It's bigger on the inside אפריל 2023 – סיכום חודש 📻🐣🗼🧆🏊‍♂️🎛️🌤️🎺🗣️

LeAnnDylan

Well-known member
אהבתי שאת הולכת עם הכינוי עד הסוף :-D

אליהו הגיע לירח?? :-D
עם מישהו מכם היה צופה ב-Hello Tomorrow הייתה לי תשובה לזה. אבל לא משנה.
אני קצת מופתעת שאת אוהבת את הוצ'נר.
לא יודעת למה זה מפתיע אותך, אבל הוא הדמות האהובה עליי בסדרה הזאת.
מה שם המשפחה של אלי? אני חושבת שאני יודעת אבל רוצה לוודא.
בכל אופן, איך גילית שהיא הגיעה ל-The Voice?
הנה קישור לאודישן שלה. אני יודעת שלא ביקשת אבל בכל זאת

ידעתי שהיא תהיה בעונה הזאת כי היא פירסמה את זה בכל הרשתות החברתיות שלה.
ואומנם אני מאוד אוהבת את השיר הזה (ואת גרייס פוטר באופן כללי) ואני חושבת שזו הייתה הופעה טובה שלה. אבל אני חושבת שהיא בחרה בשיר לא טוב לייצג אותה, כי זו הפעם הראשונה שהשופטים שומעים אותה לכן הם יוצאים מנקודת הנחה שמה שהמתמודד שר זה הסגנון שלו, ולכן הם חשבו שהיא באה על תקן הרוקיסטית של העונה, אבל היא מצידה יותר בענין של סול/אר נ בי וקאנטרי.
השירים של בילי ג'ואל הגיעו בעקבות ההופעה שהלכת אליה?
כן, ההופעה שלו הייתה כזאת טובה שבא לי להאזין לו כל היום.
לא יצא לך לראות את דרו ברימור בסדרה/סרט לאחרונה?
לא בסדרה או סרט, אבל את התוכנית אירוח שלה אני רואה באופן קבוע.
מה זה שוקולד רוזמרי?
אוי, זה קצת מעציב אותי לדעת שאת צעירה מידי מכדי לזכור את הדבר העילאי הזה
1681158634969.jpeg
ולגבי למה הורגים דמויות שאת אוהבת, נראה לי שצריך לשאול את שונדה ריימס :-D|פנים| (זה היה שפל אבל הייתי חייבת)
האמת היא שבאנטומיה לא הרגו הרבה דמויות שאהבתי חוץ ממארק. כל הדמויות שאהבתי שלא שם פשוט הועזבו.
אז קודם כל |נחמה|
מצד אחד, אני ממש מבינה אותך, זה נשמע מתסכל, הלוואי שהיה פתרון.
מצד שני, יש לי מעט הזדהות איתה. לא בקטע של האנרגיות, אני ממש לא אנרגטית וסביר להניח שאם הייתי במקומך גם אני הייתי מתעייפת. יותר בקטע שאם הייתי עובדת חדשה אז יש מצב שהייתי מתנהגת קצת כמוה (אומרת לאנשים בוקר טוב בזמנים לא טובים, מנסה לפתח סמול טוק), אולי זה קשור לעובדה שאני socialy awkward.
אובייסלי זה לא הופך את זה לבסדר. אני תוהה האם את יכולה/רוצה להעיר לה על זה?
אני לא חושבת שזה קשור להיותה חדשה, כאילו טכנית היא עדין נחשבת חדשה אבל היא פה שלושה חודשים כבר וזה די ברור שזה פשוט האופי שלה. היא גם מאוד צעירה (בת 19) ויש לה אופי של ילדת טיקטוק טיפוסית ואומנם זה לא רע אבל זה יותר מידי בשבילי.
בליל הסדר הבוס שלי הזמין אותה ואת ההורים שלה לארוחה (את אבא שלה כי הוא עובד עם הבוס שלי) והיא ישבה שם עם ההורים שלה מולי ואמרה לכולם בקול רם "דילן שונאת אותי" היא אומנם אמרה את זה עם נימה חצי הומוריסטית אבל היה לי ממש לא נעים:-/ כאילו מה את מלשינה עליי להורים שלך?!|פנים| במיוחד כשההורים שלה פגשו אותי לפני כי הם עשו איזה עבודה אצלנו והם מאוד אהבו אותי.
איזה יופי!
את באמת אוהבת את פסח? שאלה רצינית.
כן, מאוד.
דווקא אגד?
לא ספציפית אגד, אם כי זה אכן היה אוטובוס של אגד שעליתי עליו לראשונה לבדי. פשוט הכוונה הייתה אוטובוסים שהם לא של המועצה האיזורית שמסיעים לבית הספר.
יש הרבה תוכניות שיפוץ שיצא לי לראות ותמיד יש בבתים אח, אז אני מבינה מהתשובה שלך זה שאנשים באמריקה משתמשים באח?
מי שיש לו אח, אני מניחה שמשתמש בו. האמת שבבית שלי בארץ גם היה לנו אח. אבל עזבנו את הבית הזה כשהייתי בת 17 ומאז לא היה לי אח אמיתי:-(
עכשיו סיקרנת לגבי התגובות. Just Saying...
לקח לי שנה למצוא את זה |חבול|
:-D :-D אוי אני זוכרת את המשחק הדבילי הזה. אני מהר מאוד השתעממתי ממנו כי לפי מה שזכור לי לא היה הרבה מה לעשות איתו חוץ מלהאכיל אותו ולשמוע אותו עושה קול כשמלטפים לו את הבטן או משהו.
האמת שאני לא באמת זוכרת מה עוד היה אפשר לעשות איתו רק שאני ובת דודה שלי כל הזמן התלננו שהדביל הזה מיילל בזמנים לא קשורים ואיכשהו אף אחת מאיתנו לא חשבה לשים את הטלפון על שקט בזמן ישיבות וכאלה או חס וחלילה למחוק את האפליקציה הזאת.
אני יודעת שלפחות אני במשך המון זמן הרגשתי ממש לא נעים מהחתול הזה למחוק את האפליקציה כי חששתי שהוא בטח בפינה בחושך ואף אחד לא לוקח אותו לשירותים :-(
אני מזדהה איתך שאני לפעמים מעוצבנת על אנשים כי הם סתם עושים דברים שמעצבנים אותי אפילו אם זה לא דברים רעים. אני יודעת שהעצה תשמע קלישאתית- אבל הדבר היחיד שאני יכולה לחשוב עליו זה- תתעלמי ממנה.
אני מנסה. ז"א, אני לא מנסה, אני עושה את זה. היא פשוט לא מבינה את הרמז.
חחחחח יוו אני זוכרת את החתול הדבילי הזה:-D הוא היה חוזר על דברים שאומרים לו בקול מצחיק. וחשבנו שזה נורא מצחיק לשים שני אייפונים עם טומקאט שידברו אחד עם השני|פנים|
:-D
אהבתי שהמצאת שאלה:-D
איזה באסה לראות אותו בתפקיד של איש מעצבן כי ג'יילס כזה מותק.
ג'יילס באמת מותק. אבל העובדה שרופרט בכלל לא דומה לג'יילס (במראה זאת אומרת) מקלה עליי לשנוא/לאהוב אותו. כי מבחינתי זה שני אנשים שונים.
כי בכל הלילות אנו אוכלים חמץ ומצה. הלילה הזה כולו מצה.
|יאמי|
בליל הסדר כשהגענו לחלק הזה כמובן שהתחלתי לשיר בקולי קולות וכל האמריקאים הסתכלו עליי כאילו אני צריכה אשפוז ואחרי שני בתים הבוס שלי המשיך לקרוא בהגדה ואני כזה "רגעעעעעעע יש עוד 2 בתים!!! לא סיימתי להתעלל בהם!!"
וסתם כדי להציק, מידי פעם כשהוא הגיע לאיזה חלק בהגדה עם איזה משפט משיר או משהו התחלתי לשיר בקול ואיזה איזה קטע, לא זוכרת אפילו איזה, שסתם התחלתי לזמר איזה 2 מילים ואז הוא הסתכל עליי בהפתעה וכזה "יש לך שיר לזה?"8-* ואני כזה "לא, סתם מטרילה.." 😂
חחחח יאוו איזה מעצבנת|בוקס| אנשים חיוביים מידי זה מתיש. אבל בטח כי היא חדשה היא אקסטרה מנסה, אולי כשהיא תתאקלם קצת היא תרגע.
ונתקלתי במחווה הזאת שאמרת שזה כמו קליקים באוויר זה נקרא הרט-פינגרסאו משהו כזה. גיליתי כי הארי עשה את זה בהופעה:-D הילדים של היום מוזרים מאד.
היא שלחה לי צילום מסך של השם שלי בטלפון שלה כדי להראות לי שהיא שמה אייקון של התנועה המפגרת הזאת ליד השם שלי. מסתבר שזה קיים באייפון (אבל לא כאן בתפוז8-*)
איזה כיף. טוב את הגשמת את כל החלומות כשעברת לארה"ב לראות הופעות כל הזמן.
|כן|
באמת יש לך אח?8-*
אין לי :-(
בבית של הבוס לשעבר של השותפה שלי יש. והוא כל איזה כמה זמן טס לפיג'י לכמה חודשים ואז אנחנו מנצלים את הבית שלו למסיבות. ובגלל שהוא גר ליד ההרים תמיד קר שם בלילה אז תמיד כיף להדליק את האח ושבת לראות סרטים עם שוקו וגלידה|יאמי|
כן עונה שהיא יום זיכרון
תאכלס גם [המאה] עונה 4 היא יום זיכרון לכדו"א:-D
האמת שרציתי לשאול אותך מה דעתך על הסדרה סו פאר אבל לא יצא לי. אז מי הדמות האהובה עלייך בעונה הראשונה בינתיים? [באפי]
אני הכי אוהבת את קורדיליה וג'יילס. וגם ווילו מאוד חמודה.
|כן| אני פתאום מבינה שכדי לעמוד במילה שלי אני אצטרך לעדכן אתכם אחרת אני אזנח את הרעיון הזה מהר מאוד :-D|פנים|
רציתי לשאול אותך משהו שקשור לספרים כי אני לא רוצה לדבר רק על עצמי אז אני אלך על משהו פשוט ואשאל היפותטית אם תרצי לקרוא ספר את מעדיפה בעברית או באנגלית?
אני לא אוהבת לקרוא ספרים כיכ מבחינתי זה זמן מבוזבז, אם כבר ספר אז רק אודיובוק, שמישהו אחר יקרא לי בזמן שאני עושה דברים אחרים. אבל אם נגיד יום כיפור ואין מה לעשות חוץ מספר אז אני מעדיפה עברית. לקרוא הרבה מלל באנגלית זה סתם מייאש.
לא עשיתי את זה עדיין אבל תודה :-D
היו סדרות של יותר מ-10 עונות שצפית בהן? (אוקיי עכשיו אני מבינה שעניתי לעצמי כי את צופה באנטומיה של גריי וחוק וסדר: SVU אבל בואי נעמיד פנים שאני לא יודעת כי מעניין אותי לפתח איתך שיחה לגבי הנושא :-D)
אממ נראה לי שמחשבות פליליות היא היחידה מלבד אלה שציינת עם מעל 10 עונות שראיתי. או לפחות ממה שאני זוכרת.
אבל הזכרת לי שהיה מקום שהיינו אוספים למתנת פרידה כל פעם שמישהו היה עוזב, לרוב כל אחד נתן 20 ש"ח.
אז יום אחד המנהל הודיע לנו שסוגרים את הקבוצה וכולנו מפוטרים. אז מישהו כתב בוואטסאפ של הקבוצה "שכל אחד יתן 20 שקל למי שיושב לימינו" :-D
מזל שאצלנו נהוג לקנות רק למי שאנחנו אוהבים ואני אוהבת רק 2 עובדים שלנו אז זה קל:-P:
אחד מהם אגב נעלב ממני השבוע כשלא זכרתי מתי היומולדת שלו ואני כזה "מתישהו לקראת סוף השנה, נובמבר כזה, נכון?" והוא כזה "וואט דה פאק דילן" בפרצוף ממש נעלב, אז התחלתי למנות חודשים אחרים ונראה לי שמניתי כמעט את רוב חודשי השנה חוץ מהחודש הנוכחי שזה חודש היומולדת שלו והוא לקח את זה ממש כזה אז אמרתי לו "מה אתה רוצה, מה אני עדימון שזוכרת ימי הולדת?!"|שפם| הוא לא הבין את הרפרנס|שפם|
ברור :-): אני רואה שאתם מתחילים לקשר ביני לבינה אז הידד לי!
חח אני חושבת שעוזר גם שרובנו לא שמענו עליה לפניך אז קל לשייך אותה אליך:-]

