שרשור פרק קיבוץ

DDN

New member
תודה על הקישור!

לא מזמן חזרתי הבייתה מחגיגות יומהולדת מאוחרות .. .

גם אני6

New member
נראה לי שלהתקלח 19 פעמים ביום

זו דרך מהירה הרבה יותר לקבל פנים סדוקות מיובש אשר לא להתקלח..

הוא לא באמת התקלח שם 19 פעמים ביום ../images/Emo140.gif.

נלה אמרה את זה בניסיון לשכנע את מאור שנושא ההיגיינה נורא חשוב לה ואין מצב שבעולם שהוא יסריח לה את החיים בוילה. ובינינו, כל הסיפור הזה של גבר בוגר שמסרב לרחוץ את עצמו דוחה לאללה
. ממש מטרד סביבתי, לדעתי כדאי לשקול לא להזמין אותו למפגש הפורום כשיאורגן כי גועל נפש.

HouseAtreides

New member
כששמעתי שהוא לא מצחצח שיניים לפעמים

נזכרתי באותה הרצאה נשכחת בפיסיקה כשהתיישב על ידי סטודנט כזה. זו היתה הפעם הראשונה בחיים שלי שהסכמתי בהתלהבות עם כל מה ששמעתי ממישהו, העיקר שיתרחק ממני כבר

מילא שהוא מטונף,

מה שאני נכשלת להבין זה איך הוא לא מתבייש להיות מטונף. הסביבה מסמיקה ויוצאת מכליה במאמציה להסביר לו שהוא מסריח, והוא צף כמו חתיכת חרא בנחל מבסוט מעצמו
. איזו דביקות מופלאה בעיקרון הריחני
.

HouseAtreides

New member
לא יודע, אולי הוא....תתרן?

ואולי הוא פשוט... חנונה? זה מתלבש יופי על ההגדרה הישנה והטובה.

In Red

New member
אני לא מאמינה שהוא באמת כזה

לדעתי זו הגזמה מגמתית של ההפקה. לא יכולה להאמין שהאדם כל כך חסר הגיינה אישית. חוץ מזה נראה שסהר מתחבקת איתו חופשי ולא מעקמת פרצוף לנוכח הריח הלא נעים שכביכול אמור להיות לו. אולי פשוט יש לו ריח גוף טבעי שלא נעים לאנשים מסוימים(נתקלתי בכך אישית והבחור היה מאוד מטופח).

גם אני6

New member
צ'מעי, יש אנשים שהם פשוט לא מודעים.

לראות בהם "מסריחים", ועוד ביטויים שהזכרת..- קל וחומר להסביר בקוצר רוח ובמילים הללו לא יעזור לדבר חוץ מהדיפה ולסגור אותם בתוך עצמם.. מדברים, קודם צריך בכלל להבין האם בן אדם יודע, מודע שיש לו ריח מסוים. אולי הוא לא יודע? אין שום סיבה שהוא יתבייש בעצמו- אבל לפני שמישהו משנה משהו בעצמו, לא כדאי שהוא ירצה לשנות את זה ולא כי ש"הוא רוצה לרצות את סהר"? מתוך רצון, הבנה, ידיעה.. ככה נראה לי.. ככה הייתי רוצה שיתיחסו אליי..

גם אני6

New member
אני מאמינה שהיום כולם מסתבנים,מתרחצים

ומבריקים את עצמם- בייחוד לאור הפרסום והבנות שבוודאי לא מאחרות לעוט בעקבותו.. "19 פעם ביום" זה כבר קבעון ocd- או אצלה(לא, לא באמת) או לפתח אחד אצל האיש..

איזה רצח אופי עשו לו...

אין לי מושג כמה פעמים הוא מתקלח או מצצח שיניים ביום, אבל לאיצא לי להיות קרוב למאור ולחשוב "אוי, הוא מסריח!". די כבר עם השטות הזאת!

matanbil

New member
לימור וענבל זה ממש בדיחה

אחת רק צועקת על החנון המסכן שלה אחת בקושי מכוונת ולא מבינה איך שגיא לא מגיע למטרה

למעלה