שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

deathOrat

New member
הוא גם חנון וגם נכה חברתית זה לא סותר.

אתה מסכים איתי שהיסטוריה וספרות רוסית זה לא בדיוק תרבות הפופ...

HouseAtreides

New member
מהי בדיוק הנכות שלו לדעתך?

נכות היא מגבלה פיסית או נפשית שאין לאדם יכולת לשנות. איך היסטוריה וספרות רוסית נכנסים לקטגוריה של נכות? האם כל אינדיבידואליסט, אפילו קיצוני, הוא נכה? מסופקני. נ.ב. למיטב זכרוני, ואשמח מאד אם אני טועה, משמעותה המקורית של המילה "חנון" או "חנונה" היא Booger. (בקול של אלכס): לא נראה לי מ..מכובד לכנות כך אנשים. חבל שלא קראו לתוכנית "הכוסית והחנון", זה לפחות היה משפיל במידה שווה את כל הנ..נוגעים בדבר.

deathOrat

New member
EQ=אקולייזר (משנים באס,מידל,טרבל) שייך למוזיק

ה, התכוונת לIQ ולא,לא רואים שום דבר שמצביע לכאן או לכאן לגבי מנת המשכל כביכול של אף אחד מהמשתתפים.

otk

New member
לא, היא התכוונה ל-EQ.

Emotional intelligence, אם כי פסיכולוגים יחלקו באשר להגדרה, אבל זה לא דיון לפורום הזה. על כל פנים, תהא ההגדרה אשר תהא, די ברור שמשהו אצלו מהבחינה הזו פגום למדי.

otk

New member
די, באמת?

אני דיברתי על המונח הכללי. המדד המתיימר להעריך אותו נקרא Emotional Quotient (והנה ה-Q שחיפשת). טוב, בפורום הזה אמורים לדבר על quotient בהקשר אחר לגמרי.

deathOrat

New member
סליחה, אני מתנצל

לא ידעתי שיש מבחן שמתיימר למדוד אינטיליגנציה רגשית ולא ידעתי שקוראים למבחן EQ להדיוטות כמוני: Measurement of the ESI model The Bar-On Emotional Quotient Inventory (EQ-i), is a self-report measure of EI developed as a measure of emotionally and socially competent behavior that provides an estimate of one's emotional and social intelligence. The EQ-i is not meant to measure personality traits or cognitive capacity, but rather the mental ability to be successful in dealing with environmental demands and pressures.[2] One hundred and thirty three items (questions or factors) are used to obtain a Total EQ (Total Emotional Quotient) and to produce five composite scale scores, corresponding to the five main components of the Bar-On model. A limitation of this model is that it claims to measure some kind of ability through self-report items (for a discussion, see Matthews, Zeidner, & Roberts, 2001). The EQ-i has been found to be highly susceptible to faking (Day & Carroll, 2008; Grubb & McDaniel, 2007). מתוך wikipedia http://en.wikipedia.org/wiki/Emotional_intelligence

HouseAtreides

New member
פגום כתכונה אישיותית שתלווה אותו כל חייו?

או קצת שרוט בתקופה הזו של חייו, בדגש על הדמות שהוא מגלם בתוכנית הזו?

HouseAtreides

New member
EQ זה קיצור של אקוולייזר?

סתם סתם, הכוונה בהחלט ברורה. הוא מדבר לאט, עם מימיקה מצחיקה ומאד יוצאת דופן, ושוקל כל מילה. אני לא מוצא שום קשר בין הנ"ל לבין מנת משכל.

אני ממש לא מחפש לצחוק עליו

אני דווקא חושב שהוא עבר מהפך רציני והוא כבר לא אותו ילד תמים מהעבר.בת הזוג שלו ליטל מדהימה והיא עזרה לו לביטחון העצמי חבל על הזמן.מעניין אותי לשאול אותו דברים על כל מה שעבר.

בטחון עצמי מעולם לא היה חסר לו

הוא בהחלט בן אדם עם עקרונות, וגם יודע לעמוד עליהם יופי. מה שחסר לו זה גישה לאנשים, ולאפשר לאנשים להגיע אליו. ואת זה יכולה לעשות רק קבוצה טיפולית במיוחד של חברים, לדעתי.

Slow Cheetah

New member
הוא לא עובר מהפך בכלל,

הוא בסה"כ למד לדבר קצת בשפה יותר פופלרית וצבר חוויות שונות מהרגיל.. זה לא מצביע בהכרח על מהפך.

מסכים, הבחור לא השתנה בפסיק...

במקום להיות רובוט שעושה דברים שסוג אחד של אנשים אומרים לו לעשות (אמא שלו ומורים באיפה שהוא לא לומד), הוא הפך לרובוט שעושה דברים שסוג אחר של אנשים אומרים לו לעשות (אנשי תוכן, יחצ"נים וערסיות).

למעלה