שרשור פרק קיבוץ

HouseAtreides

New member
אני כבר לא מצליח לבטא "סהר" כדרך הצברים

סהררררר שלי סהררררררררררררר סהה..הההההררררררררררררר אנשים, אני לא צוחק - זה פשוט לא הולך לי! מישהו מתנדב לנסות?

darling33

New member
ה-זיכרון שלי ממאור

כשהוא אמר "ליל הקללות" במקום "ליל הכלולות". צריך לעשות קליפ אוסף של כל שגיאות העברית המדליקות שלו....

komsi komsa

New member
"אני אצא מפה גבר הכי שרמוטה!"

במקום אחו-שרמוטה כמובן... ה-זיכרון שלי... DDD:

האמת שזה מתחיל לעצבן אותי. ../images/Emo233.gif

חמישה פרקים - קובי פרץ, הלקט, גלגל הצלה, הערבוב ועכשיו פרק הקיבוץ - ואין אפילו הדחה אחת. וואט. דה. פאק?!?

גם אני6

New member
למשוך, למשוך, למשוך..

זו אמורה להיות המקבילה של ה"אח", בערך, נכון?.. נדמה לי שהזמנים אמורים להיות גם מקבילים. התחלה/סוף.

גם אני לא צפיתי בשבועיים האחרונים

והאמת נמאס לי מליטל, היא מתחילה לעייף אותי. בהתחלה נורא אהבתי אותה, אבי היא מעצבנת אותי לאחרונה.

Thumpers

New member
חחח

כל כך עצבן אותי - שרשמתי סטטוס בפייסבוק, אם מישהו זוכר איזה שנה הייתה ההדחה האחרונה :\ ואני מתגעגעת לסטייסי :(

אור ונלה כאלה מתוקים ../images/Emo99.gif

אלכס- בחיים לא אהבתי אותו, עכשיו עוד יותר סולדת ממנו. ליטל- לא יצאה משהו היום, למרות שהיא מצחיקה. שגיא- חמוד רק חבל... לימור- .....שיש לו בת זוג כזאת מעצבנת
אור-
נלה-
ירון- איזה מותק הוא
ענבל- בסדר כזאת.. מאור- הוא כזה מצחיק וחמוד, אני מתה עליו
סהר- גם היא ממש חמודה! איך רואים שיש לה ולמאור קשה ממש טוב.

אל תשכחי שהם נמצאים בווילה

אז קודם כל, זה כמו האח הגדול, הלחץ וההסגר בווילה מביא איתו לחצים, הגזמות ויציאה מפרופורציות. דבר שני, בכל זאת, היא לא נמצאת שם עם החברים שלה, המשפחה שלה, היא בסך הכל תקועה שם עם מספר אנשים, אז הרצון שהחברים שלה ישארו והקשרים שנקרמים שם הם הרבה יותר חזקים. מאותה סיבה אגב, ליטל הרגישה כל כך בודדה כשאלכס עזב אותה. את מרגישה שם יותר בודדה בלי החברים והמשפחה ולכן את מחפשת שם מישהו שתרגישי אליו קרובה, מישהו שאפשר להישען עליו ולפרק לחצים. וואי, חפרתי :)

StriX Starlight

New member
השאלה היא למה את מתכוונת:

אם המשמעות של המילה קורצת לך, יש לה מיליון ואחת אלטרנטיבות חמודות: להתפלסף, להתפלפל והרבה אחרות. אם המילה עצמה קורצת לך, אני אשמח לדעת למה. בעיניי המצלול שלה מגעיל והקונוטציה שלה מאוד שלילית.

HouseAtreides

New member
הסבירי, פרטי ונמקי?

לא לגבי המצלול, כמובן, כי זה עניין סובייקטיבי. מעניינת אותי הקונוטציה, מדוע היא שלילית. אגב, בעיני "מגניב" ו"כוסית" הן מילות מגעילות שמן הראוי שלא היו מומצאות. לא עוזר לי הרבה............

stagadish2

New member
מה הבעיה עם מגניב וכוסית?

טוב, האמת שאני יכולה להבין את הבעיה שלך עם כוסית (לי, כנקבה, אין איתה שום בעיה), אבל מה רע במגניב? וגם אני שונאת את המילה לחפור. להתעמק בדברים עד שיוצא עשן מהאוזניים זה אחד הדברים ששווה לחיות בשבילם, אבל אנשים שמעדיפים לא לחשוב יקראו לזה חפירה.

למעלה