It's bigger on the inside אפריל 2023 – סיכום חודש 📻🐣🗼🧆🏊‍♂️🎛️🌤️🎺🗣️

Lhuna3

Well-known member
של חלקם כן, ואני לא מגלה להם שלא יחשבו שאני סטוקרית|אילם|
חוצמזה איכשהו נפל עליי להיות אחראית ימי הולדת ולאסוף כסף בקבוצה אז גם יש לי רשימה של ימי הולדת שיהיה לי מה לשנן:-D
אבל מילא אנשים בעבודה שאני רואה כל יום. אני זוכרת ימי הולדת של סלבס, ויותר גרוע, אנשים שכבר לא ראיתי שנים, למשל כאלה מהתיכון או מהצבא|פנים| למי אכפת מהםםםםםם??
:-D אויש מהר תמחקי מהזכרון את אלו מהתיכון והצבא, ותפני מקום אחסון שם!
תודה לאל במקומות עבודה שיצא לי להיות עד היום לא אספנו כסף לימי הולדת (אני מקווה שאתם לא יותר מידי אנשים, זה נשמע לי מתיש וגם יקר |מזיע|) אבל הזכרת לי שהיה מקום שהיינו אוספים למתנת פרידה כל פעם שמישהו היה עוזב, לרוב כל אחד נתן 20 ש"ח.
אז יום אחד המנהל הודיע לנו שסוגרים את הקבוצה וכולנו מפוטרים. אז מישהו כתב בוואטסאפ של הקבוצה "שכל אחד יתן 20 שקל למי שיושב לימינו" :-D

Lhuna3

Well-known member
🍎שם: דילן הסכסכנית
:-D
מה פתאום, הוא עוד לא נולד אז.
🍎טום אהוב: בריידי? בעצם הטום הדביל הזה שפעם כשהטלפון שלי אף פעם לא היה על שקט פתאום הוא היה מיילל לי באמצע היום כדי להגיד שהוא רעב וזה תמיד היה בזמנים הכי לא מתאימים בעולם באמצע ישיבות וכאלה והייתי מקבלת ממנו הודעות של "החתול הזה לא יאכיל את עצמו את יודעת". או שאם הייתי מתעלמת ממנו במשך כמה שעות ואז נכנסת לאפליקציה הוא היה עומד כולו דרמטי כמו בחורה ממש שיכורה בתור לשירותים כשעוד שניה בורח לה פיפי|שפם|
חחחח רגע זה לא החתול שהיה חוזר בקול מצחיק על כל מה שאומרים לו?
באפי (סיימתי עונה 1 והדבקתי את הקצב שלכם 🥳)
יאיי! |כן| (למרות שראיתי שכתבת על באפי עצמה דברים לא יפים |שפם|)
🎱שירי החודש: לא משהו מפתיע
צפה בקובץ המצורף 73938
אוהבת את כל השירים של בילי ג'ואל שכתבת (את השאר אני פשוט לא מכירה), והכי את מובינ' אאוט.
ואם כבר Piano Man אז למרות שזה ממים קצת ישנים, הם תמיד מוצלחים ועכשיו יש לי גם סיבה לשים אותם:-P:
צפה בקובץ המצורף 73939

וזה ממש קרע אותי מצחוק בפעם הראשונה שראיתי את זה ועכשיו אני לא יכולה לשמוע את השיר מבלי לדמיין שכולם הומואים:-D
צפה בקובץ המצורף 73940
:-D:-D
🎱שחקן שאהבתי מאוד בסדרה אחת ושנאתי לגמרי בסדרה אחרת: אנת'וני הד|מאוהב|:-[ שאגב הצחיק אותי שבשתי הסדרות השם שלו זה רופרט (אם כי בבאפי כולם פשוט קוראים לו ג'יילס) וחשבתי לעצמי שזה צירוף מקרים מוזר שבשתי הסדרות היחידות איתו שראיתי יש לו אותו שם. אבל אז הסתכלתי ב-IMDB שלו ומסתבר שבמהלך הקריירה שלו הוא גילם 5 דמויות שונות שקראו להן רופרט.
8-* 8-* 8-*
🎱שאלת החודש: השאלה המתבקשת היא מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות. אבל יש לי הרבה שאלות כמו למה אנחנו חולמים חלומות, למה לא מייצרים יותר את שוקולד רוזמרי כממרח.
שאלות טובות מאוד.
🎱סיפור החודש: היו לי הרבה סיפורים אבל משום מה התעוררתי דף חלק הבוקר. גם היו לי מלא חלומות משונים שהייתי צריכה שתפענחו לי (כי אין לי כוח לגוגל) אבל באמת שאני לא זוכרת כלום|חבול| אני חושבת שהאלצהיימר משתלט. לא נראה לי שנשאר לי עוד הרבה זמן. אני מקווה שמרדית' גריי עובדת על תרופה ברגעים אלו.
חבל, פתאום בא לי לפענח לך חלום.
טוב זה לא סיפור אבל יש לי קושיה, יש איזה עובדת חדשה שהיא בסך הכל מאוד נחמדה. בדגש על המאוד. אני מניחה שאנשים נורמליים היו מחבבים אותה כי היא באמת חיובית כזאת ומנסה לעזור תמיד. אבל אני לא בן אדם נורמלי ואין לי כוחות נפשיים אליה. יש לה יותר מידי אנרגיות והיא תמיד שואלת המון שאלות (ועבדתי במשך שנים על הפרצוף של "אני עייפה אל תפנו אליי לפני 2 בצהריים" אבל משום מה הוא לא עובד עליה) לפעמים היא נכנסת ומדברת כשהיא רואה שאני עושה משהו או באמצע משהו והיא פשוט עומדת שם ומחכה ואז אני מסתכלת עליה וכזה "את צריכה משהו?" והיא כזה "רק רציתי להגיד היי" וכשאני כותבת את זה אני מבינה שאני בן אדם איכסה אבל אין לי כוח לזה. ויש לה קטע כזה שהיא עושה איזה תנועה מפגרת עם האצבעות, שלי זה היה נראה כמו מחווה של "רק רגע", אבל היא טוענת שזה נראה כמו לב ושככה הילדים היום עושים i love you. והיא כל הזמן נעמדת לי מול הפרצוף ועושה את זה. או נגיד היום בבוקר היא באה לי כשאני כולי באמצע של ים עבודה, ורואים שאני עסוקה והיא כזה "i was very excited to see you today" ואין לזה המשך או סיבה, זה סתם יותר מידי חיוביות בשבילי ואין לי כוח לזה. איך גורמים לה להפסיק??|חבול|
חחחחחח (אין לי תשובה בשבילך, זה באמת נשמע קצת מוגזם)
🎱ציטוט החודש: אכלתי את כל הקליפה (הבוסית שלי מנסה להגיד שהיא אכלת את הקשה של הלחם|פנים|)
:-D אין על הבוסית שלך ותיאורי אוכל!
🎱סיבה למסיבה: ליאן מוציאה דואט חדש, לקסה מוציאה סדרה חדשה וכמובן ליל הסדר|יאמי|
איפה ועם מי את עושה את הסדר (אם זה בסדר להתעניין)? ומי המבשל?
🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? אימת המתים המהלכים (כי נראה אתכם מוצאים אותו בין כל ערימות המתים האלה|חיוךרחב|)
איכ
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? אנחנו נעמיד פנים שאני זוכרת חלומות? אלא אם כן לא התכוונת לחלום חלום. נגיד bucket list כזה היה. כי אם כן אז תמיד רציתי לראות את סטיבי ניקס בהופעה וזה סוף סוך קרה אז נראה לי שזה.
אני חושבת שמכל האנשים שאני מכירה (אוקיי, וירטואלית) את הכי מגשימת חלומות של עצמך!
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? הרגע שבו הפסקתי לפחד לעלות על אוטובוס של אגד לבד.
אוי גם אני.
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? שאלה קשה. אני צריכה לחשוב על זה
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? קלירלי עבור עונה 3 של המאה.
אוי נכון.
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? "תאכל מרק תהיה חזק" אכילת מרק ממש לא מחזקת אותי, במקסימום עושה אותי עייפה.
תכלס!
📢תמונות, סרטונים או ריקוד...
הילד הגאון הזה