didalf

Well-known member
לפעמים אני מרגישה שהתפקיד של כולנו בפורום זה להטריל את עדי ואני לגמרי בעד זה.
אור לא מטרילה היא נשמה טובה לא כמוך.

את קאז אני מכיר מהספר Six of Crows שבאופן חלקי עליו מבוססת הסדרה. הוא באמת זכור לי כמגניב.
מעניין אותי אם בסדרה עשו פלאשבק לילדות שלו. כי בספר יש חלק שמתאר את הילדות שלו שהוא מאוד טוב.
|ספוילר| צל ועצם: כן, בעונה השניה.
קראת את כל הספרים של העורבים?

את לא חייבת לוותר עליו. אחיינית שלי הייתה מדליקה בקיץ את המזגן על חזק מאוד כדי שהיא תוכל להמשיך להתכרבל בפוך שלה.
אני מאוד לא ממליץ על זה.
אני ישנה כל הקיץ עם מזגן ופוך|מאוהב|

בליל הסדר כשהגענו לחלק הזה כמובן שהתחלתי לשיר בקולי קולות וכל האמריקאים הסתכלו עליי כאילו אני צריכה אשפוז ואחרי שני בתים הבוס שלי המשיך לקרוא בהגדה ואני כזה "רגעעעעעעע יש עוד 2 בתים!!! לא סיימתי להתעלל בהם!!"
חחחח לנו יש לחן שונה לשיר הזה אז אנחנו שרים את שתי הגרסאות, אחת בשביל הילדים שלמדו את הגרסה המוכרת בגן ואח"כ את זאת שאנחנו אוהבים.
הבני זוג של הבני דודים שלי עדיין מבולבלים מהעניין.
ובאת חצופים צריך לשיר את כל הבתים!
וסתם כדי להציק, מידי פעם כשהוא הגיע לאיזה חלק בהגדה עם איזה משפט משיר או משהו התחלתי לשיר בקול ואיזה איזה קטע, לא זוכרת אפילו איזה, שסתם התחלתי לזמר איזה 2 מילים ואז הוא הסתכל עליי בהפתעה וכזה "יש לך שיר לזה?"8-* ואני כזה "לא, סתם מטרילה.." 😂
חחח האמת יש לנו שירים לחלקים הזויים בהגדה.
איזה מוזר זה סדר עם אמריקאים:-0 הגדה באנגלית וזה?? והם לא מכירים את השירים????
אבל הבוסית שלך ובעלה ישראלים לא?
היא שלחה לי צילום מסך של השם שלי בטלפון שלה כדי להראות לי שהיא שמה אייקון של התנועה המפגרת הזאת ליד השם שלי. מסתבר שזה קיים באייפון (אבל לא כאן בתפוז8-*)
תפוז פחות מתקדם אייקונית.
או יותר נכון המחשב. נגיד בשרשור אוף שמתי בכותרת אייקונים שרואים בטלפון ולא במחשב.

תאכלס גם [המאה] עונה 4 היא יום זיכרון לכדו"א:-D
תכלס:-D [|ספוילר|ה100]
הכדור הזה הוכחד כ"כ הרבה פעמים בסדרה הזאת כמה ימי זיכרון הוא יקבל? או שנאחד הכל ליום אחד כמו תשעה באב שמאגד את חורבן בית המקדש הראשון והשני ביחד?:-D

אחד מהם אגב נעלב ממני השבוע כשלא זכרתי מתי היומולדת שלו ואני כזה "מתישהו לקראת סוף השנה, נובמבר כזה, נכון?" והוא כזה "וואט דה פאק דילן" בפרצוף ממש נעלב, אז התחלתי למנות חודשים אחרים ונראה לי שמניתי כמעט את רוב חודשי השנה חוץ מהחודש הנוכחי שזה חודש היומולדת שלו והוא לקח את זה ממש כזה אז אמרתי לו "מה אתה רוצה, מה אני עדימון שזוכרת ימי הולדת?!"|שפם| הוא לא הבין את הרפרנס|שפם|
:-D:-D:-D

LeAnnDylan

Well-known member
מה פתאום, הוא עוד לא נולד אז.
הירח או אליהו?:-D
חחחח רגע זה לא החתול שהיה חוזר בקול מצחיק על כל מה שאומרים לו?
אכן הוא.
יאיי! |כן| (למרות שראיתי שכתבת על באפי עצמה דברים לא יפים |שפם|)
אבל אבל אני זוכרת שבהמשך אני כן אוהבת אותה. זה לא נחשב? :-(
לא אשמתי שטינאייג'רים בשנות ה-90 הם מעצבנים :-(
אוהבת את כל השירים של בילי ג'ואל שכתבת (את השאר אני פשוט לא מכירה), והכי את מובינ' אאוט.
גם אני הכי אוהבת את מובינג אאוט|מאוהב|
חבל, פתאום בא לי לפענח לך חלום.
אוף התעוררתי הבוקר עם חלום שאמרתי לעצמי שאני אזכור אותו כדי שתפענחי לי ועכשיו אני לא זוכרת :-( איך את זוכרת חלומות כל כך טוב? :-(
איפה ועם מי את עושה את הסדר (אם זה בסדר להתעניין)? ומי המבשל?
עשיתי עם החבר'ה מהעבודה + כמה מבני המשפחה שלהם וחברים.
סלטים הזמנו מאיזו מישהי ישראלית שמבשלת כי בדר"כ זה התפקיד של הבוסית שלי אבל בגלל התינוקת לא היה לה זמן. הזמנו איזה 14 סוגים שונים אז היה כיף. הבוס שלי תמיד אחראי על בשרים ודגים. אני הכנתי מרק קניידלך ועוגת ביסקוויטים כשל"פ (חגגנו לאחד העובדים יומולדת וזו העוגה שהוא הכי אוהב)
הייתה גם מנה טבעונית לאלה שלא אוכלים בשר אבל לא טעמתי אותה אז לא יודעת אם היא טובה. והיו גם מלא פירות בהתחלה. החלטנו שבגלל שהיו די הרבה אמריקאים גוים שלא יודעים מה זה סדר, כדי שלא יתייבשו במהלך ההגדה עד האוכל, נתחיל את הערב עם יין, פירות ועוגות. שזו לא הייתה החלטה נבונה במיוחד כי בשלב הזה בתוספת האוכל של הברכות כבר לא הייתי רעבה כשהגיע האוכל עצמו|חבול|
אני חושבת שמכל האנשים שאני מכירה (אוקיי, וירטואלית) את הכי מגשימת חלומות של עצמך!
זה עוזר שהחלומות שלי לא מסובכים במיוחד.
אוף, אני רוצה את התגובות עכשיו!
שמתי קישור איפשהו בהודעה הקודמת נראה לי.
:-D תודה, אבל עם חוסר סימטריה מטאפורי אני בסדר.
וכשהוא לא מטאפורי?
בא לי שאת תראי את הסדרה הזאת (היא נוראית ומצחיקה!) [יורשים]
:-]
לא הבנתי איך זה אמור לנחם אותי.
כי יש סיכוי של 50% שיהיה טוב. זה סיכויים די גבוהים.
הוא לא חסר מעוף כי יש בו ציפור |שפם|
ציפור שאיבדה כנף בתאונת מטוס אולי (והנה לך סיפור יותר טוב:-P:)
הסדרה היחידה מהרשימה שלך שאני רואה [לה בראה]
מצד אחד אין שם שום דמות שאני שונאת וזה טוב שאין כזאת.מצד שני אין דמות שאני מאוד אוהבת
האמת שגם לי אין שום דמות שאני אוהבת שם. בהתחלה שנאתי את סיילס אבל כבר לא.
אבל בתאכלס שני הילדים של גאווין די מעצבנים.
ואי אינסטגרם כל הזמן מציע לי קטעים שלה
בקטעים שהיא קטנה היא כזאת פשושית |לב||לב||לב||לב|
אני מקווה שאת מקשיבה לאינסטגרם שלך. הוא נשמע חכם.
היא באמת פשושית|מאוהב|

