יריית מסמר בראש ב2006

גלית יקירתי, כל מכשיר בעל מנגנון

מכני זקוק לתפעול ושימון, לא כל שכן כלי נשק.. כך שאם הוא יורה מסמרים או מסטיק בזוקה, הוא זקוק לתחזוקה.. אגב: גם הרוגטקה של סבא שלך תזדקק לתחזוקה, אחרת Y העץ יאכל על ידי תולעים ותושבת הגומי תתפורר.. ובכ"ז, היות וראיתי שלד"ר נבו אין בעיות לדברר את עצמו, הייתי רוצה, אבל רק אם ממש לא איכפת לך, לקבל תשובה ישירה ממנו..

galit 03

New member
ברק שחור...

תודה על התשובה,אבל שוב לדעתי אתה טועה... אין לי מושג לגבי מבנה האקדח-לא ראיתיו לעולם ואינני מתכוונת...אבל לגבי הרוגטקה אתה טועה-סבאלה מוסר שהיא עובדת נפלא(הוא החליף לה גומייה-בכל מיקרה המון שנים מאז...) בכל אופן-לא התיימרתי לדבר בשמו של צחי חשבתי שהפורום פתוח לתגובות של כולנו, אז כניראה שלא...

yossef f

New member
עכשיו אני נוטה לקבל את הסברה

השטחית הקושרת בין אישיות בעל החיים לאישיות בעליה. הפכתם לפורום של צייתנים המשתדלים למצוא חן בעיני בעליו. קצף האוזו וריח היין מרדים אתכם,ואתם מעדיפים לראות קישקשתא על הדשא,ולשמוע הרצאות על שקיפות מזויפת,ועל הרומנטיקה של המוות אצל בעלי החיים במקום להקשות בשאלות. הרחש ההומני שמשמיעים לכם טובע בים לא נגמר של גוויות עטופות בניילון המושלכות לאשפה. קחו כלב אחד שמיועד להמתה,תלוו אותו במסלול המתתו,אבל לאט לאט,וויטנר מוזמן ללטף את ראשו,ההתנגדות,היללות, הפירפורים,ההונאה,ועכשיו דמיינו את התורים הארוכים של החיות שפוחדות,ומייללות,ומפרפרות ואז תבינו שחייבים להפסיק להרגיש כדי להשתתף,או שנהנים מזה. פיתרונות אפשריים רבים ובהחלט לא מיידים ניתנו בשרשור האחרון שנגע להם,ואין לי כוונה לחזור עליהם,צריך להפסיק את מחול המוות ולא לקוד לו,תתחילו להתבגר.

