It's bigger on the inside אפריל 2023 – סיכום חודש 📻🐣🗼🧆🏊‍♂️🎛️🌤️🎺🗣️

keren or5

Well-known member
זומבים או ערפדים? ערפדים. נדיר שעושים זומבים מעניינים (דוגמה חריגה היא Warm Bodies)
למה אני מכירה אותך יותר טוב מעצמך? |פנים|
אני זוכרת לפחות שלוש סדרות זומבים שאהבת (שבהם הזומבי/ת הם הדמות הראשית ולא הרעים):
- Santa Clarita Diet
- איי זומבי
- In the Flesh

הסצנה שהבאת מוורם באדיז באמת מעניינת, אולי אני אבדוק את הסרט.
חוץ מזה היה לי חלום הלילה על... אנג'ל |מובך| ובחלום הוא הציע לי נישואין! :-D |מאוהב|
מצטרפת לאיחולי המזל טוב :-D
אני צריכה להתחיל לספר לך גם על כל הסיוטים שבהם אני רק מנסה לברוח ולהסתתר מפסיכופאט שרודף אחרי בשביל לרצוח אותי.
שתדעי שיש לי גם הרבה כאלה. (מעניין אותי אם לעוד אנשים פה יש כאלה)
|נחמה| אוי. סיוטים זה דבר ממש נוראי. לא ידעתי כמה זה נוראי עד שהתחילו להיות גם לי לפני כמה שנים. התחושה הזאת של לקום עם לב דופק מחרדה היא חוויה כ"כ מחורבת.
כן בהחלט.
מאז, החלומות שלי השתפרו פלאים, אם כי אני מסוגל עוד להתעורר בחרדת מוות.
|נחמה|
אבל כשמתעוררת מסיוט כזה שרודף אחרי רוצח אז ממש לוקח לי דקה או שתיים להרגע, כי למרות שאני כבר מבינה בראש שזה היה רק חלום, אני עדיין לא מצליחה להשתחרר מהאימה כאילו בגוף, ואני ממש לכמה רגעים עוד בחרדה נוראית כאילו שהרוצח תיכף יכנס לחדר.
למרות שאני מודעת שזה לא הגיוני.
|נחמה| זה ממש נוראי. יש תופעה שקראית שיתוק שינה שבה לפעמים אחרי שאדם קם הוא משותק למה שניות (כי בזמן השינה הגוף נהיה משותק כדי שלא נזוז בשינה). הבנתי שזה לפעמים מלווה בכך שהאדם רואה איזה צל ענק ומפחיד כשהוא מתעורר משותק. זה אף פעם לא היה לי. נשמעת לי כמו חוויה וראית.
כן, לקח לי איזה שבוע-שבועיים (שבהם הקפדתי לנהל יומן חלומות, ולתרגל "בדיקות מציאות")
אני זוכרת שפעם ממש רציתי חלומות צלולים, אבל הייתי עצלנית מדי לעשות את כל הדברים האלה, אז ככמעט ואין לי חלומות צלולים. אני זוכרת שפעם אחת הייתי בחלום והבנתי שאני חולמת, אבל לא חשבתי לנסות לעשות דברים מגניבים שאי אפשר לעשות במציאות (שזו הסיבה שרציתי תמיד שיהיו לי חלומות צלולים). אני זוכרת שקמתי וממש התבאסתי על עצמי שהייתי מודעת לזה שאני בחלום בצורה פאסיבית מדי ולא ניסיתי לעשות דברים.

It's Always Sunny

Well-known member
איזה חמוד! האם בחרת אותו כי הוא שיחק את טום סוייר או בגלל שם המשפחה שלו?

שחקן שאהבתי מאוד בסדרה אחת ושנאתי לגמרי בסדרה אחרת: ( העתקתי מדילן את השאלה המעולה הזאת)
רייצ'ל לי קוק ( טכנית ראיתי ואהבתי אותה בסרט ולא בסדרה)
באיזה סרט/סדרה ראית את רייצ'ל לי קוק?

:-D:-D:-D BOONE: I guess breathing's not cool
:-D:-D:-D

LOL :-D

אפילו ג'ק מעריך את ההומור של סוייר :-D

מצד שני אתה בחרת באבודים אז מי אני שלא אבחר גם באבודים:-P: וזה בטח יהיה אצל סויר
:-D:-D:-D

🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהי ה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) שונאת סדרות חלל ( השאלה הזאת מזכירה לי את הרלי מאבודים עם כל הרפרנסים שאני לא מבינה 🤬 🤬 🤬 🤬 ) אז אפשר להעביר לשם את כל הסדרות שאני שונאת
חחח, מעולה.

🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה.“It’s always something with you people"
זה ציטוט של סוייר?

🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן? לא רואה סרטים של דיסני
לא יצא לך לראות אף פעם סרט של דיסני?

📢תמונות, סרטונים או ריקוד...
אני לא יודעת איך לשים סרטון מפייסבוק מאמצע שלו אבל הקטע שאני אוהבת נמצא בדקה 1:30
:-D:-D:-D:-D

חחח אהבתי את קארן שלא יודעת לשאול "אם את מאפריקה למה את לבנה?":-D:-D קלאסיקה.
חחח, גדול!

