שאלה:מי היפה והחנון הכי שווים?

אז בגלל זה נדלקתי עליו!

תמיד היה לי קראש על סופרמן. מה יותר טוב מלארק קנט שמנמן? למרות שהוא ממש רזה מתחילת התכנית - לא?

Slow Cheetah

New member
הוא באמת חמוד ../images/Emo3.gif

איך אפשר לא לשים לב אבל שהוא דומה לסופרמן?! (יש לי מורה בבית ספר שדומה לסופרמן. אבל סופרמן שמשולב עם צב. לא מושך במיוחד XD)

Slow Cheetah

New member
אני קוראת לו סופרמן XD

ואז לימדתי את חברה שלי שהיא בנאדם דיי הזוי... אז כל פעם שהיא רואה אותו היא אומרת "סופרמן!" בקול מוזר ואני תמיד מפחדת שהוא יקלוט שמדובר בו. ואז אני נזכרת שזה לא השם שלו ושהוא לא אמור להבין שיורדים עליו XD

לא שמתי לב, לא מפריע לי המשקל שלו ../images/Emo13.gif.

לא כל כך הספקתי לקלוט את המיוחדות שלו, הוא נראה אדם נחמד וזה בערך כל מה שהצלחתי לראות
.

Thumpers

New member
אה... ומהבנות?

ליטל/נלה/איב. כן, אידאל היופי שלי קצת חולש על הרבה מראות. גם ענבל הייתה יפה, אם לא היו לה שפתיים של אפריקאי, על פרצוף של תימניה. (זה רק נשמע גזעני.)

In Red

New member
המממ

אני עונה לפי המידע שיש לי מהתוכנית(שערכה דיי הרבה את המשתתפים).. אני חושבת שרם נראה ומתנהג ממש חמוד. הוא כזה חמוד ונעים. מצד שני אלון וזורנזון מפגינים אסרטיביות בריאה וזה נאה בעיניי=] מכל הבחורות אני הכי התחברתי לאופי החברמני והקליל של ליטל. היא פחות עסוקה במראה החיצוני שלה ומהללת את קיומה מכמה משתתפות אחרות. סהר גם נראית לי בחורה לעניין שיודעת מה היא רוצה מעצמה.

רם כמובן

הייתי לגמרי יוצאת עם רם. הוא פשוט עושה לי את זה. הבנתי שיש לו מלא מלא מעריצות אז בטח כבר חטפו לי אותו....

קרקלה

New member
זה בסדר, יש עוד הרבה כמוהו.

לא חסרים גיקים ביישנים ושמנמנים עם משקפיים ובלי כריזמה. הם בכל מקום. צאי ומצאי לך אחד.

הם דווקא לא בכל מקום

הם דווקא בעיקר מול המחשב...
ולדעתי דווקא לרם יש סוג של כריזמה משלו.

גם אני6

New member
תתפלאי,בחורים עם ערכים ולב וגם מנת משכל(מעל

המהירות המותרת בכביש בין עירוני) עם כמה תאים אפורים(פעילים..) אבל ברצינות- מישהו עם ערכים ראויים, טוב לב, תמימות.. פנוי, כן? באמת שאין הרבה.

גם אני6

New member
תתפלאי שלא. תמצאי בחור טוב,

עם לב טוב, ערכים תאים אפורים(פעילים), תמימות.. פנוי, כן? אין, באמת שלא ממש.

יש המון

יש לי לפחות 5 חברים טובים שעונים לכל הקריטריונים שצוינו והם פנויים להחריד. מישהי רוצה שידוך?

כן, רובם באזור גיל 24 ../images/Emo13.gif

מה אתן אומרות, גבירותיי? מישהי מעוניינת בשידוך לחנון איכותי ונאה, עם חותמת האיכות שהוא חבר טוב שלי, על-אף העובדה שהוא לא השתתף בתכנית ריאליטי?

svety

New member
אלון וזורנזון.

כל השאר פשוט לא עושים לי את זה. אבל אני חושבת שקשה לקבוע רק ע"ס מה שרואים בטלוויזיה

למעלה