Flesh And Stone

XUXA141

New member
../images/Emo58.gifמחשבותי

1. הם עמדו על הראש אבל השיער של איימי לא זז מילימטר. איך זה? 2. "חשבתי על זה, כולנו ניפול למותינו" (הדוקטור בהתקף חוסר טאקט מספר 1) 3. "אנחנו צריכים אורות" - בדיוק כמו בפרקי הספריה 4. "את סומכת עליו?" "אני סומכת עליו לגמרי" "את בטוחה שהוא לא מטורף?" "אני סומכת עליו לגמרי" (השיחה בין הבישופ לריבר) 5. "דוקטור, אתה מאחורי נכון ? אני שונאת אותך!" (ריבר) 6. "את הולכת למות" (הדוקטור לאיימי בהתקף חוסר טאקט מספר 2) 7. "וויקי ווייקי" (הדוקטור לעצמו) 8. שיחת נפש מספר 1 - איימי והדוקטור מצח אל מצח, אבל למה הוא חייב לעשות את העוויתות האלה בפנים שלו? 9. אנחנו מגלים שריבר אסירה, על רצח, אנחנו לא יודעים של מי, אנחנו משערים. 10. שוב הדוקטור משאיר אנשים למות. 11. "הייתי יכול לנשק אותך" "אולי שתהיה יותר מבוגר" (דיאלוג הדוקטור וריבר) 12. ההעלמות של המלאכים היא העתקה אחד לאחד של הסצינה ההיא כשרוז והדוקטור תלויים ונשאבים לריק, והדאלקים נעלמים בתוכו. 13. גם סצינת הטארדיס שעומדת על חוף שומם ואפרורי - בדיוק אותו דבר, ואולי בגלל זה הדוקטור מסתכל על הנוף ואומר "הזמן יכול להכתב מחדש". האם זה אומר שהוא היה רוצה להחזיר את רוז? או שזו רק פרשנות שלי? 14. אוקי, אין לנו רמזים עדינים כמו בעונות הקודמות, שהיה ממש כיף למצוא. כאן הרמזים עבים כמו פיל. אם זה ריבר עם "עוד ניפגש", אם זה הסדק ש"עוד קיים אי שם" ואם זה "פתיחת פנדורה" שממש צועקים את זה. 15. וכן, איימי מנסה לאנוס את הדוקטור (לא ברור למה, הוא ממש ממש לא סקסי או יפה במידה כלשהי). וכן, כמו שציטטו פה מעלי "אני בן 907, את יודעת מה זה אומר"? "שחלף קצת זמן"? לפחות הנשים שתקפו את טננט בזמנו הסתפקו בנשיקה תוך כדי קיבצ'וצ המעיל שלו, פה איימי כבר מנסה לגרור אותו למיטה ועוד בערב החתונה שלה. ובאופן כללי - הסיפור עצמו היה טוב, ריבר תורמת המון. - ההתנפלות של איימי נראתה די מאולצת. - בדיוק אתמול שידרו ב"יס" את "סוף הזמן חלק ב'" כולל הסצינות הרגשיות של טננט, וההבדלים פשוט צועקים וצורמים. אם טננט היה משחק את הפרק הזה, הוא היה עושה את זה הרבה הרבה יותר בחן, ברגישות, ובאמינות. כשיש סצינה של נשיקה או משהו רומנטי או ריגשי - אנחנו כצופים אמורים "להשאב" ולהתאהב בדמויות. עם מאט זה לא קורה לי. שוב, אולי בגלל שפיזית הוא מכוער. קל להבין איך כל הגיבורות התאהבו בטננט, קשה להבין איך בחורה נורמלית תימשך לסמית, ויש גבול לכמה שאופי יכול לתרום.