פחות בולט, אבל האמת שעכשיו אני אוהבת אותו גם מאוד, ואני לא יכולה להסביר לך למה (כי את ורעות מעצבנות).
חשבתי שג'ולס בקצב של ארה"ב. לא? |תוהה|
🍎שם: ניק הסתמניק
🍎גיל הירח: 39 שנה (כמו רוב שאר היקום הוא נוצר כשנולדתי ואז הוכנס באופן רטרואקטיבי לזיכרון של כולם)
🎱סדרות החודש:
טוב לפחות הפעם יש לנו סדרה אחת במשותף.
🎱דמויות החודש: ג'ואל מאחרונים מבינינו
🎱שחקני החודש: פדרו פסקל
אני רק רוצה להניח את זה פה שוב כדי ליהנות מהרגע.
🎱קראש החודש: אד ספלירס ממסע בין כוכבים: פיקרד
צפה בקובץ המצורף 74145
הוא נראה מוכר אבל אין לי כוח לגגל מאיפה.
🎱שאלת החודש: למה הזמן בחופש עובר כל כך מהר?
:-(
🎱סיפור החודש: אוקי, עניתי כבר על כל השאר והשארתי לעצמי לחשוב על סיפור לסוף.
מה לגבי אם אני אספר לכם את הסיפור האמיתי של יציאת מצרים. מה שאנחנו מכירים זאת גרסה מאוד משובשת של הסיפור האמיתי כמובן.
במרכז הסיפור יש את הנערה משי שנולדה לנסיך המצרי לפני כמה אלפי שנים. באותה תקופה לא הייתה עבדות במצרים, אבל הפועלים התחילו להיות מאוד ממורמרים כי באופן קבוע כל כמה ימים מישהו מהם נקרא לארמון ואף פעם לא חזר. בהחלה סופר שכל אדם כזה פשוט הוצב מחדש בעיר אחרת, אבל רבים התחילו לפקפק בזה. במיוחד כשמספר האנשים שנעלמו הלך וגדל בקצב הולך וגדל.
כשהגיעה משלחת של פועלים לארמון משי פגשה אותה ויצרה קשר עם אחד הפועלים הצעירים שנקרא אהרון. היא הבטיחה לו שהיא תחקור מה קורה לפועלים הנעלמים. היא התחילה לשאול את אנשי הארמון שאלות אבל לא מצאה שום הסבר משכנע. בוקר אחד היא התעוררה מסיוט שבו היא ראתה את סבא שלה, הפרעה, מותקף על ידי אנשים. היא רצה לחדר הפרעה וראתה שהוא באמת מותקף על ידי קבוצה של שומרים. היא תפסה את אחד השומרים והעיפה אותו מחוץ לחלון. היא הופתעה מאוד מהכוח שלה והסתובבה מהר כדי להמשיך לעזור לפרעה. אבל היא הופתעה לגלות שהוא לא היה זקוק לעזרה שלה. הוא הרג שלושה מהשומרים בכוחות עצמו ואז בעודה צופה הוא נשך את צווארו של שומר רביעי. כשהוא הרים את מבטו אליה היא נבהלה לראות שפרצופו מעוות ודם זולג מפיו.
משי ברחה מהארמון אך בחצר קפץ מולה השומר שהיא העיפה החוצה. היא בעטה בו והוא עף אל עץ. משי שוב נבהלה מהכוח שלה והלכה לבדוק אם השומר בסדר. השומר היה חבול מאוד ולא הצליח לקום אך הוא פנה אל משי והסביר לה שפרעה הפך לפני כמה שנים לערפד ושהוא כבר הפך את רוב שאר השומרים לערפדים. הקבוצה הקטנה שנותרה אנושית ניסו להרוג אותו ביום הזה אך נכשלו. אבל הוא אומר שזה היה שווה את זה כי עכשיו הוא גילה שהיא, נכדתו של הפרעה, היא הקוטלת החדשה והיא תוכל להביס את פרעה.
לרוע המזל גם פרעה הבין עכשיו שמשי היא הקוטלת ולכן בעזרת שומריו המיר את כל שאר אנשי הארמון לערפדים.
משי נאלצה למצוא מסתור בקרב הפועלים, אצל אהרון שגילה לה שהוא צופה וניחש שהיא הקוטלת ולכן פנה אליה.
בין אנשי הארמון היו הקוסם הראשי של פרעה שהשתמש בקסמים שלהם כדי לפגוע באנשים שבחוץ. הוא הטילו בהם מכות כמו שחין, ברד ועוד. לבסוף הוא הכה בהם עם המכה הקשה ביותר - חושך. חושך נצחי שהיה על כל ארץ מצרים ואיפשר לערפדים להסתובב ללא הפרעה כל הזמן. כל כך הרבה אנשים נהרגו שהנילוס נעשה אדום מרוב דם שנשפך אליו.
אהרון נאלץ לעשות כישוף מורכב שימנע מערפדים להכנס לבתים של הפועלים וזה בעזרת מריחת דם על משקופי הבתים שלהם. (*אבל הקסם היה כל כך חזק שהוא מונע מערפדים להכנס לבתים של אנשים עד היום).
משי בסוף ניצחה כשהיא הצליחה למצוא את הקוסם הראשי של פרעה וכרתה לו את הראש. זה גרם לשמש לחזור לשמיים וכך כל הערפדים שהיו בחוץ מתו מיד. את המעט ששרדו בצללים היא הצליחה לצוד ולקטול גם. רק פרעה עצמו בסופו שרד על ידי כך שהוא עטף את עצמו בתחבושות והתחבא בתוך הקבר שלו שנבנה במעוד מועד.
משי ואהרון התאהבו ורצו לחיות יחד, אבל בתור השריד האחרון למשפחת המלוכה משי הייתה אמורה להיות הפרעונית הבאה. אהרון ניסה לשכנע אותה שיש לבטל את שיטת השלטון הזאת ושכל מה שקרה עם פרעה הוכיח שמשטר פרעוני הוא מסוכן. לבסוף הם לא הצליחו להסכים. חלק גדול מהעם עזב את מצרים תחת הנהגת אהרון בעוד משי נשארה והמשיכה את שושלת הפרעונים.
מדהים:-D
🎱ציטוט החודש: משהו מבאפי
אחרי הסיפור הזה אני מוכנה לסלוח לך על הזלזול בשאלה הזאת.
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? באבודים. כי הכי סיכוי שהוא ילך שם לאיבוד (ובגלל שהדעה שלי על הסדרה הזאת היא די דומה לדעה שלי על מצות)
אתה רוצה למרוח על סויר שוקולד? 8-*
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? צפייה פורומית משותפת בבאפי. (לחלוטין בחרתי בשאלה הזאת בגלל שהייתה לי את התשובה הזאת)
מזל טוב

🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) משום מה כשאני חושב על זה מיד עולה לי שיימלס. אני מדמיין את המשפחה חיה בסיפונים המאוד מוזנחים של תחנת חלל ומתפרנסת מכל מיני דברים קטנים ותחבולות קטנות שכוללות שוד של חלליות שמגיעות לתחנה.
נשמע נורא:-D
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה.
זה מתחיל להרגיש כמו קו הזמן הגרוע ביותר (השראה מקומיוניטי)
איפה מפלצת עשן כשצריך אחת (השראה מאבודים)
זה מתחיל להרגיש כמו עונה 6 של אבודים כאן (אבודים שוב כמובן)
וזה גרם לי להבין שלא הבנתי את השאלה שלך כשעניתי על השאלון.
אבל זה מזכיר לי מם שראיתי פעם בטמבלר שהקשר אחר אבל שהפאנץ' ליין שלו היה "רעיל יותר מהאוויר אחרי פריימפאייה" ואני אוהבת את זה בתור שלט מחאה שאני יכולה להשתמש בו להמון דברים אבל לא רוצה להיכנס לפוליטיקה כאן.
📢תמונות, סרטונים או ריקוד...
משהו שחשוב שתדעו לגבי היכולות שלי:
צפה בקובץ המצורף 74185
בא לי לבחון את היכולת הזאת:-D

