It's bigger on the inside אפריל 2023 – סיכום חודש 📻🐣🗼🧆🏊‍♂️🎛️🌤️🎺🗣️

LeAnnDylan

Well-known member
שאלון התפקדות אפריל 2023

🍎שם
: דילן הסכסכנית
🍎גיל הירח: |אליהו|
🍎טום אהוב: בריידי? בעצם הטום הדביל הזה שפעם כשהטלפון שלי אף פעם לא היה על שקט פתאום הוא היה מיילל לי באמצע היום כדי להגיד שהוא רעב וזה תמיד היה בזמנים הכי לא מתאימים בעולם באמצע ישיבות וכאלה והייתי מקבלת ממנו הודעות של "החתול הזה לא יאכיל את עצמו את יודעת". או שאם הייתי מתעלמת ממנו במשך כמה שעות ואז נכנסת לאפליקציה הוא היה עומד כולו דרמטי כמו בחורה ממש שיכורה בתור לשירותים כשעוד שניה בורח לה פיפי|שפם|

בעצם אני ארמה ואבחר בהוצ'נר|לב|

🎱סדרות החודש: טד לאסו (מושלמת), לה בראה (התחילה קצת לייאש אותי), You (עונה 4 התחילה פח הסתיימה בסדר יותר אבל די צריך כבר לבטל אותו. הוא יותר מייאש מהאנטומיה), The Voice (ראיתי כי אלי נבחנה השנה אבל היא הגיעה רק לשלב הדו קרב ושם גם אני פרשתי) Sex/Life (לא יודעת למה בכלל טרחתי עם העונה האזת אחרי שסבלתי בראשונה, אבל לפחות היא הסיימה בצורה מספקת), SVU (מאז שרולינס עזבה לא כיף לי, זאת שהביאו במקומה כזאת בלתי|חבול|), 911 (חמוד ומעצבן בו זמנית), Class of 07 (היה נראה מבטיח מהפרומו - די מאכזב בפועל), באפי (סיימתי עונה 1 והדבקתי את הקצב שלכם 🥳), האנטומיה (הסדרה שתקבור את כולנו ממשיכה לקבור אנשים אחרים).

🎱סרטי החודש: Operation Fortune (חמוד, קאסט מעולה, צפינו בשביל אוברי|לב|), Boston Strangler (היה מענין כי לא הכרתי את הסיפור הזה לעומק), A Thousand Little Cuts (הפתקים שלי אומרים שראיתי את זה, אני אפילו לא זוכרת על מה זה).
🎱ספרי החודש: לא קראתי.
🎱שירי החודש: לא משהו מפתיע
thumbnail_IMG_1105.png

ואם כבר Piano Man אז למרות שזה ממים קצת ישנים, הם תמיד מוצלחים ועכשיו יש לי גם סיבה לשים אותם:-P:
thumbnail_IMG_0925.jpg

וזה ממש קרע אותי מצחוק בפעם הראשונה שראיתי את זה ועכשיו אני לא יכולה לשמוע את השיר מבלי לדמיין שכולם הומואים:-D
IMG_0924.JPG

🎱דמויות החודש: טד ורבקה (טד לאסו).
🎱שחקני החודש: ג'ייסון סודייקס, אוברי פלזה, ריס ווית'רספון.
🎱שחקן שאהבתי מאוד בסדרה אחת ושנאתי לגמרי בסדרה אחרת: אנת'וני הד|מאוהב|:-[ שאגב הצחיק אותי שבשתי הסדרות השם שלו זה רופרט (אם כי בבאפי כולם פשוט קוראים לו ג'יילס) וחשבתי לעצמי שזה צירוף מקרים מוזר שבשתי הסדרות היחידות איתו שראיתי יש לו אותו שם. אבל אז הסתכלתי ב-IMDB שלו ומסתבר שבמהלך הקריירה שלו הוא גילם 5 דמויות שונות שקראו להן רופרט.
🎱קראש החודש: אני לא הכי מתעניינת במוזיקה שלו, אבל הוא ממש חמוד וממש יפה אז קיין בראון|לב|

🎱שאלת החודש: השאלה המתבקשת היא מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות. אבל יש לי הרבה שאלות כמו למה אנחנו חולמים חלומות, למה לא מייצרים יותר את שוקולד רוזמרי כממרח. למה הכל טעים יותר כששיכורים ולמה הורגים את כל הדמויות שאני אוהבת בטלוויזיה?
🎱סיפור החודש: היו לי הרבה סיפורים אבל משום מה התעוררתי דף חלק הבוקר. גם היו לי מלא חלומות משונים שהייתי צריכה שתפענחו לי (כי אין לי כוח לגוגל) אבל באמת שאני לא זוכרת כלום|חבול| אני חושבת שהאלצהיימר משתלט. לא נראה לי שנשאר לי עוד הרבה זמן. אני מקווה שמרדית' גריי עובדת על תרופה ברגעים אלו.
טוב זה לא סיפור אבל יש לי קושיה, יש איזה עובדת חדשה שהיא בסך הכל מאוד נחמדה. בדגש על המאוד. אני מניחה שאנשים נורמליים היו מחבבים אותה כי היא באמת חיובית כזאת ומנסה לעזור תמיד. אבל אני לא בן אדם נורמלי ואין לי כוחות נפשיים אליה. יש לה יותר מידי אנרגיות והיא תמיד שואלת המון שאלות (ועבדתי במשך שנים על הפרצוף של "אני עייפה אל תפנו אליי לפני 2 בצהריים" אבל משום מה הוא לא עובד עליה) לפעמים היא נכנסת ומדברת כשהיא רואה שאני עושה משהו או באמצע משהו והיא פשוט עומדת שם ומחכה ואז אני מסתכלת עליה וכזה "את צריכה משהו?" והיא כזה "רק רציתי להגיד היי" וכשאני כותבת את זה אני מבינה שאני בן אדם איכסה אבל אין לי כוח לזה. ויש לה קטע כזה שהיא עושה איזה תנועה מפגרת עם האצבעות, שלי זה היה נראה כמו מחווה של "רק רגע", אבל היא טוענת שזה נראה כמו לב ושככה הילדים היום עושים i love you. והיא כל הזמן נעמדת לי מול הפרצוף ועושה את זה. או נגיד היום בבוקר היא באה לי כשאני כולי באמצע של ים עבודה, ורואים שאני עסוקה והיא כזה "i was very excited to see you today" ואין לזה המשך או סיבה, זה סתם יותר מידי חיוביות בשבילי ואין לי כוח לזה. איך גורמים לה להפסיק??|חבול|
🎱ציטוט החודש: אכלתי את כל הקליפה (הבוסית שלי מנסה להגיד שהיא אכלת את הקשה של הלחם|פנים|)
🎱סיבה למסיבה: ליאן מוציאה דואט חדש, לקסה מוציאה סדרה חדשה וכמובן ליל הסדר|יאמי|