וקצת ממים שנאגרו
צפה בקובץ המצורף 73941
צפה בקובץ המצורף 73942
אוי זה מעולה :-D:-D:-D:-D
צפה בקובץ המצורף 73943
ראיתי את המם הזה איפשהו והאמת שיותר משהמם עצמו שעשע אותי, התגובות אליו היו קורעות:-D
אוף, אני רוצה את התגובות עכשיו!

Lhuna3

Well-known member
עכשיו את סתם מנסה לטרגר את ה-OCD של לונה. לא יפה.
:-D תודה, אבל עם חוסר סימטריה מטאפורי אני בסדר.
אני מקווה שהם יגיעו מהר כי אני קצת מתייאשת מהאיכות ואני צריכה משהו שיסחוף אותי.
למרות שיש לי תחושה שאני יודעת למה את מתכוונת בחלקים טובים וזה לא משהו שאני מחשיבה לטובים|אילם|
:mad:
אה אז זה הטום שהתכוונת אליו.
בא לי שאת תראי את הסדרה הזאת (היא נוראית ומצחיקה!) [יורשים]
יהיה טוב. או שלא.
אין יותר מידי אופציות אז זה מנחם.
לא הבנתי איך זה אמור לנחם אותי.
אפילו הפרמיס לסיפור שלך חסר מעוף.
הוא לא חסר מעוף כי יש בו ציפור |שפם|
חצי מהם במילא נראים כמו ערפדים היום.
זה נכון (השחקנים של חברים).

didalf

Well-known member
אגב, נפלה לך התשובה לשאלה הזו:
חחחח כן מה נסגר עם התשובות הנעלמות לונה???
אני לא יודעת מה את המומה הראה אם הייתי אוהבת אותם אז הייתי רואה איתכם במיוחד שזה בדיסני
אבל אבל... ג'יילס:-(
רואה אבל שיש לך טעם מפוקפק ולכן החששות שלנו מצפייה שלך ב100 מוצדקים?:-D

בכל אופן נזכרתי במשהו אחר
זוכרת ששאלת איזה דמות הצטרפה מעונה 2 והלאה שממש שידרג את הסדרה או משהו דומה
זאת את שאלת נכון ?
קיצר אז סוף סוף יש לי תשובה
והיא מהסדרה קטנטנות
חחחחחח הלכת הרבה אחורה:-D מי?

חחח שמתי אותו ברקע כשכתבתי, אז השארתי מקום לכתוב בסוף מה אני חושבת וכמובן שבסוף שכחתי להשלים.
חח את לא יכולה להלחיץ ככה!:-D
אז שמעתי אותו כבר כמה וכמה פעמים. הוא לא רע, יש לה פוטנציאל רוקיסטי, אבל גם חייבת להודות שלא ממש נפלתי בקסמו.
הוא ישן יותר והמפסקול של משחקי הרעב, אז הוא מתאים לזה, אז אני לא כזה מופתעת. העיקר שניסית אבל|4U|
את willow אהבתי הרבה יותר (ובדיוק עכשיו הוא התחיל לי אוטומאטית |מאוהב| אחרי ששמתי שוב את eyes open)
יאייייי|מאוהב|
אני לא מופתעת שהסגנון הזה יותר מתאים לך. אני אומרת לכולכם כל הזמן לנסות את האלבומים folklore ו evermore.
אבל לאט לאט, וואן שיר אט א טיימ, אני אהפוך את כולכם לסוויפטים:sneaky:

:-D אויש מהר תמחקי מהזכרון את אלו מהתיכון והצבא, ותפני מקום אחסון שם!
אם זה רק היה עובד ככה|פנים|
תודה לאל במקומות עבודה שיצא לי להיות עד היום לא אספנו כסף לימי הולדת (אני מקווה שאתם לא יותר מידי אנשים, זה נשמע לי מתיש וגם יקר |מזיע|) אבל הזכרת לי שהיה מקום שהיינו אוספים למתנת פרידה כל פעם שמישהו היה עוזב, לרוב כל אחד נתן 20 ש"ח.
האמת לימי הולדת זה קצת מיותר. במקום הקודם היה רק לעזיבות ולידות.
מצד שני אף פעם לא היה לי תינוק אז פה לפחות אני גם מקבלת מתנה:-D
פה גם אנחנו פחות כי זה רק לצוות של 15 איש פלוס מינוס. שם זה היה בסביבות ה50.
אז יום אחד המנהל הודיע לנו שסוגרים את הקבוצה וכולנו מפוטרים. אז מישהו כתב בוואטסאפ של הקבוצה "שכל אחד יתן 20 שקל למי שיושב לימינו" :-D

Lhuna3

Well-known member
הם לא צועקים כל הזמן?
קטעים של צעקות קיימים אצל כולם וזה נוראי :-( אבל אני חושבת ש-11 הם יחסית הכי מתורבתים.
אגב, נפלה לך התשובה לשאלה הזו:
ואני ממש במתח לדעת מה עמדת לכתוב :-]
אה, כי התכוונתי רק לחזק את ההמלצה שעדי|חזיר| כבר נתנה לך, לגאווה ודיעה קדומה. זה באמת הכי מתאים למה שביקשת.
חחחח כן מה נסגר עם התשובות הנעלמות לונה???
זה לא אני, זה... הריצפה עקומה!
חח את לא יכולה להלחיץ ככה!:-D
:-D כאילו מה חשבת שההסבר לזה שהשארתי ריק? מה כבר יכול להיות חוץ מזה ששכחתי להשלים :-D חשבת שאני עושה לך איזה קטע חחחחחחח
יאייייי|מאוהב|
אני לא מופתעת שהסגנון הזה יותר מתאים לך. אני אומרת לכולכם כל הזמן לנסות את האלבומים folklore ו evermore.
אבל לאט לאט, וואן שיר אט א טיימ, אני אהפוך את כולכם לסוויפטים:sneaky:
חחח את מתמידה! ואולי בסוף תצליחי, מי יודע.