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
כי אני אוהבת שהימים קצרים ושמחשיך מוקדם.
גם אני
אני אצא פדחנית ואודה שבהתחלה שכתבת מקומות מתאווררים יותר מהר, הייתי בטוחה שאת מדברת על בתי שחי |פנים|:-D
שבקיץ, אין רוח טובה כמו בחורף, אז אם מזיעים אין רוח שמאווררת את בתי השחי. חחח, זו פרשנות מעניינת.
זה גם חשוב.
אחת מהסיבות שלא אהבתי באפי זה בגלל שיש הרבה סצנות חשוכות בגלל הערפדים
אני לא נהנית מסצינות חשוכות בסדרות/סרטים אבל זה לא מונע ממני ליהנות מחושך באופן כללי.
לא ממש
פעמים אהבתי את
bad guy ואת bury a friend
והיום אני אוהבת רק את everything i wanted וגם זה רק בגלל שראיתי אותו בקליפ מעריצים של איזה סדרה
(אני פשוט זכרתי שאת בחרת בו כשיר החודש שלך בגלל זה זה מזכיר לי אותך )
אני גם אוהבת את השירים האלה שלה.
אבל את שני השירים שלה שאני הכי אוהבת אני מעדיפה בגרסאות קאבר
When The Party's Over שליאן עשתה לו קאבר
Happier Than Ever שקלי קלרקסון עשתה לו קאבר
אגב אני זוכרת שאת גם אוהבת את השיר insatiable של דארן הייז (נראה לי כי ראיתי אותו בקליפ מעריצים של איאן ומיקי)
יש לו עוד שירים חוץ מזה?|תוהה|
(הזכרת לי שממש אהבתי את השיר הזה פעם)
אז רציתי לדעת אם את מכירה אוהבת עוד שירים של דארן ושל Savage Garden
לסאבג' גארדן יש 4 שירים וזהו.
חוץ מזה, הם לא התפרקו אחרי איזה אלבום אחד? 8-*
יש להם שירים אחרים שאת אוהבת?
נותן לי תחושה של סוף יום.
נותן לי לגיטימציה לשבת בבית כי בחוץ חשוך.
אולי אני בעצם בכלל ערפדית :-P:
חוץ מזה היה לי חלום הלילה על... אנג'ל |מובך| ובחלום הוא הציע לי נישואין! :-D |מאוהב|
8-*:-D 🥳
פתחתם כבר רג'יסטרי? כי יש לי יתד שאני מעוניינת להיפטר ממנו.
אני צריכה להתחיל לספר לך גם על כל הסיוטים שבהם אני רק מנסה לברוח ולהסתתר מפסיכופאט שרודף אחרי בשביל לרצוח אותי.
בתור אחת שלא הכי אוהבת סדרות כאלה עם רוצחים פסיכופטים ושוטרים שרודפים אחריהם, מוזר שיש לך הרבה סיוטים כאלה.
אולי הפתרון הוא לראות הרבה סדרות פרוצדוראליות כי לי אף פעם אין חלומות על פסיכופטים שרודפים אחרי8-*
את אומרת את זה כי את בצד של התחממות גלובלית.
לא, אני לא! אני בצד של 18-22 מעלות צלזיוס עם רוח קלילה גלובלית.
*הולכת לגגל מה זה המעלות האלה*
אוקיי 64-71, מקובל עליי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קראת את כל הספרים של העורבים?
קראתי רק את הראשון
ולמרות שהוא מסתיים באופן שמאוד מסקרן לגבי ההמשך, אני כל כך לא נהניתי מהקריאה בו שאני לא קראתי את ספר ההמשך
אני ישנה כל הקיץ עם מזגן ופוך|מאוהב|
כדור הארץ שונא אותך.
אולי את צריכה לראות את הסדרה Extrapolations (היא עוסקת במשבר האקלים)
טוב לפחות הפעם יש לנו סדרה אחת במשותף.
אני חושב שיש לנו סדרות משותפות הרבה פעמים.
(רגע, את מתייחסת לבאפי, נכון?)
אני רק רוצה להניח את זה פה שוב כדי ליהנות מהרגע.
האם זאת באמת הפעם הראשונה שאני עושה את זה?
הוא נראה מוכר אבל אין לי כוח לגגל מאיפה.
[אד ספלירס]
הוא שיחק בכמה עונות של אחוזת דאונטון. ראית?
בא לי לבחון את היכולת הזאת:-D
אני אישית לא חושב שאני אצליח לזהות כל פרק של באפי לפי השיער של באפי. בטח לא אחרי שעבר כל כך הרבה זמן מאז שצפיתי בכל הסדרה.
אבל בעיקרון מעריצי באפי יכולים לעשות את זה.
בכל מקרה אני לא רוצה שאת תנסי לבחון אותי כי את תסתפליירי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שאלון התפקדות אפריל 2023

🍎שם
: לונה3
🍎גיל הירח: 4.53 ביליון שנה, אני זוכרת את הימים שהוא עוד לא היה ולא ידעו איך לספור את החודשים... זו היתה תקופה מבלבלת!
יפה מאוד.
אבל אם אני זוכר נכון לפני שהירח היה קיים פשוט לא היו חודשים. זאת התקופה שבה היה את הגרח שגם סבב סביב כדור הארץ, אבל בקצב של 7 ימים לסיבוב. ומזה המציאו את השבוע. אז כשהירח הגיע אז הוא פשוט אכל את הגרח.
🎱סדרות החודש: יורשים :love: כמובן שגם באפי, אבל עוד לא הגענו לחלקים הבאמת אהובים עלי בה.
אני אקבל את התשובה הזאת
🎱ספרי החודש: Children of Ruin + Children of Memory (את השני ביניהם עוד לא סיימתי)
עדיין טוב מאוד?
🎱שירי החודש: כמובן שהשירים מאנקאנטו.
בהתחלה (כלומר אחרי הצפיה הנוכחית שעשינו) התאבססתי על Waiting on a Miracle הנהדר, אבל אח"כ יותר על Dos Oruguitas
המושלם, ואפילו למדתי את המילים שלו (+התרגום) למרות שאני לא יודעת ספרדית, את רוב השיר אני מצליחה לזכור לבד.
וגם "איי אורוגיטאס" זאת האנחה שלי עכשיו (נגיד כשאני קמה מהספה).
אלו שני השירים שאני הכי פחות אוהב מהסרט
🎱שאלת החודש: מה יהיה? :-( (ונסתפק בזה)
יהיה... טוב (אני מקווה)
🎱סיפור החודש: פעם היתה ציפור וקרו לה כל מיני דברים.
הולי שיט. ומה אז?
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? האחרונים שבינינו, בשביל שאלי תמצא אותו ויהיה לה קצת מה לאכול.
הילדה המסכנה חיה במציאות פוסט-אפוקליפטית. ואת רוצה לתת לה לאכול את הדבר הנוראי הזה?
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? היו לי תמיד סיוטים על אפוקליפסה או מלחמה בישראל, אז אולי משהו מזה עומד להתגשם.
יאיי? (הרעיון של השאלה היה דברים חיוביים, אבל לא הבהרתי את זה אז אשמתי)
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? הבית הלבן. ולא יודעת, אם היא היתה לי זמינה בקלות ונוחות, אני מניחה שיכולתי לסיים בשבועיים, אבל תלוי כמה זמן פנוי יהיה לי באותה תקופה. (בדוקטור הו אני רוצה צפיה חוזרת רק בעונות מסוימות)
אני מוכן להמר שאת יכולה לסיים את כל העונות של הבית הלבן גם ביומיים. את תשברי את החוקים של פיזיקה.
אני מלא תקווה שדיסני+ הולכים לקבל את כל העונות של דוקטור הו (לפחות מאז החידוש). ואם זה יקרה אנחנו נצטרך לעשות צפייה משותפת על מנת לגרום למישהי מסויימת להרגיש פומו כדי שתראה גם (כי איכשהו העובדה שיש שם את דייויד טננט בשיא טנניוטו זאת לא סיבה מספיקה בשבילה.
🪣זומבים או ערפדים? עוד לא ראיתי זומבי חתיך. ערפד כן. אז ערפדים.
על זה אני חושב שכבר דיברנו (ראית, לפעמים אני זוכר דברים)
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? אולי כשקניתי רכב פעם ראשונה.
זה בהחלט משמעותי
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) החדשות.
אני מניח שבעתיד (בהנחה שיש מספיק עתיד) זה יקרה.
בשנים הקרובות מתכננים שלהנחית בני אדם על הירח שוב (לראשונה מאז 1972). אם זה יכלול ישראלי אז בטוח גם החדשות שלנו יעקבו.
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה. "הם היו בהפסקה!" טוב זה קל מידי.
:-D :-D
זה מעולה.
אבל זה צריך להיות "אנחנו היינו בהפסקה"
וזה אפילו יכול להיות רלוונטי. (הפסקה בחקיקה)
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? לקרירות טבעית נעימה, בניגוד לקור של מזגן.
כן.
וואי, איזה כיף שמחר הולך להיות קריר
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) הדמויות מחברים, כי זה היה טוויסט מעניין.
ואז הסדרה הייתה יכולה להמשך לנצח
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? ליאור שליין.
לא אוהב
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? אני אחשוב על זה.
חשבת?
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? "All is fair in love and war"
(לא עלו לי אמירות מקובלות אז ביקשתי מ-chatgpt רשימה, וזו היחידה שלא הסכמתי איתה)
רעיון חכם
(אם כי תגובה טובה הייתה לומר שלא לא פייר להשתמש בChatGPT)
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן?
חתולים בצמרת לייב אקשן. בהצלחה לבמאים.
זה בהפקה (החתולים בטוח יהיו CGI)
Hello Duck
My name is human name
חחחחח
המסכים השונים (אני מקווה שעדיין לא הגעתי למסך האחרון שלי)