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? אימת המתים המהלכים (כי נראה אתכם מוצאים אותו בין כל ערימות המתים האלה|חיוךרחב|)
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? אנחנו נעמיד פנים שאני זוכרת חלומות? אלא אם כן לא התכוונת לחלום חלום. נגיד bucket list כזה היה. כי אם כן אז תמיד רציתי לראות את סטיבי ניקס בהופעה וזה סוף סוך קרה אז נראה לי שזה.
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? בא לי לראות את וואנס שוב, אבל לא את כולה. אז לא יודעת אם זה נחשב. וגם בא לי לראות נקמה מההתחלה.
🪣זומבים או ערפדים? זומבים מגיעים עם אלישיה וערפדים מגיעים עם באפי. לכן לפי ההיגיון של אלישיה > באפי. אני אלך על זומבים.
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? הרגע שבו הפסקתי לפחד לעלות על אוטובוס של אגד לבד.
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) שום סדרה לא צריכה להתרחש בחלל. אבל בשבילך הייתי מעבירה את באפי לחלל. נראה אותה נלחמת בערפדים בזירו גרביטי|שפם|
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה. ניק יש לך שאלות שמצריכות יותר מידי חשיבה בשביל מישהי שיש לה רק רבע שעה לענות על השאלון הזה.
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? אומנם נגמר בתאריך אבל לא נגמר בטמפרטורות אז אני לא מתלוננת. אבל כשהוא סוף סוך יגמר אני בהחלט אתגעגע לקור ולגשם|לב| וגם לשוקו חם עם מרשמלו, שמיכות פוך וסרטים מול אח דולק.
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) ג'יילס, כי אני לא אוהבת אותו בתור רופרט. שישאר חמוד כמו שהוא בבאפי :-(
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? שאלה קשה. אני צריכה לחשוב על זה

🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? קלירלי עבור עונה 3 של המאה.
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? "תאכל מרק תהיה חזק" אכילת מרק ממש לא מחזקת אותי, במקסימום עושה אותי עייפה.
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן? אני לא מכירה/אוהבת סרטי דיסני כדי שיהיה לי אכפת במיוחד מהשאלה הזאת, אבל אני כן אשמח לסרט מלא של כיפה אדומה אם מייגן אורי תגלם אותה.

📢תמונות, סרטונים או ריקוד...
הילד הגאון הזה

וקצת ממים שנאגרו
thumbnail_0CDAE574-A013-4A19-A890-E5C2D92E39E3.jpg
thumbnail_F32ECBB7-8739-44F8-A312-9706667C0446.jpg
thumbnail_B2C18202-A76D-48AC-8A0C-E5614BCB6A04.jpg
thumbnail_IMG_1069.jpg
ראיתי את המם הזה איפשהו והאמת שיותר משהמם עצמו שעשע אותי, התגובות אליו היו קורעות:-D

נדירליאל

Active member
שאלון התפקדות אפריל 2023

🍎שם
: דילן הסכסכנית
🍎גיל הירח: |אליהו|
🍎טום אהוב: בריידי? בעצם הטום הדביל הזה שפעם כשהטלפון שלי אף פעם לא היה על שקט פתאום הוא היה מיילל לי באמצע היום כדי להגיד שהוא רעב וזה תמיד היה בזמנים הכי לא מתאימים בעולם באמצע ישיבות וכאלה והייתי מקבלת ממנו הודעות של "החתול הזה לא יאכיל את עצמו את יודעת". או שאם הייתי מתעלמת ממנו במשך כמה שעות ואז נכנסת לאפליקציה הוא היה עומד כולו דרמטי כמו בחורה ממש שיכורה בתור לשירותים כשעוד שניה בורח לה פיפי|שפם|

🎱סדרות החודש: טד לאסו (מושלמת), לה בראה (התחילה קצת לייאש אותי), You (עונה 4 התחילה פח הסתיימה בסדר יותר אבל די צריך כבר לבטל אותו. הוא יותר מייאש מהאנטומיה), The Voice (ראיתי כי אלי נבחנה השנה אבל היא הגיעה רק לשלב הדו קרב ושם גם אני פרשתי) Sex/Life (לא יודעת למה בכלל טרחתי עם העונה האזת אחרי שסבלתי בראשונה, אבל לפחות היא הסיימה בצורה מספקת), SVU (מאז שרולינס עזבה לא כיף לי, זאת שהביאו במקומה כזאת בלתי|חבול|), 911 (חמוד ומעצבן בו זמנית), Class of 07 (היה נראה מבטיח מהפרומו - די מאכזב בפועל), באפי (סיימתי עונה 1 והדבקתי את הקצב שלכם 🥳), האנטומיה (הסדרה שתקבור את כולנו ממשיכה לקבור אנשים אחרים).

