Flesh And Stone

limors2

Active member
כן, לא שלחתי../images/Emo46.gif../images/Emo58.gif

איימי סופרת לאחור? קריפי. המלאך בעין של איימי (שאני מחכה לHD בשביל תמונה איכותית של זה)? קריפי. איימי לבד ביער עם עיניים עצומות ומלא מלאכים מסביבה? קריפי. המלאכים זזים? קריפי לחלוטין. לשמחתי, הפרק הזה לא גרם לי להתקף לב. אולי כי לראות את המלאכיות רוקדות מקרנה בקונפדנשאל הקודם הפך אותן לפחות מאיימות, או רק כי הן לא הופיעו בפתאומיות בכל 3 וחצי שניות. פרק גאוני!! כבר מההתחלה עם כדור הגרביטציה, שהם עברו לעמוד על התקרה ואז קפצו לתוך ה"ארובה"
והסדק! והתאריך! והכל קשור לאיימי! ואיימי מנסה לאנוס את הדוקטור שלא משתף פעולה
וגם אני חושדת שריבר הרגה את הדוקטור. "You trust this man? I absolutely trust him He's not some kind of mad man then? I absolutely trust him"

tsou

New member
../images/Emo58.gif משתתפת בחשד הקל ../images/Emo6.gif

כן כן, הכל קריפי כשלעצמו אבל סך החלקים לא יצר אצלי שום אפקט קריפי - רק קטע הכמעט אונס הקפיץ אותי מהספה! או שזה בגלל שצפיתי בפרק על מנה כפולה של קולדקס ובלי למצמץ (עוד אין כתוביות! והדוקטור הזה מדבר בקצב מטורף!) א ח ר י הפרק השבועי של אפר לאפר (שחירפן אותי עוד יותר מהרגיל), בכל מקרה - לא מדויק, היה עוד קטע מקפיץ - סיבוב הראש האיטי של המלאכים כשקלטו את איימי שניה לפני שריבר הצליחה למלט אותה.. יש מצב שמרוב מלאכים ועצים טכלונוגיים פיספסתי את התמונה המלהיבה הגדולה שכולם פה מתלהבים ממנה? טוב מחר צפיה חוזרת..

tsou

New member
אגב ../images/Emo58.gif

לא ממש ספוילר אבל ליתר בטחון.. אני חייבת לציין שממש מפריע לי שריבר נראית פה יותר מבוגרת מאשר בפגישה האחרונה שלה עם הדוקטור (טננט, בספריה, זוכרים)? או שהיא רק קצת השמינה מאז?

tsou

New member
וגופיית בטן! ../images/Emo6.gif

אבל הכי איתגרה אותי התגובה של ביטאן למה שג'ין אמר לו על אלכס.. מה זה יכול להיות?!!

MIDNIGHT SKY

New member
כן ! וגם מעניין אותי הקטע עם ריי והכוכבים!

גם שאז ראתה אותם ! יש כאלה שחושדים שיעשו פרק סיום כמו של הגרסא האמריקאית של חיים על מאדים. מקווה שזה לא נכון,כי הסיום היה פשוט מ ז ע ז ע. ריי ושאז שרים חח איזה חמודים

tsou

New member
לא חושבת.. הכוכבים יותר מתקשרים

לפרק הסיום של ספיר וברזל ולמדב"יות באופן כללי, כש"נגמר" העולם הוירטואלי, למרות שכאן נראה שהם גם מכניסים חזק את מרכיב הפנטזיה בכל מקרה אני בטוחהשיהיה סיום ל ג מ ר י שונה (והיוצרים כבר רמזו שיש קריצה לסיילונים! בדרך אליו, אבל אפשר להירגע זו רק מחווה לרון מור, ג'ין לא סיילון) מישהו כתב תיאוריה ממש טובה פה |הלינקhttp://thisiszircon.livejournal.com/67972.html?view=308100#t308100|סלינק| |(והאנונימית שמנסה לסחוט ממנו עוד הסברים למטה זו אני