ohari

New member
בלה בלה בלה

דווקא עבודה בהסגר עירוני עם וטרינר ממורמר וכלבנים מושחתים, מקום שלא עושים בו אפילו צעד אחד של הומניטריות בסיסית כמו לפתוח וריד לכלב כשממיתים אותו ובמקום זה תוקעים את המחט ישירות ללב כי זה יותר קל וחוסך זמן, מקום בו כלב אוטומטית אחרי כמה ימים חוטף מחלה כלשהי, מקום בו הכלבן הרשע שמבקשים ממנו לעשות את עבודתו ולנקות את הכלובים צורח עלינו שהתפקיד שלהם הוא לשמש כהסגר ולא כבית הבראה (?!) לכלבים, דווקא עבודה במקום כזה גורמת לתמיכה שלי במדיניות הדלת הפתוחה של צב"ח ת"א להתחזק. מחול המוות? מי אמר שמוות זה הדבר הכי גרוע? המאורות המעופשות בכל רחבי הארץ הקרויות להלן "הסגרים עירוניים" גרועות בהרבה ממוות, וממילא הכלב ימות שם במוקדם או במאוחר. מה עדיף, מוות מהיר וללא תחושה, או מוות לאחר עינויים? התשובה ברורה. ושלא יהיו טעויות - הכלבים שלא מתקבלים לעמותות השונות מפאת חוסר מקום מגיעים לגיהנומים של ההסגרים העירוניים ומצטרפים לאחיהם שנלכדו ע"י הכלבנים. כלב מחליף כלב, על כל כלב שנלכד מומת כלב אחר באותה צורה מזעזעת, ולאחר כמה ימים גם הכלב החדש מחוסל. כלב מגיע להסגר כשהוא שמח, אנשים חדשים, כלבים חדשים, ופשוט קורע לב לראות איך הכלב דועך ולאחר שלושה ימים הוא דומה לסחבה, איבד כל עניין בחיים, אפילו לא מתלהב יותר מדי כשהמתנדבים מוציאים אותו לחלץ קצת עצמות מחוץ לכלוב. וכל פעם שאני רואה כלב כזה אני מתעצב שהוא הגיע דווקא אלינו ולא למקום כמו צב"ח, שם לפחות היה מעביר את ימיו האחרונים בתנאים קצת יותר סבירים, לא שוכב על הצואה שלו שהכלבן ה"עסוק" לא מצא זמן לנקות. כן, יש הבדל בין מוות למוות. נורא עצוב לי שפופוליזם הזול של כמה אנשים שגוררים אחריהם אנשים תמימים אחרים בעצם אומר - תשאירו את העבודה להסגרים. הכי חשוב שתהיה הפרדה, נכון? עמותה למען בעלי חיים לא ממיתה, הסגר כן ממית. סילחו לי אבל אלו שטויות. עמותה למען בעלי חיים צריכה בין היתר למנוע מהם להגיע למקומות כאלה. ואם הציבור לא מעקר והילודה לא מצטמצמת, מה נשאר לעשות? התשובה ברורה. לי ולצחי נבו היו לא מעט ויכוחים בעבר, אפשר למצוא אותם בחיפוש מתקדם למי שמעוניין. אני לא מסכים אוטומטית עם כל מדיניות של הארגון אותו הוא מנהל, אבל אני מרשה לעצמי לראות את העולם בצבעים ולא רק בשחור לבן. יש דברים שאני מסכים איתם, ולא אהסס לצאת נגד דברים שאינני מסכים איתם. אבל לומר שצחי וצב"ח ת"א לא עוזרים לבעלי חיים זו נבזות. אפילו פה בצפון הרחוק (בשבילכם התל אביבים) יש לא מעט אנשים שמכירים לצב"ח ת"א תודה.

דסק

New member
ohari , ../images/Emo31.gif לדעתי טעית התכוונת

כניראה לדלת מסתובבת, אחד בא והשני יוצא...

דסק

New member
בטח שכואב לי ...

כי הלב לא נותן לשכוח את בע"ח שבזכות צב"ח ת"א, הפכו למלאכים.

הורסמאן

New member
ובשם אלהים

שתמשיך הדלת להסתובב ובלבד שלא יווצר המצב שתל"ל גרמו לו. והנה שמץ מהעדויות. http://www.angelfire.com/anime6/susim/Image1.jpg

כה אמר מקדם מרוצי הסוסים

שנכנס לכל פורום במטרה להתנגח בכל מי שמתנגד למרוצי הסוסים. לא ברור מה אתה עושה בפורום כלבים? הרי ידוע לכולם שאתה בעד קידום מרוצי הסוסים בישראל ולכן אתה כותב פה, בודאי לא כותב בשם הכלבים. כולם רואים שהדבר היחיד שאתה עושה פה בפורום זה להתנגח באנשים ועמותות שמתנגדים למרוצי הסוסים ולתמוך באנשים שהם בעד מרוצי סוסים, מה הקשר לפורום כלבים?

דסק

New member
לה פטיט , לדעתי, צחי אמר ועשה הרבה

דברים ויש גם דברים שהוא עשה ולא אמר....
שמישהו יתעורר וינתק אותכן מהאינפוזיה שהתחברתן באמצעותה לצב"ח ת"א!