🎱סרטי החודש: Operation Fortune (חמוד, קאסט מעולה, צפינו בשביל אוברי|לב|), Boston Strangler (היה מענין כי לא הכרתי את הסיפור הזה לעומק), A Thousand Little Cuts (הפתקים שלי אומרים שראיתי את זה, אני אפילו לא זוכרת על מה זה).
🎱ספרי החודש: לא קראתי.
צפה בקובץ המצורף 73938

ואם כבר Piano Man אז למרות שזה ממים קצת ישנים, הם תמיד מוצלחים ועכשיו יש לי גם סיבה לשים אותם:-P:
צפה בקובץ המצורף 73939

וזה ממש קרע אותי מצחוק בפעם הראשונה שראיתי את זה ועכשיו אני לא יכולה לשמוע את השיר מבלי לדמיין שכולם הומואים:-D
צפה בקובץ המצורף 73940

🎱דמויות החודש: טד ורבקה (טד לאסו).
🎱שחקן שאהבתי מאוד בסדרה אחת ושנאתי לגמרי בסדרה אחרת: אנת'וני הד|מאוהב|:-[ שאגב הצחיק אותי שבשתי הסדרות השם שלו זה רופרט (אם כי בבאפי כולם פשוט קוראים לו ג'יילס) וחשבתי לעצמי שזה צירוף מקרים מוזר שבשתי הסדרות היחידות איתו שראיתי יש לו אותו שם. אבל אז הסתכלתי ב-IMDB שלו ומסתבר שבמהלך הקריירה שלו הוא גילם 5 דמויות שונות שקראו להן רופרט.
🎱קראש החודש: אני לא הכי מתעניינת במוזיקה שלו, אבל הוא ממש חמוד וממש יפה אז קיין בראון|לב|

🎱שאלת החודש: השאלה המתבקשת היא מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות. אבל יש לי הרבה שאלות כמו למה אנחנו חולמים חלומות, למה לא מייצרים יותר את שוקולד רוזמרי כממרח. למה הכל טעים יותר כששיכורים ולמה הורגים את כל הדמויות שאני אוהבת בטלוויזיה?
🎱סיפור החודש: היו לי הרבה סיפורים אבל משום מה התעוררתי דף חלק הבוקר. גם היו לי מלא חלומות משונים שהייתי צריכה שתפענחו לי (כי אין לי כוח לגוגל) אבל באמת שאני לא זוכרת כלום|חבול| אני חושבת שהאלצהיימר משתלט. לא נראה לי שנשאר לי עוד הרבה זמן. אני מקווה שמרדית' גריי עובדת על תרופה ברגעים אלו.
טוב זה לא סיפור אבל יש לי קושיה, יש איזה עובדת חדשה שהיא בסך הכל מאוד נחמדה. בדגש על המאוד. אני מניחה שאנשים נורמליים היו מחבבים אותה כי היא באמת חיובית כזאת ומנסה לעזור תמיד. אבל אני לא בן אדם נורמלי ואין לי כוחות נפשיים אליה. יש לה יותר מידי אנרגיות והיא תמיד שואלת המון שאלות (ועבדתי במשך שנים על הפרצוף של "אני עייפה אל תפנו אליי לפני 2 בצהריים" אבל משום מה הוא לא עובד עליה) לפעמים היא נכנסת ומדברת כשהיא רואה שאני עושה משהו או באמצע משהו והיא פשוט עומדת שם ומחכה ואז אני מסתכלת עליה וכזה "את צריכה משהו?" והיא כזה "רק רציתי להגיד היי" וכשאני כותבת את זה אני מבינה שאני בן אדם איכסה אבל אין לי כוח לזה. ויש לה קטע כזה שהיא עושה איזה תנועה מפגרת עם האצבעות, שלי זה היה נראה כמו מחווה של "רק רגע", אבל היא טוענת שזה נראה כמו לב ושככה הילדים היום עושים i love you. והיא כל הזמן נעמדת לי מול הפרצוף ועושה את זה. או נגיד היום בבוקר היא באה לי כשאני כולי באמצע של ים עבודה, ורואים שאני עסוקה והיא כזה "i was very excited to see you today" ואין לזה המשך או סיבה, זה סתם יותר מידי חיוביות בשבילי ואין לי כוח לזה. איך גורמים לה להפסיק??|חבול|
🎱ציטוט החודש: אכלתי את כל הקליפה (הבוסית שלי מנסה להגיד שהיא אכלת את הקשה של הלחם|פנים|)

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? אימת המתים המהלכים (כי נראה אתכם מוצאים אותו בין כל ערימות המתים האלה|חיוךרחב|)
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? אנחנו נעמיד פנים שאני זוכרת חלומות? אלא אם כן לא התכוונת לחלום חלום. נגיד bucket list כזה היה. כי אם כן אז תמיד רציתי לראות את סטיבי ניקס בהופעה וזה סוף סוך קרה אז נראה לי שזה.
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? בא לי לראות את וואנס שוב, אבל לא את כולה. אז לא יודעת אם זה נחשב. וגם בא לי לראות נקמה מההתחלה.
🪣זומבים או ערפדים? זומבים מגיעים עם אלישיה וערפדים מגיעים עם באפי. לכן לפי ההיגיון של אלישיה > באפי. אני אלך על זומבים.
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? הרגע שבו הפסקתי לפחד לעלות על אוטובוס של אגד לבד.
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) שום סדרה לא צריכה להתרחש בחלל. אבל בשבילך הייתי מעבירה את באפי לחלל. נראה אותה נלחמת בערפדים בזירו גרביטי|שפם|
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה. ניק יש לך שאלות שמצריכות יותר מידי חשיבה בשביל מישהי שיש לה רק רבע שעה לענות על השאלון הזה.
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? אומנם נגמר בתאריך אבל לא נגמר בטמפרטורות אז אני לא מתלוננת. אבל כשהוא סוף סוך יגמר אני בהחלט אתגעגע לקור ולגשם|לב| וגם לשוקו חם עם מרשמלו, שמיכות פוך וסרטים מול אח דולק.
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) ג'יילס, כי אני לא אוהבת אותו בתור רופרט. שישאר חמוד כמו שהוא בבאפי :-(

🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? קלירלי עבור עונה 3 של המאה.
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? "תאכל מרק תהיה חזק" אכילת מרק ממש לא מחזקת אותי, במקסימום עושה אותי עייפה.
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן? אני לא מכירה/אוהבת סרטי דיסני כדי שיהיה לי אכפת במיוחד מהשאלה הזאת, אבל אני כן אשמח לסרט מלא של כיפה אדומה אם מייגן אורי תגלם אותה.

