שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

Slow Cheetah

New member
גם לומר נשמה זה לא בדיוק מה שישפר אותו כבנאדם

למרות שמי שמדבר ככה לא צריך להיות בהכרח ערס או לאדעת מה, אבל זה לא בדיוק הופך מישהו לנורמטיבי

stagadish2

New member
לא יודעת מה איתך,

אבל אם מישהו יקרא לי נשמה, הוא יחזיר את נשמתו לבורא. [בתקווה שהנשמה שלו היא לא בומרנג ואני והבורא נתמסר בה לנצח. האימה)

stagadish2

New member
יש לי בשכבה איזה dork אחד

שהוא חנון בצורה הכי לא חביבה שאת יכולה לדמיין (הטון שלו מעושה כזה וזה נראה כאילו הוא מנסה בכוח לאמץ התנהגות חברתית והוא... נו, dork) שבפייסבוק עושה שימוש נרחב במאמי\כפרה\נשמה\אחי ואלוהים, זה כל כך פתטי. במיוחד כשזה בא מכאלה אנשים. כמה חסרי אופי ואונות אפשר להיות כדי לחשוב שזה עילה ל... מה הם מנסים לעשות בזה בכלל?

deathOrat

New member
להתגבר על חסם חברתי.

אני מסכים עם זה שזה פתאטי אבל כנראה בחיים שלך לא עמדת במצב הזה , תחשוב על אלכס רגע ברצינות נוריד את כל המאמי וכל החרטא הזה, הוא בודד ובני אדם הם חיה חברתית, יש אנשים שמנסים לקנות חברה באמצעות כסף,חלק באמצעות רחמים,חלק באמצעות התחנפות מבישה, חלק באמצעות צייתנות וכו' אנשים פה אומרים "קב' תמיכה" וזה לא מה שעוזר לאנשים כמו אלכס, מה שעוזר זה לקפוץ למים העמוקים-להיות בחברה. אני מאמין שאלכס יודע שצוחקים עליו ולא איתו כי על אנשים כמו אלכס צוחקים מהיום הראשון שהם מתחילים לדבר ובשבילו השאלה היא לא "איך לגרום להם להפסיק לצחוק עליי" אלא "מה עדיף בדידות או זה?" וכל אחד עושה את השיקולים שלו.

DDN

New member
ווי, אני שונא שאנשים קוראים לי אחי

כשאני ממש לא מספמט אותם, אני עונה להם שיש לי רק אח אחד.

xcalibur

New member
כולם פה חירשים ועיוורים או שזה רק אני?

את באמת יכולה להשוות אותו עכשיו לפרק הראשון ולהגיד שזה אותו בחור? לעניות דעתי הוא הרבה יותר פתוח ממה שהיה כשהגיע לשם. הוא הרבה פחות שוקל מילים, יורה מהמותן ולא מתעקש בכוח לא לנסות דברים חדשים. איפה זה ואיפה האלכס שראינו בהתחלה?

xcalibur

New member
שפוט?

דווקא הייתי אומר שחצי מהתוכנית ליטל הייתה שפוטה שלו ולא להיפך. מנקודת מבטי שלי הוא עשה מה שבא לו מהרגע הראשון שהגיע. הוא נפתח וקיבל את השונה, אך יחד עם זאת נשאר נאמן כמו סלע לעקרונות שלו. תראי לי מישהו שם שעבר חצי מכברת הדרך הזו.

Slow Cheetah

New member
הוויכוח הזה חסר טעם לחלוטין.

בסופו של דבר כל אחד מאיתנו יחשוב משהו שונה על הדרך שאלכס עבר ובתכלס מה שמשנה זה אם התוכנית עזרה לו. אני מקווה שכן למרות שאני לא רואה שינוי :)

ידידי, זה שהעריכה הצליחה לעבד עליך

לא אומר שהיא הצליחה לעבוד גם על שאר האנשים... אני מכיר את הבחור באופן אישי. דיברתי איתו ביום הראשון של הצילומים, ודיברתי איתו גם לפני שבועיים. אין הבדל, ולו הקל ביותר.

xcalibur

New member
נו, טוב.

מניח שאם מישהו כאן צריך לדעת משהו על הנפשות הפועלות זה אתה כך שדעתי בטלה בשישים :/

deathOrat

New member
אני אשמח אם תסביר את עצמך פה.

אתה מייחס את הכביכול שינוי שחל באלכס לפלאי העריכה האם אתה טוען שאמרו לו (ליטל\הפקה וכו') מה להגיד בסצינות שהוא מדבר למצלמה או שלחלופין ערכו אותו בהתחלה בצורה מסויימת של "אהה" "והממ" בעיקר בשביל לתת לנו הרגשה שהוא נפתח יותר בהמשך או משהו אחר כי כולנו שמענו אותו מברבר על דברים שהוא לא מבין בהם(זה מעצבן לדעתי הקטעים האלה)

לדעתי יש כאן תשובה בעלת שני פנים

הפן האחד הוא מה שציינת - בהתחלה ערכו אותו בצורה אחת ועכשיו אחרת. הפן השני הוא משהו שציינתי כבר קודם - הבחור די רובוט שפשוט עושה מה שאומרים לו. אז לפני כן מה שהוא עשה היה מה שאמא שלו וסבא וסבתא שלו אמרו לו, ומה שהמורים שלו באיפה-שהוא-לא-לומד אמרו לו (לקרוא ספרים, להתנהג יפה, לאהוב בחורות בפראקים), ואחר-כך הוא עשה מה שליטל ומה שההפקה אמרו לו (להגיד נשמה, מאמי, אחי וכפרה).

StriX Starlight

New member
רוברט אחד מאנשי השיחה הכיפיים.

הוא נותן לך הרגשה שהוא מקשיב לך. רוברט הפך לפייבוריט שלי מהרגע הראשון. לצערי זה לא נמשך הרבה. המזל שלי נאחס.. כל מי שחיבבתי, עף בפרקים הראשונים.

Saladin

New member
הבן אדם הוא בחור בן 18 אאל"ט.

נראה לי קצת לא הוגן לשפוט אותו בצורה כזו. גם אם נכון לדעתי הרושם שלך שהוא לא בידור גדול במציאות, אני לא מוצא שום הצדקה לומר שאני מרגיש אני צוחק עליו או שהוא ראוי לרחמים. זה שההפקה עושה מטעמים מכל מיני דברים שהוא אומר אין פירושו שהוא בן אדם פתטי כפי שעולה מהתיאור שלך ומהשרשור הארוך והלא כל כך מחמיא לכותבים בו שנפתח עליו. צריך לתת לאנשים צ'אנס להשתנות ולא להגיד עליהם שהם מסכנים בגלל שאין סיכוי שמישהו ירצה להיות חבר שלהם, זה ממש לא לעניין לדעתי.

לאלכס יש אספרגר

זאת הפרעה על הספקטרום האוטיסטי שהביטוי העיקרי שלה הוא חוסר הבנת קודים חברתיים ובשל כך קושי ביכולת להתמודד עם סיטואציות חברתיות. ילדים (ואנשים) עם אספרגר יכולים להיות "מאולפים" חברתית, אבל הם יתקשו להשליך את ידע החברתי שרכשו ממקרה למקרה.

למעלה