ו...סיימתי להגיב עד כה - כל הכבוד לעצמי!! |כתר| לונה את מלכה |כתר| עכשיו מגיע לך ללכת לישון!

didalf

Well-known member
:-D כאילו מה חשבת שההסבר לזה שהשארתי ריק? מה כבר יכול להיות חוץ מזה ששכחתי להשלים :-D חשבת שאני עושה לך איזה קטע חחחחחחח
חשבתי שתפוז מעלים דברים. במיוחד אחרי זה שגם מיקי עשתה את זה (ואצלה זה הסתבר שהיא סתם עשתה רווח מיותר).

חחח את מתמידה! ואולי בסוף תצליחי, מי יודע.

ו...סיימתי להגיב עד כה - כל הכבוד לעצמי!! |כתר| לונה את מלכה |כתר| עכשיו מגיע לך ללכת לישון!
כל הכבוד לונה, מגיע לך לישון.

LeAnnDyIan

Well-known member
בא לי שאת תראי את הסדרה הזאת (היא נוראית ומצחיקה!) [יורשים]
בגלל שניסית את פרינג׳ (בין אם בשבילי או לא, לא כזה אכפת לי- העיקר שראית!) אני מוכנה לתת ליורשים עוד הזדמנות, אולי יהיה לי איתה אותו מזל כמו עם תוכנית הבוקר🤞

lemon lyman

Well-known member
רואה אבל שיש לך טעם מפוקפק ולכן החששות שלנו מצפייה שלך ב100 מוצדקים?:-D
אבל לפעמים אנחנו כן אוהבות אותם אנשים
חחחחחח הלכת הרבה אחורה:-D מי
לכלוך קימי ופליפה

אגב לא יודעת איך לא ספרתי לך
אבל בשבוע שעבר ראיתי את הקליפ של i knew you were trouble אז רעות סחה לי לא ידעתי שזה שיר של טיילור :eek::eek::eek::eek:
ואז עשיתי לה משחק של שירים של טיילור:LOL::-P: לראות מה היא כן יודעת והיא לא ידעת כלום
( כיאלו שרתי לה שירים שלה שידעתי שהיא בטח מכירה והיא הכירה אבל פשוט לא ידע שהם שלה)

didalf

Well-known member
לכלוך קימי ופליפה
קימי זאת קמילה? או שהייתה דמות בשם קימי ששכחתי?
טוב קטנטנות זה לא חוכמה עם השנים הצטרפו כ"כ הרבה ובעונה החמישית בכלל עשו ריבוט הרי.

אגב לא יודעת איך לא ספרתי לך
אבל בשבוע שעבר ראיתי את הקליפ של i knew you were trouble אז רעות סחה לי לא ידעתי שזה שיר של טיילור :eek::eek::eek::eek:
ואז עשיתי לה משחק של שירים של טיילור:LOL::-P: לראות מה היא כן יודעת והיא לא ידעת כלום
( כיאלו שרתי לה שירים שלה שידעתי שהיא בטח מכירה והיא הכירה אבל פשוט לא ידע שהם שלה)
אוי רעות רעות|פנים|

lemon lyman

Well-known member
🍎טום אהוב: טום וומבסגנס :love:
|לב|
🎱סדרות החודש: כמובן שגם באפי, אבל עוד לא הגענו לחלקים הבאמת אהובים עלי בה.
באיזה עונה זה?
🎱דמויות החודש: טום, גרג, לוגן, קנדל, שיב, רומן (יורשים, בני משפחת רוי + נספחים)
אבל איפה קונור?:rolleyes:
🎱קראש החודש: טום וגרג
אני בדרך כלל רואה סרטוני מעריצי מהסדרה רק שלהם
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? הבית הלבן

🪣זומבים או ערפדים? עוד לא ראיתי זומבי חתיך. ערפד כן. אז ערפדים.
אבל שערפדים הופכים לערפדים הם לא יפים:oops::rolleyes:
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? ליאור שליין.
|כן|
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? "All is fair in love and war"
יאי הזכרת לי ציטוט משולחן לחמישה
עריכה כי נזכרתי ששמרתי אותו
person who said “all’s fair in love in war” is the person who won, not the person who got hurt

קבצים מצורפים

• 1680699120313.png
    1680699120313.png
    KB 42 · צפיות: 0
נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
🍎טום אהוב: טום מיורשים :-]
|לב|
🎱ציטוט החודש: אני צריכה להתחיל לכתוב לעצמי ציטוטים- אני, מתישהו במהלך החודש האחרון :-D
חחחחחחח
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? כשהייתי ביסודי, רציתי להיות סופרת. אובייסלי זה לא קרה ולא יקרה.
נחמד
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? שעון חורף.
למה?
🍎טום אהוב: טום ומבסגאנס
|לב|
כל הקאברים שקלי קלרקסון עושה סתוכנית שלה מעולים
באמת מאוד יפה
ואני לא אוהבת את השיר הזה
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? אני בד"כ מרא מוותרת על צפייה חוזרת בסדרה ארוכה כי גם ככה לוקח ל מלא זמן לראות פרק חדש של סדרה
ואי אני מצדי רק לראות דברים שכבר ראיתי
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה. "חאלס, אחרי סברי מרנן צריך היה להגיע ההבדלה מזמן"
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? - להכל, אני אוהבת את החורף
|פטיש|