📢תמונות, סרטונים או ריקוד...
הילד הגאון הזה

וקצת ממים שנאגרו
צפה בקובץ המצורף 73941
צפה בקובץ המצורף 73942
צפה בקובץ המצורף 73944
צפה בקובץ המצורף 73943
ראיתי את המם הזה איפשהו והאמת שיותר משהמם עצמו שעשע אותי, התגובות אליו היו קורעות:-D
אין סיכוי בעולם שאצליח להיות במקום בו את נמצאת מבחינת החשיפה שלך לטלוויזיה, לסדרות השונות ולמידע נוסף.
מכאן
התשובות שלך הן בית ספר עבורי. ההמלצות שלך יעזרו לי.
חג שמח ותודה

It's Always Sunny

Well-known member
🍎שם: דילן הסכסכנית
אהבתי שאת הולכת עם הכינוי עד הסוף :-D

אליהו הגיע לירח?? :-D

קראתי את השורה האחרונה בלי קונטקסט וזה הצחיק אותי יותר מדי :-D|פנים|

אני קצת מופתעת שאת אוהבת את הוצ'נר.

The Voice (ראיתי כי אלי נבחנה השנה אבל היא הגיעה רק לשלב הדו קרב ושם גם אני פרשתי)
מה שם המשפחה של אלי? אני חושבת שאני יודעת אבל רוצה לוודא.
בכל אופן, איך גילית שהיא הגיעה ל-The Voice?

צפה בקובץ המצורף 73938
השירים של בילי ג'ואל הגיעו בעקבות ההופעה שהלכת אליה?

לא יצא לך לראות את דרו ברימור בסדרה/סרט לאחרונה?

וואלה? איזה קטע. כנראה שרופרט הוא שם מאוד בריטי.

בהחלט יפה.

מה זה שוקולד רוזמרי?
ולגבי למה הורגים דמויות שאת אוהבת, נראה לי שצריך לשאול את שונדה ריימס :-D|פנים| (זה היה שפל אבל הייתי חייבת)

אז קודם כל |נחמה|
מצד אחד, אני ממש מבינה אותך, זה נשמע מתסכל, הלוואי שהיה פתרון.
מצד שני, יש לי מעט הזדהות איתה. לא בקטע של האנרגיות, אני ממש לא אנרגטית וסביר להניח שאם הייתי במקומך גם אני הייתי מתעייפת. יותר בקטע שאם הייתי עובדת חדשה אז יש מצב שהייתי מתנהגת קצת כמוה (אומרת לאנשים בוקר טוב בזמנים לא טובים, מנסה לפתח סמול טוק), אולי זה קשור לעובדה שאני socialy awkward.
אובייסלי זה לא הופך את זה לבסדר. אני תוהה האם את יכולה/רוצה להעיר לה על זה?

:-D:-D

איזה יופי!
את באמת אוהבת את פסח? שאלה רצינית.

דווקא אגד?

יש הרבה תוכניות שיפוץ שיצא לי לראות ותמיד יש בבתים אח, אז אני מבינה מהתשובה שלך זה שאנשים באמריקה משתמשים באח?

לא ציפיתי לתשובה הזו :-D

LOL :-D

צפה בקובץ המצורף 73943
עכשיו סיקרנת לגבי התגובות. Just Saying...

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
חוצמזה אולי אני אזכור את היומולדת של תאנוס והוא כ"כ יתרגש שלמישהו אכפת ממנו שהוא יחליט למחול לכל המין האנושי. בבקשה הצלתי את כולם בלי אלימות יו וולקאם|פטיש|
ברור, זה מה שיגרום לת'אנוס לשנות את דעתו! |שפם|
באיזו סדרה? [תפקיד המשחק בראשון של בילי אייליש]
swarm (מה שכתבתי כסדרת השבוע שלי).
כשהקשבתי לשיר הזה לראשונה יכולתי לדמיין את עצמי כבתור החברה של הזמרת, וכן זה לא היה נעים לשמוע את התיאורים האלה (השליליים והמיואשים) ולמצוא את עצמי בהם אבל זה לחלוטין שיר שמתאים לי בתקופה הזו. היא אומרת שיש גבול לאהבה ולכמה אפשר לעזור לבן אדם ואני מסכימה, יש כל כך הרבה אנשים שרוצים לעזור לי אבל אם אני לא ארצה את זה בעצמי יש גבול למה שהם מסוגלים לעשות.
זה השיר שהכי אהבתי בשמיעה ראשונה מהשירים ששמת. לא הקשבתי למילים, אבל אני מאוד מסכימה עם המסר של השיר לפי מה שכתבת.
(y) (y)למרות שאני תמיד אעדיף שירים עצובים.
אני מעדיפה הכל עצוב על פני שמח. בהכל- מוזיקה, סרטים, סדרות וכ'ו. יש את האנשים שאומרים שהם לא יכולים לצפות במשהו עצוב שוב, זה אף פעם לא קרה לי. דווקא אם יש סצנה שגורמת לי לבכות, אני בד"כ אראה אותה מליון פעם עד שהיא כבר לא תגרום לי לבכות (אני יודעת שאני קצת פסיכית).
:-D :-D אוי אני זוכרת את המשחק הדבילי הזה. אני מהר מאוד השתעממתי ממנו כי לפי מה שזכור לי לא היה הרבה מה לעשות איתו חוץ מלהאכיל אותו ולשמוע אותו עושה קול כשמלטפים לו את הבטן או משהו.
אבל אז הסתכלתי ב-IMDB שלו ומסתבר שבמהלך הקריירה שלו הוא גילם 5 דמויות שונות שקראו להן רופרט.
8-*
אני מזדהה איתך שאני לפעמים מעוצבנת על אנשים כי הם סתם עושים דברים שמעצבנים אותי אפילו אם זה לא דברים רעים. אני יודעת שהעצה תשמע קלישאתית- אבל הדבר היחיד שאני יכולה לחשוב עליו זה- תתעלמי ממנה. אני יודעת שזה נשמע כמו "דה, איך לא חשבתי על זה בעצמי |פנים|", אבל בעצם אני מציעה יותר שתרגילי את המוח שלך להתעלם ממנה. כל פעם שאת רואה אותה, פשוט ישר לא לחשוב על מה היא עושה. בהתחלה זה יהיה מאולץ, אבל כמו כל דבר- פייק איט אנטיל יו מייק איט- בסוף המוח מתרגל לזה וזה כבר קורה אוטומטית. ולא להיבהל אם בהתחלה זה ממש קשה/לא מצליח.
:-D