אבל בסוף מסתבר שהאפיקומן הוא לא משמעותי, מה שמשמעותי זה המסע בזמן למצוא את האפיקומן
:-D|פנים|

יש לך במקרה מושג איך זה ביומני הערפד כי עכשיו אותה יותר בא לי לראות
יש שחקן בסדרה שאת מכירה או שסתם מתחשק לך לראות אותה?

שזה לפעמים מלווה בכך שהאדם רואה איזה צל ענק ומפחיד כשהוא מתעורר משותק. זה אף פעם לא היה לי. נשמעת לי כמו חוויה וראית.
אוי ואבוי :-(

אני זוכרת שפעם ממש רציתי חלומות צלולים, אבל הייתי עצלנית מדי לעשות את כל הדברים האלה,
זו בדיוק הסיבה שאני לא עושה את זה :-D

אני זוכרת שקמתי וממש התבאסתי על עצמי שהייתי מודעת לזה שאני בחלום בצורה פאסיבית מדי ולא ניסיתי לעשות דברים.
ניסית לשחזר את זה?
האם את עדיין רוצה שזה יקרה מתישהו?

Lhuna3

Well-known member
זה ממש נוראי. יש תופעה שקראית שיתוק שינה שבה לפעמים אחרי שאדם קם הוא משותק למה שניות (כי בזמן השינה הגוף נהיה משותק כדי שלא נזוז בשינה). הבנתי שזה לפעמים מלווה בכך שהאדם רואה איזה צל ענק ומפחיד כשהוא מתעורר משותק. זה אף פעם לא היה לי. נשמעת לי כמו חוויה וראית.
שמעתי על זה באמת, וזה מזכיר לי את אחת החוויות הכי מפחידות שהיו לי בחיים:
נשכבתי במיטה לישון והייתי עם הגב לפתח של חדר השינה, עוד לא נרדמתי, ופתאום שמעתי מאוד בבירור צעדים כמו של נעליים של אדם מבוגר, שנכנס לתוך החדר וצועד עד ליד המיטה שלי ונעמד שם. הייתי בטוחה שיש גבר שעומד ליד המיטה שלי מאחורי והולך לרצוח אותי. הייתי מבועתת, לא העזתי להסתובב, לזוז ובקושי לנשום.
זה היה בדירה קטנה, והייתי לבד. אמרתי לעצמי שלא יתכן שמישהו פרץ לדירה בלי שאשמע, אבל הייתי גם משוכנעת בצעדים ששמעתי. שכבתי קפואה ובשקט מוחלט, מנסה לשמוע אותו ככל שיכולתי. בסופו של דבר אחרי כמה דקות כאלו שלא שמעתי כלום ולא יכולתי יותר להחזיק, הצלחתי לשכנע את עצמי שזה לא יכול להיות שעומד שם מישהו בכזה שקט כל כך הרבה זמן ובלי לזוז בכלל, בלי שאשמע אפילו נשימה. עדיין פחדתי נורא, אבל אזרתי את האומץ הכי גדול שהיה לי והסתובבתי - לגלות שאין אף אחד. נשארתי עוד כמה זמן במיטה בשקט מקשיבה אם יש צעדים או רעשים מחדרים אחרים בדירה, עד שהעזתי בסוף גם לקום ולוודא שבאמת אין אף אחד.

כיוון שאני לא מאמינה בשום דבר על טבעי, אז במחשבה אח"כ העליתי את ההסברים האפשריים הבאים לצעדים ששמעתי:
1. הזיות של תחילת הרדמות. הבעיה: לא הרגשתי שום רגע של התעוררות בין הצעדים לאח"כ כמו שמרגישים כשמתעוררים מהזיות כאלו, הכל הרגיש כמו חוויה אמיתית ורציפה מהרגע שנשכבתי במיטה ועד סוף הסיפור, וגם אופי המקרה היה מאוד שונה מהזיות רגילות.
2. משהו שדומה לשיתוק שינה כזה. אבל אותה בעיה, וגם לא הרגשתי משותקת (למרות שגם לא העזתי לנסות לזוז אז לא יודעת באמת).
3. הרעש היה משהו אחר שהגיע לאוזניי מבחוץ, ואיכשהו המוח שלי פירש את זה בטעות כמו קול של צעדים מתקרבים בתוך החדר. ניסיתי הרבה לחשוב מה היה יכול לעשות רעש שנשמע ככה ולא הצלחתי, אבל עדיין זה ההסבר שנשמע לי הכי סביר.