lemon lyman

Well-known member
🍎טום אהוב:|קדימה|הידלסטון, דה!|מאוהב|
הוא גם חמוד
🎱סדרות החודש:|קדימה|באפי - עדיין עונה 1, עדיין לא מתרשמת יותר מידי.
דווקא נראה שאת נהנת
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה?|קדימה|"ברגע שתתחילי לעשות ספורט ותכנסי לזה את תאהבי את זה ולא תוכלי בלי זה." -
וואו לגמרי |כן||כן||כן||כן|
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן?|קדימה|תעזבו את דיסני בשקט:-[
חחחחחחח
הדבר היחיד ששמעתי עליה
זה שהבת של אובמה כתבה את אחד הפרקים ושהוא פרק די טוב
מה את חשבת על הפרק שהיא כתבה? ( לפי גוגל מדובר בפרק 5)
( אני לא ראיתי את הסדרה )
עידו רונזנבלום
|מאוהב|
ביילי אייליש
תמיד שאני שומעת את everything I wanted אני חושבת עליך
יאי
בעצם אני ארמה ואבחר בהוצ'נר|לב|
ואי לרגע חשבתי שקראו לו טום בתוכנית |פנים||פנים||פנים||פנים||פנים||פנים||פנים|
אגב לפעמים בא לי לראות דארמה וגרג ( אני מתכוונת שבא לי שזה יהיה לי זמין)
🎱סדרות החודש: לה בראה (התחילה קצת לייאש אותי)
הסדרה היחידה מהרשימה שלך שאני רואה
מצד אחד אין שם שום דמות שאני שונאת וזה טוב שאין כזאת.מצד שני אין דמות שאני מאוד אוהבת
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? שאלה קשה. אני צריכה לחשוב על זה
ואי אינסטגרם כל הזמן מציע לי קטעים שלה
בקטעים שהיא קטנה היא כזאת פשושית |לב||לב||לב||לב|

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
קימי זאת קמילה?
|כן|
טוב קטנטנות זה לא חוכמה עם השנים הצטרפו כ"כ הרבה
אממ בהרבה סדרות מצטרפים שחקנים חדשים באמצע הסדרה
ויש לי דמויות שאני מאוד אהבתי שהצטרפו בהמשך של סדרה כלשהי פשוט לא אהבתי אותם יותר מאלו שהתחילו את הסדרה
ובעונה החמישית בכלל עשו ריבוט הרי.
כן אבל זה היה אותו שחקן
לכן לא ראיתי את עונות 6 והלאה

Lhuna3

Well-known member
באיזה עונה זה?
החלקים שאני אוהבת באמת? בעקרון מאמצע עונה 3 התחלתי להינות מהסדרה. עונות 4-7 הייתי כבר לגמרי fangirl. [באפי]
אבל איפה קונור?:rolleyes:
פחות בולט, אבל האמת שעכשיו אני אוהבת אותו גם מאוד, ואני לא יכולה להסביר לך למה (כי את ורעות מעצבנות).
אבל שערפדים הופכים לערפדים הם לא יפים:oops::rolleyes:
זה נכון, אני שונאת כשזה קורה.
יאי הזכרת לי ציטוט משולחן לחמישה
עריכה כי נזכרתי ששמרתי אותו
person who said “all’s fair in love in war” is the person who won, not the person who got hurt
|כן|
ואי אני מצדי רק לראות דברים שכבר ראיתי
אבל אז לא הייתי רואה לעולם את רוב הדברים שהיום את אוהבת |פטיש|
ואי לרגע חשבתי שקראו לו טום בתוכנית |פנים||פנים||פנים||פנים||פנים||פנים||פנים|
אגב לפעמים בא לי לראות דארמה וגרג ( אני מתכוונת שבא לי שזה יהיה לי זמין)
ממש בא לי לראות אותה שוב לפחות קצת, מעניין אם היא עומד במבחן הזמן.
(אני מאוד מאוד מאוד אהבתי אותה בזמנו)

keren or5

Well-known member
יואו זה הרס אותי מצחוק:-D (למה תפוז נודניק ולא נותן להטמיע קישורי רילס. למי יש כוח לסרטונים ארוכים|שפם|)
יואו.. איזה חמוד :-D
אני באמת לא ממש רוצה לראות סדרת אימה, אבל אני סקרנית למה את חושבת שלא נהנה. בגלל דברים יותר מידי מגעילים שם? מפחידים? [על swarm]
כן וכן
חח זו דרך מעניינת לתאר את זה.
ובעקרון בקיץ הישראלי זה מאוד קשה לאוורר חדר מהאוויר שבחוץ, כי מתים מחום.
נכון. וזה נשמע מטופש, אבל ניסיתי בל זאת למצוא משהו חיובי בחורף, כי הכל שלילי בעיני.
תאמת גם הפתיע אותי שהדמות האהובה עליך היא ג'יילס. לא שנאתי אותו אף פעם, אבל הוא גם לא היה מהדמויות שמאוד חשובות לי. זה מעניין לראות איך אנשים שונים מתחברים לדברים שונים שלא הייתי חושבת אפילו מהידע שלי על אותו אדם.

הדבר היחיד ששמעתי עליה
זה שהבת של אובמה כתבה את אחד הפרקים ושהוא פרק די טוב
מה את חשבת על הפרק שהיא כתבה? ( לפי גוגל מדובר בפרק 5) [על swarm]
אוי נכון, קראתי כל מיני פרשנויות על הסדרה אחרי שראיתי ועכשיו אני זכרת שהזכירו גם את זה. אבל בדקתי הרגע ואני לא מצליחה לזכור מה היה בפרק 5 ממש שונה מהפרקים האחרים כי המוח שלי זה כל הסיפור יחד כזה כי ראיתי בבינג'. דווקא פרק 6 היה מאוד שונה משאר הסדרה ברמת הפורמט של הפרק אפילו אז קל לי בראש להפריד אותו, אבל לא זוכרת מה היה ספציפית בפרק 5.

תמיד שאני שומעת את everything I wanted אני חושבת עליך
יאא... |לב| חמודה. את אוהבת שירים של בילי?
החלקים שאני אוהבת באמת? בעקרון מאמצע עונה 3 התחלתי להינות מהסדרה. עונות 4-7 הייתי כבר לגמרי fangirl. [באפי]
זה מעניין כי אני זוכרת שבעונה הראשונה נהיתי מהסדרה באופן יותר אירוני כזה, ולא סבלתי כי בתכלס אהבתי סדרות כאלה בניינטיז גם אם הם היו קצת מגוחכים (השלמתי אותה הרבה אחרי הניינטיז, אבל ידעתי למה אני נכנסת מבחינת זה שזה יהיה טיפשי ונייטיזי, וגם הכרתי סדרות דומות לה כמו מכושפות). אני לא זוכרת באיזה נקודה בדיוק הפסקתי להנות ממנה בצורה אירונית ולהתחיל לאהוב אותה יותר לג'יט. ואני בד"כ זוכרת את זה על סדרות שלא אהבתי בהתחלה ואהבתי בהמשך- בעיקר מאיזה נקודה בערך התחלתי לאהוב, אבל אצל באפי קשה לי לדעת כי גם את הדברים שחשבתי שמטופשים כמו בעונה 1 אהבתי, אבל באופן אחר מהחלקים הטובים של הסדרה.