Lion_Heart

Well-known member
אבל אם אני ואת במקרה נשאר בחצי האוכולוסיה שלא התפוגג עדיין נוכל לחגוג לך יומולדת:-P:
חוצמזה אולי אני אזכור את היומולדת של תאנוס והוא כ"כ יתרגש שלמישהו אכפת ממנו שהוא יחליט למחול לכל המין האנושי. בבקשה הצלתי את כולם בלי אלימות יו וולקאם|פטיש|
הייתי חייב |מרובע|

ו...רק למין האנושי? מה עם כל החיות המסכנות? וכל אותם מיליארדי חייזרים...?

didalf

Well-known member
🍎שם: דילן הסכסכנית
נכון
חחחחח יוו אני זוכרת את החתול הדבילי הזה:-D הוא היה חוזר על דברים שאומרים לו בקול מצחיק. וחשבנו שזה נורא מצחיק לשים שני אייפונים עם טומקאט שידברו אחד עם השני|פנים|
צפה בקובץ המצורף 73939

צפה בקובץ המצורף 73940
חחחחחחחח מעולה:-D:-D
טייפקאסט ממש.
אהבתי שהמצאת שאלה:-D
איזה באסה לראות אותו בתפקיד של איש מעצבן כי ג'יילס כזה מותק.
🎱שאלת החודש: השאלה המתבקשת היא מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות.
כי בכל הלילות אנו אוכלים חמץ ומצה. הלילה הזה כולו מצה.
אבל יש לי הרבה שאלות כמו למה אנחנו חולמים חלומות, למה לא מייצרים יותר את שוקולד רוזמרי כממרח. למה הכל טעים יותר כששיכורים ולמה הורגים את כל הדמויות שאני אוהבת בטלוויזיה?
שאלות טובות מאד.
חחחח יאוו איזה מעצבנת|בוקס| אנשים חיוביים מידי זה מתיש. אבל בטח כי היא חדשה היא אקסטרה מנסה, אולי כשהיא תתאקלם קצת היא תרגע.
ונתקלתי במחווה הזאת שאמרת שזה כמו קליקים באוויר זה נקרא הרט-פינגרסאו משהו כזה. גיליתי כי הארי עשה את זה בהופעה:-D הילדים של היום מוזרים מאד.
מתה ממנה:-D
קולולולולולו
לול:-D
איזה כיף. טוב את הגשמת את כל החלומות כשעברת לארה"ב לראות הופעות כל הזמן.
היחידה שבחרה זומבים.
באמת יש לך אח?8-*
באמת מעניין מי|תוהה|
כן עונה שהיא יום זיכרון
אבל טעים.
:-D:-D:-D:-D

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לחלוטין הגיע הזמן שאני אענה על השאלון.
אני כבר היום בחופש, אבל אני באפס אנרגיה.
וראיתי שחלק מהשאלות מסובכות, מה מנסים לסבך אותי עכשיו?

LeAnnDylan

Well-known member
🍎שם: עדי |נחש| חוק וסדר קוקס.
🍎טום אהוב: הולנד? ומה שמו שמשחק את הסנדמן.
חנופה לניק לא תביא אותך לשום מקום.
🎱ספרי החודש: אז בדקתי מה כתבתי בחודש הקודם כדי לבדוק מה הספר האחרון שקראתי בפברואר ואני מזכירה שהחודש הייתי חולה ולא קראתי שבוע שלם.
בת המעמקים(חודש קודם), בנותיו של שומר המגדלור, אם תשאל שוב, גן הוורדים, הלב תמיד זוכר ו-the narrows.
תשובה שמתחילה בתירוץ זו כבר לא תשובה טובה. אני מדיחה אותך מתפקידך בפורום ונותנת אותו לג'ולס. היא קוראת הרבה יותר ממך לאחרונה.
🎱סיבה למסיבה: למי יש כוח לשמוח, בא לי להיכנס מתחת לפוך ולא לצאת.
יש שיגידו שהיכולת לשכב מתחת לפוך בלי לצאת זו סיבה למסיבה בפני עצמה.
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? אני לא אוהבת שמייצרים סימטריה בכוח.
עכשיו את סתם מנסה לטרגר את ה-OCD של לונה. לא יפה.
🍎שם: לונה3
🍎גיל הירח: 4.53 ביליון שנה, אני זוכרת את הימים שהוא עוד לא היה ולא ידעו איך לספור את החודשים... זו היתה תקופה מבלבלת!
כמובן שאת זוכרת את זה|שפם|
🍎טום אהוב: טום וומבסגנס :love:
מי זה?|תוהה|
🎱סדרות החודש: כמובן שגם באפי, אבל עוד לא הגענו לחלקים הבאמת אהובים עלי בה.
אני מקווה שהם יגיעו מהר כי אני קצת מתייאשת מהאיכות ואני צריכה משהו שיסחוף אותי.
למרות שיש לי תחושה שאני יודעת למה את מתכוונת בחלקים טובים וזה לא משהו שאני מחשיבה לטובים|אילם|
🎱דמויות החודש: טום, גרג, לוגן, קנדל, שיב, רומן (יורשים, בני משפחת רוי + נספחים)
אה אז זה הטום שהתכוונת אליו.
🎱שאלת החודש: מה יהיה? :-( (ונסתפק בזה)
יהיה טוב. או שלא.
אין יותר מידי אופציות אז זה מנחם.
🎱סיפור החודש: פעם היתה ציפור וקרו לה כל מיני דברים.
אפילו הפרמיס לסיפור שלך חסר מעוף.
🎱ציטוט החודש: you can't make a tomlette without breaking some greggs
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? האחרונים שבינינו, בשביל שאלי תמצא אותו ויהיה לה קצת מה לאכול.
יש מצב שהיא תעדיף לרעוב מאשר לאכול מצה שמורה.
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? היו לי תמיד סיוטים על אפוקליפסה או מלחמה בישראל, אז אולי משהו מזה עומד להתגשם.
באת לנו אופטימית בסיכום הזה.
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) החדשות.
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה. "הם היו בהפסקה!" טוב זה קל מידי.
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) הדמויות מחברים, כי זה היה טוויסט מעניין.
חצי מהם במילא נראים כמו ערפדים היום.
לקח לי שניה להבין על מה אני מסתכלת|חבול|