It's Always Sunny

Well-known member
נשכבתי במיטה לישון והייתי עם הגב לפתח של חדר השינה, עוד לא נרדמתי, ופתאום שמעתי מאוד בבירור צעדים כמו של נעליים של אדם מבוגר, שנכנס לתוך החדר וצועד עד ליד המיטה שלי ונעמד שם. הייתי בטוחה שיש גבר שעומד ליד המיטה שלי מאחורי והולך לרצוח אותי. הייתי מבועתת, לא העזתי להסתובב, לזוז ובקושי לנשום.
זה היה בדירה קטנה, והייתי לבד. אמרתי לעצמי שלא יתכן שמישהו פרץ לדירה בלי שאשמע, אבל הייתי גם משוכנעת בצעדים ששמעתי. שכבתי קפואה ובשקט מוחלט, מנסה לשמוע אותו ככל שיכולתי. בסופו של דבר אחרי כמה דקות כאלו שלא שמעתי כלום ולא יכולתי יותר להחזיק, הצלחתי לשכנע את עצמי שזה לא יכול להיות שעומד שם מישהו בכזה שקט כל כך הרבה זמן ובלי לזוז בכלל, בלי שאשמע אפילו נשימה. עדיין פחדתי נורא, אבל אזרתי את האומץ הכי גדול שהיה לי והסתובבתי - לגלות שאין אף אחד. נשארתי עוד כמה זמן במיטה בשקט מקשיבה אם יש צעדים או רעשים מחדרים אחרים בדירה, עד שהעזתי בסוף גם לקום ולוודא שבאמת אין אף אחד.

כיוון שאני לא מאמינה בשום דבר על טבעי, אז במחשבה אח"כ העליתי את ההסברים האפשריים הבאים לצעדים ששמעתי:
1. הזיות של תחילת הרדמות. הבעיה: לא הרגשתי שום רגע של התעוררות בין הצעדים לאח"כ כמו שמרגישים כשמתעוררים מהזיות כאלו, הכל הרגיש כמו חוויה אמיתית ורציפה מהרגע שנשכבתי במיטה ועד סוף הסיפור, וגם אופי המקרה היה מאוד שונה מהזיות רגילות.
2. משהו שדומה לשיתוק שינה כזה. אבל אותה בעיה, וגם לא הרגשתי משותקת (למרות שגם לא העזתי לנסות לזוז אז לא יודעת באמת).
3. הרעש היה משהו אחר שהגיע לאוזניי מבחוץ, ואיכשהו המוח שלי פירש את זה בטעות כמו קול של צעדים מתקרבים בתוך החדר. ניסיתי הרבה לחשוב מה היה יכול לעשות רעש שנשמע ככה ולא הצלחתי, אבל עדיין זה ההסבר שנשמע לי הכי סביר.
וואו, זה ממש נוראי |נחמה|
את זוכרת כמה זמן לקח לך להירגע אחרי שהבנת שאף אחד לא נמצא בדירה שלך? סיפרת על החוויה הזו למישהו?
אני לא יודעת אם זה מנחם אותך, אבל אני יודעת שתמיד שיש משהו שמפחיד אותי אני מנסה להיאחז במשהו שנותן לי ביטחון. פעם זה היה הבובות שהייתי ישנה איתן, היום מספיקה לי הידיעה שהכלב לידי כדי להרגיש פחות לבד. יש משהו בלא להיות לבד בחושך שמקל עליי, גם אם ברור שזה לא אפקטיבי מול רוצחים.
האם גם אצלך זה ככה? אם לא, יש לך דרך להירגע?
והאם העובדה שיש לך עכשיו חתולה עוזרת?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני זוכרת לפחות שלוש סדרות זומבים שאהבת (שבהם הזומבי/ת הם הדמות הראשית ולא הרעים):
- Santa Clarita Diet
- איי זומבי
- In the Flesh
חחחחחחח
אוקי, כנראה את באמת מכירה אותי יותר טוב ממני.
אם כי איי זומבי קצת עיצבנה אותי ולכן פרשתי אחרי עונה ראשונה.
אבל שתי הסדרות האחרות באמת מאוד מאוד אהבתי

וואי זה נשמע נורא מפחיד באמת

keren or5

Well-known member

אויש. זאת נשמעת חוויה ממש קשה. מצטערת שעברת אותה |נחמה|
לי נראה ש-3 הכי הגיוני. לא יודעת איך זה בדיוק עובד עם שמיעה, אבל לבני אדם יש כל מיני מנגנוני הגנה שהם בעצם מעוותים את הראייה שלנו. למשל התופעה שאנחנו רואים פרצופים בהרבה בדברים שלא היו אמורים להיות, וגם בלילה אני חושבת שיש תופעה שקל לראות משהו בחושך ולפרש את זה בתור פרצוף. ממה שהבנתי המוח האנושי נוטה לעשות את זה כי פעם זה היה מנגנון הגנה כשהיינו אדם קדמון והיינו צריכים לישון בג'ונגל ולזהות פרצופים של חיות. יכול להיות שיש משהו דומה שקורה עם שמיעה (שהמוח מפרש צליל מסויים כמשהו מאיים כמנגנון הישרדות). לא יודעת אם זה קשור אבל אני יודעת שיש קטע כזה שאמא אחרי לידה יותר רגישה נגיד לקול של בכי של תינוק מאשר לקולות אחרים (אפילו אם הם יותר חזקים), כדי שיהיה יותר סיכוי שהיא תקום אם היא תשמע בכי של תינוק.

lemon lyman

Well-known member
איזה חמוד! האם בחרת אותו כי הוא שיחק את טום סוייר או בגלל שם המשפחה שלו?
בחרתי בו כי משחק אותו בעלי הראשון
ואת יודעת שאני לא אוהבת לראות סרטים אבל זה סרט שראיתי המון פעמים
באיזה סרט/סדרה ראית את רייצ'ל לי קוק?
|למעלה| ( ואם זה לא ברור היא גם שיחקה בטום והאק)
אפילו ג'ק מעריך את ההומור של סוייר :-D
הוא תמיד גורם לאנשים לחייך : )

