יריית מסמר בראש ב2006

NoKiA2003

New member
היי צחי ../images/Emo13.gif

יש לי הצעה, אני לא בטוח עד כמה ניתן ואפשר ליישם אותה, אבל הצעה. בד"כ מקבלים את מוסרי הכלבים 2 מתנדבות. אולי אפשר בעת המסירה לצרף וטרינר שיסביר את אותם הדברים שהסברת במקרה הזה והדברים ייראו ויישמעו אחרת.

אלמה

New member
../images/Emo4.gif אני לא יודעת.....

לא רוצה לשקר ולומר כי הייתי לוקחת.... אבל אי אמירת האמת, התחושה כי "עבדו עלי" לא עושה לי טוב. כן, היה (יש) לי משבר אמון עם צב"ח.

אני לא יכול להיות אחראי ללפני 20שנה

למרות שיש הבדל בין לא להגיד את כל האמת או לא לכפות את מה שלא נעים על אוזן שלא רוצה לשמוע, ובין שקר. אצלי ככלל, אני משתדל להסביר למי שמוסר בעל חיים שמועמד להרדמה את המצב לאשורו וסיבות להחלטה. אני גם משתדל להוציא במקרה כזה את דמי ההרדמה מהמוסר. בכל מקרה, את מוזמנת לבוא לבקר, לראות איך אנחנו עובדים ולמה כך, ואולי אפילו לעזור. אם לא להתנהלות צבח, לפחות להוציא את הכלבים או החתולים מעט, ולתת להם מעט מגע אנושי, וחום. צ.

אלמה

New member
את העבר לא ניתן להחזיר......

גם אמירה של "לו הייתי יודעת" אינה במקום. שיתפתי אותך עם התחושות הקשות איתן אני מסתובבת, גם היום, כל כך הרבה שנים אחרי. גדלתי עם הידיעה כי צב"ח דואג לבעלי חיים (לא ידעתי כי ישנן אגודות שונות העונות לשם צב"ח עם תקנונים שונים). אני מניחה שכילדה פירשתי את המושג "צב"ח" כפי שרוצה לפרש ילדה. לא העלתי בדעתי פרשנות אחרת למושג. היום, אני מבינה כי להשאיר כלב באגודה הוא בריחה מהתמודדות עם המצפון. יותר נוח ש"מישהוא ימצא לו בית". אין בדברי כל תקיפה/העברת ביקורת שלילית עליכם. יש בי עצב על כל אותם בעלי חיים אומללים שמקפחים את חייהם בצורה זו או אחרת בשל חוסר אחריות של אנשים.

oggi2

New member
הסיפור שלך מזכיר לי את רות מחולון

מי שגדל באותה תקופה של דובי, קרוסלה, טלפלא (כן, אני זוכרת אותו) בימים התמימים שכוכבי הילדות שלנו לא היו יפים וחטובים, חלקם בכלל היו נשים ששיחקו ילדים, ולא הואשמו בהטרדות מיניות, זוכר אולי את רות בחולון. היא הייתה אוספת אליה כלבים וכל ילד שהיה מוצא גור/כלב היה מביא אליה, וכל ילד כמוני שהוריו לא הרשו לו כלב היה בא ועוזר לה להוצאי את הכלבים ולאמץ כשכבר כן היו מרשים. ואז אני זוכרת את היום שבאתי אליה וראיתי אותה מעמיסה כלבים על רכב של צב"ח תל אביב, זה היה קצת אחרי הכתבה ההיא. נכון, היום אני יודעת שהיא לא יכלה להחזיק את כל הכלבים אצלה, אבל הכאב שהרגשתי אז כשנזכרתי בכל הכלבים שהעברתי אליה וחשבתי על זה שבעצם הם הועברו לצב"ח... נכון, גם לי לא היתה ברירה אחרת כילדה, אחרי שגמרתי לשוטט עם כל כלב ברחובות ולשאול אנשים אם הם רוצים, לעשות סנקציות להורים, לישון בחדר מדרגות עם הגור ולאיים שאני אעזוב את בית הספר (כיתה ד' לא הייתה כזו להיט גם ככה), אבל אני מבינה למה את מתכוונת. בכל מקרה, רות נפטרה לפני שנים ואני עדיין זוכרת אותה בחיוך, של אישה שעשתה המון למען החיות!

כמה בכיתי באותו היום בשביל רות

המקסימה והאסופים שלה. שיו, אפילו לא זכרתי את שמה, רק את פועלה.