LeAnnDylan

Well-known member
🍎שם: אור |חיבוק|
🍎גיל הירח: גיגלתי את המונח הזה כדי להבין על מה מדובר. אחת מהתוצאות שהופיעה שם היא המשפט של מסטיק בזוקה: עד גיל 21 תגיע/י לירח. זה מצא חן בעיניי, אז החלטתי להשתמש בפרשנות הזו. ולפי הקריטריון הזה, פיספסתי את זה :-D
את משקיעה יותר מידי זמן במחשבה על השאלות המגוחכות שניק ממציא רק כדי לשגע אותנו. אל תתני לו את הסיפוק הזה!
🎱ספרי החודש: אני חושבת על זה הרבה לאחרונה, אני רוצה להאמין שזה מקרב אותי לקריאת ספר. בינתיים אנצל את הפלטפורמה הזו כדי לשאול אם אתם יכולים להמליץ לי על דברים שאפשר לקרוא באנגלית.
את את מחפשת לשפר את האנגלית שלך אז לקרוא משהו שאת מכירה בעברית או אפילו משהו שמבוסס על סדרה או סרט שראית זו ההמלצה שלי (ככה אני למדתי אנגלית) אם את סתם מחפשת ספר שיענין אותך זו שאלה לעדי חו"ס או ג'ולס.
🎱שירי החודש: יש לי שלושה שאני אוהבת, אני מתלבטת מה אני הכי אוהבת; השיר שאני מרגישה שנכתב עליי, השיר שנותן לי תקווה או השיר שגורם לי להיות עצובה.
לבחור שירים זו משימה בלתי אפשרית. אני אומרת לכי על כל השלושה! בכל זאת השאלה היא "שירי" ולא "שיר"
🎱דמויות החודש: באפי סאמרס :-]
אני חייבת להודות שהיא קצת מעצבנת אותי. אני מתנצלת בפני כולכם. היא זכורה לי כהרבה יותר לייקאבול ואני גם תמיד אהבתי את שרה מישל גלר, אבל איכשהו עכשיו בצפיה חוזרת אני רק חושבת לעצמי שאם היו כותבים דמות כזאת בסדרה עכשוית הייתי ממש לא אוהבת אותה:-/ לכן זה גורם לי להאמין שלא ראיתי בכלל את העונה הראשונה פעם ושכנראה התחלתי איפשהו באמצע עונה 2 או 3 (בעיקר כי לא זכרתי שום דבר מהעונה הראשונה)
🎱שאלת החודש: למה אני לא יכולה ללמוד כל המקצועות ההומאניים באוניברסיטה? 🤔
אין סיבה הגיונית. זה סתם כדי לעצבן.
🎱סיפור החודש: עשיתי מבחן לסיווג רמת אנגלית, הוצאתי פטור.
🥳 🥳 🥳 🥳 🥳 🥳 כל הכבוד!!!
🎱ציטוט החודש: אני צריכה להתחיל לכתוב לעצמי ציטוטים- אני, מתישהו במהלך החודש האחרון :-D
כל עוד הפסקת לצטט את ניק זו כבר התקדמות:-D
🎱סיבה למסיבה:
פה היית צריכה לשים את הפטור שקיבלת
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? כשהייתי ביסודי, רציתי להיות סופרת. אובייסלי זה לא קרה ולא יקרה.
לא קרה זה נתון, אבל לא יקרה את לא יודעת. אולי 10 שנים מהיום תחליטי שזה כן מה שאת רוצה לעשות.
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? חוק וסדר וסדרות הבת שלה. חוק וסדר המקורית היא 20 עונות, כוונה פלילית היא 10 עונות ומדור מיוחד היא 24 עונות ועדיין ממשיכה. נוסיף על כך את העובדה שאני גם רוצה לצפות ברצח מאדום לשחור ובסדרה הזו יש 7 עונות. (אבל יש לה עונה של 4 פרקים)
כמה זמן זה ייקח לי? הרבה הרבה זמן.
התייאשתי רק מלקרוא את השמות של כל הסדרות הישנות האלה. אני לא יודעת איך יש לך סבלנות לצפות בהן :-D אבל אם תצליחי זה בהחלט מרשים!
🪣זומבים או ערפדים? ערפדים, למעשה היה לי ערפד מסוים שחשבתי עליו בזמן שקראתי את השאלה הזו.
בלי לגלות לנו מי הערפד? :-0
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? אצלי זה מהחדשות אבל אני מתפחדת לומר.
למה? מה הבעיה במישהו מהחדשות?
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? צרת רבים, חצי נחמה.
חח בגלל זה אומרים חצי נחמה. כי זה לא באמת מנחם:-P:
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן? הייתי רוצה שתהיה סדרה לכל נסיכות דיסני, נראה לי באנימציה כי אפשר לעשות יותר דברים באנימציה מאשר בלייב אקשן.
|כן|
📢תמונות, סרטונים או ריקוד... אם אני אתקל במשהו, אני אשתף :-):
אם ככה אני אבחר בשבילך סרטון כי לא היה לי נעים לדחוף יותר מידי דברים לסיכום שלי:-P:
יואו זה הרס אותי מצחוק:-D (למה תפוז נודניק ולא נותן להטמיע קישורי רילס. למי יש כוח לסרטונים ארוכים|שפם|)