זה ציטוט של סוייר?
לא .זה ציטוט של רוז ותאמת סויר הוא אחד אנשים שנמצא שהיא אומרת את זה (היא אומרת את זה לקייט )
יש שחקן בסדרה שאת מכירה או שסתם מתחשק לך לראות אותה?
כן השחקן שמשחק את בון באבודים
אני לא כזה אוהבת אותו באבודים אבל יצא לי לראות אותו באינסטגרם (כי הוא וג'וש עדיין בקשר )
והוא חמודי כזה|מאוהב| וגם אהבתי לראות שהוא והשחקן הראשי השני ( מיומני הערפד) חברים מאוד טובים יש להם גם עסק ביחד
ויש גם את זה |למטה|

Lhuna3

Well-known member
וואו, זה ממש נוראי |נחמה|
את זוכרת כמה זמן לקח לך להירגע אחרי שהבנת שאף אחד לא נמצא בדירה שלך? סיפרת על החוויה הזו למישהו?
אני לא יודעת אם זה מנחם אותך, אבל אני יודעת שתמיד שיש משהו שמפחיד אותי אני מנסה להיאחז במשהו שנותן לי ביטחון. פעם זה היה הבובות שהייתי ישנה איתן, היום מספיקה לי הידיעה שהכלב לידי כדי להרגיש פחות לבד. יש משהו בלא להיות לבד בחושך שמקל עליי, גם אם ברור שזה לא אפקטיבי מול רוצחים.
האם גם אצלך זה ככה? אם לא, יש לך דרך להירגע?
והאם העובדה שיש לך עכשיו חתולה עוזרת?
תודה |חיבוק| היתה לי את החתולה גם אז (יש לי אותה כבר כ-18 שנה!) ואם היא היתה באותו זמן על המיטה שלי, אז באמת הייתי רגועה, כי אין מצב שהיא היתה נשארת אדישה לאדם זר שנכנס לבית. אבל לצערי היא במקרה היתה בחדר אחר, ואני נאלצתי להניח שהיא ברחה להתחבא איפשהו (ככה היא תמיד עושה כשנכנס אדם שהיא לא מכירה, כמו איזה טכנאי נגיד).
נרגעתי רק אחרי שווידאתי באמת שהכל בסדר.

LeAnnDylan

Well-known member
מרשים, אם כי אני לא חושבת שרובנו ניתקל בברווזים בחיינו. לעומת זאת הייתי שמחה לסרטון שמסביר איך מרימים חתולים :-D
באיזה הקשר מצאת את הסרטון הזה?
השותפה שלי סיפרה לי שהיא נסעה פעם לקנות לכלבים שלה עוף בגריל מאיזה מקום וכשהיא נסעה בפריווי היא פתאום ראתה איזה אמא אווזה בחלק דשא הקטן הזה שחוצץ בין שני כיווני התנועה בכביש ובכביש היו איזה 5 ברווזונים קטנים שהיו תקועים כי שפת המדרכה הייתה גבוהה מידי והוא לא הצליחו לעלות והאמא אווזה ניסתה לעזור להם אבל לא כל כך הצליחה, אז השותפה שלי עצרה את הרכב שלה באמצע הכביד כדי לחסום את התנועה לידם וירדה כדי לנסות לעזור להם לחצות את הכביש, אבל האמא אווזה לא איפשרה לה להתקרב יותר מידי כי היא ניסתה להגן על הברווזים. בצד השני של הכביש הייתה איזו מיחזורית כזאת לקרטונים, אז השותפה שלי הלכה לקחת ארגז ואז לקחה כמה עופות בגריל וניסתה לפתות את הברווזים עם העופות לתוך הארגז. כאילו עזבו שזה קצת קניבלי מצידה והם לא באמת אכלו את העוף, אבל האמא אווזה כנראה הבינה שהיא לא מנסה לפגוע בהם ואז היא (השותפה) הצליחה לדחוף אותם בעדינות לתוך הארגז ולהרים אותם לצד השני של המדרכה.
אולי אם היא הייתה רואה את הסרטון הזה זה לא היה לוקח לה רבע שעה:-P:

didalf

Well-known member
חחחחחחחחחחחח מלכה:-D:-D

השותפה שלי סיפרה לי שהיא נסעה פעם לקנות לכלבים שלה עוף בגריל מאיזה מקום וכשהיא נסעה בפריווי היא פתאום ראתה איזה אמא אווזה בחלק דשא הקטן הזה שחוצץ בין שני כיווני התנועה בכביש ובכביש היו איזה 5 ברווזונים קטנים שהיו תקועים כי שפת המדרכה הייתה גבוהה מידי והוא לא הצליחו לעלות והאמא אווזה ניסתה לעזור להם אבל לא כל כך הצליחה, אז השותפה שלי עצרה את הרכב שלה באמצע הכביד כדי לחסום את התנועה לידם וירדה כדי לנסות לעזור להם לחצות את הכביש, אבל האמא אווזה לא איפשרה לה להתקרב יותר מידי כי היא ניסתה להגן על הברווזים. בצד השני של הכביש הייתה איזו מיחזורית כזאת לקרטונים, אז השותפה שלי הלכה לקחת ארגז ואז לקחה כמה עופות בגריל וניסתה לפתות את הברווזים עם העופות לתוך הארגז. כאילו עזבו שזה קצת קניבלי מצידה והם לא באמת אכלו את העוף, אבל האמא אווזה כנראה הבינה שהיא לא מנסה לפגוע בהם ואז היא (השותפה) הצליחה לדחוף אותם בעדינות לתוך הארגז ולהרים אותם לצד השני של המדרכה.
אולי אם היא הייתה רואה את הסרטון הזה זה לא היה לוקח לה רבע שעה:-P:
אוי איזה סיפור חמוד. היא לא לגמרי נוראית:-D
אבל החלק הקטן הזה הרג אותי|למטה|
השותפה שלי הלכה לקחת ארגז ואז לקחה כמה עופות בגריל וניסתה לפתות את הברווזים עם העופות לתוך הארגז. כאילו עזבו שזה קצת קניבלי מצידה
:-D:-D:-D:-D

LeAnnDylan

Well-known member
🍎שם: יעל אוונס
🍎גיל הירח: איזה ירח? יש כמה ירחות במערכת השמש שלא נדבר על הגלקסיה
בגלל ההתחכמות שלך את מחויבת להגיד לנו את הגילאים של כל הירחים.
🍎טום אהוב: טום ומבסגאנס
מאז שהגבתי להודעה של לונה אני כבר יודעת מי זה :-]
כל הקאברים שקלי קלרקסון עושה סתוכנית שלה מעולים
אכן|כן|
לפני איזה חודש (אולי קצת יותר, הקונספט של זמן לא בדיוק עובד עליי) היא עשתה קאבר ל-Only Happy When it Rains של גארבג' וזו הייתה אורגזמה מוזיקלית ובא לי גרסה מלאה של זה. אני קצת מבואסת שהיא לא משחררת גרסאות סטודיו שבועיות של השירים האלה.
אבל גם קצת מתנחמת בזה שאנחנו מקבלים מוזיקה חדשה שלה עוד השבוע!! 🥳
🎱שחקני החודש: שרה מישל גילר
🎱קראש החודש: שרה מישל גילר
למה נוספה י' לגלר? 8-*
🎱שאלת החודש: WTF?
זו שאלת היובל
🎱סיפור החודש: מצטערת, אבל אין לי כוח, אולי בהמשך
אנשים באים לסיכום החודשי בשביל הסיפורים של יעל ואז יעל מחליטה לפרוש ללא הודעה מוקדמת|שפם|
איפה מתארגנים להפגנה?
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? ברווק או משהו בסגנון, ככה אף אחד לא ימצא את האפיקומן כי העיניים שלהם יסתכלו על דברים אחרים:sneaky:
עם הרווקים שמביאים בשנים האחרונות כבר עדיף לחפש אפיקומנים.
🪣זומבים או ערפדים? זומפד - זומבי שנשך אותו ערפד
:-D
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) פאודה
אוי ואבוי:-D
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? - להכל, אני אוהבת את החורף
|כן|
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? סוף טוב הכל טוב
אם הסוף טוב אז הכל באמת טוב. כי למי אכפת ממה שהיה באמצע אם כבר הגענו לסוף.
אם כבר, אז אני לא אוהבת את האמרה "בסוף יהיה טוב" כי זה אומר שאנחנו לא בסוף ועכשיו לא טוב.
צפה בקובץ המצורף 73864
פיכס. כל דבר מעל 72 מעלות זה סיוט.
🍎גיל הירח: משהו עם פאי. בילדותי אמרו לי שהוא מגבינה צהובה
8-*
🎱שאלת החודש: למה החתול עושה מיאו?
זו שאלה ללונה. היא מדברת חתולית.
🎱סיפור החודש: בעטתי כדורגל לילדים בחוף וזה פגע בטעות בעגלת תינוקות. התנצלתי עמוקות בפני האמא.
אוי, לא נעים
🎱סיבה למסיבה:היה לי יום הולדת 42.
מזל טוב!!|בלון||עוגה|
🪣זומבים או ערפדים? טוקולוש, כמו במד דוגס. זה למעשה זומבי גמדי.
8-*
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? דצמבר 2019, התחלתי לבשל.
מה אתה הכי אוהב לבשל?
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) טהרן
את אירן באופן כללי אפשר להעביר לחלל.
🍎שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
🍎גיל הירח:|קדימה|33
אמאלה חשבתי לרגע שרשמת את הגיל שלך ולא הבנתי מתי נהיית פתאום כזאת קשישה.
🍎טום אהוב:|קדימה|הידלסטון, דה!|מאוהב|
ידעתם שנולד לו ילד לא מזמן?
איך נדע אם את לא מעדכנת אותנו.
🎱שאלת החודש:|קדימה|מתי יהיו תאריכים לאירופה טיילור????????????????????????????????????????
כאילו שתצליחי לקנות כרטיסים אליהם|שפם|
🎱סיפור החודש:|קדימה|ובכן היה מוצ"ש אחד שנתתי לאחותי את האוטו כי נסעתי עם ההורים שלי למשהו שקרוב לבית שלי. אבל מה? המפתח של הבית מחובר למפתח של האוטו. וכך מצאתי את עצמי תקועה מחוץ לבית עם 700 סלי כביסה, וההורים שלי שמו אותי למשמורת אצל דוד שלי (שגר קרוב) כמו ילדה קטנה עד שאחותי תחזור|פנים|
אוי איזה סיוט|נחמה|
🎱סיבה למסיבה:|קדימה|הטור של טיילור התחיל והיא כ"כ מהממת אני לא יכולה כ"כ הרבה תמונות מושלמות|מאוהב|
תראו תראווו כמה תלבושות יפותתת וזה רק חלק!!!
צפה בקובץ המצורף 73869
אהבתי את כל התלבושות שלמעלה. כל אלה שלמטה לא משהו בעיני.