didalf

Well-known member
תאמת גם הפתיע אותי שהדמות האהובה עליך היא ג'יילס. לא שנאתי אותו אף פעם, אבל הוא גם לא היה מהדמויות שמאוד חשובות לי. זה מעניין לראות איך אנשים שונים מתחברים לדברים שונים שלא הייתי חושבת אפילו מהידע שלי על אותו אדם.
אני תוהה אם זה תוצאה של צפיה בגיל מבוגר*, או כי הוא דומה לויז'ן, או כי אובייקטיבית הוא האדם הכי חמוד שם|מאוהב|
*למרות שמנטלית אני בת 14 ועדיין נהנית מסדרות תיכון אז נראה לי שהתשובה כי היא הוא אובייקטיבית הכי חמוד|פטיש|

keren or5

Well-known member
אני תוהה אם זה תוצאה של צפיה בגיל מבוגר*, או כי הוא דומה לויז'ן, או כי אובייקטיבית הוא האדם הכי חמוד שם|מאוהב|
*למרות שמנטלית אני בת 14 ועדיין נהנית מסדרות תיכון אז נראה לי שהתשובה כי היא הוא אובייקטיבית הכי חמוד|פטיש|
כן, ברגע שאמרת שהוא מזכיר לך את השחקן של וויז'ן הייתה לי הרגשה שתאהבי אותו. אבל ממש לא הייתי מנחשת שזו הדמות שהכי תתחברי אליה בהתחלה לפני שראית בכלל.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
🍎שם: ניק הסתמניק
🍎גיל הירח: 39 שנה (כמו רוב שאר היקום הוא נוצר כשנולדתי ואז הוכנס באופן רטרואקטיבי לזיכרון של כולם)
🍎טום אהוב: הולנד כמובן (וחבל שרבים מכם פשוט טועים)

🎱סדרות החודש:
זהו זה - מערכונים טובים כרגיל. חבל שיצאה לפגרה לקצת זמן
SNL - כללה גם מערכונים טובים
הרופא הטוב - דרמה טובה כרגיל
Star Wars: The Bad Batch - הסתיימה העונה. היה טוב מאוד.
Wolf Pack - קצת מרגיש מיותר, אבל כלל גם מספיק דברים טובים.
The Last of Us - מעולה. אני מאו דמצפה לעונה שניה.
Dear Edward - די טובה בסופו של דבר. אם כי לא מדהימה.
באפי קוטלת הערפדים - כיף ענק, אפילו שזה רמה של עונה 1, ואני שמח שהתחלנו להתקדם מהר יותר.
פילדלפיה זורחת - כיף מטורף כרגיל.
מסע בין כוכבים: פיקרד - לחלוטין העונה הזאת היא הכי טובה. אולי אפילו העונה הכי טובה של כל סדרת מסע בין כוכבים מהשנים האחרונות.
Animal Control - קומדיה לא משהו. אבל אולי ישתפר.
המנדלוריאן - הכמה פרקים ראשונים של העונה לא היו מדהימים לדעתי, אבל היא משתפרת לדעתי.
אבוט אלמנטרי - התחלתי את עונה 2 והיא טובה מאוד.
Extrapolations - שלושת הפרקים הראשונים היו מעולים. הפרקים אחר כך קצת פחות. אבל בכל מקרה סדרה ממש טובה.
KIN - שני פרקים ראשונים עושים רושם טוב.
Up Here - סדרה מאוד חמודה עם שירים נחמדים. גם קצת גורמת לחשוב על החיים שלנו באופן מעניין.
Yellowjackets - כל כך כיף שהיא חזרה. סדרה מדהימה.
🎱סרטי החודש:
לפגוש את הרובינסונים - פעם ראשונה שראיתי את כולו. היה ממש טוב. חבל שהוא לא יותר ידוע.
אנקאנטו - מושלם כמובן
About Time - הסרט היחיד שראיתי השבוע שלא כחלק ממועדון דיסני. היה באמת מאוד טוב. שונה מאוד ממה שציפיתי באופן מעניין. בהחלט משהו שגורם לך לחשוב על החיים שלך.
חתולים בצמרת - טוב כמו זכרתי
טרזן - יותר טוב ממה שזכרתי
זוטרופוליס - מאוד נחמד
🎱ספרי החודש: They both die at the end של אדם סילברה
🎱שירי החודש: שיר האינטרו של Up Here. הוא לא מדהים אבל הוא לא ספוילרי לסדרה
🎱דמויות החודש: ג'ואל ואלי מאחרונים מבינינו, פיקרד, בו-קטאן מהמנדלוריאן
🎱שחקני החודש: פדרו פסקל, דונל גליסון
🎱קראש החודש: אד ספלירס ממסע בין כוכבים: פיקרד
1680784774846.png
🎱שאלת החודש: למה הזמן בחופש עובר כל כך מהר?
🎱סיפור החודש: אוקי, עניתי כבר על כל השאר והשארתי לעצמי לחשוב על סיפור לסוף.
מה לגבי אם אני אספר לכם את הסיפור האמיתי של יציאת מצרים. מה שאנחנו מכירים זאת גרסה מאוד משובשת של הסיפור האמיתי כמובן.
במרכז הסיפור יש את הנערה משי שנולדה לנסיך המצרי לפני כמה אלפי שנים. באותה תקופה לא הייתה עבדות במצרים, אבל הפועלים התחילו להיות מאוד ממורמרים כי באופן קבוע כל כמה ימים מישהו מהם נקרא לארמון ואף פעם לא חזר. בהחלה סופר שכל אדם כזה פשוט הוצב מחדש בעיר אחרת, אבל רבים התחילו לפקפק בזה. במיוחד כשמספר האנשים שנעלמו הלך וגדל בקצב הולך וגדל.
כשהגיעה משלחת של פועלים לארמון משי פגשה אותה ויצרה קשר עם אחד הפועלים הצעירים שנקרא אהרון. היא הבטיחה לו שהיא תחקור מה קורה לפועלים הנעלמים. היא התחילה לשאול את אנשי הארמון שאלות אבל לא מצאה שום הסבר משכנע. בוקר אחד היא התעוררה מסיוט שבו היא ראתה את סבא שלה, הפרעה, מותקף על ידי אנשים. היא רצה לחדר הפרעה וראתה שהוא באמת מותקף על ידי קבוצה של שומרים. היא תפסה את אחד השומרים והעיפה אותו מחוץ לחלון. היא הופתעה מאוד מהכוח שלה והסתובבה מהר כדי להמשיך לעזור לפרעה. אבל היא הופתעה לגלות שהוא לא היה זקוק לעזרה שלה. הוא הרג שלושה מהשומרים בכוחות עצמו ואז בעודה צופה הוא נשך את צווארו של שומר רביעי. כשהוא הרים את מבטו אליה היא נבהלה לראות שפרצופו מעוות ודם זולג מפיו.
משי ברחה מהארמון אך בחצר קפץ מולה השומר שהיא העיפה החוצה. היא בעטה בו והוא עף אל עץ. משי שוב נבהלה מהכוח שלה והלכה לבדוק אם השומר בסדר. השומר היה חבול מאוד ולא הצליח לקום אך הוא פנה אל משי והסביר לה שפרעה הפך לפני כמה שנים לערפד ושהוא כבר הפך את רוב שאר השומרים לערפדים. הקבוצה הקטנה שנותרה אנושית ניסו להרוג אותו ביום הזה אך נכשלו. אבל הוא אומר שזה היה שווה את זה כי עכשיו הוא גילה שהיא, נכדתו של הפרעה, היא הקוטלת החדשה והיא תוכל להביס את פרעה.
לרוע המזל גם פרעה הבין עכשיו שמשי היא הקוטלת ולכן בעזרת שומריו המיר את כל שאר אנשי הארמון לערפדים.
משי נאלצה למצוא מסתור בקרב הפועלים, אצל אהרון שגילה לה שהוא צופה וניחש שהיא הקוטלת ולכן פנה אליה.
בין אנשי הארמון היו הקוסם הראשי של פרעה שהשתמש בקסמים שלהם כדי לפגוע באנשים שבחוץ. הוא הטילו בהם מכות כמו שחין, ברד ועוד. לבסוף הוא הכה בהם עם המכה הקשה ביותר - חושך. חושך נצחי שהיה על כל ארץ מצרים ואיפשר לערפדים להסתובב ללא הפרעה כל הזמן. כל כך הרבה אנשים נהרגו שהנילוס נעשה אדום מרוב דם שנשפך אליו.
אהרון נאלץ לעשות כישוף מורכב שימנע מערפדים להכנס לבתים של הפועלים וזה בעזרת מריחת דם על משקופי הבתים שלהם. (*אבל הקסם היה כל כך חזק שהוא מונע מערפדים להכנס לבתים של אנשים עד היום).
משי בסוף ניצחה כשהיא הצליחה למצוא את הקוסם הראשי של פרעה וכרתה לו את הראש. זה גרם לשמש לחזור לשמיים וכך כל הערפדים שהיו בחוץ מתו מיד. את המעט ששרדו בצללים היא הצליחה לצוד ולקטול גם. רק פרעה עצמו בסופו שרד על ידי כך שהוא עטף את עצמו בתחבושות והתחבא בתוך הקבר שלו שנבנה במעוד מועד.
משי ואהרון התאהבו ורצו לחיות יחד, אבל בתור השריד האחרון למשפחת המלוכה משי הייתה אמורה להיות הפרעונית הבאה. אהרון ניסה לשכנע אותה שיש לבטל את שיטת השלטון הזאת ושכל מה שקרה עם פרעה הוכיח שמשטר פרעוני הוא מסוכן. לבסוף הם לא הצליחו להסכים. חלק גדול מהעם עזב את מצרים תחת הנהגת אהרון בעוד משי נשארה והמשיכה את שושלת הפרעונים.
🎱ציטוט החודש: משהו מבאפי
🎱סיבה למסיבה: חופשה של 8 ימים בפסח. ובאפי בחיים שלי שוב

