שרשור פרק קיבוץ

davidlev0255

New member
"לראות את אלכס מרכיב עגלה...," / סהר

"לראות את אלכס מרכיב עגלה...,זה כמו לראות עגלה מרכיבה עגלה".

המפיקים בטח יוצאים מדעתם ../images/Emo233.gif

מתים להדיח את ענבל וירון, אבל הם זוכים בחסינות אחרי חסינות! יהיה מצחיק אם לימור ושגיא יזכו בחסינות, וליטל תודח - בדיוק מה שההפקה ניסתה למנוע בשבוע שעבר.

כן, אבל לא כאן. ../images/Emo233.gif

דווקא משעשע אותי לראות איך הכול מתפוצץ להם בפרצוף. ענבל וירון לגמר! רק בשביל הקטע, ולא במקום גבוה יותר מאלכס ומברברבאום.

is00

New member
בדיוק מה שאני חשבתי.

הם פשוט לא מצליחים להיפטר מירון וענבל ו...טוב שכך! נראה לי שיש מצב, שהגמר יהיה השנה עם 3 זוגות מראש, בלי שום גלגל הצלה בחדר ההדחה האחרון. אם כן... אני מקווה לראות שם את ירון וענבל אם לא... אני מקווה עדיין לראות שם את ירון וענבל(למרות שענבל פשוט עולה על העצבים). אגב, נראה לכם שיש סיבה שהתוכנית היום התעכבה לא מעט על הצד הפחות נחמד של ליטל?

גם אני6

New member
:) צריך שפעם אחת הזוגות יחליטו מי הם רוצים

שינצח, הא? ואז השאר יפסידו בכוונה(שלום להפקה אם אתם גולשים כאן..)

גם אני6

New member
נראה שהעונה הזאת הם החליטו למשוך את הדברים

עד כמה שניתן, הרבה מעבר לגבולות הטעם הטוב..

../images/Emo6.gif

תודה! הייתי צריך את ההצחקה הזאת
משאירים את ירון כי קל לצחוק עליו, ומטרת התכנית אינה לצחוק עם החנונים או לראות אותם משתפרים, אלא לצחוק עליהם כמו ליצנים בקרקס.

אחד הפרקים המצחיקים ../images/Emo6.gif

חוץ מהמכה שאור קיבל... נראה כואב... ליטל דיי מרגיזה היום... סהר חמודה ממש!! אור ונלה
חמודים!! וירון הרג אותי עם הריקודי עם שלו... למרות שהוא רוקד ממש יפה! יש לי הרגשה שאור עף...

ima12

New member
באמת היה פרק מצחיק, ממש צחקתי. במיוחד

מירון, הוא חמוד ממש, אבל היה מצחיק כשלא שמעה כלום ואיך שהוא רץ עם עיניים מכוסות. גם אלכס היה מצחיק. ומאור תמיד מצחיק אותי, אני אוהבת את מאור וגם את סהר. איך מישהו נתקל במאור, אז הוא ואמר לו סרסור קטן חחחחחחחח. וזה נכון שאור ונלה ממש מתוקים ומקסימים. ממש אוהבת אותם. האמת גם מאור וסהר מקסימים וחמודים.... אלה שני הזוגות הפייבוריטים שלי. איזה באסה שדווקא הם צריכים להיות מועמדים להדחה. אוף......... וליטל הייתה ממש מעצבנת באמת. היא תמיד מעצבנת ומגעילה קצת. היא מצחיקה והכל, אבל היא מגעילה גם........ לא אוהבת אותה...

גם אני6

New member
זה רק מראה את הכוח שיש למי שיושב שם, בעריכה-

רוצים שתאהבו מישהו- מדביקים ככה רוצים שלא תאהבו- מדביקים אחרת. ורואים שהשבוע משתלם/יהיה מענין יותר לטרוף ת'קלפים- עורכים כך שמי שנראה טוב ומופלא ויצא אהוד קודם פתאום בין רגע הופך להיות הרבה פחות אהוד.. זו גם אחלה דרך להביא אנשים בשלום וקבלה לתוצאות כשיגיעו (לדוגמא אם ליטל ואלכס ינופו- נראה לכם שהם אמורים להיות אהודים כ"כ?) וכן הלאה..

Cיון

New member
הפרק הזה אלכס יצא מתנשא יהיר ושחצן

יותר מבדרך כלל. באופן כללי אני לא אוהבת לשמוע את פנינות החוכמה שלו, אבל היוםהוא ממש עלה לי על העצבים. כבודו האריסטוקרט שעוד תקוע ברוסיה של המאה ה-19, מרשה לעצמו ללכלך בצורה כזו על ליטל מאחורי הגב שלה ולהעביר ביקורות אופנה כאילו מינימום היה בר רפאלי. איך אומרים? השתן עלה לראש. ולמה שמים בעיקר דקות דיבור שלו? כמעט ולא שומעים את מה שהבנים האחרים אומרים - את שגיא וירון כמעט ובכלל לא הראו היום ודווקא אותם אני הכי אוהבת. שלכם בעצבים, פשוטת העם מהקיבוץ.

רק עד ל"פשוטי עם" ראיתי היום.

התנשאות מגעילה של ילדון שמתקשה להבין מהחיים שלו ומהחיים בכלל אך השתכנע שה
זורחת לו מהרקטום
. לא ברור לי לפי אילו קריטריונים הוא קבע שהוא עצמו לא נחשב "פשוט עם", גם כן אליטה בשקל תשעים על חשבון צבא הגנה לישראל - עתודאי
. אשמח מאוד לראות כאן מחר את כל מי שתקף את החנונים בטענות שהוא לא סנוב דוחה אלא בחור נחמד לאללה, הרי אמרו לנו החבר'ה שמכירים אותו אישית: תפס וואחד תחת
. העיקר להשתולל בפורום ולזעוק שמעלילים עליו סתם
. בפרצוף שלהם הגיבור המהולל שלהם במלוא אדרו לתפארת תעשיית הריאליטי
.

Cיון

New member
מסכימה עם כל מילה.

רק חשוב לי לציין שמהתחלה סימנתי אותו כאחד שאני לא אוהב וככל שהתכנית התפתחה הבנתי כמה צדקתי. היו הרבה בנים מקסימים שהגיע להם להישאר יותר מלאלכס. בדר"כ אני לא מתרגשת מתוכניות כאלו אבל הפעם היה משהו שהפריע את מנוחתי. אני מקווה שהמנצח יהיה ירון או שגיא, גברים ואנשים כלבבי.

HouseAtreides

New member
סחוגית!! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

זהו, לזה חיכיתי. המילה שעשתה את הפרק.

למעלה