שרשור פרק קיבוץ

Thumpers

New member
את צוחקת! סהר גרמה לך לשקול...

צמחונות?! אותי דווקא העגל. :p

In Red

New member
התכוונתי לתגובתה

הדמעות והרחמנות..באמת שאנחנו כל כך רגילים לראות את הבשר שלנו בתור חלקים חסרי חיים שקשה לזכור שזה יצורים חיים, חכמים ולעיתים אף מוגדרים כחמודים..חומר למחשבה..

Thumpers

New member
צחקתי, צחקתי.

(I kid, I kid) - הבנתי למה התכוונת, פשוט... לא יודעת. לא משנה. וכן, קשה להאמין שהבשר שלנו בא ממשהו חי, אבל אין מה לעשות. מצד שני, יש מה לעשות - את יכולה להיות צמחונית.

HouseAtreides

New member
גדלתי על סיפור של האבא הקרניבור שלי

סיפור שהתרחש אי שם בילדותו הרחוקה באיזו עיירה כפרית-מזרח-אירופית נידחת. בחצר הבית היה משק קטן ובו תרנגולות, אווזים, ברווזים ושאר מעדני תאווה. הבעיה בכל האידיליה הקרניבורית הזו החלה כשאפרוח מסויים נקשר דווקא לאבא שלי. זה היה חמוד - לכל מקום שהוא הלך, האפרוח דידה אחריו. בכל פעם שאבא ליטף אותו, האפרוח עצם עיניים והשמיע קולות שמחה. תוך כמה חודשים האפרוח הפך לפרגית, ומפרגית לתרנגולת. יום אחד חזר אבא מהגן - ובמקום תרנגולת חיכה לו מרק עוף חם ומהביל על השולחן, כמו בכל יום, בעצם... או שלא. ההבדל היה שאת המרק הזה אף אחד לא רצה לאכול... ומה קרה הלאה? אם אבא שקל אי פעם להיות צמחוני, זה נמשך לכל היותר עד הביס הבא מהסטייק

Lion_Heart

Well-known member
i see your ../images/Emo5.gif and raise you a ../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif../images/Emo7.gif

Lion_Heart

Well-known member
הייתי בטוח ש את מבינה אנגלית XD

זה אומר ב"תרגום חופשי" שגם לי זה עושה צמרמורת ועוד

stagadish2

New member
אלכס במיטבו

"אני שוקל להתחיל לאכול רק בשר עוף". הבן אדם מוסרי, אין מה להגיד

גם אני6

New member
ואני החזקתי את עצמי עד עכשיו לא לכתוב..:)

שלא ידעו שצפיתי בש.ח. בזמנו.

HouseAtreides

New member
ש"ח? מי זה?

בחיי שאין לי מושג ירוק מאיזו תוכנית זה נלקח ומה היה הקונטקסט/המטרה. זה פשוט רץ לפני כמה שנים בין החבר'ה כמכתב שרשרת עם קישור לסרטון. סתאאאאאאם, ברור שראיתי ועקבתי אחר כל הפרקים. זה פשוט הגיל שעושה את שלו ואני כבר לא זוכר מזה כלום..... כפית!!

darling33

New member
../images/Emo51.gif

מודה שקצת התמכרתי לשטויות האלו... אין על מאור והעברית שלו...

למעלה