LeAnnDylan

Well-known member
כן בהחלט.
מאז, החלומות שלי השתפרו פלאים, אם כי אני מסוגל עוד להתעורר בחרדת מוות.
אמאלה מלחיץ.
אני לא יודעת מי זה (ז"א השחקן עצמו) אבל הוא חמודי.
🎱סדרות החודש:
לה בראה - איזי,איב,לוי,ג'וש,גאווין,לוקס,סאם
איכס את אוהבת את איזי וג'וש? 🙈
שחקן שאהבתי מאוד בסדרה אחת ושנאתי לגמרי בסדרה אחרת: ( העתקתי מדילן את השאלה המעולה הזאת)
רייצ'ל לי קוק ( טכנית ראיתי ואהבתי אותה בסרט ולא בסדרה)
חח אני שמחה שעוד מישהו מצא אותה מועילה.
🎱שירי החודש:
I'll Be Missing You -Puff Daddy, Faith Evans
יואו מאיזה בוידעם שלפת את זה:-D
🎱ציטוט החודש:
:-D:-D:-D BOONE: I guess breathing's not cool
breathing is overrated
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? לא הבנתי את הקטע של השאלה הזאת
אם אני צריכה לחשוב על מקום שיהיה קשה למצוא או מה?
מצד שני אתה בחרת באבודים אז מי אני שלא אבחר גם באבודים:-P: וזה בטח יהיה אצל סויר
🪣זומבים או ערפדים? שניהם מכוערים
📢תמונות, סרטונים או ריקוד...
אני לא יודעת איך לשים סרטון מפייסבוק מאמצע שלו אבל הקטע שאני אוהבת נמצא בדקה 1:30
זה מעולה:-D
שמעתי על זה באמת, וזה מזכיר לי את אחת החוויות הכי מפחידות שהיו לי בחיים:
נשכבתי במיטה לישון והייתי עם הגב לפתח של חדר השינה, עוד לא נרדמתי, ופתאום שמעתי מאוד בבירור צעדים כמו של נעליים של אדם מבוגר, שנכנס לתוך החדר וצועד עד ליד המיטה שלי ונעמד שם. הייתי בטוחה שיש גבר שעומד ליד המיטה שלי מאחורי והולך לרצוח אותי. הייתי מבועתת, לא העזתי להסתובב, לזוז ובקושי לנשום.
זה היה בדירה קטנה, והייתי לבד. אמרתי לעצמי שלא יתכן שמישהו פרץ לדירה בלי שאשמע, אבל הייתי גם משוכנעת בצעדים ששמעתי. שכבתי קפואה ובשקט מוחלט, מנסה לשמוע אותו ככל שיכולתי. בסופו של דבר אחרי כמה דקות כאלו שלא שמעתי כלום ולא יכולתי יותר להחזיק, הצלחתי לשכנע את עצמי שזה לא יכול להיות שעומד שם מישהו בכזה שקט כל כך הרבה זמן ובלי לזוז בכלל, בלי שאשמע אפילו נשימה. עדיין פחדתי נורא, אבל אזרתי את האומץ הכי גדול שהיה לי והסתובבתי - לגלות שאין אף אחד. נשארתי עוד כמה זמן במיטה בשקט מקשיבה אם יש צעדים או רעשים מחדרים אחרים בדירה, עד שהעזתי בסוף גם לקום ולוודא שבאמת אין אף אחד.

כיוון שאני לא מאמינה בשום דבר על טבעי, אז במחשבה אח"כ העליתי את ההסברים האפשריים הבאים לצעדים ששמעתי:
1. הזיות של תחילת הרדמות. הבעיה: לא הרגשתי שום רגע של התעוררות בין הצעדים לאח"כ כמו שמרגישים כשמתעוררים מהזיות כאלו, הכל הרגיש כמו חוויה אמיתית ורציפה מהרגע שנשכבתי במיטה ועד סוף הסיפור, וגם אופי המקרה היה מאוד שונה מהזיות רגילות.
2. משהו שדומה לשיתוק שינה כזה. אבל אותה בעיה, וגם לא הרגשתי משותקת (למרות שגם לא העזתי לנסות לזוז אז לא יודעת באמת).
3. הרעש היה משהו אחר שהגיע לאוזניי מבחוץ, ואיכשהו המוח שלי פירש את זה בטעות כמו קול של צעדים מתקרבים בתוך החדר. ניסיתי הרבה לחשוב מה היה יכול לעשות רעש שנשמע ככה ולא הצלחתי, אבל עדיין זה ההסבר שנשמע לי הכי סביר.
אמאל'ה מלחיץ. גם לי מידי פעם יש קטעים כאלה, אבל איכשהו התיאור שלך נשמע לי מלחיץ יותר.
במקרה שלי אני גרה בקומה ראשונה כשהחלון של חדר השינה שלי פונה לכביש. זה אומנם כביש צידי שמוביל רק לחניה של הקומפלקסים, אבל מכיוון שיש פה די הרבה דיירים, לפעמים יש די הרבה רכבים שנוסעים בו. בכל מקרה שמתי לב שלפעמים כשאני שומעת צעדים זה אומנם נשמע בתוך הבית אבל זה יכול להיות גם על המדרכה מחוץ לחלון וגם בקומה מעליי (כי אמריקאים וחומר מבודד בבניה זה לא הולך יחד) גם שמתי לב שלפעמים כשאני שומעת דלת נפתחת או נטרקת זה אצל השכנים ולא אצלי, אפילו שזה נשמע ממש קרוב. פעם אחת היה נדמה לי ששמעתי מישהו ב-patio שממש מחוץ לחלון שלי מנסה לפתוח את הדלת של הבית והיה מאחור בלילה וידעתי שזו לא השותפה שלי כי היא לא יוצאת מהדלת הזאת אף פעם וכי היא כבר ישנה, ותמיד שומעים על פריצות לבתים עם כלבי שמירה שהפורצים ריססו גז מרדים מהחלון כדי שאף אחד לא יתעורר, אז אני זוכרת שחשבתי לעצמי שאם אני אעמיד פנים שאני ישנה לא יעשו לי כלום כי אני לא מהווה איום וזה תמיד מאוד מלחיץ אבל אם אני לא שומעת את הכלבים נובחים אני בדר"כ מבינה שזה בראש שלי או לפחות לא במרפסת. אבל זה עדין מלחיץ לפעמים. גם תמיד יש אצלנו מטומטמים שחושבים שלהדליק זיקוקים סתם ככה באמצע הלילה זה נחמד וזה תמיד נשמע כמו יריות ולהתעורר מזה באמצע הלילה בארה"ב זה ממש לא כיף.
אני אצליח!!!!!!!!!:-[

קבב, עוף, דגים (סלמון בעיקר), פסטה, מרק מיסו, בטטות, תפו"א בנייר כסף ובטח יש עוד.
יאמי!! (מינוס מרק מיסו8-{)
עשית אותי רעבה:-D
האם נשמות טובות לא יכולות להטריל מידי פעם? במיוחד כשזה למטרה טובה:-P:
חחחח לנו יש לחן שונה לשיר הזה אז אנחנו שרים את שתי הגרסאות, אחת בשביל הילדים שלמדו את הגרסה המוכרת בגן ואח"כ את זאת שאנחנו אוהבים.
הבני זוג של הבני דודים שלי עדיין מבולבלים מהעניין.
ובאת חצופים צריך לשיר את כל הבתים!
יו זה מזכיר לי שדודה שלי שהייתה גננת איזה 50 שנה, מתעקשת בכל פעם לשיר את חד גדיא בגרסה העברית של הילדים. אף אחד לא יודע את המילים של השיר הזה ויש לו 50 בתים והיא לא מדלגת על אף אחד מהם:-D:-D:-D
איזה מוזר זה סדר עם אמריקאים:-0 הגדה באנגלית וזה?? והם לא מכירים את השירים????
לא, קראנו בעברית. אבל קנינו הגדות שכל העמודים בצד ימין הם בעברית וכל אלו בשמאל הם באנגלית ופשוט הראנו להם באיזה חלק אנחנו והם קראו בעצמם באנגלית רק כדי להבין מה אומרים. לבוס שלי לא היה כוח לקרוא באנגלית וסבתא שלו שבדר"כ מתרגמת לכולם לאנגלית לא עשתה את זה השנה כי רצינו לסיים מהר.
ומי אמור להכיר את השירים? האמריקאים? הם לא יהודים. למה שיכירו?
ואגב, לא מספיק שמצות זה לא מאכל כזה אטרקטיבי, וקשה לעשות לו PR טוב בלי שוקולד או מרק קניידלך - הבוס שלי קנה בטעות מצות מחיטה מלאה (או הגרסה הכשל"פית לחיטה מלאה) וזה היה מחריד יותר מבדר"כ. אבל! אחת החברות שהבאתי איתי לארוחה סימסה לנו למחרת והיא כזה "hey, does anyone have matzo crackers" ואני כזה "אהבת את זה...?8-*" והיא כזה בשיא הרצינות "כן, זה טעים" |פנים|:-D
אבל הבוסית שלך ובעלה ישראלים לא?
לא הבנתי באיזה הקשר שאלת את זה אבל כן, הם ישראלים.
תפוז פחות מתקדם אייקונית.
או יותר נכון המחשב. נגיד בשרשור אוף שמתי בכותרת אייקונים שרואים בטלפון ולא במחשב.
|כן|
אם אני מגיבה מהטלפון עם אייקון שלו קיים בתפוז הוא מראה סימן שאלה. גיי|שפם|
תכלס:-D [|ספוילר|ה100]
הכדור הזה הוכחד כ"כ הרבה פעמים בסדרה הזאת כמה ימי זיכרון הוא יקבל? או שנאחד הכל ליום אחד כמו תשעה באב שמאגד את חורבן בית המקדש הראשון והשני ביחד?:-D
אבל [|ספוילר|ה100] זו הפעם האחרונה שראינו את כדו"א אז נראה לי הולם שנעשה יום זיכרון בעונה הזו

