שרשור פרק קיבוץ

N o a m V

New member
זה רק אני או שכולם מתים שענבל וירון יעופו כבר

? זוג מעצבן ברמות....ירון והדיבור המעיק הזה, לא יכול לשמוע אותו.....

ירון עושה רושם של בחור נחמד ביותר,

לכן לא הכי נעים לי אולם אני נאלצת להסכים - חיפשתי מילה לתאר את הבעיה שיש לי עם הדיבור שלו, אכן "מעיק" תתאים יופי. חבל לי לראות אותו נאלץ להתמודד עם ענבל אבל אני לא ממש יודעת לומר למי מהם סבלנותי הייתה פוקעת קודם. כנראה הייתי שולחת אותה לחפש מי ינענע אותה לפני שהייתי נשברת ומתרחקת ממנו. בהחלט ייתכן שיש לו ים מעלות שמגמדות את סוגיית הקצב בעיניי אוהביו, אני פשוט אין לי סבלנות לדברים האלה
. בגלל זה אני מתה שהזוג הספציפי הזה יעוף כבר מתחילת התוכנית. מודה
. שניהם מטריפים לי את הקריזה
. הפרק המלא הועלה לאתר הרשמי, מי שלא הספיק לראות מוזמן להיכנס הנה
. אני זזה לצפות עכשיו ולנקות את ה
במקביל.

לא, זה מתוך הג'יפה ../images/Emo178.gif.

חברה באה לבקר מחר אחרי הצהריים, לא היה לי זמן לנקות בבוקר כי אין מצב שאקום מוקדם בשביל זה
. אגב סרטון הפרק באתר הרשמי בינתיים לא תקין, הוא מגיע לקשקושים של מאור על כפיות ונזרק להתחלה. בטח מחר יעלו אותו מחדש...

ירון מקסים לדעתי :) מי שמעיקה זאת ענבל...

נכון... יש לו דיבור קצת מציק... אבל בסך הכל הוא אחלה... ורב המשימות הוא ניצח... ככה שמגיע לו להשאר אין ספק מבחינתי... ענבל יש לי בעיה קשה איתה... ואין לי כוח לפרט כל כך...

לגבי זה שמגיע לו את צודקת לגמרי ../images/Emo45.gif.

מעיק לא מעיק, הוא עבד קשה, קיבל פרטנרית מגעילה למדי והצליח למרות הכל, לחלוטין מגיע לו גם לנצח פור אל איי נואו
.

לדעתי... עם פרטנרית כמו ענבל...

הבטחון שלי במקום לעלות היה רק יורד... היא כל כך מתנשאת... והוא באמת הצליח להתעלות על זה ולנצח!

Cיון

New member
מה?? ירון הוא זה שעושה את העונה!

הלוואי והיו נותנים לו עוד דקות דיבור. הוא מתוק, הוא מצחיק, הוא מדבר לעניין. אם כבר מישהו צריך לעוף זה אלכס.. ויפה תוכנית אחת קודם.

הוא בהחלט מדבר לעניין,

אלא שסגנון הדיבור שלו מעיק עלינו
. זו תפיסה סובייקטיבית אך גם בלתי נשלטת, הוא מעיק עלינו ברמת הרגש. הוא מזכיר לי את הדבורה מאיה
. אלכס לא היה צריך להיכנס לתוכנית מלכתחילה לדעתי, סתם שרף המון זמן מסך שיכלו לקבל חנונים שלשם שינוי יש להם מה להגיד. דבריו לא עומדים בשום מבחן מציאות, אם הוא כזה צאריסט דגול למה הוא מול הפרצופים שלנו בערוץ 10 ולא במאמא רוסיה עושה מהפכה? אומר לכם גם למה - הוא יודע יפה מאוד כיצד והיכן יוקבע מעמדו ברוסיה צארית: בתחתית
. לכן כל החרטא-ברטא הזה שלו הוא ניסיון להתמגנב, אין לזה שום קשר לעמדות, עקרונות או השקפת עולם. אלכס מזבל את המוח והאומה קונה את קשקושיו. הוא מיותר, מיותר על המסך ומיותר בכלל, שילך כבר ולא יחזור עד שלא יגבש דעות מציאותיות כלשהן יחד עם אישיות אם אפשר למה נמאס לשמוע את השטויות שלו
.

Cיון

New member
חח הדבורה מאיה? באמת?

לא יודעת, לי זה ממש לא מפריע.. כפרעליו
ולגבי מה שאמרת על אלכס, כאילו קראת את המחשבות שלי, תענוג.

אני רק מתחממת,

עוד לא ראיתי את כל הפרק. הפעם למזלנו הצד היותר מכוער שלו פרץ את העריכה, עכשיו הדברים שהבנו מזמן יהיו ברורים גם לאיטיים שבצופים.

