, ואת זה מצאתי פחות=/

tnx

New member
עוד מעט שנה וחצי

ויש לי את הגיטרה של בילי מארטין (השחורה עם העטלף, בטוח מכירים) ד"א, תראו עכשיו את הEMA, פו פייטרז,סאא"ד,ג"ד ועוד טובים הולכים להופיע.

Love Bem

New member
ברוכה הבאה

תגיד זה נכון מה שכתוב באתר ש- "נמסר שבתחילת העבודה על האלבום הבא של הלהקה הם יתחילו לעבוד ביחד עם my chemical romance. בנג'י מחכה לכתוב כבר את השירים איתם ובילי רוצה לעלות את רמת השירים ליותר רוק מאשר פאנק."?

הייי!!!!!!!!!!!!!!! אני מכירה אותך!

הא!!!! היית איתי באנגלית שנה שעברה.... חחחח (פורופ ג"ש גם אני...)

:Oפתחו פורווםם??

טוב אז גמני חדשה קוראים לי תום אני בת 14.. אממ שיר אהובב נראלי thank you for the venom והכרתי אותםם...שמעתי עליהם אז שמעתי שירים שלהם ואהבתי

thebaby

New member
נראה אם אני בכלל אשאר../images/Emo101.gif

שם:נדב גיל:17 שיר..: UKWTDTGLUIJ - אתה יודע מה הם עושים לבחורים כמונו בכלא... לא בטוח אם זה jail או prison לא חשוב. איך...: לא זוכר. פשוט היו לי שירים שלהם... מזמן כבר.

חדשה ../images/Emo13.gif

שם: אורלי גיל: 15 וחתי שיר אהוב של MCR: כולםםםםם איך הכרתם אותם: מהפרימייה שלהם בTRL

אוקיי...מואה חדשה! ../images/Emo9.gif

שם: דן גיל: 13-16.... שיר אהוב של MCR: Cemetery Drive ו---- Helena איך הכרתם אותם: MTV...ונדלקתי! אני מקווה להשתלב כאן...

להלה

שם:אנה גיל:18 שיר אהוב של MCR: The ghost of you איך הכרתם אותם: ראיתי את הקליפ של Helena והתאהבתי

Amy 4 Ever

New member
העי^^

איזה יופי שנפתח פורום ללהקה הכ"כ שולטת שאני מאוד אוהבת^^שם:מור\מוש\מושעגיל:15שיר אהוב שלהם:אוהבת את כולם אבל הכי:I'm not o.kאיך הכרתם אותם:שהייתי בחופש הגדול באמריקה אז ראיתי פעם ראשונה את הקליפ Helena ומזה אהבתי אותו אז הורדתי אותו למחשב של בת דודה שלי ולאט לאט שהגעתי לישראל עוד שירים שלהם[:

למעלה