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה?|קדימה|שיימלס. ואז הגלאגרים יעשו בלגן ויתחמנו אחד את השני כדי למצוא אותו:-D
ואז ימצאו את פרנק יושב באיזה פינת רחוב מטונפת ואוכל את האפיקומן.
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)?|קדימה|לעבור לגור לבד זה חלום?
בהחלט
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה)|קדימה|מיקי מילקוביץ. גם ככה הוא בגוון ערפדי.
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון?|קדימה||ספוילר|שייימלס - היום שבו פיונה עזבה.
|כן|
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה?|קדימה|"ברגע שתתחילי לעשות ספורט ותכנסי לזה את תאהבי את זה ולא תוכלי בלי זה." - שקררררררררררררר תפסיקו להגיד לי את זה!!! הייתי שנתיים במכון לא נהניתי בשום שלב!!!!!!!!!!!! תמיד סבלתי!!!
אמת לאמיתה
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן?|קדימה|תעזבו את דיסני בשקט:-[
אל תצעקי עלינו זה היה רעיון של ניק.
עדיין יותר צעיר ממך.

אוהו מה יגיד ניק? מצד אחד עברת על החוק, מצד שני בחרת בבאפי.
ניק לא יגיד כלום כי גם הוא עבריין וצריך לשלוח אותו לכדו"א בתור עונש.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שאלון התפקדות אפריל 2023

🍎שם
: נדירליאל
🍎גיל הירח: יש לו גיל?
לכל תרגיל יש גיל (וגם לכל ירח)
🍎טום אהוב: טום בנדק
התסריטאי שכתב את קוקון?
כי זה הטום בנדק היחיד שמצאתי
🎱דמויות החודש: קורדליה מבאפי
מעולה
🎱שאלת החודש: האם זמן הוא תוצר של המוח?
אם לא יהיה יצור עם מוח לצפות בו, לא יהיה זמן? לא נראה לי. אבל זה אומר לי המוח ואולי הוא משקר לי לגבי הכל.
🎱סיפור החודש: יהיה אחרי פסח
כלומר אחרי פסח שני?
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה?
מלחמת הכוכבים - מנדלוריאן - בקסדה הנצחית. יש מקום בטוח מזה?
נראה לי שזה יתחיל להסריח בשלב מסויים.
(מצד שני באופן כללי הגיוני שזה יסריח שם, אז הגיוני שיש בה איזה אמצעי לרענון האוויר.
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)?
עזיבה סופית של העבודה - התגשם
נהדר.
וכיף יותר בגמלאות באמת?
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב?
בבילון 5, בעיקר עונה ראשונה
עשיתי לפני איזה עשור נראה לי צפייה חוזרת בכל בבילון 5.
אבל דווקא גיליתי אז שעונה 1 ממש לא טובה ברובה. אבל היא הכרחית בשביל ההמשך שנעשה הרבה הרבה יותר טוב.
🪣זומבים או ערפדים?
נבלה או טרפה?
זה גורם לי לתהות האם אפשר לאכול בשר של ערפד. כלומר האם יש לו ערך תזונתי כלשהו. והאם אחרי שאכלת אותו והערפד נהרג אז האם מה שאכלת הופך לאבק בתוך הגוף שלך?
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל)
חברים
זה רעיון לא רע. אפשר לעשות הכל על ספינת חלל גדולה
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף?
לכריסמס אצל גיסי בנורבגיה
כריסמס לבן מאוד אני מניח
(אלא אם כן גם שם החורף היה חם ויבש כמו כאן)
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה)
פיבי - חברים
רעיון טוב. היא די אלמותית גם ככה

