שאלה:מי היפה והחנון הכי שווים?

אתה ../images/Emo24.gif!

לא יודע מתי לחכות שיציעו לך שוחד
. אבל מילה של חנון זו מילה של חנון
. תגיד לו לזורנזון שאם עד היומולדת של DDN לא יופיע, נפגין לו מתחת לבית עם שלטים
ונשרוף שם את בובתה של סיון עשוייה מצמיגים שנאסוף בחירייה
.

otk

New member
אם בזורנזון עסקינן

אולי זו שאלה חצופה מדי, אבל היא מסקרנת בעיניי מספיק בשביל לשאול אותה - אילו נסיבות חיים הובילו את זורנזון שלנו לסיים את חייו כפקיד ביטוח? אם לשפוט על סמך התכנית, מדובר באדם אינטליגנטי יחסית, לכן לא ברורה לי בחירתו בדרך הפקידות. הוא למד לתואר במדעי הרוח או משהו בסגנון, או שמא בעצם מדובר בעבודת סטודנט מעוותת ובזויה במיוחד?

StriX Starlight

New member
למה פקיד ביטוח הוא עבודה נחותה בעינייך?

צריך לא מעט תכונות בשביל ג'וב כזה. ובלי לחשוב יותר מדי אני יכולה לזרוק אינסוף מהן: רהיטות, שטף דיבור, כושר שכנוע, עקשנות, יכולת התשה.. את כולן יש לגיא בשפע. והוא אפילו כשרוני בלעצבן אותך מספיק כדי שתחתמי על מה שרק ירצה ולו רק כדי שיעזוב אותך בשקט.

קרקלה

New member
קראי חוזה ביטוח וחזרי עם תובנות

זה תחום איום ונורא, יבש יבש יבש. אני עובדת במשרד עורכי דין, יש לנו מדי פעם תיקי ביטוח, והשיעמום של ביטוח מתעלה על כל דבר - אפילו יחסית לעריכת דין! גם אם צריך כושר שכנוע (כמו בכל מקצוע המכירות) במקצוע שלו, איך אפשר לעשות את העבודה הזאת לאורך זמן? ומה מענין בה? אין אפור ממנה. החברות הגדולות הן מנגנונים מקובעים (ומתנהלות בדפ"ריות גדולה, אגב), ויש גם תמיד את ההיבט המקסים של נסיונות להתחמק מפיצוי כשאפשר.

אלון וזורנזון ../images/Emo250.gif כמו שאמרתי מההתחלה...

אמא שלי גם תיהיה מרוצה מהבחירה...
כל פעם שהיו מראים את זורנזון בטלויזיה אמא שלי הייתה מתחילה להשתגע כמה היא הייתה רוצה אותו אצלנו בבית

נלה. ../images/Emo233.gif

בסופו של דבר, כשצריך לבחור מתוך בנות שכולן יפות פחות או יותר, מה שמשנה לי זה היופי הפנימי. ובתחום הזה אין לנלה מתחרים.

ומהעונה הקודמת, זה כבר קצת יותר קשה ../images/Emo233.gif

השתיים שמתחרות לי במקום הראשון הן דניאל ולירון. מלאני גם מאוד יפה אבל לא סבלתי אותה ואת הכפיל של גורג' האריסון שליווה אותה לאורך כל העונה.

is00

New member
צריך לבחור רק אחת?

אז... ליטל, וזה לא רק בגלל שיש לי חולשה לבנות בשם ליטל. הבחורה הפשוט מקסימה ומשעשעת, ואם אני אצטרך איזה טיפול פסיכולוגי בעתיד, אני לא אצטרך ללכת רחוק מדי.
חוץ ממנה אני חייב לציין את דניאל, איב וגם רוקסן.

ואני נמנעתי מלהגיב היום על הודעתך עם תמונה

בשרשור ההיכרות עם "ממש אחותי האבודה" ( זווית הצילום, העיניים - גם היה לי שיער ארוך ומשקפיים פעם) כי אני עייפה ולא אוכל להגיב לכל מי שבא לי בשרשור אז אמרתי לעצמי אגיב כבר מחר
. אבל עובדה שיש גם מעבר לדימיון החיצוני, טעם משובח בחנונים לשתינו
. * בתמונה - פברואר 2009, אני עם השיער הארוך ועם המשקפיים. לא תגידי שיש דימיון
?

StriX Starlight

New member
לגמרי. ../images/Emo13.gif אבל משהו פה לא מסתדר לי..

את אומרת (או לפחות כך הפרופיל שלך טוען,) שאת בת 30, אבל בתמונה (שאמורה להיות מלפני שנתיים) את נראית לכל היותר בת 17... אני מבולבלת.

StriX Starlight

New member
אין סיכוי. פשוט אין סיכוי. ../images/Emo12.gif

ואני בעצמי נראית כמו מישהי שיכולה עדיין להשתמש בכרטיסיות נוער.

גנים אחות, גנים ../images/Emo38.gif.

למרות שבתמונה הזאת אני בתת משקל, את צודקת ולא כ"כ הגיוני שבחורה בת 28 תיראה ככה. אולם גם במשקל בריא אני נאלצת להסתובב עם ת.ז
. זה מין צירוף של נומך ופרצוף בובתי
.

למעלה