LeAnnDylan

Well-known member
כדור הארץ שונא אותך.
זה דבר די מעליב להגיד למישהו. אבל מכיוון שזה לא מכוון אליי אני מסכימה עם הכדור.
אני חושב שיש לנו סדרות משותפות הרבה פעמים.
(רגע, את מתייחסת לבאפי, נכון?)
לא בחצי שנה האחרונה, כל פעם אתה רושם מגילה של סדרות שאני לא רואה.
וכן, מהרשימה שלך הפעם ראיתי רק באפי במשותף.
אבל לפחות בחודש הבא יהיה לנו גם את הביג דור פרייז. ואני עדין צריכה לראות את פרק 4|חבול|
האם זאת באמת הפעם הראשונה שאני עושה את זה?
כן. או לפחות הפעם הראשונה שאתה בוחר בדמות ושחקן שאני מכירה את השם שלו כדי לדעת שרימת.
[אד ספלירס]
הוא שיחק בכמה עונות של אחוזת דאונטון. ראית?
לא. (לא משנה, גיגלתי אותו והוא שיחק בעונה האחרונה של You)
אני אישית לא חושב שאני אצליח לזהות כל פרק של באפי לפי השיער של באפי. בטח לא אחרי שעבר כל כך הרבה זמן מאז שצפיתי בכל הסדרה.
אבל בעיקרון מעריצי באפי יכולים לעשות את זה.
בכל מקרה אני לא רוצה שאת תנסי לבחון אותי כי את תסתפליירי.
אוקיי אז אני לא אעשה את זה.
אבל אם אני זוכר נכון לפני שהירח היה קיים פשוט לא היו חודשים. זאת התקופה שבה היה את הגרח שגם סבב סביב כדור הארץ, אבל בקצב של 7 ימים לסיבוב. ומזה המציאו את השבוע. אז כשהירח הגיע אז הוא פשוט אכל את הגרח.
וטפ:-D:-D
אני מוכן להמר שאת יכולה לסיים את כל העונות של הבית הלבן גם ביומיים. את תשברי את החוקים של פיזיקה.
חח אני מדמיינת את לונה יושבת בחמ"ל עם 4 טלוויזיות מחוברות שבכל מסך יש עונה שונה של הבית הלבן וככה היא צופה בארבע עונות במקביל:-D

אני לא מאמינה אבל נראה שסיימתי את השרשור הזה. מזל שהלכתם לישון:-D

keren or5

Well-known member
אהבת את הסרטים שלה? [פיוצ'רמה]
את הראשון ממש. ראיתי אותו יותר מפעם אחת זה בטוח. היה אחד שאני זוכרת שחשבתי שהוא גרוע (נראה לי השני), ואני לא זוכרת מספיק מהשלישי והרביעי כדי להגיד אם אהבתי או לא.
אבל בעצם אני לא זוכרת איזה קליפ שמת
( תאמת הזיכרון שלי שאת רק הגבת לשיר ולא שמת אותו בעצמך)
שמתי את הקליפ מעריצים הזה:
בלתי אפשרי באמת לחפש בפורום. ה"טריק" שלי זה לחפש בסביבות התאריך. במקרה של סדרה שדיברו עליה במקביל לשידור זה עוד יחסית קל. הפרק שודר ב 29.1
אז חיפשתי שרשור דיוני סדרות שהיה פעיל בתאריך הזה.
בבקשה
זה לא קל לחפש דברים בפורום.
יש אנשים שיודעים טוב למצוא (עדי|חזיר| למשל)
אבל אני יכול לפי תאריך יציאת הפרק ואז חיפוש איזה שרשור דיוני סדרות היה באותו זמן בערך.

אוקי מצאתי
זה בשרשור דיוני סדרות 14
הודעה 35 של ליאורה היא על הפרק. אם כי היא בעיקר כותבת על איך זה דומה או שונה ממה שהיה במשחק
הודעה 36 היא שלי על הפרק
ואחר כך הודעה 38 היא של לונה על הפרק
למה הפורום הזה כזה מפגר?! |פנים| |פנים|.כפתור החיפוש זה ממש בייסיק. בכל מקרה סיימתי את הסדרה. מה אני חושבת אולי יגיע בהמשך ואתם לא צריכים לקשר לי את ההמשך, מצאתי לבד.
חחח לא בהכרח, בדם אמיתי יש ערפדים חתיכים למשל. (שלא משנים את הפרצוף שלהם למפחיד כמו בבאפי)
נו ברור שלא שופטים את המראה של הערפדים בבאפי כשיש להם פרצוף ערפד! |שפם|
ניסית לשחזר את זה?
האם את עדיין רוצה שזה יקרה מתישהו?
[על חלומות צלולים] לא ניסיתי לשחזר, וכן אני רוצה שזה יקרה, אבל עדיין לא במחיר של לעשות משהו שאין לי כוח לעשות כי אני עצלנית (כמו מחברת חלומות ובדיקה של מציאות).
מזכיר לי את Buffay The Vampire Layer
זוכרת את הקטע הזה. הוא מעולה :-D
זה האמת נשמע מענין אבל אלא אם כן זה באפל אני כנראה לא אנסה.
[על הסדרה Swarm]. זה באמזון פריים.
בתאכלס גם ערפדים לא סקסיים. כלומר, כשיש להם פרצוף אנושי זה לא נחשב, וכשיש להם פרצוף ערפדי הם ממש לא מושכים. אם לזומבים היה פרצוף אנושי, גם הם היו יכולים להיות סקסיים חצי מהזמן.
הפוך. לא נחשב שיש להם פרצוף ערפד!

בושה לא לדעת מי זה גסי פינקמן! אבל הוא דמות מהסדרה שובר שורות.
את לא חייבת לוותר עליו. אחיינית שלי הייתה מדליקה בקיץ את המזגן על חזק מאוד כדי שהיא תוכל להמשיך להתכרבל בפוך שלה.
אני מאוד לא ממליץ על זה.
זה בול מה שאני עושה כי אני לא יכולה לישון עם שמיכה שהיא לא פוך. ואני מאוד ממליצה על זה!
כי אם זה לייב אקשן אז מה שחבל רק זה שהכלבים בטח יהיה CGI
יש כבר גירסת לייב אקשן ל-101 כלבים דלמטיים:
זה לא חלק מהטרנד הנוכחי של לייב רימיקיים, עשו את זה ב-96, אין לי מושג למה. ולא נראה לי שהכלבים שם הם ב-CGI.

didalf

Well-known member
אני מלא תקווה שדיסני+ הולכים לקבל את כל העונות של דוקטור הו (לפחות מאז החידוש). ואם זה יקרה אנחנו נצטרך לעשות צפייה משותפת על מנת לגרום למישהי מסויימת להרגיש פומו כדי שתראה גם (כי איכשהו העובדה שיש שם את דייויד טננט בשיא טנניוטו זאת לא סיבה מספיקה בשבילה.
אתם כאלה קרציות

בכל מקרה שמתי לב שלפעמים כשאני שומעת צעדים זה אומנם נשמע בתוך הבית אבל זה יכול להיות גם על המדרכה מחוץ לחלון וגם בקומה מעליי (כי אמריקאים וחומר מבודד בבניה זה לא הולך יחד) גם שמתי לב שלפעמים כשאני שומעת דלת נפתחת או נטרקת זה אצל השכנים ולא אצלי, אפילו שזה נשמע ממש קרוב.
אני גם בלילה שומעת צעדים בחדר מדרגות או בדירה מעליי כאילו זה בתוך הבית.

האם נשמות טובות לא יכולות להטריל מידי פעם? במיוחד כשזה למטרה טובה:-P:
מה זה הטרלה למטרה טובה? להציק לעדי זאת לא מטרה טובה|שפם|
יו זה מזכיר לי שדודה שלי שהייתה גננת איזה 50 שנה, מתעקשת בכל פעם לשיר את חד גדיא בגרסה העברית של הילדים. אף אחד לא יודע את המילים של השיר הזה ויש לו 50 בתים והיא לא מדלגת על אף אחד מהם:-D:-D:-D
חחחחח אוי:-D חד גדיא כבר אף אחד לא שר זה בסוף.
אבל כל השירים שאחרי האוכל למי אכפת תשירו עד הסוף כמה שבא לכם הבטן שלי מלאה ושמחה בשלב הזה.
ומי אמור להכיר את השירים? האמריקאים? הם לא יהודים. למה שיכירו?
אה חשבתי שאולי יש לכם גם אמריקאים יהודים שהתשתתפו. ואז אולי יש להם גרסאות מוזרות של השירים באנגלית.
חחח איזה אירוע מוזר זה בטח ללא-יהודים.
ואגב, לא מספיק שמצות זה לא מאכל כזה אטרקטיבי, וקשה לעשות לו PR טוב בלי שוקולד או מרק קניידלך - הבוס שלי קנה בטעות מצות מחיטה מלאה (או הגרסה הכשל"פית לחיטה מלאה) וזה היה מחריד יותר מבדר"כ. אבל! אחת החברות שהבאתי איתי לארוחה סימסה לנו למחרת והיא כזה "hey, does anyone have matzo crackers" ואני כזה "אהבת את זה...?8-*" והיא כזה בשיא הרצינות "כן, זה טעים" |פנים|:-D
8-*
טוב תמיד אפשר לעשות מצברייט הדבר היחיד הראוי לקרטונים האלה.
לא הבנתי באיזה הקשר שאלת את זה אבל כן, הם ישראלים.
שהם כן אמורים להכיר את השירים.
אבל [|ספוילר|ה100] זו הפעם האחרונה שראינו את כדו"א אז נראה לי הולם שנעשה יום זיכרון בעונה הזו
מה מה פתאום? |ספוילר|ה100 היה לנו עוד את כל עונה 5 על כדוה"א עד שהשמדנו אותו שוב.

