שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

Thumpers

New member
האקס שלי...

היה מכור לזה, וגרם לי לחבב את המשחק. כיום אני עדיין מחבבת את המשחק, אך אותו קצת פחות :p

innocence

New member
XD

אני מאוד מאוד אוהבת את סדרת המשחקים, מינוס האחרון של אדג'וורת' שהיה לגמרי נורא נורא גרוע והייתי מסתדרת מצוין גם בלעדיו. שיחקת בכולם? כולל אפולו?

Thumpers

New member
ממש לא שיחקתי בכולם...

אני לא זוכרת איך קוראים לזה ששיחקתי בו, זה היה יחסית מזמן (לפני יותר מארבע שנים, אם אני מחשבת נכון) ומאז לא כל כך נגעתי במשחק הזה. כשכבר יש לי זמן לDS, אני מעדיפה משחקים אחרים. אגב, איך שיחקת את זה? במחשב, או בקונסולה כזו או אחרת?

innocence

New member
אני מניחה ששיחקת בראשון, לא?

כי אם הוא שיחק איתך בבאים לני הראשון זה גרוע. בתכלס, אנמי חושבת שהאהוב עליי הוא השלישי, או אולי השני. אני שיחקתי בDS שלי, כמובן:) באילו משחקים את משחקת?

Thumpers

New member
:O איזה יופי!!!

אני משחקת Mario Kart, טטריס (שזה, אגב, ממכר לחלוטין!), פוקימון (אני חושבת שסיימתי את כולם בערך), אמ.. Brain Age - ועוד כל מיני כאלו שאמורים להיות משחקי מחשבה כאלו, סוניק... וזהו, אני מניחה. פחות או יותר. את?

innocence

New member
אני מכורה לקוקינג מאמה XDD

וההתמכרות הכי חדשה שלי היא PICROSS, שזה שחור ופתור >> אבל יש את גארדנינג מאמה, וגם כל פינקס רייט כמובן, ומגוון משחקי מחשבה. אה! ומשחקי קצב כמו ELITE BEAT AGENTS.

Thumpers

New member
איך שכחתי!!!

יש משחק שהוא כמו גיטר הירו, עם איזה אביזר שמתחבר לDS, וזה פשוט ע-נ-ק! אני לא יודעת אם את מכירה את משחק המחשב Frets On Fire, אבל זה לגמרי אותו הדבר - וזה פשוט פאן אדיר! ו...קוקינג מאמא?! את צוחקת עליי :p

innocence

New member
יש גם גיטר הירו לDS

אבל אין לי את התוסף הזה, ויש לי גיטר הירו אמיתי לPS2 אז אני לא רואה סיבה לשחק בדיאס XD לא צוחקת, אני נורא נהנית מזה, למרות שזה טפשי. אגב, אני גם ממש טובה בזה.

Thumpers

New member
הכי חשוב שאת נהנית!

ואין לי PS/2/3/מיליונתלפים, אז אני מסתפקת בDS.

innocence

New member
אחי הקטן גם גיימר,

אז היה לנו PS2 ואקסבוקס וכאלו, אבל בשלב מסוים כולם כבר שבקו חיים, אז נותרנו רק עם DS ומחשב.

DDN

New member
כבר כמעט צהלתי, עכשיו אני יותר מרחם

אני מאוד מרחם על סהר כרגע. היה לי ברור שזה מה שאור ונלה יחליטו - היות שלא יכלו להשאיר את אלכס וליטל ביחד, זה היה ברור. אור ג'נטלמן מדי בשביל לתקוע את נלה עם אלכס. .. . מצד שני, אני גם מרחם על ברברבאום. נלה גבוהה ממנו בראש, עכשיו הוא באמת גמד חרמן.

Light18m

New member
חשבתי שזה כמו הקלף המעצבן בטאקי

שמכריח להחליף את הקלפים. קלף שבד"כ כולם מוציאים מחוץ למשחק כי הוא יותר מידי מעצבן. אחרי שנלה לקחה את משימת הניצוח ו"זכינו" בשאלת יתרון שאפילו לא היינו צריכים להשתמש בה- הפרס על הניצחון בחדר ניפוי היה לבחור אחת מתוך שתי התמורות על שלושה איברים (שתי תמורות ולא 6 כי היה אסור שתהיה נקודת שבת). לליטל יש לב זהב והיא הבחורה היחידה שקצת התחברתי איתה חוץ מנלה, אבל דווקא בגלל זה העדפתי את סהר, כי רציתי להכיר גם אותה יותר טוב. החלטנו בסוף שאהיה עם ליטל כי לא רציתי שנלה תצטרך להיות עם אלכס.

DDN

New member
הקלף הזה תמיד מעורר ויכוח

אני מהאנשים שטוענים שאם השתמשתי בו כקלף אחרון, מי שמקבל את היד שלי מנצח ולא אני, כי בסיום הפעולה של תורי, לי יש קלפים ביד ולאחר אין. אני כמעט תמיד נפטר ממנו איך שאני מקבל אותו.

Light18m

New member
גם לדעתי

צריך להסתכל על המצב בסיום הפעולה, ולא על הרגע שבו היית בלי קלפים ביד. כמו שאם נשאר לך הקלף + כקלף אחרון ואתה שם אותו, ואז לוקח קלף מהקופה.

deathOrat

New member
נו מה רצית ? שיגידו "טוב אני נשאר עם נלה"

והשאר לערבב או להשאיר אותו דבר זו טלויזיה יקירי הרעיון הוא לבאס את כולם בתוכנית בשביל שבחוץ יהנו. אני בטוח שאתה וחופית זה הזוג שהכי הרבה צופים בקטעים שלו באתר של היפה והחנון וכו' כי פשוט שניכם סובלים:p

למעלה