🪣באיזו סדרה תחביאו את האפיקומן ולמה? באבודים. כי הכי סיכוי שהוא ילך שם לאיבוד (ובגלל שהדעה שלי על הסדרה הזאת היא די דומה לדעה שלי על מצות)
🪣חלום מלפני עשר שנים או יותר שהתגשם לאחרונה (או לא)? צפייה פורומית משותפת בבאפי. (לחלוטין בחרתי בשאלה הזאת בגלל שהייתה לי את התשובה הזאת)
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב? סטארגייט SG1 (שהיא עשר עונות) או כל סדרות מסע בין כוכבים אם זה מותר לפי השאלה (שזה כמעט 40 עונות). בשביל עשר עונות של SG1 אני בטח יכול לעשות את זה ב3 חודשים. את כל מסע בין כוכבים בטח יקח לי שנה.
🪣זומבים או ערפדים? ערפדים. נדיר שעושים זומבים מעניינים (דוגמה חריגה היא Warm Bodies)
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? כשעברתי לגור מחוץ לבית (אפילו שעדיין בחצר של ההורים)
🪣איזו סדרה הייתם חושבים שיהיה נחמד אם יעבירו שתתרחש בחלל (על חללית או על כוכב אחר)? (וכמובן לא סדרה שכבר מתרחשת בחלל) משום מה כשאני חושב על זה מיד עולה לי שיימלס. אני מדמיין את המשפחה חיה בסיפונים המאוד מוזנחים של תחנת חלל ומתפרנסת מכל מיני דברים קטנים ותחבולות קטנות שכוללות שוד של חלליות שמגיעות לתחנה.
🪣תמציאו סיסמא לשלט מחאה שקשורה לסדרת טלוויזיה אהובה. או שנואה.
זה מתחיל להרגיש כמו קו הזמן הגרוע ביותר (השראה מקומיוניטי)
איפה מפלצת עשן כשצריך אחת (השראה מאבודים)
זה מתחיל להרגיש כמו עונה 6 של אבודים כאן (אבודים שוב כמובן)