מוגלי7

New member
די לדבר פה על מאפר לעפר../images/Emo10.gif

אני לא רואה את זה מאז שהוט הבטיחו לשים את עונה 2 בVOD ולא קיימו
ושלא תבינו לא נכון, ניסיתי לראות... "בכוחות עצמי", אבל הסדרה הזאת יותר קשה לי להבנה בלי תרגום מאשר דוקטור הו והעדפתי לחכות... VOD מזדיינים.

tsou

New member
למה בלי תרגום?

יש כתוביות להכל! (באנגלית)

Yaki J

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif פרק מעולה

מופט מעולה בפרקים בני שני חלקים, ותמיד החלק השני מהיר יותר וקצבי יותר מהראשון, וגם כאן זה לא היה שונה. הפרק היה מאד קצבי, מפחיד (הסצינה עם איימי ביער היתה ממש "הנוסע השמיני 2") ומופט לא משך יותר מדי את עניין הסדק, שזה כבר סימן מעודד. הדבר היחיד שחבל לי הוא שלא הראו מספיק את ריבר (אני לא שותף להשערה שהיא הרגה את הדוקטור. לדעתי היא הרגה קומפניון אחר, את זה שלימד אותה להטיס את הטארדיס) ושוב את זה שנותנים לשחקנית לא מנוסה כמו קרן להתגלח בתפקיד על חשבוננו, אם כי הסצינה האחרונה קצת ריככה אותי, היא היתה משעשעת. ועל אף הנושא המטופש ההצה ל"הערפדים מונציה" נראית מצויינת.

OKDeSign

New member
היה מטורף! ../images/Emo58.gif

הפרק היה קריפי ביותר, ומפחיד ומצחיק ביחד. הדוקטור מדבר כמו אנלאדעת מה אני חייבת צפיה חוזרת וזה לא יהיה בקורב (צבא מעצבן אני סוגרת שבת :ד() ריבר פשוט מעולה, הדבר הראשוון זה כמובן שהיא רצחה את הדוקטור אבל אני בספק...זה מוזר מידי :S אני חושבת שאולי היא רצחה איזה מלווה שלו או משהו, את איימי אולי.. למרות שמעצבן אותי שמלווה באה רק לעונה אחת, אנחנו צריכים להתחבר אליה יותר כמו רוז וזה.. מה שכן, התאריך של איימי, זה לא התאריך שידור של הפרק האחרון בעונה או משהו? ואיימי אונסת את הדוקטור, מצחיק ומטריד ביחד, איך הוא ניהיה בן 907 ד"א? כריסטופר היה בן 900, דיוויד בסוף הזמן היה בן 904 (4 עונות) הוא הלך לעשות חיים בין הספיישלים האחרונים במשך 3 שנים?? בקיצור, אני לא זוכרת דברים יותר מידי ספציפים, אמרו פה לפני כבר כמעט הכל, ממש נהנתי מהפרק ואני כבר מצפה לפרק הבא :]

timetraveler900

New member
הוא בן 907

כי בספיישל הוא בן 906- והוטא אומר את זה.. וזה גם הגיוני כי בפרק מסע הארורים הוא אומר שהוא בן 903.

OKDeSign

New member
אוקי אז עדיין בין סיום עונה 4 לספיישל האחרון

עוברות בעצם שנתיים? האמת שזה אחלה מקום להכניס מלא סיפורי דוקטור עשירי שלא ראינו..

timetraveler900

New member
לגבי הטריילר../images/Emo58.gif

בטריילר הדוקטור אומר שהוא מקווה שאלה ערפדים- ואז איימי אומרת- "אם הם לא..." אז בלילה חלמתי שמתברר שהם מוצצים את הנשמה, פשוט מוציאים אותה מתוך הקורבן. (נראה אם צדקתי.... :] )

למעלה