"שאלת תם" פועלת, שתישארי מובטלת

אני קורא את השרשור שפתח המ---טם "איש עם", ואני מבין שפועלת בניין מובטלת לא טעתה בהבנת דבריו של ד"ר ליליאן. להבנתי, יש כאן שיבוש מכוון ורצון להבין דברים בצורה מסויימת או להציגם כך כדי לפגוע בצב"ח. כל השרשור הזה מבוסס על שקר שעליו כלבוטק נאלצה כבר לשלם פעם אחת והשקר הזה עדיין מסרב למות בעזרת מי שמפיץ אותו מתוך קבוצה קטנה וקיצונית שיושבת על מספר פורומים בו זמנית ומשליטה טרור על השיח בפורומים. אני ממעט להשתמש במילה אך לפי מיטב הבנתי יש כאן טרולים שבאים לחרחר את מלחמות העמותות במקום לדבר על כלבים. צ.

enbalush

New member
אישעם לא טרול

הוא רק מספר את האמת על צב"ח ת"א ואתה נסער מזה, מה קרה?! חשפו את ארון הסאדו שלך?

גם ווטרינר וגם משורר? :)

כל פעם אתה מפליא בכישרון אחר! שיבוש מכוון? לא. זה שאישעם ואחרים נסערים מנושא ההמתות בעמותה שלכם כמוני,לא אומר שהתחלתי את הכל במכוון! שוב,אתה יכול להאמין למי שאתה רוצה,בטח מישהו שאתה מכיר ועובד איתו (גם אני הייתי עושה אותו דבר במקומך) .אני הבנתי מה שהבנתי,וזה לא אומר שלא למדתי כמה דברים חדשים מהשירשור ,גם ממך וגם מאחרים, אז למה אתה מתגונן כל כך? באמת שאין צורך. <אני לא צינית בכלל> תאמין או לא,הפעם הראשונה ששמעתי על האקדח הזה היה בשיעור. לא ראיתי את אותה תכנית מדוברת של כלבוטק בכלל ,וההודעה שפתחתי היתה מתוך הלם מוחלט ,הלם של מישהו שמתוודע למשהו בפעם הראשונה. אתה יכול לפקפק ואתה יכול לקרוא שוב את ההודעה הראשונה שלי שהתחילה את המהומה. מי יודע.. אולי תגיע למסקנה אחרת מהמסקנה המוטעית שלך לגביי. גם אם לא, לא נורא, בטוח לא נעבוד יחד בגילגול הזה
שבת שלום

אז למה לא תתנצלי?

אם שגית ולא במכוון, אלה פשוט לא הבנת את ד"ר ליליאן [ אני בטוח שבינתיים ביררת איתו אם באמת הבאתי את ההסבר מפיו או שהבנת נכון ואני הוא שציטט אותו לא במדויק], למה שלא תתנצלי על ההודעה וקן הצרעות שפתחת [ אולי גם בפני רעות : ) ], ואם כבר מדברים על מסקנות מוטעות, אני מזמין אותך לעשות חשבון נפש קטן והרהור קצר לאחור, ואולי אם תודי בטעות אחת, תגלי שחלק ממגדל הקלפים של ההנחות שלך מבוסס גם הוא על טעויות. אם כן, הסיכוי שנעבוד בעתיד בגלגול הזה הוא גדול משחשבת. אישית, אני מוכן לעבוד עם כל אחד למען בעלי החיים - אפילו עם אתי וענת רפואה [ כבר נעשה בעבר ואין סיבה שלא ייעשה בעתיד- בכל מקרה שעומד בתחום שבו יש חפיפה רעיונית בין צב"ח ואגודות אחרות אני תמיד מוכן לסייע - וגם אם כתבתי הבוקר לגולשת במסר שלגבי האחת מהן האמון שהיה בה הופר יותר מפעם אחת]. צ.

למעלה