Lhuna3

Well-known member
זה השיר שתמיד מעציב אותי.

זה השיר האופטימי.

זה השיר שאני מרגישה שנכתב עליי.

אפרט בהמשך.
חחח הייתי צריכה לנחש שכולם יהיו שירים של איימי מאן! אני לא מכירה אותם בכלל. אבל מעניין, ואני בטח אגיע עוד מעט להודעה עם הפירוט שלך.
ספרות של המאה ה-19, בסגנון ג'יין אייר.

אז בקיצור עד לעונה 7 כזה, ובעצם לא את הדוקטורים החדשים, חחח.
כן, בדיוק. לצערי.
מתי קנית את הרכב שלך? זה בטח היה רגע מרגש.
מזמן חחחח וכן, זה הרגיש יותר "להיות כבר גדולה" איכשהו.
יש לך מהדורת חדשות מועדפת?
אני משתדלת לא לצפות במהדורות החדשות, אבל כשקורים דברים שאני מרגישה שחשובים מידיי לא לדעת אז אני שמה ברקע, או שאם אני במקרה אצל ההורים שלי אז צופה מחוסר ברירה כי הם צופים.
בעקרון אני חושבת שהחדשות של כאן 11 הן הכי רציניות בד"כ, אז אם הייתי חייבת ממש לצפות בתשומת לב באחת מהן נראה לי שהיא העדיפה.

Lhuna3

Well-known member
אני אוהבת שדמות מנצחת את השחקנים של ניק ועדי
גם אני! :-D
[טום וומבסגנס, יורשים]
היה לי שבוע עמוס, ולא רציתי להתחיל לראות בלחץ, אני אוהבת סדרות שאני ממש אוהבת לראות בנחת
אני בפסח אתחיל לראות
יופי, אני אחכה לתגובות שלך.

Lhuna3

Well-known member
🎱סדרות החודש: Swarm - סדרת אימה חדשה שבין כותביה דונאל גלובר (לא משהו שהייתי ממליצה לאף אחד/ת בפורום, לא כי לא אהבתי, אלא כי לא נראה לי שאף אחד פה יהנה ממנה).
אני באמת לא ממש רוצה לראות סדרת אימה, אבל אני סקרנית למה את חושבת שלא נהנה. בגלל דברים יותר מידי מגעילים שם? מפחידים?
🎱שירי החודש:

(אהבתי את השיר עוד הרבה קודם, אבל התחלתי לשמוע אותו יותר בזמן האחרון).
|מאוהב| כנ"ל.
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? אני משערת שסדרה עם הרבה יהודים- אז סיינפלנד נגיד?
חשיבה הגיונית.
🪣זומבים או ערפדים? ערפדים ברור. אי אפשר לעשות זומבי סקסי מבלי שהוא יאבד מעט מהזומביות שלו.
כן, זו הבעיה.
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה.
|כן|
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? שהרוח זזה יותר ולכן מקומות מתאווררים יותר מהר
חח זו דרך מעניינת לתאר את זה.
ובעקרון בקיץ הישראלי זה מאוד קשה לאוורר חדר מהאוויר שבחוץ, כי מתים מחום.
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? עידו רונזנבלום
אוהבת אותו גם (טוב, מי לא?)
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? שובר שורות - כשג'יין מתה ;-(
נכון ;-(

It's Always Sunny

Well-known member
אני חייבת להודות שהיא קצת מעצבנת אותי. אני מתנצלת בפני כולכם. היא זכורה לי כהרבה יותר לייקאבול ואני גם תמיד אהבתי את שרה מישל גלר, אבל איכשהו עכשיו בצפיה חוזרת אני רק חושבת לעצמי שאם היו כותבים דמות כזאת בסדרה עכשוית הייתי ממש לא אוהבת אותה:-/ לכן זה גורם לי להאמין שלא ראיתי בכלל את העונה הראשונה פעם ושכנראה התחלתי איפשהו באמצע עונה 2 או 3 (בעיקר כי לא זכרתי שום דבר מהעונה הראשונה)
האמת שרציתי לשאול אותך מה דעתך על הסדרה סו פאר אבל לא יצא לי. אז מי הדמות האהובה עלייך בעונה הראשונה בינתיים?

את את מחפשת לשפר את האנגלית שלך אז לקרוא משהו שאת מכירה בעברית או אפילו משהו שמבוסס על סדרה או סרט שראית זו ההמלצה שלי (ככה אני למדתי אנגלית) אם את סתם מחפשת ספר שיענין אותך זו שאלה לעדי חו"ס או ג'ולס.
|כן| אני פתאום מבינה שכדי לעמוד במילה שלי אני אצטרך לעדכן אתכם אחרת אני אזנח את הרעיון הזה מהר מאוד :-D|פנים|
רציתי לשאול אותך משהו שקשור לספרים כי אני לא רוצה לדבר רק על עצמי אז אני אלך על משהו פשוט ואשאל היפותטית אם תרצי לקרוא ספר את מעדיפה בעברית או באנגלית?