Yaki J

New member
כשטננט נכנס לתפקיד חשבתי שהוא הדבר הכי מכוער

ביקום, בטח בהשוואה לאקלסטון או אפילו למיקי. תוציאו מדיוויד טננט את יכולת המשחק והחן הטבעי והוא פשוט מכוער בריטי טיפוסי.כנ"ל סמית'. רק שסמית' כל כך מכוער שהחן הטבעי עוד לא מחפה, אבל אני נותן לזה זמן.

limors2

Active member
1- כי...../images/Emo58.gif

גרביטציה. הם עמדו על התקשרה אבל היא תפקדה בתור רצפה רגילה.

tsou

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

בדיעבד מה שהפריע לי בפרק אתמול (עוד לא צפיתי שוב) אלו בעיקר 12-13-14 וכמובן גם 15

John the Savage

New member
לגבי 14 אני ממש אבל ממש

(ויכולתי להוסיף עוד אבל ממש) לא מסכים. כתבתי את זה כבר בעבר: הרמזים בעונות של דיוויס היו אמנם חוויים, אבל מצד שני גם לא היתה להם שום משמעות אמיתית לעלילה. זה קצת כמו "הציור השבועי לילד" של ג'קי. גם אם גיליתם שיש מוטיב חוזר של זאב רע או טורצ'ווד שמוזכר בכל פרק, זה לרוב משהו שהיה יכול להיות כל דבר, עד שמגיעים לפרקי הסיום ואז זה מקבל משמעות. זה נחמד אולי לאתר מה המוטיב החוזר, אבל אין טעם לנחש מה המשמעות שלו (להוציא עונה שלוש אולי) ... עלילה עונתית שמתפתחת היה אחד הדברים שהיו הכי חסרים לי בעונות הקודמות של הסדרה החדשה. וכאן אלו לא סתם רמזים חסרי ערך אלא ממש אלמנטים עלילתיים שמתקדמים. בעונות הקודמות כל פרק עמד בפני עצמו, וההשפעה של זה היתה הכי מורגשת בפרקי הסיום שהיו יחסית חלשים, בין השאר בגלל העדר buildup מספק בפרקים שקדמו להם. אני אישית מעדיף דפוס דומה למה שג'וס עשה בבאפי, כאשר בכל פרק יש את "המפלצת השבועית" אבל במקביל יש גם את ה"ביג באד" של העונה כולה, וניראה שמופאט הולך יותר לכיוון הזה, וזה בעצם גם סוג של חזרה למקורות משום שבסדרה המקורית כל עלילה נמשכה על פני מספר פרקים ולעיתים כמעט עונה שלמה. כשיש עלילה עונתית שמתקדמת, אי אפשר סתם להסתיר את ה"רמזים", כי אלו לא רמזים אלא פרטים עלילתיים בעלי משמעות. יש פרטים גלויים יותר וגלויים פחות, ויש אולי גם כמה הטעיות, אבל הכיף כאן הוא לא למצוא את הרמזים אלא לנסות לנחש מה שמשמעות שלהם. לא מסכים גם לגבי 15, אבל זה פחות עקרוני.

tsou

New member
../images/Emo58.gif מה שכן

אהבתי (בכל זאת!) זו היתה ההבעה הממזרית ולגמרי נטולת הפליאה או הזעזוע של הדוקטור כשהוא מחלץ מ"איש הכנסיה" הלפות בידי המלאך הגואל שלו את האמת על הפשע של ריבר.. זו היתה הבעה ממש מרתקת בהקשר שלה

XUXA141

New member
אגב, שאלה ../images/Emo58.gif

אני לא מצליחה להזכר , באיזה מהמפלצות בעונות הקודמות היו בדיוק אותן שיניים כמו ליצורים שנראו בפרומו של אתמול. נדמה לי שזה היה הפרק של "סקול ריוניון" אבל אני לא בטוחה. (אולי אנשים שנראים אנושיים עד שהם פותחים את הפה ומתגלות שיניים מחודדות כאלה, אולי בפרק של המכשפות?)

tsou

New member
בעונות הקודמות לא זכור לי, אבל

בעונה הנוכחית ל"אסיר" היו כאלו..

XUXA141

New member
אני ממש ממש זוכרת..

באחת העונות הקודמות, לא בטוחה אם אצל אקלסטון או טננט, אבל מפלצות שפותחות את הפה ויש להן ניבים כאלה מחודדים, עם ריר דבוק.

למעלה