שרשור ההופעה!*|

NYMets Man

New member
אתה לא יודע כמה מצחיק זה

לעמוד 2 מטר מולו ולהביט בו כשהוא צורח וכל הוורידים שלו רועדים

recoil

New member
ציפיתי ל return to hangar אחרי סיילנט סקורן..

חחחח רפלקס כזה

Octavarium

New member
כמה דברים שקרו אתמול

חנינו רחוק (ליד הספורטק, וחינם) כדי לא להתקע אחר כך ביציאה... זה עבד מעולה. הגענו ראשונים למקום(!!!!) (אני שניר ונתי) הגענו ב4. נתי גם הספיק לראות את דייב בזמן ששניר גרר אותי לארח לו חברה בזמן שהוא אוכל... אחר כך התחילו אנשים להגיע וכבר נהייה די מלא לאט לאט... בסוף שמו את הגדרות של הבידוק והאסטרטגיה עבדה מעולה, נשארנו ראשונים ונכנסנו ראשונים... לשורה הראשונה. בשורה הראשונה נאבקנו על חיינו... ובלי הצלחה כל כך מרובה... בסוף נאלצנו לצאת אחרי 4 שירים של מגהדת' (את גירז אוף וור שמעתי מהשירותים עקב המלצה של מי שהוציא אותי (לא החוצה מהמועדון למזלי... אותי החזירו) ללכת לשירותים להתרענן...) הוא חטף בעיטה ללסת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
איך שמחתי כששמעתי את זה!!
מאחורה עשינו את כל הבלאגן והמיני-פוגואים. והייתה הופעה פשוט אדירה!! קניתי חולצה של דרים של סבב ההופעות של סקור!! חולצה מדהימה.. אכלתי אתמול פרגיות אלוהיות!! אני לא בטוח אם זה כי הם היו כל כך טעימות או כי לא אכלתי הרבה לפני... נסענו לים, מצאנו את כל השכבה חוזרים מטקס סיום שהברזנו ממנו לטובת ההופעה... נכנסנו למים והיה בנזונה! יום מושלם שייזכר עוד הרבה הרבה זמן...

M e n s R e a

New member
זה באמת רעיון לא רע היה

להחנות שם, כי לנו לקח איזה 10 דקות לצאת מהנמל.

barlevy

New member
היבול שלי מההופעה אתמול..

סט ליסט שלקחתי מטכנאי הגיטרות של מאסטיין.. בקסטייג' פס הכרטיס+ביקורת..תמונה חתומה 3 מפרטים

NoKi2sh

New member
ואווו אחלה תמונות!!!

ואחלה אחלה יבול!!! (חשה מצומצמת עם אוצרותיי הקטנים) איך השגת כאלו תמונותת מעולות פאקינג!? ספר ושתף!!!

זונע

New member
כי הוא עמד מעבר לגדרות אולי? חחחח

הבנאדם הכי בר-מזל בעולם... אגב בועז מתי יעלו התמונות למטאליסט?

StaffordshirE

New member
מלך אתה..

יאללה מה עם איזה מאמר על ההופעה? שאלתי אותך בהופעה ולא הבאת לי תשובה רצינית כ"כ..

למעלה