לא קרה זה נתון, אבל לא יקרה את לא יודעת. אולי 10 שנים מהיום תחליטי שזה כן מה שאת רוצה לעשות.
רוב הסיכויים שזה לא יקרה. המקסימום שאני יכולה לדמיין את עצמי זה להיות מוקפת בספרים בעבודה.

התייאשתי רק מלקרוא את השמות של כל הסדרות הישנות האלה. אני לא יודעת איך יש לך סבלנות לצפות בהן :-D אבל אם תצליחי זה בהחלט מרשים!
לא עשיתי את זה עדיין אבל תודה :-D
היו סדרות של יותר מ-10 עונות שצפית בהן? (אוקיי עכשיו אני מבינה שעניתי לעצמי כי את צופה באנטומיה של גריי וחוק וסדר: SVU אבל בואי נעמיד פנים שאני לא יודעת כי מעניין אותי לפתח איתך שיחה לגבי הנושא :-D)

אם ככה אני אבחר בשבילך סרטון כי לא היה לי נעים לדחוף יותר מידי דברים לסיכום שלי:-P:
יואו זה הרס אותי מצחוק:-D (למה תפוז נודניק ולא נותן להטמיע קישורי רילס. למי יש כוח לסרטונים ארוכים|שפם|)
איזה מותק :-D

חחח הייתי צריכה לנחש שכולם יהיו שירים של איימי מאן! אני לא מכירה אותם בכלל. אבל מעניין, ואני בטח אגיע עוד מעט להודעה עם הפירוט שלך.
ברור :-): אני רואה שאתם מתחילים לקשר ביני לבינה אז הידד לי!

בעקרון אני חושבת שהחדשות של כאן 11 הן הכי רציניות בד"כ, אז אם הייתי חייבת ממש לצפות בתשומת לב באחת מהן נראה לי שהיא העדיפה.
הם לא צועקים כל הזמן?

אגב, נפלה לך התשובה לשאלה הזו:
ספרות של המאה ה-19, בסגנון ג'יין אייר.
ואני ממש במתח לדעת מה עמדת לכתוב :-]

lemon lyman

Well-known member
עדי חזיר
אני לא יודעת מה את המומה הראה אם הייתי אוהבת אותם אז הייתי רואה איתכם במיוחד שזה בדיסני

בכל אופן נזכרתי במשהו אחר
זוכרת ששאלת איזה דמות הצטרפה מעונה 2 והלאה שממש שידרג את הסדרה או משהו דומה
זאת את שאלת נכון ?
קיצר אז סוף סוף יש לי תשובה
והיא מהסדרה קטנטנות

Lhuna3

Well-known member
סליחה באמת שיש לי חיים לפעמים|שפם|
חוצפה |פטיש|
הלכתי לנפנף בדגל ולצעוק בושה. ואז להסיע את האחים שלי חזרה|מזיע| גם כן חיים.
אז סולחת לך.
חחח שמתי אותו ברקע כשכתבתי, אז השארתי מקום לכתוב בסוף מה אני חושבת וכמובן שבסוף שכחתי להשלים.
אז שמעתי אותו כבר כמה וכמה פעמים. הוא לא רע, יש לה פוטנציאל רוקיסטי, אבל גם חייבת להודות שלא ממש נפלתי בקסמו. את willow אהבתי הרבה יותר (ובדיוק עכשיו הוא התחיל לי אוטומאטית |מאוהב| אחרי ששמתי שוב את eyes open)
כי המעריצים כבר תקופה טוענים שהיא לא אוהבת את האלבום הזה כי היא מראה לו פחות יחס ברשתות. אז בהופעה הראשונה לפני שהיא ניגנה כמה שירים מהאלבום הזה היא צחקה עלינו שהיא רואה את כל השטויות שאנחנו (אוקי לא אני) אומרים בטיקטוק והיא כן אוהבת את האלבום הזה.
|כן| הבנתי.
כן זאת סדרה ארוכה עם פרקים ארוכים. נראה לך יש לי כוח לעבור את עלילות פרנק שוב?
כמו כל סדרה אהובה, אני פשוט צופה בסצנות שאהבתי מלא ביוטיוב. אף פעם אין לי כוח לצפייה מלאה שוב.
אה אוקיי חחח מבינה בהחלט.
הסמויה, סצנה גאונית.
אהההה
נהה זה היה פייז מוזר הוא עבר את זה. וגם הוא בגוון ערפדי בתכלס.
זה נכון.
ככה עשו בתועבה שקראו לה מלך האריות לייב אקשן|שפם|
בושה.

Lhuna3

Well-known member
זה שיר פרידה, החלק הזה לא רלוונטי לחיי (לפחות עדיין לא) ובכל זאת חלק מהשורות של השיר הזה גורמות ללב שלי להישבר; יש משהו בשורות האלה (So we just cry, with hopelessness. We're making such a mess) שמרגיש לי שהזמרת של השיר מיואשת ועצובה ואין דבר שהיא יכולה לעשות לגבי הסיטואציה.

קצת מפתיע אותי שהתחברתי לשיר אופטימי במיוחד כזה שאומר שהחיים נפלאים אבל וואו זה חתיכת שיר נפלא.

כשהקשבתי לשיר הזה לראשונה יכולתי לדמיין את עצמי כבתור החברה של הזמרת, וכן זה לא היה נעים לשמוע את התיאורים האלה (השליליים והמיואשים) ולמצוא את עצמי בהם אבל זה לחלוטין שיר שמתאים לי בתקופה הזו. היא אומרת שיש גבול לאהבה ולכמה אפשר לעזור לבן אדם ואני מסכימה, יש כל כך הרבה אנשים שרוצים לעזור לי אבל אם אני לא ארצה את זה בעצמי יש גבול למה שהם מסוגלים לעשות.
|לב| אהבתי מאוד לקרוא את ההסברים שלך, וגם ובמיוחד את התובנה המדויקת לדעתי שכתבת בסוף.

למעלה