גם אני6

New member
אלכס..

הוא לא "שורף" זמן מסך, אבל או שאנשים צוחקים עליו או שהוא מרגש/נוגע בנאשים- עם ה"שינוי", הטרנספורמציה שלו. ה"התקדמות". בכל מקרה- לדעתי רוב האנשים מביטים עליו מלמעלה למטה- לא כמו על אדם שווה אלא על סוג של אח קטן במקרה הטוב ועל ילד קצת מפגר במקרה הפחות טוב. בסוג של סלחנות וותרנות מראש, לא מישהו עם יכולות שוות ערך ונקודת "זינוק", נקודת התחלה שווה בכלל לאדם נורמטיבי- לא רק להם(לאדם הצופה) אלא גם לשאר הבחורים בתכנית. וזה, לכשעצמו, דפוק.

HouseAtreides

New member
המממ.. יש בזה משהו

מאחר שמדובר בתוכנית בידור קל בסופו של דבר, ולא באיזו דרמה אמנותית או בסרט תיעודי, כל ההתייחסות שלי לדמויות שעל המסך ותרנית הרבה יותר מאשר במציאות. בפרט לגבי אלכס אפשר לומר שהייתי יוצא מדעתי אם היו "משדכים" לי אותו כבן זוג במעונות או באוהל סיירים, ודאי ובוודאי כאח קטן
אבל כל עוד העניין מוגבל לפריים של המסך, ולשעה בשבוע - בחייאת חבר'ה, הוא חמוד הבחור.....

הכל נכון, רק לא ברור

למה התחלת בקביעה שאינו שורף זמן מסך והשארת אותה פתוחה - אשמח אם תנמקי
. אמרתי, "שורף זמן מסך שיכלו לקבל חנונים שלשם שינוי יש להם מה להגיד" למיטב זכרוני - את לא מסכימה עם הטענה שדבריו שטויות במיץ עגבניות, האהדה שהוא לכאורה מקבל היא למעשה צחוקים על חשבונו ועדיף שאת אותו זמן המסך היו מקבלים חנונים רגישים, חכמים ושנונים באמת, כאלה שנצחק איתם ולא עליהם?

HouseAtreides

New member
אולי בהפקה עדיין תקועים בהגדרה הישנה לחנונים

(ע"ע הפוסט שלי שהגדיר "חנונה" מהו) כלומר מבחינתם ברגע שמישהו מתגלה כרגיש, חכם, שנון, ומעל הכל - לא מעצבן ברמות שדורשות הוצאת אגרסיה מסוג כאפה..... אז... הוא פשוט לא חנון במידה הנדרשת. ובמילים אחרות - מועמד מ-י-י-ד-י להדחה. זה די מסביר את הכל, לא ככה?

אבל למה במקום להזדעק

אתה מחפש הסברים הגיוניים לזוועה
? ההפקה חולבת את ה
השמנמנה ותמשיך לחלוב עד שה
תמסור את ציודה. אני יודעת על מה אני מדברת, יצא לי אפילו לעמוד ליד שתי פרות אז זה לא מפתיע אותי.
.

HouseAtreides

New member
הזדעקות היא סוג של תגובה רגשית

למה שתהיה לי כזו בעקבות צפיה בכמה יצורים חמודים, ועוד כשאני יודע שערכו, עיבדו, חתכו, בישלו וקיצצו אותם למוות בטרם ההגשה? אה, את שואלת, מילא אני, עב"מ עם תעודות, אבל למה אלה שבא להם לשבור את הטלויזיה בכל פעם שאלכס פותח את הפה לא מקימים קול זעקה? אולי כי רוב העם עדיין מגדיר את אלכס כחנון האולטימטיבי, בדיוק עפ"י קריטריון "הכי חנון הוא מי שהכי בא לי לכפכף אותו"?

נאים לך המונחים מהפרטני,

אבל למה ממשיך לרדת על עצמך בכפייתיות מתונה
? לי אישית לא בא לכפכף אף אחד, סה"כ ביקשתי שיורידו את הדפקט מהמסך כי הוא דביל. מזכיר לי את אמי שהמליצה לא להסתובב עם איזה ילד ( בקטע של ידידות) כי אמו הייתה אחות בפסיכיאטרית של בית החולים שסבי ניהל כי "הם לא ברמה שלנו". הגישה הזאת נראית נפוצה למדי ביוצאי מזרח אירופה, זה לא אלכס - זאת התופעה כולה באופן גלובלי. אין לי כוח לראות את זה, ראיתי מספיק בבית הוריי
. אין צורך להצביע על הסיבה לתגובתי הרגשית, טריוויאלי מדי
.

למעלה