שרשור פרק קיבוץ

Thumpers

New member
אני מבינה לליבה של ליטל - למען האמת.

למרות שאור ונלה הם חביבים וכיף לראות אותם על מרקע הטלוויזיה, אני יכולה להבין את ליטל, שמרגישה כאילו היא נתקעת ביניהם. בחייאת, הם לא *חייבים* לקיים יחסי מין כל יום במהלך התוכנית. ברגע שהם קיבלו בני זוג שונים, הם חייבים להבין שזה משפיע גם עליהם. שיחכו עד שהם חוזרים הביתה. :\ פייר, התאכזבתי מהם.

bluestvixen

New member
לגמרי מבינה אותה

במיוחד כשהוא חזר מביה"ח וישר רץ לנלה ואפילו לא טרח להודיע לגשת לליטל לומר לה משהו.

Thumpers

New member
זה מצחיק להגיד את זה...

אבל היו לי יותר ציפיות שנלה תבין למה זו התנהגות מכוערת, מאשר שאור. בכל זאת, נלה יותר רגילה למצבים חברתיים שכאלו. אור? אור זה פאפי לאב בשבילו, אהבה ראשונה שמתממשת, אני אפילו לא יודעת אם הוא הבין שמה שהוא עושה זה לא פייר כלפי ליטל. אבל נלה ידעה. כי אני באמת לא מחזיקה ממנה מטומטמת. נו, ניחא.

גם אני6

New member
תכלס, אבל, חבר'ה- "אי אפשר לדעת"..

מי יודע מה צולם- לא שודר? מי יודע ממה באמת ליטל עשתה את הפנים ועל זה נאמר? מי יודע האם היא הייתה בחדר עם הבנות כשאור חזר? ומי יודע האם הייתה בחדר שלהם(שנראה לי מוזר.., הרי הם כן ישבו ביחד ונראה רק טבעי שאת חוויות היום הזה יעבירו יחד) יכול להיות שהיא נעלבה כי לא קיבלה מספיק הכלה, מספיק תשומת לב(תשומת לב זה לא רע..) ומספיק הוקרה ושימת לב(אליה) שאכפת לה והיא דואגת. יכול להיות שהיא הייתה צריכה שידגישו לה ששמים לב, רואים ומעריכים ואת זה היא לא קיבלה. יכול להיות שעל זה הדברים נאמרו.. אני ל אחושבת שזה כ-ז-ה כמו שהראו את זה, אבל אני כן חושבת שרוצים שכך הדברים ייראו.

נניח לרגע שהיא צודקת

למה היא באה בטענות לנלה? זה לא שנלה החליטה לעשות ערבוב בין הזוגות, וזה לא שהיתה לה ברירה - ההפקה כפתה עליה את זה...

Thumpers

New member
למה? כי היא פסיכית.

נאמר לי שהיא לא כל כך צודקת, כי מסתבר שההפקה פשוט "שכחה" להראות את הקטע שבו אור אומר לה שהוא בסדר. לכן הפסקתי להתערב בדיון. כמו תמיד, העריכה.... עזבו, לא ננבל את הפה.

אה, ואלכס ../images/Emo233.gif

אני לא נגד ה"התנשאות" שכולם מדברים עליה, בדרך כלל לגבי המחנה האינטיליגנטי בעונות "האח הגדול", שהיא בסך הכול סירוב להנמיך את עצמך לרמה של איזה בור ועם הארץ. במהלך הפרק, אלכס הדגים לכם מהי התנשאות אמיתית. שאני כן נגדה. אני מקווה שהפנמנו כולנו את ההבדלים.

Thumpers

New member
אני לא יודעת אם לצחוק או להתמרמר.

זה כבר מתחיל להיות מגוחך.

svety

New member
../images/Emo58.gif

בפרומו מגלים לנו מי הזוג שהולך הבייתה. מפגרים.

../images/Emo58.gif למה?

לא הראו בפרומו את אור ונלה (שדיי ברור שנלה בחרה ללכת עם אור לחדר הניפוי) וגם לא הראו את לימור ושגיא...

אכן

לא הראו לא את אור וליטל (שהם עדיין אופציה), לא את לימור ושגיא ולא את נלה ואור.

מקורי3

New member
מי שרוצה לדעת את הזוג שיילך-

לימור ושגיא הולכים. בפרומואים שרואים את הטפסים שהבנות ימלאו על המייקאובר, הראו טופס אחד ובשם למעלה היה כתוב "נלה גולדברג" אז היא ואור נשארו. מעולההההההההה :) ליטל יצאה קטנה עם הזלזול הזה.

HouseAtreides

New member
המועמדים ללכת הביתה, אני מבקש.......

ובהצצה לפרק ההמשך מגלים לנו שייתכן שגם זה לא יקרה, לפחות לא במתכונת הזוגית הצפויה.

למעלה