אגב, רק יום אחרי שכתבתי את השאלון שלחו לי בווטסאפ את התמונה הזאת:
WhatsApp Image 2023-04-06 at 23.25.37.jpeg
🪣עכשיו שהוא נגמר, למה הכי תתגעגעו בחורף? לכך שלפעמים לא היה חם. מסיבה מוזרה כלשהי (*שיעול* התחממות גלובלית *שיעול*) חלק גדול מהחורף הזה כן היה חם. אבל אני אתגעגע לימים הקרים.
🪣איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה) דון דרייפר (Mad Men) עצוב לחשוב עליו מזדקן. והוא לחלוטין מרגיש כמו מישהו נצחי. אומנם יהיה חבל אם הוא יאבד את הנשמה שלו. היא לא בשימוש רגיל, אבל היא כן חשובה לפעמים.
🪣מנחה טלוויזיה הכי אהוב? ניקול באייר המנחה של Nailed It
🪣עבור איזה אירוע בסדרת טלוויזיה צריך ליצור יום זיכרון? כאילו ברור שהאירוע המרכזי של "הנותרים" אבל כבר יש שם יום זיכרון בשביל זה.
יש כמה אירועים במשחקי הכס שדורשים ימי זיכרון, אבל אני חושב שבמיוחד החתונה האדומה.
🪣אמירה מקובלת שאתם ממש לא מסכימים איתה? למה לא ניסיתי לחשוב על משהו כשבחרתי את השאלה? אה בעצם יש משהו שלפני כמה שבועות דיברנו עליו בעבודה. זאת אולי לא אמירה ממש מקובלת, ואני לא זוכרת בדיוק איך היא מנוסחת אז אני אצטרך לחשוב ולחפש...
זה משהו על כך שאם לא לוקחים סיכונים אז החיים משעממים. ואני לא ממש מסכים עם זה. לפחות לא באופן גורף.
🪣עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן? הממממ....
יש כמובן כמה סרטי דיסני שיצרו בעקבותיהם סדרה - כמו אלדין, זוטרופוליס ומלך האריות. אז אני צריך לחשוב על אחת שלא קיבלה.
אולי סדרת לייב אקשן שתמשיך את עלילת הסרט WALL-E
שזה מתרחש על כדור הארץ שמנסים ליישב מחדש עם האנשים מהחללית והרובוטים עוזרים.
מה שיהיה מעולה אבל זה אם יעשו שלפחות וולי לא יהיה בCGI אלא רובוט אמיתי (כלומר שנשלט עם שלט)
או סדרת אנימציה שתמשיך את עלילת פרוזן כדי שלא נצטרך לחכות שנים בין סרטי המשך.

*זה מזכיר לי שבדיוק ראיתי שמתכננים לעשות גרסת לייב אקשן של מואנה. אבל זאת לא סדרה.

משהו שחשוב שתדעו לגבי היכולות שלי:
WhatsApp Image 2023-04-06 at 23.23.09.jpeg

נדירליאל

Active member
🍎שם: ניק הסתמניק
🍎גיל הירח: 39 שנה (כמו רוב שאר היקום הוא נוצר כשנולדתי ואז הוכנס באופן רטרואקטיבי לזיכרון של כולם)
אלא מה. תמצית האינדווידואליזם הקיצוני לפי הוגה דעות אחד [דרור גרין]
🍎טום אהוב: הולנד כמובן (וחבל שרבים מכם פשוט טועים)
האחיין של זוגתי מקסים ומתוק יותר [לא טעמתי אותו, רק אומר]
🎱סדרות החודש:
זהו זה - מערכונים טובים כרגיל. חבל שיצאה לפגרה לקצת זמן
SNL - כללה גם מערכונים טובים
הרופא הטוב - דרמה טובה כרגיל
Star Wars: The Bad Batch - הסתיימה העונה. היה טוב מאוד.
Wolf Pack - קצת מרגיש מיותר, אבל כלל גם מספיק דברים טובים.
The Last of Us - מעולה. אני מאו דמצפה לעונה שניה.
Dear Edward - די טובה בסופו של דבר. אם כי לא מדהימה.
באפי קוטלת הערפדים - כיף ענק, אפילו שזה רמה של עונה 1, ואני שמח שהתחלנו להתקדם מהר יותר.
פילדלפיה זורחת - כיף מטורף כרגיל.
מסע בין כוכבים: פיקרד - לחלוטין העונה הזאת היא הכי טובה. אולי אפילו העונה הכי טובה של כל סדרת מסע בין כוכבים מהשנים האחרונות.
Animal Control - קומדיה לא משהו. אבל אולי ישתפר.
המנדלוריאן - הכמה פרקים ראשונים של העונה לא היו מדהימים לדעתי, אבל היא משתפרת לדעתי.
אבוט אלמנטרי - התחלתי את עונה 2 והיא טובה מאוד.
Extrapolations - שלושת הפרקים הראשונים היו מעולים. הפרקים אחר כך קצת פחות. אבל בכל מקרה סדרה ממש טובה.
KIN - שני פרקים ראשונים עושים רושם טוב.
Up Here - סדרה מאוד חמודה עם שירים נחמדים. גם קצת גורמת לחשוב על החיים שלנו באופן מעניין.
Yellowjackets - כל כך כיף שהיא חזרה. סדרה מדהימה.
אפילו סדרה אחת משלל הסדרות שכתבת לא עוררה בי התרגשות. חייב לציין שמתוך הרשימה אני מכיר: 3 סדרות.
🎱ס
🎱ספרי החודש
: They both die at the end של אדם סילברה
ספר נפלא. אתה יודע שהוא נכתב לבני נעורים, מדהים. רומנטיקה על הסף, דיסטופיה ללא זומבים ובנינים הרוסים.
🎱
צפה בקובץ המצורף 74145
🎱שאלת החודש: למה הזמן בחופש עובר כל כך מהר?
🎱סיפור החודש: אוקי, עניתי כבר על כל השאר והשארתי לעצמי לחשוב על סיפור לסוף.
מה לגבי אם אני אספר לכם את הסיפור האמיתי של יציאת מצרים. מה שאנחנו מכירים זאת גרסה מאוד משובשת של הסיפור האמיתי כמובן.
במרכז הסיפור יש את הנערה משי שנולדה לנסיך המצרי לפני כמה אלפי שנים. באותה תקופה לא הייתה עבדות במצרים, אבל הפועלים התחילו להיות מאוד ממורמרים כי באופן קבוע כל כמה ימים מישהו מהם נקרא לארמון ואף פעם לא חזר. בהחלה סופר שכל אדם כזה פשוט הוצב מחדש בעיר אחרת, אבל רבים התחילו לפקפק בזה. במיוחד כשמספר האנשים שנעלמו הלך וגדל בקצב הולך וגדל.
כשהגיעה משלחת של פועלים לארמון משי פגשה אותה ויצרה קשר עם אחד הפועלים הצעירים שנקרא אהרון. היא הבטיחה לו שהיא תחקור מה קורה לפועלים הנעלמים. היא התחילה לשאול את אנשי הארמון שאלות אבל לא מצאה שום הסבר משכנע. בוקר אחד היא התעוררה מסיוט שבו היא ראתה את סבא שלה, הפרעה, מותקף על ידי אנשים. היא רצה לחדר הפרעה וראתה שהוא באמת מותקף על ידי קבוצה של שומרים. היא תפסה את אחד השומרים והעיפה אותו מחוץ לחלון. היא הופתעה מאוד מהכוח שלה והסתובבה מהר כדי להמשיך לעזור לפרעה. אבל היא הופתעה לגלות שהוא לא היה זקוק לעזרה שלה. הוא הרג שלושה מהשומרים בכוחות עצמו ואז בעודה צופה הוא נשך את צווארו של שומר רביעי. כשהוא הרים את מבטו אליה היא נבהלה לראות שפרצופו מעוות ודם זולג מפיו.
משי ברחה מהארמון אך בחצר קפץ מולה השומר שהיא העיפה החוצה. היא בעטה בו והוא עף אל עץ. משי שוב נבהלה מהכוח שלה והלכה לבדוק אם השומר בסדר. השומר היה חבול מאוד ולא הצליח לקום אך הוא פנה אל משי והסביר לה שפרעה הפך לפני כמה שנים לערפד ושהוא כבר הפך את רוב שאר השומרים לערפדים. הקבוצה הקטנה שנותרה אנושית ניסו להרוג אותו ביום הזה אך נכשלו. אבל הוא אומר שזה היה שווה את זה כי עכשיו הוא גילה שהיא, נכדתו של הפרעה, היא הקוטלת החדשה והיא תוכל להביס את פרעה.
לרוע המזל גם פרעה הבין עכשיו שמשי היא הקוטלת ולכן בעזרת שומריו המיר את כל שאר אנשי הארמון לערפדים.
משי נאלצה למצוא מסתור בקרב הפועלים, אצל אהרון שגילה לה שהוא צופה וניחש שהיא הקוטלת ולכן פנה אליה.
בין אנשי הארמון היו הקוסם הראשי של פרעה שהשתמש בקסמים שלהם כדי לפגוע באנשים שבחוץ. הוא הטילו בהם מכות כמו שחין, ברד ועוד. לבסוף הוא הכה בהם עם המכה הקשה ביותר - חושך. חושך נצחי שהיה על כל ארץ מצרים ואיפשר לערפדים להסתובב ללא הפרעה כל הזמן. כל כך הרבה אנשים נהרגו שהנילוס נעשה אדום מרוב דם שנשפך אליו.
אהרון נאלץ לעשות כישוף מורכב שימנע מערפדים להכנס לבתים של הפועלים וזה בעזרת מריחת דם על משקופי הבתים שלהם. (*אבל הקסם היה כל כך חזק שהוא מונע מערפדים להכנס לבתים של אנשים עד היום).
משי בסוף ניצחה כשהיא הצליחה למצוא את הקוסם הראשי של פרעה וכרתה לו את הראש. זה גרם לשמש לחזור לשמיים וכך כל הערפדים שהיו בחוץ מתו מיד. את המעט ששרדו בצללים היא הצליחה לצוד ולקטול גם. רק פרעה עצמו בסופו שרד על ידי כך שהוא עטף את עצמו בתחבושות והתחבא בתוך הקבר שלו שנבנה במעוד מועד.
משי ואהרון התאהבו ורצו לחיות יחד, אבל בתור השריד האחרון למשפחת המלוכה משי הייתה אמורה להיות הפרעונית הבאה. אהרון ניסה לשכנע אותה שיש לבטל את שיטת השלטון הזאת ושכל מה שקרה עם פרעה הוכיח שמשטר פרעוני הוא מסוכן. לבסוף הם לא הצליחו להסכים. חלק גדול מהעם עזב את מצרים תחת הנהגת אהרון בעוד משי נשארה והמשיכה את שושלת הפרעונים.
עיבוד יפה מאוד של סאגת השחרור. אולי בשנה הבאה אגנוטב את סיפורך ואספרו ל11 הנכדים של המשפחה. מקווה שתרשה.
🎱