מזכיר לי את Buffay The Vampire Layer

LeAnnDylan

Well-known member
למה רשום שזו הגרסה של טיילור? זה שיר שהיא כתבה עם עוד אמן?
לפעמים אני מרגישה שהתפקיד של כולנו בפורום זה להטריל את עדי ואני לגמרי בעד זה.
זה השיר שתמיד מעציב אותי.
זה השיר האופטימי.
זה השיר שאני מרגישה שנכתב עליי.
אפרט בהמשך.
משמיעה ראשונה הכי אהבתי את השיר האופטימי. רשמת שתפרטי בהמשך לגבי השיר האחרון אז אני מניחה שכתבת כבר אז אני לא אשאל שאלות בינתיים, רק אם יהיו לי אחרי שאקרא את הפירוט שלך.
🍎שם: מיקי
🍎גיל הירח: מה?
אף אחד לא יודע
🎱סדרות החודש: Swarm - סדרת אימה חדשה שבין כותביה דונאל גלובר (לא משהו שהייתי ממליצה לאף אחד/ת בפורום, לא כי לא אהבתי, אלא כי לא נראה לי שאף אחד פה יהנה ממנה).
זה האמת נשמע מענין אבל אלא אם כן זה באפל אני כנראה לא אנסה.
🎱קראש החודש: ביילי אייליש
היא עשתה משהו לאחרונה או שהיא פשוט דיפולט?
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? אני משערת שסדרה עם הרבה יהודים- אז סיינפלנד נגיד?
חח זו לא המחשבה הראשונה שעלתה לי לראש אבל זה לא רעיון רע.
🪣זומבים או ערפדים? ערפדים ברור. אי אפשר לעשות זומבי סקסי מבלי שהוא יאבד מעט מהזומביות שלו.
בתאכלס גם ערפדים לא סקסיים. כלומר, כשיש להם פרצוף אנושי זה לא נחשב, וכשיש להם פרצוף ערפדי הם ממש לא מושכים. אם לזומבים היה פרצוף אנושי, גם הם היו יכולים להיות סקסיים חצי מהזמן.
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? שעברתי לגור לבד
|כן|
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? שהרוח זזה יותר ולכן מקומות מתאווררים יותר מהר
תאכלס נכון
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) איזה מהם?
כדי תתחיה לנצח- ג'סי פינקמן
מי זה?
סליחה באמת שיש לי חיים לפעמים|שפם|
לא סולחים
אחרי שקראתי עוד תגובות אני משנה להנקס |שפם| -הוא באמת אחד מהשחקנים האהובים עלי!
כן! למרות שאני לא מכירה הרבה שירים שלה- בעיקר את הסינגלים ואת רובם את אוהבת. אבל הסיבה שרשמתי אותה עכשיו זה כי ראיתי אותה בתפקיד במשחק הראשון שלה בסדרה שראיתי השבוע והיא הייתה מעולה שם!
אוקיי לא משנה, ענית לי על השאלה כבר.
כן הוא טוב והוא רק לעונה הראשונה, וגם לא בדיוק זהה. אבל אני כבר לא זוכרת מה ההבדלים זה היה לפני עשר שנים אני זקנה|בוקס|
אאל"ט בספר [דקסטר] להגווארטה מתה בסופו
זה שיר פרידה, החלק הזה לא רלוונטי לחיי (לפחות עדיין לא) ובכל זאת חלק מהשורות של השיר הזה גורמות ללב שלי להישבר; יש משהו בשורות האלה (So we just cry, with hopelessness. We're making such a mess) שמרגיש לי שהזמרת של השיר מיואשת ועצובה ואין דבר שהיא יכולה לעשות לגבי הסיטואציה.
אוקיי אז את השיר הזה לא אהבתי בהאזנה ראשונה אבל אהבתי את מה שכתבת אז נתתי לו הזדמנות נוספות והוא היה לי מענין יותר בשמיעה שניה.
קצת מפתיע אותי שהתחברתי לשיר אופטימי במיוחד כזה שאומר שהחיים נפלאים אבל וואו זה חתיכת שיר נפלא.
מבין השלושה הוא באמת הכי מוצלח (בעיני). אחלה שיר. וקצת אופטימיות מידי פעם זה נחמד.
כשהקשבתי לשיר הזה לראשונה יכולתי לדמיין את עצמי כבתור החברה של הזמרת, וכן זה לא היה נעים לשמוע את התיאורים האלה (השליליים והמיואשים) ולמצוא את עצמי בהם אבל זה לחלוטין שיר שמתאים לי בתקופה הזו. היא אומרת שיש גבול לאהבה ולכמה אפשר לעזור לבן אדם ואני מסכימה, יש כל כך הרבה אנשים שרוצים לעזור לי אבל אם אני לא ארצה את זה בעצמי יש גבול למה שהם מסוגלים לעשות.
מזדהה עם מה שאת כותבת ומאוד מסכימה. השינוי צריך לבוא מבפנים אבל לפעמים זה גם בסדר להיות קצת מיואשים ושליליים. לא הכל ורוד בעולם ובגלל זה בדיוק יש קשת רחבה של רגשות ומותר וטבעי להרגיש את כולם מידי פעם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
🍎שם: עדי |נחש| חוק וסדר קוקס.
🍎גיל הירח: 21?
עכשיו שאני חושב על זה אני באמת לא זוכר שהירח היה קיים לפני שהייתי בן 18
🍎טום אהוב: הולנד? ומה שמו שמשחק את הסנדמן.
בחירה ראשונה מעולה ומדהימה.