חח אני מדמיינת את לונה יושבת בחמ"ל עם 4 טלוויזיות מחוברות שבכל מסך יש עונה שונה של הבית הלבן וככה היא צופה בארבע עונות במקביל:-D
:-D:-D

למה הפורום הזה כזה מפגר?! |פנים| |פנים|.כפתור החיפוש זה ממש בייסיק. בכל מקרה סיימתי את הסדרה. מה אני חושבת אולי יגיע בהמשך ואתם לא צריכים לקשר לי את ההמשך, מצאתי לבד.
כל הכבוד!
נו ברור שלא שופטים את המראה של הערפדים בבאפי כשיש להם פרצוף ערפד! |שפם|
זה אחד הדברים שאני הכי שונאת בסדרה, זה עדיין דוחה אותי וקצת מפחיד. מה היה קשה לעשות כמו בסרטי ערפדים אחרים שרק יש להם ניבים והם נשארים יפים???

בושה לא לדעת מי זה גסי פינקמן! אבל הוא דמות מהסדרה שובר שורות.
|מאוהב||מאוהב||מאוהב|

שמתי את הקליפ מעריצים הזה:
אוי זאת הייתה תזכורת נחמדה, תודה!
אבל לא ככ אהבתי את השיר.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
ראיתי המון סדרות מד"ב.
בבילון 5, כל סדרות מסע בין כוכבים, כל סדרות סטארגייט, כל סדרות מלחמת הכוכבים (למרות שלפי מחמירים זה לא מד"ב), באטלסטאר גלקטיקה, ה100, פארסקייפ, אודיסאה 5, The Expanse, אבודים בחלל, Foundation, אקדמיית המטרייה, הפריפרל, מראה שחורה, ריק ומורטי, For All Mankind, פיירפליי, רוזוול, דוקטור הו ועוד ועוד
וואו, זה באמת הרבה 8-* זה הז'אנר האהוב עלייך?

מצוין. אבל איפה גייז משתלבים פה?
וואו, באמת מוזר שכתבתי סיפור כל כך סטרייטי.
הייתי עסוק מידי בלהפוך את זה לסיפור עם הקוטלת.
אני בעד לעשות לסיפור הזה טוויסט :-]

למצות גם היה סוף טיפשי ומאכזב?
:-D:-D
ברור כי אני צריכה לראות משהו
אבל אם היית לי אפשרות לראות מה שאני רוצה
אז לא הייתי רואה
עכשיו הבנתי, תודה על ההסבר.

[לגבי מחשבות פליליות]
יצא לך לראות את הסדרה?
בהתחלה רציתי לומר שזה מפתיע אותי שאת לא אוהבת את הסדרה אבל אז נזכרתי שזה שאת אוהבת סדרות פרוצדורליות לא אומר שאת אוהבת את כולן.
מזכיר לי את Buffay The Vampire Layer
חחח, מעולה!

ידעתי שהיא תהיה בעונה הזאת כי היא פירסמה את זה בכל הרשתות החברתיות שלה.
ואומנם אני מאוד אוהבת את השיר הזה (ואת גרייס פוטר באופן כללי) ואני חושבת שזו הייתה הופעה טובה שלה. אבל אני חושבת שהיא בחרה בשיר לא טוב לייצג אותה, כי זו הפעם הראשונה שהשופטים שומעים אותה לכן הם יוצאים מנקודת הנחה שמה שהמתמודד שר זה הסגנון שלו, ולכן הם חשבו שהיא באה על תקן הרוקיסטית של העונה, אבל היא מצידה יותר בענין של סול/אר נ בי וקאנטרי.
תודה על הקישור, ניחשתי נכון שזו אלי קק :-]
אני אוהבת את בחירת השיר הזה, מאוד מתאים לה.

כן, ההופעה שלו הייתה כזאת טובה שבא לי להאזין לו כל היום.
יופי, איזה כיף לך :-]

לא בסדרה או סרט, אבל את התוכנית אירוח שלה אני רואה באופן קבוע.
היא פחות משתתפת בסרטים לאחרונה או שלא יצא לך להיתקל בסרט שלה? [דרו בארימור]

אוי, זה קצת מעציב אותי לדעת שאת צעירה מידי מכדי לזכור את הדבר העילאי הזה
1681158634969.jpeg
זה עדיין לא אומר לי כלום, גם חיפוש בגוגל לא ממש סייע |חבול|

אני לא חושבת שזה קשור להיותה חדשה, כאילו טכנית היא עדין נחשבת חדשה אבל היא פה שלושה חודשים כבר וזה די ברור שזה פשוט האופי שלה. היא גם מאוד צעירה (בת 19) ויש לה אופי של ילדת טיקטוק טיפוסית ואומנם זה לא רע אבל זה יותר מידי בשבילי.
בליל הסדר הבוס שלי הזמין אותה ואת ההורים שלה לארוחה (את אבא שלה כי הוא עובד עם הבוס שלי) והיא ישבה שם עם ההורים שלה מולי ואמרה לכולם בקול רם "דילן שונאת אותי" היא אומנם אמרה את זה עם נימה חצי הומוריסטית אבל היה לי ממש לא נעים:-/ כאילו מה את מלשינה עליי להורים שלך?!|פנים| במיוחד כשההורים שלה פגשו אותי לפני כי הם עשו איזה עבודה אצלנו והם מאוד אהבו אותי.
אז קודם כל, לפעמים זה עדיין מוזר לי שאפשר למצוא עובדים בן 19 בארה"ב, אולי כי בארץ אני רגילה שבגיל הזה אנשים נמצאים בדרך כלל בצבא/שירות לאומי, אבל זה סתם קושי שלי לעכל את העובדה הזו.
ואחרי שהסברת, אני מבינה אותך יותר טוב. זה מבאס שהיא אמרה שאת שונאת אותה, בטח היה רגע לא נעים. אני מקווה שבאיזשהו שלב היא קצת תתאפס על עצמה. עד אז מקווה שתחזיקי מעמד |נחמה|
ודבר אחרון, אמרתי שאני יכולה להזדהות איתה מקודם, אני עדיין חושבת שיכול להיות שהייתי מתנהגת ככה בהתחלה במקום עבודה חדש אבל אחרי שקראתי את החלק הזה של הסיפור, הבנתי שזה גם קשור לאופי, ותסלחו לי רגע שאני מרימה לעצמי, אני לא מאמינה שהייתי ממשיכה להתנהג ככה אחרי תקופת הסתגלות. (וזה לא שחסרות לי בעיות אחרות, כמו נניח חוסר ביטחון)

|יאמי|
חחח, מעולה.
לפי מה שאני מבינה, את חוגגת עם אנשים בעבודה שלך את ליל הסדר, מה עשית כשהגעת לארה"ב?

תודה |חהחה|

*הולכת לגגל מה זה המעלות האלה*
אוקיי 64-71, מקובל עליי.
חחח, כל כך הרבה שנים באמריקה שאת כבר לא זוכרת את המעלות של צלזיוס? :-D

Lhuna3

Well-known member
אז פטור בלי כלום - ישנו אתר נפלא של סיפורים קצרים, שמו: מעבורת - פרוייקט הסיפור הקצר
וירג'יניה וולף - בית של רוחות [אני גם ממליץ על הסיפור של אורסולה לה-גווין, הנערצת עלי ההופכים את ערפם לאומלאס ]
קישור טוב, תודה!
ספציפית בז'אנר המד"ב יש סיפורים קצרים טובים גם פה: http://www.blipanika.co.il/

Lhuna3

Well-known member
השותפה שלי סיפרה לי שהיא נסעה פעם לקנות לכלבים שלה עוף בגריל מאיזה מקום וכשהיא נסעה בפריווי היא פתאום ראתה איזה אמא אווזה בחלק דשא הקטן הזה שחוצץ בין שני כיווני התנועה בכביש ובכביש היו איזה 5 ברווזונים קטנים שהיו תקועים כי שפת המדרכה הייתה גבוהה מידי והוא לא הצליחו לעלות והאמא אווזה ניסתה לעזור להם אבל לא כל כך הצליחה, אז השותפה שלי עצרה את הרכב שלה באמצע הכביד כדי לחסום את התנועה לידם וירדה כדי לנסות לעזור להם לחצות את הכביש, אבל האמא אווזה לא איפשרה לה להתקרב יותר מידי כי היא ניסתה להגן על הברווזים. בצד השני של הכביש הייתה איזו מיחזורית כזאת לקרטונים, אז השותפה שלי הלכה לקחת ארגז ואז לקחה כמה עופות בגריל וניסתה לפתות את הברווזים עם העופות לתוך הארגז. כאילו עזבו שזה קצת קניבלי מצידה והם לא באמת אכלו את העוף, אבל האמא אווזה כנראה הבינה שהיא לא מנסה לפגוע בהם ואז היא (השותפה) הצליחה לדחוף אותם בעדינות לתוך הארגז ולהרים אותם לצד השני של המדרכה.
אולי אם היא הייתה רואה את הסרטון הזה זה לא היה לוקח לה רבע שעה:-P:
אוי מעולה! :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
ומעבר לקטע ההזוי של ה"קניבליזם" אני חייבת להעלות גם את האירוניה של להציל עופות בדרכך הביתה ממסע לקניית עופות מתים.
(אבל לכולנו יש את הקטע הצבוע הזה).

Lhuna3

Well-known member
אויש, אני שונאת אנשים שעושים דבר כזה!! (ואז הם עוד מתפלאים ששונאים אותם).
איך הגבת? גם בהומור כדי להקליל את האי נעימות?
מעולה! :-D
הירח או אליהו?:-D
:-D הירח כמובן!
אבל אבל אני זוכרת שבהמשך אני כן אוהבת אותה. זה לא נחשב? :-(
|כן| אוקיי.
לא אשמתי שטינאייג'רים בשנות ה-90 הם מעצבנים :-(
הם מעצבנים בכל תקופה מעצם היותם טינאייג'רים.
אוף התעוררתי הבוקר עם חלום שאמרתי לעצמי שאני אזכור אותו כדי שתפענחי לי ועכשיו אני לא זוכרת :-( איך את זוכרת חלומות כל כך טוב? :-(
ברגע שאת מתעוררת תשתדלי לשחזר אותו בראש שלך עם כמה שיותר פרטים.