🪣
🪣מה היא הסדרה הכי ארוכה שהייתם מעוניינים לעשות לה צפייה חוזרת? וכמה זמן זה יקח לכם לצפות בכולה שוב
? סטארגייט SG1 (שהיא עשר עונות) או כל סדרות מסע בין כוכבים אם זה מותר לפי השאלה (שזה כמעט 40 עונות). בשביל עשר עונות של SG1 אני בטח יכול לעשות את זה ב3 חודשים. את כל מסע בין כוכבים בטח יקח לי שנה.
לא מכיר את סטארגייטSG1, ומסדרות "מסע בין כוכבים" יש בי חיבה עמוקה לקפטן החתיך דאז, בעונה הראשונה, קירק. רק עונה ראשונה אתו.
🪣זומבים או ערפדים? ערפדים. נדיר שעושים זומבים מעניינים (דוגמה חריגה היא Warm Bodies)
זומבים הוא קונספירציה של טבעונים-צמחונים לגרום להפסקת אכילת בשר בעולם.
🪣מה הוא רגע בחיים שלכם שהרגשתם שבו השגתם עצמאות? כשעברתי לגור מחוץ לבית (אפילו שעדיין בחצר של ההורים)
אצלי זה היה רגע של שיעבוד מוחלט. לשלם שכר דירה, ללכת לעבודה למרות הדכאונות הקשים
🪣

אגב, רק יום אחרי שכתבתי את השאלון שלחו לי בווטסאפ את התמונה הזאת:
צפה בקובץ המצורף 74181
🪣
🪣
איזו דמות טלוויזיה הייתם רוצים שתהפוך לערפד? (כדי שתחיה לנצח או כדי שתהיה רעה
) דון דרייפר (Mad Men) עצוב לחשוב עליו מזדקן. והוא לחלוטין מרגיש כמו מישהו נצחי. אומנם יהיה חבל אם הוא יאבד את הנשמה שלו. היא לא בשימוש רגיל, אבל היא כן חשובה לפעמים.
בטח בגלל שהוא הולך בלי תחתונים, יש לו לסת גברית רבועה, ואין לו נשמה, אז המעבר לערפדות יהא קל. יהיה לו גם הרמון ענק של ערפדות, שילחמו עליו וישמידו כל צעירה שינסה לערפד.
🪣
🪣
עבור איזה סרט אנימציה של דיסני הייתם רוצים שייצרו סדרה חדשה? והאם באנימציה או בלייב אקשן
? הממממ....
יש כמובן כמה סרטי דיסני שיצרו בעקבותיהם סדרה - כמו אלדין, זוטרופוליס ומלך האריות. אז אני צריך לחשוב על אחת שלא קיבלה.
אולי סדרת לייב אקשן שתמשיך את עלילת הסרט WALL-E
לא סבלתי את הסרט, ולא צפיתי בו עד תומו.
משהו שחשוב שתדעו לגבי היכולות שלי:
צפה בקובץ המצורף 74185

למעלה