שרשור פרק קיבוץ

innocence

New member
אז זה אפילו יותר מכף..!

זו כפית שגדלה לכף והתחדדה למזלג! או משהו.

StriX Starlight

New member
וידוי..

גם אני מצאתי את עצמי משתמשת ב"מצב מזלג" לתיאור מצב כפית שיצא משליטה. זה ההתפתחות של מצב כפית. מפיקאצ'ו לרייאצ'ו.

HouseAtreides

New member
ומה השורשים של מצב כפית?

כאילו... איך כפית קשורה למצב שהכל מצחיק? (התמסטלות?) (אולי זו הכפית שבעזרתה מערבבים את תערובת ה...חומרים שמביאים את מי שצורך אותם למצב "הזה"?
)

StriX Starlight

New member
../images/Emo79.gif הצליל שלה כמובן.

כשאת במצב כפית, המילה הזאת ("כפית!") תעורר בך התקף צחוק נוראי כל פעם מחדש. אם אי פעם תגיעי למצב כפית ותגידי כפית בקול רם, פעם אחר פעם, תוכלי לראות כיצד המצב שלך הולך ומחמיר, עד כאב בטן נוראי. החמידות של המילה כַּפִּית מוקצנת במצב שבו כל דבר גם ככה גורם לך לפרוץ בצחוק בלתי נשלט. אפילו ויקי הקדישה לעניין ערך, למרות שהיא טוענת שכפית היא רק מילה ראנדומלית: http://he.wiktionary.org/wiki/מצב_כפית

StriX Starlight

New member
אני ממש מתנצלת...

שהתעלמתי מהיותך גבר-גבר. התרגלתי לכך שכל הכותבות בפורום הזה נקבות.

HouseAtreides

New member
נראה לי שהסיבה היא...

ש- 99.9% מהגברים רואים עכשיו כדורגל(?) כלומר המשחק הזה שזורקים חפץ עגול לסל. לפחות כך זה נשמע לפי הצעקות מבתי השכנים........

HouseAtreides

New member
חחח.. זה קרה לי עם "תופים"!!!!!

ובשיחה באנגלית זה קרה עם Sleepy.. אחי הקטן אפילו המציא לפני שנים מילה שגילגלה אותנו מצחוק כל פעם מחדש: "פחיק"! (במקור היא נועדה להדגיש את ה- ח' הגרונית של העברית מול האנגלית העדינה יותר...... אח"כ היא שימשה אותו לתאר מצב של מוסיקה בווליום מוגזם, עד כדי כך שהרמקולים כמעט נקרעים בכל מכת באס - "עושים פחיק פחיק"
) על כפית לא חשבתי עד עכשיו משום מה... אבל בחיי שזה עובד! בעצם כמעט כל מילה יכולה להפיל אותי מצחוק כשאני חוזר עליה תוך תשומת לב להברות, לאו דווקא בקול רם. הקטע הוא שזה תמיד קורה לי בדיוק כשהדבר הכי גרוע שאפשר לעשות הוא לצחוק. נראה לי שזה לא סתם חוק מרפי אלא יש משהו בידיעה שאסור לצחוק, שמביא בדיוק למצב שבו כל דבר מצחיק.

StriX Starlight

New member
חזרה על מילה פעם אחר פעם

תמיד תעוות אותה בשלב כלשהוא. היא הופכת לאוסף טיפשי של הברות לא קשורות. אפילו השם הפרטי שלך ישמע דבילי לחלוטין עם מספיק חזרות.

גם אני6

New member
אני חושבת שזה

מסטול, לא קשור. לא מאופס. כאילו אפילו לא כפית אלא מזלג(איך מזלג זו העצמה של כפית אני לא יודעת, אבל ניחא) להראות בדיוק עד כמה חמור/גדול מצב ה"כפית". ועל הדרך, מזלג- את יודעת.. כשכולם שם ואתה כאן. לא קשור לכלום, לשום דבר.

גם אני6

New member
אופס,

לא שמתי לב שכבר נכתב על מסטול. אני יודעת שברוסית אומרים "אצבע" אפשר להראות לבן אדם אצבע והוא מתגלגלת מצחוק.. יכול להיות כפית- הגב מתקמר כמו כאשר צוחקים עד כדי לתפוס את צד הבטן. כל הניחושים טובים ונכונים..

עם כולם הסליחה ../images/Emo24.gif!

יש לי כאן אילוץ שמנע ממני לראות את הפרק ולהיכנס לצ'אט, ביזיון
.

למעלה