עשיתי עם החבר'ה מהעבודה + כמה מבני המשפחה שלהם וחברים.
סלטים הזמנו מאיזו מישהי ישראלית שמבשלת כי בדר"כ זה התפקיד של הבוסית שלי אבל בגלל התינוקת לא היה לה זמן. הזמנו איזה 14 סוגים שונים אז היה כיף. הבוס שלי תמיד אחראי על בשרים ודגים. אני הכנתי מרק קניידלך ועוגת ביסקוויטים כשל"פ (חגגנו לאחד העובדים יומולדת וזו העוגה שהוא הכי אוהב)
הייתה גם מנה טבעונית לאלה שלא אוכלים בשר אבל לא טעמתי אותה אז לא יודעת אם היא טובה. והיו גם מלא פירות בהתחלה. החלטנו שבגלל שהיו די הרבה אמריקאים גוים שלא יודעים מה זה סדר, כדי שלא יתייבשו במהלך ההגדה עד האוכל, נתחיל את הערב עם יין, פירות ועוגות. שזו לא הייתה החלטה נבונה במיוחד כי בשלב הזה בתוספת האוכל של הברכות כבר לא הייתי רעבה כשהגיע האוכל עצמו|חבול|
נשמע מגניב מאוד!
ומבחינתי תני לי פירות ועוגות, אני לא צריכה שום מזון אחר.
זה עוזר שהחלומות שלי לא מסובכים במיוחד.
א. זה גם סוג של חוכמה, לחלום על דברים ברי השגה.
ב. אבל הרבה אנשים גם חולמים על דברים ברי השגה ולא מסובכים "במיוחד" ובכל זאת מכל מיני סיבות ותירוצים ופחדים לא מגשימים אותם, אז זה לא מובן מאליו בכלל שאת כן מגשימה לעצמך חלומות.
וכשהוא לא מטאפורי?
עם חוסר סימטריה לא מטאפורי, אני לפעמים בסדר ולפעמים פחות.
בגדול OCD זה לא כמו שחושבים בד"כ, צורך שהכל יהיה סימטרי ומסודר. יש לזה הרבה צורות ביטוי שונות, והרבה פעמים זה גם בכלל לא קשור לסימטריה. אבל מודה שאצלי כן קיים אלמנט כזה בדברים מסוימים (כנראה לא כמו שאתם מדמיינים, אבל זה יהיה מביך מידי להסביר במדויק).
ציפור שאיבדה כנף בתאונת מטוס אולי (והנה לך סיפור יותר טוב:-P:)
חס וחלילה, לציפור בסיפור שלי קרו רק דברים טובים!
חשבתי שג'ולס בקצב של ארה"ב. לא? |תוהה|
[יורשים] כן, כלומר היא ראתה את כל 3 העונות שהסתיימו, ויש לי חשד שהיא צופה בסתר גם בעונה 4 עכשיו... אבל עכשיו היא רשמית ב"צפיה חוזרת" של עונה 1 ביחד עם רעות. (אולי הן כבר בעונה 2).
אבל זה מזכיר לי מם שראיתי פעם בטמבלר שהקשר אחר אבל שהפאנץ' ליין שלו היה "רעיל יותר מהאוויר אחרי פריימפאייה" ואני אוהבת את זה בתור שלט מחאה שאני יכולה להשתמש בו להמון דברים אבל לא רוצה להיכנס לפוליטיקה כאן.
:-D זה מצוין.

Lhuna3

Well-known member
יפה מאוד.
עדיין טוב מאוד?
[הספר האחרון בטרילוגיה שלי] יש בו תעלומה שעדיין לא הגעתי לפתרונה, אז אני אחליט רק אחרי שאדע את התשובה אם אני עדיין אוהבת אותו.
אלו שני השירים שאני הכי פחות אוהב מהסרט
:-0:-0:-0 הם מדהימים!!!
אני מלא תקווה שדיסני+ הולכים לקבל את כל העונות של דוקטור הו (לפחות מאז החידוש).
אבל זה שייך ל-BBC לא (או BBC אמריקה)? מה הסיכוי שתוכן מה-BBC יגיע לדיסני+? קורים בכלל דברים כאלה? :-(
אני מניח שבעתיד (בהנחה שיש מספיק עתיד) זה יקרה.
בשנים הקרובות מתכננים שלהנחית בני אדם על הירח שוב (לראשונה מאז 1972). אם זה יכלול ישראלי אז בטוח גם החדשות שלנו יעקבו.
אוקיי אבל זה לא מה שרציתי. אני רציתי שכל מה שרואים עכשיו בחדשות בישראל - יקרה בחלל רחוק מפה, ולא פה.
וואי, איזה כיף שמחר הולך להיות קריר
נכון - היום קריר!! 🥳🥳 צריך להינות מכל רגע כזה לפני שנגמר.
זה בהפקה (החתולים בטוח יהיו CGI)
כפי שעניתי לעדי|חזיר| CGI זה בעיני רמאות כי זה גם סוג של אנימציה, בלייב אקשן צריך להשתמש בחתולים חיים.

lemon lyman

Well-known member
[יורשים] כן, כלומר היא ראתה את כל 3 העונות שהסתיימו, ויש לי חשד שהיא צופה בסתר גם בעונה 4 עכשיו... אבל עכשיו היא רשמית ב"צפיה חוזרת" של עונה 1 ביחד עם רעות. (אולי הן כבר בעונה 2).
LOL אבל איזה סיבה יש לי לראות בסתר ?
פשוט בזמנו שעונה 3 שודרה לא היה לרעות זמן לראות ואז שהיה לה זמן אמרתי לה טוב אז אם כבר חיכינו כי היא רצתה לראות את עונות 1 ו2 שוב
אז נתחיל לראות סמוך לעלייה של עונה 4
אבל לא הספקנו ( השבוע ראינו את פרק 8 בעונה 1)
ואני גם החלטתי שלא מפריע לי לא לראות עכשיו את עונה 4

lemon lyman

Well-known member
האמת שגם לי אין שום דמות שאני אוהבת שם. בהתחלה שנאתי את סיילס אבל כבר לא.
אבל בתאכלס שני הילדים של גאווין די מעצבנים. איכס את אוהבת את איזי וג'וש?
אני לא מצליחה להיזכר מי זה סיילס רגע הכוונה לאבא של גאווין?
את ג'וש אני אוהבת ואיזי היא סבבה כזאת אם היא תעזוב זה לא יפריע לי ואם היא נשארת זה לא מפריע לי
אני גם אוהבת את הקשר משפחתי . נגיד אם היא הייתה אחת הדמויות שאין לה שם משפחה אז הייתי אוהבת אותה פחות
את מבינה מה שאני מנסה לומר?
אני לא יודעת מי זה (ז"א השחקן עצמו) אבל הוא חמודי.
זה בעלי הראשון JTT הוא מוכר בעיקר מהסדרה שפץ ביתך
אבל הוא פרש מהעסק קצת אחרי זה
לראיה משהו שפירסם מי ששיחק את אחיו בסדרה בתקופה של הסגרים.

91985550_511880719487599_7908033583679104999_n.jpg

:-D :-D :-D :-D :-D :-D
חח אני שמחה שעוד מישהו מצא אותה מועילה.
עכשיו היא האתגר החדש שלי
יואו מאיזה בוידעם שלפת את זה:-D
מקליפ מעריצים של אבודים כמובן כל השירים שלי הם מקליפים של אבודים
יש לו עוד שירים חוץ מזה?|תוהה|
(הזכרת לי שממש אהבתי את השיר הזה פעם)
כן היו לו כמה אלבומים בנפרד
אבל אני מכירה\אמורה להכיר רק שירים מהאלבום הראשון
אני אוהבת גם
לסאבג' גארדן יש 4 שירים וזהו.
חוץ מזה, הם לא התפרקו אחרי איזה אלבום אחד? 8-*
היה להם 3 אלבומים והיה לנו את כולם ואת האלבום הראשון של דארן ( אחי היה בקטע שלהם) אבל לא הקשבתי לשירים שלהם מאז התיכון (כיאלו לא כולל להיטים שלהם שיצא לי לשמוע ברדיו )
יש להם שירים אחרים שאת אוהבת?
דבר הראשון שאני חייבת להגיד זה שאני מתעבת את השיר Truly, Madly, Deeply
ואת שאר השירים המוכרים שלהם אני גם אוהבת
חוץ מהם אני אוהבת גם את Break Me Shake Me
ואת השיר ששמתי לניק Affirmation
וגם את - The Animal Song ( אני פתאום קולטת שהוא כנראה מאיזה סרט )
the best thing
Chained to You
Hold Me
ועוד שירים בגלל זה רציתי לדעת אם מיקי גם אוהבת אותם למרות שחשבתי שהיא בטח מכירה רק את השיר Insatiable

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
לא יודעת :-D אבל ראיתי שקראת בשרשור של עונה 4 ורציתי להאמין שאת לא סתם מספיילרת לעצמך בלי לצפות.
בהתחלה באמת השתדלתי לא לקרוא ואז חשבתי מה יכול להיות בעונה האחרונה שיפריע לי לדעת מראש ותשובה היא כלום
אם הייתה עוד עונה אז אני בהחלט הייתי רואה בקצב שלכם מחשש לספוילרים
ואני לא מצליחה לראות את הקובץ שצירפת :-(
זה ממים של ברי סחרוף אומר "זה רעיון שלפחות אז בזמנו אני האמנתי בו"
וזה מתייחס לזה שחשבתי שזה רעיון טוב לחכות עם גברת רעות לצפייה בסמוך לעונה 4 |פנים|

למעלה