גם הבחירה השנייה טובה מאוד. נראה לי שזה סטריג' או משהו...
הנה טום סטארידג'
1681155962193.png
אוף, מי יודע כמה זמן נצטרך לחכות לעונה שנייה
🎱סדרות החודש: KIN כמובן!
כל עוד צ'ארלי קוקס לא יופיע פתאום בשיקגו פייר זה די בטוח
🎱ספרי החודש: אז בדקתי מה כתבתי בחודש הקודם כדי לבדוק מה הספר האחרון שקראתי בפברואר ואני מזכירה שהחודש הייתי חולה ולא קראתי שבוע שלם.
בת המעמקים(חודש קודם), בנותיו של שומר המגדלור, אם תשאל שוב, גן הוורדים, הלב תמיד זוכר ו-the narrows.
ההספק שלך לחודש שהיית בו חולה הוא כרגיל פי עשר מרובנו.
רגע, לא היה שום ספר על מלחמת יום כיפור (או מלחמה ישראלית אחרת)?
🎱דמויות החודש: מייקל מKIN וקאז מצל ועצם.
את קאז אני מכיר מהספר Six of Crows שבאופן חלקי עליו מבוססת הסדרה. הוא באמת זכור לי כמגניב.
מעניין אותי אם בסדרה עשו פלאשבק לילדות שלו. כי בספר יש חלק שמתאר את הילדות שלו שהוא מאוד טוב.
🎱שחקני החודש: צ'ארלי קוקס.
🎱קראש החודש: צ'ארלי קוקס.
כולם מופתעים
🎱שאלת החודש: אבל למה?
שאלה מעולה
🎱סיבה למסיבה: למי יש כוח לשמוח, בא לי להיכנס מתחת לפוך ולא לצאת.
כמובן, אבל צריך למצוא סיבה לשמוח בכל זאת.
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? NCIS לוס אנג'לס, כי אף אחד לא רואה את זה חוץ ממני בכול מקרה.
סיבה טובה
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? אני לא עושה קריאה חוזרת לספר של 600 עמוד, כי זה יותר מידי(וגם כי זה אנגלית) אז סדרה? אין לי זמן לסדרות שלי בשוטף.
ראיתי שכמה אנשים התייחסו לזה כאילו נתתי אופציה של ספר שלעשות לו קריאה חוזרת, למרות שאני לא כתבתי משהו כזה.
האם לא עשית צפייה חוזרת אפילו בדרדוול?
🪣זומבים או ערפדים? ערפדים, הם לוהטים יותר.
תצפי בניקולאס הולט בWarm Bod
(האמת שהוא קצת מזכיר את צ'ארלי קוקס וטום סטארידג')
1681156525196.png
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? שנסעתי לבד לחו"ל.
כן, זה באמת רגע שמרגיש שאתה כבר עצמאי ממש
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) סיפורה של שפחה? סתם זרקתי משהו רנדומלי.
זה יכול להיות רעיון טוב לספר מדע בדיוני (שאז יעובד לסדרה). עתיד שבו בני אדם התיישבו בכוכבים רבים בחלל. ואז ספינה מגיעה לכוכב שלא היה איתו קשר הרבה זמן ומגלה שבכוכב הזה עברו מהפכה דתית רדיקלית.
*יש בעצם עלילת צד שקשורה למשהו כזה בספרי חולית.
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה. "הטי הרסה לקאלן את החיים!"
לא יודע על איזה סדרה זה מדבר, אבל נשמע לי משכנע
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? לפוך ;-( .
את לא חייבת לוותר עליו. אחיינית שלי הייתה מדליקה בקיץ את המזגן על חזק מאוד כדי שהיא תוכל להמשיך להתכרבל בפוך שלה.
אני מאוד לא ממליץ על זה.
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? סטיבן קולבר.
הוא באמת מאוד טוב.
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? כל מה שקרה בסיפורה של שפחה?
אני מקווה מאוד שיהיה שם עתיד שבו יציינו את זה ביום זיכרון
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן? 101 דלמטים.
באנימציה?
כי אם זה לייב אקשן אז מה שחבל רק זה שהכלבים בטח יהיה CGI
צפה בקובץ המצורף 73862
חחחחחחחחחחחחחחח

dilia snake

Well-known member
רגע, לא היה שום ספר על מלחמת יום כיפור (או מלחמה ישראלית אחרת)?
בסוף התחלתי אותו ב-1/4(הספר על של"ג שאני עדיין קוראת).
מעניין אותי אם בסדרה עשו פלאשבק לילדות שלו. כי בספר יש חלק שמתאר את הילדות שלו שהוא מאוד טוב.
יש קצת.
האם לא עשית צפייה חוזרת אפילו בדרדוול?
עשיתי מזמן, אני זוכרת שעשיתי לפני מלא זמן צפייה חוזרת של עונה 3 איתך ועם מילי. אבל מזמן לא עשיתי צפייה חוזרת של סדרה, החיים קצרים מידי.
את לא חייבת לוותר עליו. אחיינית שלי הייתה מדליקה בקיץ את המזגן על חזק מאוד כדי שהיא תוכל להמשיך להתכרבל בפוך שלה.
אני מאוד לא ממליץ על זה.
אני בקושי יכולה להיות עם מזגן במהלך היום. והרעש היה מחרפן אותי ולא נותן להירדם.

למעלה