מה שאני אהבתי פה

זה את העובדה שגם אם היא נאלצה להמית חלק מהכלבים שלא אומצו, לפחות הכלבים האלה היו בקשר עם אנשים וילדים שבאו אליהם, ליטפו אותם וטיילו איתם. צ.

oggi2

New member
וואו, החזרת אותי עם התמונה הזו

עשרים שנה אחורה. איזו אשה נפלאה!

ניל´´י

New member
אוגי...רות היתה ממיתה בעצמה גורים

או כלבים קשישים... אם היא העבירה כלב לצב"ח זה לא על מנת להמיתו ... אלא מהסיבה שהשכנים התלוננו, הוט' העירוני בא לעשות ספירת מלאי..הוא היה מודיע לך לפני כן בכדי שתוציא כמה כלבים עד לאחר ספירת המלאי... היא לא נזקקה לקחת כלבים לצב"ח בכדי להמית.... אני זוכרת את נפשה האצילה, את המסירות העצומה שלה לכלבי חולון הנטושים, לא אחת עזרה לי עם כלבים לאחר ניתוח... עזרה לי למצוא בתים חמים.... בכאב לב נוראי היא היתה מיתה כלבים שהיתה בטוחה שלא תמצא להם בתים.... סבתא ניל"י....

galit 03

New member
טוב נו...

למה בלימודים שלי לא מדברים על דברים כאלה? אנחנו מדברים על המתות "חסד" של הקיסר הסיני לפני 3000 שנה בערך... המתות שנעשו במהלך מלחמות עמים בין פלגים ברחבי סין... והדבר היחידי שהציל אותם היו פילוסופים למיניהם(קונפוציוס,מנציוס,מו דזה וכו'...) שהחליטו שהגיע הזמן שגם פשוטי העם ילמדו ויהיו נאורים כאנשי הקיסר ויפסיקו לאכול את עצמם... בכל מיקרה דובי דוברמן שולט ואין עליו!!! (נועה את מוזמנת לבוא לראות את הדשא גוסס לאיטו בזמן שידורי המונדיאל ולזמר יחד איתי שירי ילדות להארלי כדי שילמד כבר לא לזייף...) גלית

להרדים את הדשא?

זה לא הארלי מזייף זה מי שהוא מחקה וזה כנראה באשמת האינטונציות הסיניות :) מה היינו עושים בלי המונדיאל?? צ.

A k a s h a

New member
הייתי עונה על זה

אבל אני אשמור על צנזורה.. מבאס שבן הזוג עסוק במונדיאל...

galit 03

New member
צחי...

אתה מעליב את התוכי-הוא כניראה לא יודע לחקות... בלי המונדיאל הייתי מתחילה ללמוד לבחינות...ולישון יותר שעות...

Noaal

New member
נראה לי שאנחנו יכולות ללמוד יחד

(היתכן שאנחנו עושות קורסים דומים באוניברסיטאות אחרות?) הדשא גוסס כי לא נשארו פרות לאכול אותו
. אז מתי קבענו?

אולי די עם זה?יש לשירשור נושא!!!!

את הדיבורים הפרטיים שלכם תעשו במסרים ,בצאט או בטלפון מצידי. זה לא פורום תכניות נוסטלגיות של הטלוויזיה החינוכית!
נמאס להכנס כל פעם לשירשור ולראות שההודעות החדשות בכלל לא קשורות אליו
גם אתמול רציתי להגיד את זה אבל התאפקתי,אז נא להפנים בבקשה.

ד"ר נבו יקר האם "ברצות אלוהים גם

מטאטא יורה"? אנא הסבר לי, כיצד אקדח, שלפי דבריך "כבר כשלושים שנה שאין משתמשים בשיטה זו להמתת כלבים וחתולים בצער בעלי חיים ת"א" עדיין היה כשיר לשימוש ב"הדגמה הקרטונית" שנועדה לספק את סקרנותך? לעניות דעתי, והבנתי ה"מועטה" בכלי נשק, אקדח המושבת זמן כה רב (פועל יוצא מכך שגם אינו מתוחזק, שהרי אין בו שימוש 0 כך אמרת) לא היה אמור לפעול כלל.. אלא אם כן העיסוק המסיבי בקישקשתא וטלפלא, או לחילופין היותך "נער פרחים מזדקן עם מזרק" (אתה אמרת) גרמו לאי דיוקים "קלים" בהודעתך..

galit 03

New member
ברק שחור

למיטב הבנתי זה אקדח מסמרים... זה לא בדיוק אקדח אמיתי שיש לכוחות הביטחון... זה כמו שאני אוציא רוגטקה מהבוידעם של סבאלה שלי והיא עדיין תהיה כשרה לשימוש... גם אחרי 60 שנה...

למעלה